Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1

    GTR + Intel GMA?

    Üdv. mindenkinek!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek Intel GMA grafikával fogom tudni futtatni a GTR-t? Elsősorban a GMA950 érdekelne, ugyanis van egy laptop amit megvennék, és ilyen van benne. (Intel 955G chipkészlettel) Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, szívesen hallanám.

    Előre is kösz!

  2. #2
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg gremlin írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv. mindenkinek!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek Intel GMA grafikával fogom tudni futtatni a GTR-t? Elsősorban a GMA950 érdekelne, ugyanis van egy laptop amit megvennék, és ilyen van benne. (Intel 955G chipkészlettel) Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, szívesen hallanám.

    Előre is kösz!
    Tapasztalat helyett egy teszt: http://www.notebookcheck.net/Intel-G...50.2177.0.html
    Ha megnézed lent a játékok alatti teljesítményét, akkor egy kb. nullával egyenlő a kártya 3d-s teljesítménye.

  3. #3
    Köszi a választ. Igen ezt nézegettem énis, de ennek ellenére mégis elég sok helyen olvastam/láttam, hogy sok régebbi 3d-s játék elmegy rajta (már ha lehet hinni a youtube-os videóknak például). Nekem az is elég lenne ha minimum beállításokon megy rajta a játék. Egyébként anno még játszottam GTR-el MX440-es Geforce-on (ami ugye szintén ősrégi cucc), és szépen ment vele.

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg gremlin írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ. Igen ezt nézegettem énis, de ennek ellenére mégis elég sok helyen olvastam/láttam, hogy sok régebbi 3d-s játék elmegy rajta (már ha lehet hinni a youtube-os videóknak például). Nekem az is elég lenne ha minimum beállításokon megy rajta a játék. Egyébként anno még játszottam GTR-el MX440-es Geforce-on (ami ugye szintén ősrégi cucc), és szépen ment vele.
    azért ez a laptop téma kicsit csalóka...

    ugyan nem GTR de egy i5-2430 procival GT540-es vga-val és 8 giga rammal szerelt laptopon rosszabbul fut a WoT mint az otthoni 5 éves AMD 3400+, hd2600, 2 giga ram asztali gépemen.

    sokan próbáltak meggyőzni hogy nem érdemes már asztali gépet venni, mer a laptopok is tuják ugyanazt nyújtani.... nagyon nem...vagy max 2-3x áron
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    azért ez a laptop téma kicsit csalóka...

    ...

    ....nem érdemes már asztali gépet venni, mer a laptopok is tuják ugyanazt nyújtani.... nagyon nem...vagy max 2-3x áron
    Yes sir! Egyetértünk.

  6. #6
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    egy i5-2430 procival GT540-es vga-val és 8 giga rammal szerelt laptopon rosszabbul fut a WoT mint az otthoni 5 éves AMD 3400+, hd2600, 2 giga ram asztali gépemen.
    Akkor ott valami más baj van. (esetleg akkumulátoros üzemben csökkentett teljesítmény vagy ilyesmi?) Nem védeni akarom az nvidia kártyát de a jó öreg ati-hoz képest azért ott van vagy 2x sebességkülönbség a mobil verzióhoz képest is.

    Nem lehet hogy az amd-s konfig mondjuk xp-t futtat ahol DX9 a max, a másik pedig win7 (és társai) DX10-el?

  7. #7
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ott valami más baj van. (esetleg akkumulátoros üzemben csökkentett teljesítmény vagy ilyesmi?) Nem védeni akarom az nvidia kártyát de a jó öreg ati-hoz képest azért ott van vagy 2x sebességkülönbség a mobil verzióhoz képest is.

    Nem lehet hogy az amd-s konfig mondjuk xp-t futtat ahol DX9 a max, a másik pedig win7 (és társai) DX10-el?
    valóban...a régebbi XP-vel megy a laptop meg win7-el, de hát ha ezt kell tudnia akkor ezt kell tudnia nem ?

    a lényeg a lényeg...játszani még mindíg asztali inkább mint lapotop...sztem.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #8
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    433
    Játszani mindenképp asztali, viszont az átlag fézbuk usernek sokkal kevesebb baja van egy notesszel. Az egész környék folyton hozzám jár win-t telepíteni és a notebookosokkal nem szokott baj lenni!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •