Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Abu Dhabi - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.04.07.

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - Abu Dhabi - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.04.07.

    Időpont: 2013.04.07.
    Pálya: Abu Dhabi
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Porsche 997 GT3 R
    ADAC GT Masters
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 30 perc !
    Warm-up: 10 perc !
    Futam kezdete GTR2 szerint: 14:00
    Futamtáv: 180 perc !
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nél több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat


    Szerettük volna a futamot az előre kiírt száraz helyett - a jó tapasztalatok alapján - változó időjárással futni, de nincs rá lehetőség, mert a pálya esőben erősen FPS problémás. Ugyanebből az okból kifolyólag a 18 órai kezdés is módosult 14 órára.
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 04. 03. 14:31.

  2. #2
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    3 órás futamoknál a kötelező kiállás nem több szokott lenni, mint 2? Vagy csak rosszul emlékszem?

  3. #3
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    3 órás futamoknál a kötelező kiállás nem több szokott lenni, mint 2? Vagy csak rosszul emlékszem?
    Nem szokott több lenni, ezt a minimumot kell teljesíteni mindig!

  4. #4
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Hhűha, éjfél körül ér csak véget?

  5. #5
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Hhűha, éjfél körül ér csak véget?
    23:40 körül, ideális esetben...

  6. #6
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    A rövidített Q és Wu csak a 180 miatt van vagy ez lesz most már a trend?

  7. #7
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A rövidített Q és Wu csak a 180 miatt van vagy ez lesz most már a trend?
    A rövidített Q-t és Wu-t csak a 3 órás és a 2*1 órás futamokon fogjuk alkalmazni.

  8. #8
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    A szerver nem frissíti az időket.

  9. #9
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Ez így van, bár jelentősége nem sok, csak jelzem én is!
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  10. #10
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver nem frissíti az időket.
    Az FTP szerver nem elérhető.
    Maga a szerver ami a játékot futtatja és eredményeket rögzíti megy és elérhető így nem lesz baj.

    Mindenki jöhet majd A szerverre úgyis.

  11. #11
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Szent meggyőződésem volt hogy neveztem, de mégsem. Jöhetek?

  12. #12
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Szent meggyőződésem volt hogy neveztem, de mégsem. Jöhetek?
    gyere persze

  13. #13
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Ok, köszönöm!

  14. #14
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    nevezésem ellenére sajnos nem értem haza, utólag nem is értem, hogy gondoltam, hogy sikerülhet.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  15. #15
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Ha senki nem írt még akkor kezdem én.... K..va kevesen voltunk szégyen, hogy már a látszólagosan leáldozóban lévő HTCM mennyire felszívta magát itt meg a pangás a jellemző. Ennek az okát nagyjábol tudja mindenki, a sok év alatt csak belefásult a csapat jó része de az igazán kitartóak itt voltak. A Quali jó lett PB-t is gurultam majd a T1-ben kicsit tulvállaltam a kigyorsítást asszem Holly baby látta kárát, ütöttem neki egy 6 körüli aerot, meg magamnak is. 10-es szárnnyal mentem egyenesekben nem volt meg a tempó de arra számítottam majd a kanyarokban visszaszerzem, hogy stabilabb lesz a kocsi. Huber Petitől kérnék bocsánatot mert összeakadtunk, de azt hittem eldobod a kocsit mert jól megcsúsztál a kerékvetőn én meg na behúztam belűre, hogy majd hátha elmegyek szűken és nem állsz oldalról belém. De stabilizáltad és tudtad folytatni....ezt benéztem, de a csapattársad revansot vett! Sajna egy Stop&Go-t is sikerült begyűjtenem, annyira a kanyarban beszéltem TS-en, hogy lesodródtam a pályáról és jól megbüntetett. De befejezte a csapat és ez a lényeg.
    A király nem Elvis volt...

  16. #16
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Ha senki nem írt még akkor kezdem én.... K..va kevesen voltunk szégyen, hogy már a látszólagosan leáldozóban lévő HTCM mennyire felszívta magát itt meg a pangás a jellemző. Ennek az okát nagyjábol tudja mindenki, a sok év alatt csak belefásult a csapat jó része de az igazán kitartóak itt voltak.
    Nekem csak nem volt elfogadható, hogy éjfélig kőrözök, különben indultam volna. Nem volt sokaknak gondja az FPS-el? Azt hallottam volt, akinek 22-44FPS volt a kvalin.

  17. #17
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Ha senki nem írt még akkor kezdem én.... K..va kevesen voltunk szégyen, hogy már a látszólagosan leáldozóban lévő HTCM mennyire felszívta magát itt meg a pangás a jellemző. Ennek az okát nagyjábol tudja mindenki, a sok év alatt csak belefásult a csapat jó része de az igazán kitartóak itt voltak.
    Hát igen, ez van... de külön kiemelném pl. Gusztit, aki 60 egynéhány évesen is végignyomta a 3 órás versenyt becsületesen...

    Nekem a kvali nem állt össze, a rajtot jól kaptam el, Csicsiék mögött a 4. helyen loholtam. Ahogy koptak a gumik, lassúltam, jobban, mint Norbi, úgyhogy el is engedtem, hadd gyűjtse a pontokat a csapatnak.
    A koncentrációm szintjét jelzi, hogy az utolsó előtti jobbos kanyarra azt hittem, hogy az egy másik jobbos és 5-öst kapcsoltam 3-as helyett... beleálltam a falba, sz.rrá tört a kocsi, de szerencsére pont a box előtt történt... Utána már csak a 7. hely lehetett a reális cél, de mire utolértem Ádámot, a célegyenesbe ráfordulva megúszott a hátulja és nemes egyszerűséggel becsúsztam a boxbejáratba, ezért kénytelen voltam áthajtani rajta...

  18. #18
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Hát ez a 3 órás nem biztos hogy a legjobb ötlet volt a létszámból nézve.
    A sepangit mindeképp változó időjárással kéne rendezni, hátha az egy kis plusz vonzerő... kevésbé egyhangú mindenesetre

    Azért nem volt rossz, Tomcyval volt pár jó kör amikor küzdöttünk picit azt élveztem.

    A qualyn erősen meglepett hogy milyen simán tudtam 09:1-et menni, voltam még minuszban de nem jött össze a tökéletes kör.

    Versenyen jól kezdtem aztán már nem tudom hanyadszor bizonyosodik be hogy nem jó döntés kopott gumin szenvedni ebben a mod-ban, de azért csak ragaszkodok hozzá.
    Igazából a második etapban ment el a 2. helyem, ott addig számolgattam, hogy mennyire sokat bukik hozzám képest Tomcy a boxban hogy totál elment a koncentrációm és olyan fos köröket toltam nagy nyugalmamban hogy hozott rajtam vagy 20mp-t... aztán mire észbe kaptam hogy menni kéne már oda volt az előny a végén meg nagyon gyors volt

  19. #19
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Q: 5
    R: 4
    Hogy mire emlékszem a futamból? Hát kb. annyira, hogy mentem, mentem és mentem. Aztán mikor mindenki állt a célegyenes végén, feleszméltem, hogy vége a versenynek.
    Nem igazán hibáztam, de nem tudtam folyamatosan jó köröket futni. Gyakorlatilag ennyi elég volt, hogy már ne kerüljek dobogóra.

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez a 3 órás nem biztos hogy a legjobb ötlet volt a létszámból nézve.
    Teljesen fölösleges a továbbiakban a 3 órás futamot erőltetnünk. Ennél többen máskor sem leszünk rajta. Én is erősen gondolkoztam hogy induljak-e...
    De aztán csak nem bírtam, függő vagyok na.
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    A qualyn erősen meglepett hogy milyen simán tudtam 09:1-et menni, voltam még minuszban de nem jött össze a tökéletes kör.
    Azzal az időddel szerintem sokunkat megleptél. Pár percig gondolkoztam mit tegyek vele, aztán úgy döntöttem hogy megtámadom. Mert az előző gyorsom végébe volt hiba, reménykedtem hogy azt kijavítva elég leszek a pole-ra. Mákkal de összejött, legyen még sok ilyen szoros Q meccs!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #21
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek az okát nagyjábol tudja mindenki, a sok év alatt csak belefásult a csapat jó része de az igazán kitartóak itt voltak.
    Kikérem magamnak! A mi csapatunk 2/3-nak távolmaradásáról az mlsz tehet.
    Hmmm... 2/3, fideszoton... (én kérek elnézést)

  22. #22
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    .., de a csapattársad revansot vett!
    bocs Attila, csúnyán elnéztem a fékpontot, előtte is bénáztam, nem is erőltettem tovább, igy jár aki fáradtan ül neki egy 3 órásnak

  23. #23
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    bocs Attila, csúnyán elnéztem a fékpontot, előtte is bénáztam, nem is erőltettem tovább, igy jár aki fáradtan ül neki egy 3 órásnak
    Csodálkoztam is, hogy miért meccselünk....gondoltam majd úgyis elmész. Nem gond, előfordul.
    A király nem Elvis volt...

  24. #24
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez a 3 órás nem biztos hogy a legjobb ötlet volt a létszámból nézve.
    A sepangit mindeképp változó időjárással kéne rendezni, hátha az egy kis plusz vonzerő... kevésbé egyhangú mindenesetre

    Azért nem volt rossz, Tomcyval volt pár jó kör amikor küzdöttünk picit azt élveztem.

    A qualyn erősen meglepett hogy milyen simán tudtam 09:1-et menni, voltam még minuszban de nem jött össze a tökéletes kör.

    Versenyen jól kezdtem aztán már nem tudom hanyadszor bizonyosodik be hogy nem jó döntés kopott gumin szenvedni ebben a mod-ban, de azért csak ragaszkodok hozzá.
    Igazából a második etapban ment el a 2. helyem, ott addig számolgattam, hogy mennyire sokat bukik hozzám képest Tomcy a boxban hogy totál elment a koncentrációm és olyan fos köröket toltam nagy nyugalmamban hogy hozott rajtam vagy 20mp-t... aztán mire észbe kaptam hogy menni kéne már oda volt az előny a végén meg nagyon gyors volt

    Azért a kűzdöttünk egy "kicsit" nem enyhe kifejezés kicsit???
    Nagy csata volt ez, én nagyon élveztem!

    A végén az előzés kicsit necces volt, ahogy láttam a replayban kicsit megtámaszkodott a kocsim segge rajtad, de én ezt mondjuk nem éreztem, mert a kocsim nem rezgett meg aerom se lett, mondjuk egyből hátra is néztem, hogy villogsz e vagy nem, mert ha igen akkor vissza engedtelek volna, mert nem tudtam eldönteni, hogy volt-e kontakt, emiatt kicsit meg is zavarodtam azért csesztem le a jobbost utána ahol nekem is jöttél kicsit.

    A lekörözések viszont borzasztóak voltak időnként.
    Szinte minden körözésnél buktam 1secet.
    Plusz volt 1-2 hibám is, de nagyon meleg volt, még az utolsó elötti box után mondom ez simán meglesz, aztán az utolsó box után mondom ez azért közel sem olyan sima...
    Szerencsém volt, hogy vissza tudtam jönni a 3. helyre az utolsó box után.

  25. #25
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a kűzdöttünk egy "kicsit" nem enyhe kifejezés kicsit???
    Nagy csata volt ez, én nagyon élveztem!

    A végén az előzés kicsit necces volt, ahogy láttam a replayban kicsit megtámaszkodott a kocsim segge rajtad, de én ezt mondjuk nem éreztem, mert a kocsim nem rezgett meg aerom se lett, mondjuk egyből hátra is néztem, hogy villogsz e vagy nem, mert ha igen akkor vissza engedtelek volna, mert nem tudtam eldönteni, hogy volt-e kontakt, emiatt kicsit meg is zavarodtam azért csesztem le a jobbost utána ahol nekem is jöttél kicsit
    Ja az jó volt nagyon.
    A kerékvetőn csúszott meg a kocsid segge és úgy tolt oldalba picit, éreztem hogy most figyeltél nagyon hogy ne legyen gáz úgyhogy ennyi belefért.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •