Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: MotoGP 2013

  1. #1
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142

    MotoGP 2013

    Rossi újra a Yamahánál!

    És aki látta a tegnap futamot , az láthatta , hogy újra a toppon.....a végén az a tempó elég jó volt kár hogy az elején bakizott párat, így esélye se volt felérni Lorenzo-ra...de az a 2. hely is szép , és amit csatázott Crutchlow-val és Marquezzel

    Marquez srác elég kemény lesz , bemutatkozó versenyén nagyon jól ment a MotoGP-be , Pedrosát (rutinos csapattársát) meg is verte.

    Akár egy jó szezon is lehet!

    Next Time: Austin, USA, Április 21
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  2. #2
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Én láttam!
    Nagyon állat volt!

    Ezen a képen meg nagyon jót derültem:
    http://www.indogpmania.com/wp-conten...13/03/9346.jpg

    (GYK: Balra Rossi, jobbra pedig Marquez néhány évvel ezelőtt)

  3. #3
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Hát ja nagyon állat volt , azért nem egy WTCC futam..ha nem menne Norbi + Zengőék szerintem nem is nézném, tegnap is felbaszott ez az agyhalott pálya....

    Itt meg verseny van minden kategóriába ,több esélyes , jó pályák ..mondjuk a kisebb kategóriákat már nem követem , csak GP-t.

    Ez a kép lol , tegnap meg már egymást ütötték , ezt Rossi se gondolta szerintem mikor ez a kép készült (Hehe pont ilyen sapkám van, azt hiszem ebből ki is derült hogy Rossi fan vagyok)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #4
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Én még anno a 125 köbcentiseket néztem talma miatt. De amikor elment onnan azt hiszem a 250 köbcentisekhez utánna meg már nem is követtem a pályafutását. (mondjuk ez sem most történt.)

    Mostanában nem néztem GP-t, akkor néztem komolyabban amikor talma is tolta.

    Am én is Rossi fan voltam/vagyok.

  5. #5
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    De jó volt látni Rossi a régi formájában és újra izgulni a motogp-n.

  6. #6
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Rossi újra a Yamahánál!

    És aki látta a tegnap futamot , az láthatta , hogy újra a toppon.....a végén az a tempó elég jó volt kár hogy az elején bakizott párat, így esélye se volt felérni Lorenzo-ra...de az a 2. hely is szép , és amit csatázott Crutchlow-val és Marquezzel

    Marquez srác elég kemény lesz , bemutatkozó versenyén nagyon jól ment a MotoGP-be , Pedrosát (rutinos csapattársát) meg is verte.

    Akár egy jó szezon is lehet!

    Next Time: Austin, USA, Április 21
    Egyetértek veletek, tényleg nagyon jó hogy Rossi ilyen versenyképesnek mutatkozik. És sztem még a semlegesek számára is, mert azt azért látni kell hogy amikor az elejében csatázik olyankor egyből más a show.

    Pedrinek sztem elég égés hogy a kiskölök máris megverte.

    De jó ám! Mondjuk nekem Stoner azért hiányzik Mekkkora lett volna egy Stoner - Márkez páros...



  7. #7
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    Mondjuk nekem Stoner azért hiányzik Mekkkora lett volna egy Stoner - Márkez páros...
    Jaja Stonert én is hiányolom, meg mondjuk még Melandrit, de ő legalább SuperBike-vb-n akciózik.....ütőképes motoron velük még színesebb lenne a mezőny
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #8
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja Stonert én is hiányolom, meg mondjuk még Melandrit, de ő legalább SuperBike-vb-n akciózik.....ütőképes motoron velük még színesebb lenne a mezőny
    Hamár itt tartunk én meg Simoncellit... még mindig :S



  9. #9
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Tegnap élete második királykategóriás futamán be is húzta első győzelmét Marquez!
    Nagyon komolyan tolta...feléig ment Pedrosával, majd leelőzte és a végére szépen ellépett.

    Két gyári Honda 1-2, a szezonnyitó két gyári Yamaha 1-2 után kicsit meglepő, de NEM már a szezon előtti teszten is itt jól mentek a Hondák...látszott is hogy Marquez itt jól fog menni, hát így is lett és még a nyomást is bírta...a jövő Rossija a gyerek kb, ha nem töri össze magát nagyon, sok vb van benne....a levezető körön ahogy Rossi hosszasan kezet rázót vele az azért olyan jelképes volt.

    Pedrosa szépen megkapta elment Stoner, gondolta lehet első számú...erre jön ez a kis 20 éves taknyos és mindkétszer megkente (ráadásul másodikon versenyben)...na meglátjuk mi lesz a szezon további részében (Lorenzo is szépen virított mikor feljött MotoGP-be aztán utána szép kis bukássorozat jött), de mi tagadás szépen bekezdett, lesz itt kaland idén
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #10
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap élete második királykategóriás futamán be is húzta első győzelmét Marquez!
    Nagyon komolyan tolta...feléig ment Pedrosával, majd leelőzte és a végére szépen ellépett.

    Két gyári Honda 1-2, a szezonnyitó két gyári Yamaha 1-2 után kicsit meglepő, de NEM már a szezon előtti teszten is itt jól mentek a Hondák...látszott is hogy Marquez itt jól fog menni, hát így is lett és még a nyomást is bírta...a jövő Rossija a gyerek kb, ha nem töri össze magát nagyon, sok vb van benne....a levezető körön ahogy Rossi hosszasan kezet rázót vele az azért olyan jelképes volt.

    Pedrosa szépen megkapta elment Stoner, gondolta lehet első számú...erre jön ez a kis 20 éves taknyos és mindkétszer megkente (ráadásul másodikon versenyben)...na meglátjuk mi lesz a szezon további részében (Lorenzo is szépen virított mikor feljött MotoGP-be aztán utána szép kis bukássorozat jött), de mi tagadás szépen bekezdett, lesz itt kaland idén
    Márkez teljesítményét azért árnyalja egy-két tény, ezt az indexen nagyon jól megírta vki, egy az egyben idézem:

    "traction controllt betiltanam a rákba
    ezek ott elöl tök mind1 milyen kanyar rábasszák a második felében a gázt az elektronika megoldja alapon
    régen azért egy ilyen 250 lóerős gépbe bele kellett tanulni mert büntetett, most meg jön MM egy 140-150 lóerős Hondáról és egyből elöl megy, oké tehetség, de azért..."


    Maximálisan egyetértek. Azért ezekkel a motorokkal már nem u.az az a fegyvertény 20 évesen nyerni mint annak idején Freddie Spencernek, azokkal a kétütemű szörnyekkel.



  11. #11
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Márkez teljesítményét azért árnyalja egy-két tény, ezt az indexen nagyon jól megírta vki, egy az egyben idézem:

    "traction controllt betiltanam a rákba
    ezek ott elöl tök mind1 milyen kanyar rábasszák a második felében a gázt az elektronika megoldja alapon
    régen azért egy ilyen 250 lóerős gépbe bele kellett tanulni mert büntetett, most meg jön MM egy 140-150 lóerős Hondáról és egyből elöl megy, oké tehetség, de azért..."


    Maximálisan egyetértek. Azért ezekkel a motorokkal már nem u.az az a fegyvertény 20 évesen nyerni mint annak idején Freddie Spencernek, azokkal a kétütemű szörnyekkel.
    Hát ja amúgy teljesen egyetértek, más éra ez meg az. De elég csak 10-15 évet visszamenni....

    Lehetne felhozni pro és kontra érveket, de nekem csak annyi jutott eszembe, hogy azért itt se nyeretlen kezdők ellen megy van egy két korszakos klasszis...de valóban ez más (és itt talán előbb/jobban is benne volt a pakliba, hogy nyer), amúgy nem védem mert pártatlan vagyok vele szemben, egy biztos nagy tehetség a srác...

    Másik meg akármilyen rásegítés, azért ez nálam még mindig klasszisokkal feljebb van mint egy Playstation-vb (a.k.a F1) ...benne kell lenni a zónába de most nem jó mert nem vagy az egy másodperces zónába így most nem hajthatod le a fékszárnyat..de azért turbo boost (DRS) tolhatod...ez mi???
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 05. 06. 17:23.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  12. #12
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169

  13. #13
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    Aszittem vmi Lorenzo vs. Marquez anyagot hoztál (csakmert am az is éppen időszerű lenne )

    De akkor hoztam én

    http://25.media.tumblr.com/273671285...ao2_r1_400.gif




Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •