Szavazás eredménye: Mikor kerüljön megrendezése a Lime Rock Mt. futam?

Szavazók
43. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Lime Rock: 05.01. --> Spa: 05.08. ... Algarve: 06.05.

    33 76,74%
  • Lime Rock: 05.08. --> Spa: 05.22. ... Algarve: 06.12.

    14 32,56%
  • Lime Rock: 05.08. --> Spa: 05.22. ... Algarve: 06.19.

    15 34,88%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 4 10 11 12 13 14 15 UtolsóUtolsó
Találatok: 326 - 350 (369 összesen)

Téma: HTCM6 - Lime Rock Park Mountain

  1. #326
    Böndör János Regisztrált morfie logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 30.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    19
    Először is szerintem ez egy nagyon jó pálya (még BMW-vel is) talán nem élveztem a körözést és a csatákat se ennyire kb A1 Ring óta.

    Másodszor pedig nagyon sok szó esett itt a büntetésekről. Most csak Csányi Balázs híres első mondata jut eszembe. Azzal a különbséggel, hogy én nem a VB-nek címzem. Gyakorlatilag nem volt olyan első köröm se most se a Fun race-eken, hogy valaki ne állt volna meg bennem féktávon vagy kanyarba ne pörgette volna ki a BMW-m hátulját. És az biztos, hogy én azért mert a VB túl szigorú nem hagynám itt ezt a ligát, viszont ezek miatt annál inkább.

    tehát akkor B szerver:

    Q: semmi extra, örültem, hogy ilyen fáradtan legalább PB közelében tudtam menni pár századra.

    R1: jól elkaptam a rajtot viszont sehol nem fértem el az egész pályát lezárták a BMW-m előtt a többiek így besoroltam mögéjük. Sikerült elfordulni T1 -ben itt nem történt semmi szerencsére. Matejka Zoli jött mögöttem egyik kanyarban meg is tolt hátulról, szerencsére nagyon korrigálnom se kellett. Aztán lefele a féktávon hideg fékeken elmértem kicsit így be tudott bújni mellém, nagyon nem is próbálkoztam semmivel, nem sok értelme lett volna. A következő kanyarban külső íven mentem mellette, így már alapból hátrányban voltam, egy sárga honda talán úgy gondolta, hogy ő is befér Zoli mögött mellém de ő kb már az autóm hátsó oldalában állt meg. Mondanom se kell, hogy ez BMW-nél mit jelent. Valami csoda folytán megtudtam fogni az autót de páran azért elmentek mellettem. Ezután próbáltam menni a többiek után pár mp-re lemaradva.
    Végig az volt a célom, hogy legalább az első 8ba beférjek. Fazekas Árpád valahonnan a pálya széléről visszaevickélt elém, de sajnos sehol nem volt helyem, hogy kikerüljem így el kellett vennem mögötte. Jó ideig üldöztem őt és egy egész jó kis 5-ös boly alakult ki Matejka Zoli mögött. Végig élveztem a csatát egy előzési kísérletből egyszer buktam két pozíciót de a többiek is hibáztak előttem ők viszont nagyobbakat. Így megint Fazekas Árpád mögött mentem amikor elkezdtek az élmezőnyből hullani az emberek először Fári Ádám, pár kanyar alatt megelőztük mind a 3an. Aztán Terjék Attila jött vissza a homokozóból mellém az utolsó pár kanyarban. Belső íven gondoltam nem lehet nagy para simán elmegyek mellette, de nem, már talán előtte is voltam viszont, féktávon gyakorlatilag mintha ott se lettem volna ideális íven fordult be elém ha nem fékezem meg jobban talán rám. Nem is értettem mi volt ez hirtelen. (Biztos a hátsó tengelye előrébb volt mint az én első tengelyem és ezt látta a tükörből...) Utána még pár kanyarig próbáltam mögötte menni, hátha hibázik, talán a célegyenes végén el is tudtam volna menni, de itt lett vége a versenynek 1 tizeddel maradtam le a 8. helyről.

    R2: Nem jó rajt. Első körben egy chevy talán Vent Ákos menetiránnyal szemben gurul lefele a dombon kint a pálya szélén, az ellenkező oldalon nem lehet gond de biztos ami biztos jól elkerülöm. Hát persze hogy beszoptam kb az utolsó méteren ahogy közelebb értem egyszer a pálya egyik oldaláról átrepült a másikra, esélyem se volt kikerülni már a pályán. Ki a fűbe épphogy elfértem. Tempó vesztés, 2en be mellém egyenesben aztán féktávon talán még valaki. 2 kanyarral később nem volt már helyem a többiek mellett, kerékvetőn fordultam, BMW megpördült, utolsó hely...

  2. #327
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg morfie írta Hozzászólás megtekintése
    Másodszor pedig nagyon sok szó esett itt a büntetésekről. Most csak Csányi Balázs híres első mondata jut eszembe. Azzal a különbséggel, hogy én nem a VB-nek címzem. Gyakorlatilag nem volt olyan első köröm se most se a Fun race-eken, hogy valaki ne állt volna meg bennem féktávon vagy kanyarba ne pörgette volna ki a BMW-m hátulját. És az biztos, hogy én azért mert a VB túl szigorú nem hagynám itt ezt a ligát, viszont ezek miatt annál inkább.
    Amennyiben nem első körös esetekről van szó, akkor kérlek nyújtsál be óvást a megfelelő helyen, különben nem tudunk eljárni az ügyben a szabálytalankodókkal szemben.

  3. #328
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Q: 2
    Mentem egy laza 37.9-et, gondoltam nem is kell ezt tovább forszírozni, Cola úgy is verhetetlen lesz, Shark meg URH-s elítélt volt, Dani meg majd beesik valahova.
    Aztán Kiss Gergő robbantott egy akkora körrel, hogy csak néztem. Nekem meg délután még simán jöttek a 37.7-8-as körök, most meg semmi és a végén 4 perc maradt, hogy valamit csináljak. És nagy nehezen összejött az utolsó körre a jó idő, és még Dani elé is becsúsztam vele.

    R1: 3
    A rajtnál körbeautózott Dani én meg felkapaszkodtam a lökhárítójára és a táv feléig így haladtunk. Aztán kiszálltam az üldözésből, mert semmi értelme nem volt kanyarról kanyarra kockáztatni úgy, hogy előzni meg lehetetlen. Ez a pálya egyik fícsöre, olyan íveket rajzoltak a készítők, hogy még a tutinak tűnő előzési pozíciót is csak erőszakkal lehet megcsinálni. Az üldözőktől előzőleg már biztonságos távolságra kerültünk, így a végén izgalmak nélkül futottunk be.

    R2: 4
    A rajtnál most Kólabácsi autózott körbe, majd szépen be is ragadt az élboly mögé, így vonatozás kezdődött pokoli izgalmak közepette. Mögülem valaki kiszedte Danit, így nyugodtan figyelhettem előre. Cola nagy nehezen legyűrte Fedort, aki mögé így én ragadtam be. Meg is érkezett Bence, aki, miközben Fedorral próbáltam az ütközést elkerülni a nagy csigalejtőn, betolta mellém a gépét és a jobb hátsó keréknél megtámasztott kicsit. Az FWD-nek hála kivédtem valahogy a kiforgást, majd ismét Fedor után mentem, akit sikerült a célegyenes végi kaptatón megelőzni. Ismét Cola mögött voltam, aki most meg Keca mögé ragadt be. A T1-ben kissé erőszakosan, de megelőztem őt is és jött Keca, akit a felvezető futamokon viszont sosem tudtam megelőzni. De most igen, igaz, hogy vért izzadva, de valahogy a T1-ben ő is meglett - na nem úgy . Ekkor már csak 2 kör volt hátra, de mivel a gumimanók még nem jöttek el értem, gondoltam bepróbálkozom a Dape Motorsport másik két varázslójánál is. Fél körrel a vége előtt utolértem még RWD-t, de már csak bekísérni tudtam a célba. Hát nem semmi menet volt, az egyszer biztos.




    Utoljára módosította: prost; 2013. 05. 02. 21:33.

  4. #329
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    BQ: PB:P6

    BR1: P2
    Nagyon jól kaptam el a rajtot, 3.-ként fordultam, 2-3-4-be nagyon élveztem a futamot, köszönöm Vent Ákosnak és főleg Mészáros Gábornak (aki még lehet túl óvatos is volt) egyszer aztán manók támadhatták meg Wegát, mert azt vettem észre hogy a páyla mellett van, ezután elkezdtem üldözni Ákost de nem sikerült letámadni, nagyon jó volt, grat nektek és köszi még egyszer

    BR2: P2
    jó rajt, jó csatározások voltak, majd B.Bencét viccelték meg a rázókőmanók, aminek az se tett jót hogy a seggébe mentem ezután csapattársam Matejka Zoli szélesített picit, sikerült elnyúlnom és előttem kb 7-8 másodperccel vezetett az első, így maradt az egyedül autókázás

  5. #330
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Fain 2. verseny volt ahh nem lehet előzni engem miért lehet?ya prost az voltálnem néztem meg,de ha ez belefér akkor ok
    egyébként mindig tanul az ember valamit most az jött le hogy bátrabban kell támadni és be kell rakni a kocsit mindenhova ahova csak lehet és kizökkenteni a muksóttúl elfinomkodtam,de tény hogy jól kente mindenki,volt küzdés rendesen
    na Spa-ban nem lesztek ilyen jampecok Dapésok
    1.ill 6. hely,örülök is meg nem is. evan
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #331
    Szeghy Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Üzenetek
    61

    Az év legrosszab versenye

    Q: 2. hely simán meglehetett volna 05-ös idő benne volt a TDI-be, de sajna URH így go a végére..

    R1: már a verseny előtt tudtam h nehéz itt előzni, hát igy is alakult. T1-ben már kaptam 1 olyan pofont h kuka lett a futómű.. volt 1-2 szorosabb szitu mivel kicsit új volt így az autó viselkedése (bár én nem éreztem úgy h nagyon durva lettem volna) . Aztán innentől halál folyamatosan beragadtam vki mögé , és a mögöttem lévők ezt jól ki is használták. Ez után még volt 1 szorosabb meccsem Korodi Pistivel , ott lehet h sok voltam 1 kicsit. Sorry ha így volt. Végén még 1 hiba is, asszem 11. helyen jöttem be. Mod: most néztem vissza futamot , Szabi azért te kaptál 1 kis lökést Sorry, de tényleg fura volt az autó így sérült futóművel

    R2: na itt már totál nem volt kedvem a versenyhez , csak a csapatbajnoki pontok miatt nem nyomtam ESC-et . Itt Szalafai Fedorral volt 1-2 ügyes bajos ütközet. Fedor azért ha 4kerékkel elhagyod a pályátnem kéne visszahúzni elém.. Igaz sokat nem számít ,sokkal jobb helyen így-se úgy-se végeztem volna..

    Remélem még vmi miatt meg is leszek büntetve, aztán Spa-ba ugyez vár rám..
    Utoljára módosította: Shark; 2013. 05. 02. 19:32.

  7. #332
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg morfie írta Hozzászólás megtekintése
    Matejka Zoli jött mögöttem egyik kanyarban meg is tolt hátulról, szerencsére nagyon korrigálnom se kellett.
    Ezért sorry, belülről úgy éreztem, hogy csak lehelletnyit értem a lökősödhöz, óvatosan pumpálgattam a gázt, nehogy megtoljalak, mert tudtam akkor kiforogsz, abban a pillanatban kicsit többet tettem rá, remélem nem zökkentett ki,mondjuk én is azt tapasztaltam, hogy nagyon korrigálnod se kellett, mindenesetre sorry!

  8. #333
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    na Spa-ban nem lesztek ilyen jampecok Dapésok
    Miért "is nem"?

  9. #334
    Találós kérdés:

    Ha a "B" szerver R1 c. visszajátszása az "A" szerver valamelyik futama, akkor --hány éves a kapitány-- melyik a "B" szerver 1. futama?

  10. #335
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Találós kérdés:

    Ha a "B" szerver R1 c. visszajátszása az "A" szerver valamelyik futama, akkor --hány éves a kapitány-- melyik a "B" szerver 1. futama?
    Már nincs összekeverve. B szerver R1 az B szerver R1.

  11. #336
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Miért "is nem"?
    Nézzé rá a prequalra, még van bennük 1mp.

  12. #337
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    Már nincs összekeverve. B szerver R1 az B szerver R1.
    Oh, köszi.

  13. #338
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Nézzé rá a prequalra, még van bennük 1mp.
    "No csak várjon csak..."

    00015191.jpg

  14. #339
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán megkaptam egy TDI-t a nyakamba, Berecz Albert személyében. Nem volt ismerős a neve, nem tudtam hova tenni, hogy milyen vérmérsékletet és tempót képvisel.
    Háááát ezúton gratulálok és nagyon köszönöm a higgattságot, mert úgy éreztem hogy nagyjából 5-6 lehetősége lett volna mindkettőnk futamát a sörsátorba tessékelni. Volt hogy 3-4 kanyart mentünk egymás mellett... és semmi irreális ív vagy féktáv, vagy meggondolatlan manőver... végig korrekt volt! Le a kalappal! Az utolsó előtti kör végén örök barátom Fedor jelent meg a tükörben, nekem ekkor már nagyjából 0 gumim nem maradt elöl és nem nagyon akart fordulni a bömbi. Mondom nem igaz hogy már megint Fedor! Há hiába URH-zik akkó is megtalál!? Reméltem hogy nem erőszakoskodik, hiszen ő a 8. övé a R2 Pole, de ő nem úgy gondolta és pici pöccel ugyan de elment (bőven belefért) viszont ezzel megjött Albert az utolsó fél körre és iszonyat nehezen tudtam megtartani a 8. helyet.
    Elnézést ha agresszíven védekeztem, szerintem azért korrekt volt, remélem megerősíted, de nagyon akartam azt a R2 pole-t. Meglett! 8. hely! Én így még nem fáradtam el futam végére. Folyt a víz rajtam még ott is ahol soha nem szoktam izzadni!
    Szia!

    Az aktív játékosok között szinte már őskövületnek számítok itt a Mastersen. HTCM 4-ben pl. Prost csapattársa voltam Egyéb okok miatt kiszálltam kicsit, de a fórumot mindig figyelemmel kísértem.

    Nagyon jó volt visszatérni, tetszett a pálya, és főleg a Veled való korrekt közdelem. Volt pár szitu, hogy előzhettem volna, de úgy érzetem 100% biztonsággal nem tudom végrehajtani, veszélyeztetném a versenyed, így nem mentem bele a kétes manőverbe. Tényleg nagyon kellet védekezned az utolsó kanyarokban, de ez abszolúte belefért,nem volt sportszerűtlen, végig vigyorogtam mögötted, élveztem minden pillanatát a küzdelemnek!!! Remélem találkozunk még..

  15. #340
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg morfie írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán Terjék Attila jött vissza a homokozóból mellém az utolsó pár kanyarban. Belső íven gondoltam nem lehet nagy para simán elmegyek mellette, de nem, már talán előtte is voltam viszont, féktávon gyakorlatilag mintha ott se lettem volna ideális íven fordult be elém ha nem fékezem meg jobban talán rám. Nem is értettem mi volt ez hirtelen. (Biztos a hátsó tengelye előrébb volt mint az én első tengelyem és ezt látta a tükörből...) Utána még pár kanyarig próbáltam mögötte menni, hátha hibázik, talán a célegyenes végén el is tudtam volna menni, de itt lett vége a versenynek 1 tizeddel maradtam le a 8. helyről.
    Bocsánat ha rádzártam nem néztem replayt, hogy mi történt de az utolsó körben senkitől nem zavartatva megcsíptem a füvet és kapkodósra vettem a dolgot nagy szentségelések közepette.
    A király nem Elvis volt...

  16. #341
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Huhh, hát végignéztem a top6 második futamát, szakavatatlan szemnek semmi látványos, de szinte harapni lehet a feszültséget és hogy őrületes módon feszít és brusztol mindenki, de 13 körön át egyfolytában! Olyan, mint egy 200 km/h-val vívott sakkjátszma... a pálya iszonyatosan tempós és lendületes, végig folyamatos koncentrációt igényel és egy pillanatnyi idő sincs pihenni, eközben meg ezerrel megy a csiki-csuki, meg a taktikázás, látszik, hogy mindenki töri a fejét, keresi a helyet, pattanásig feszülnek az idegek, viszont a legkisebb hiba is igen súlyosan megbosszulja önmagát!

    Biztosra veszem, hogy mindenki bokáig leizzadt a végére!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 04. 00:53.

  17. #342
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Huhh, hát végignéztem a top6 második futamát, szakavatatlan szemnek semmi látványos, de szinte harapni lehet a feszültséget és hogy őrületes módon feszít és brusztol mindenki, de 13 körön át egyfolytában! Olyan, mint egy 200 km/h-val vívott sakkjátszma... a pálya iszonyatosan tempós és lendületes, végig folyamatos koncentrációt igényel és egy pillanatnyi idő sincs pihenni, eközben meg ezerrel megy csiki-csuki, meg a taktikázás, látszik, hogy mindenki töri a fejét, keresi a helyet, pattanásig feszülnek az idegek, viszont a legkisebb hiba is igen súlyosan megbosszulja önmagát!

    Biztosra veszem, hogy mindenki bokáig leizzadt a végére!
    Fasza vót', mi?

  18. #343
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Huhh, hát végignéztem a top6 második futamát, szakavatatlan szemnek semmi látványos, de szinte harapni lehet a feszültséget és hogy őrületes módon feszít és brusztol mindenki, de 13 körön át egyfolytában! Olyan, mint egy 200 km/h-val vívott sakkjátszma... a pálya iszonyatosan tempós és lendületes, végig folyamatos koncentrációt igényel és egy pillanatnyi idő sincs pihenni, eközben meg ezerrel megy csiki-csuki, meg a taktikázás, látszik, hogy mindenki töri a fejét, keresi a helyet, pattanásig feszülnek az idegek, viszont a legkisebb hiba is igen súlyosan megbosszulja önmagát!

    Biztosra veszem, hogy mindenki bokáig leizzadt a végére!
    Pontosan!

  19. #344
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Fasza vót', mi?
    Legközelebb ott a helyünk!

  20. #345
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Legközelebb ott a helyünk!
    Hát gyere naaa..

  21. #346
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Huhh, hát végignéztem a top6 második futamát, szakavatatlan szemnek semmi látványos, de szinte harapni lehet a feszültséget és hogy őrületes módon feszít és brusztol mindenki, de 13 körön át egyfolytában! Olyan, mint egy 200 km/h-val vívott sakkjátszma... a pálya iszonyatosan tempós és lendületes, végig folyamatos koncentrációt igényel és egy pillanatnyi idő sincs pihenni, eközben meg ezerrel megy a csiki-csuki, meg a taktikázás, látszik, hogy mindenki töri a fejét, keresi a helyet, pattanásig feszülnek az idegek, viszont a legkisebb hiba is igen súlyosan megbosszulja önmagát!

    Biztosra veszem, hogy mindenki bokáig leizzadt a végére!
    Hát én csak a B server elején voltam, de biztosíthatlak, hogy a bokámról nem is de a seggemről patakokban folyt a víz! Amennyire nem tetszett a pálya, már azért kicsit megkedveltem. Nagyon kellet koncentrálni, ha itt hibázol nem úszod meg egy könnyen


  22. #347
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én csak a B server elején voltam, de biztosíthatlak, hogy a bokámról nem is de a seggemről patakokban folyt a víz! Amennyire nem tetszett a pálya, már azért kicsit megkedveltem. Nagyon kellet koncentrálni, ha itt hibázol nem úszod meg egy könnyen
    Ez az nem vagyok egyedül az "óceánban a seggem" szituval.

    Nekem a legélvezetesebb az volt amikor utolértem R2-ben szabó roli álltal vezetett vonatot. Jó kis csaták voltak.

  23. #348
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Huhh, hát végignéztem a top6 második futamát, szakavatatlan szemnek semmi látványos, de szinte harapni lehet a feszültséget és hogy őrületes módon feszít és brusztol mindenki, de 13 körön át egyfolytában! Olyan, mint egy 200 km/h-val vívott sakkjátszma... a pálya iszonyatosan tempós és lendületes, végig folyamatos koncentrációt igényel és egy pillanatnyi idő sincs pihenni, eközben meg ezerrel megy a csiki-csuki, meg a taktikázás, látszik, hogy mindenki töri a fejét, keresi a helyet, pattanásig feszülnek az idegek, viszont a legkisebb hiba is igen súlyosan megbosszulja önmagát!

    Biztosra veszem, hogy mindenki bokáig leizzadt a végére!
    Akkor maximálisan átjött a feeling! Valóban így volt, ezért is vagyok baromi büszke hogy itt sikerült megszerezni az első BMW-s dobogóm! Bár nehéz előzni de könnyű hibázni!
    Nagy futam volt... ki tudja, lehet hogy zenés emléke is lesz!?


  24. #349
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy futam volt... ki tudja, lehet hogy zenés emléke is lesz!?
    Ahhoz le kell fizetnünk Kristófot
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #350
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz le kell fizetnünk Kristófot
    Hátittmost hordókban kéne mérni hogy rittyentsek ide valamit. Semmi emlékem, sőt inkább csak rossz köt a pályához. Esetleg annyi a pozitívum hogy nem kaptam büntit, így hogy el sem tudtam indulni.
    Biztos vagyok benne hogy vannak még a soraink között ügyes kezű, kreatív, jó vágóképességű egyének...

Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 4 10 11 12 13 14 15 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •