Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1

    WTCC autók vándorlása

    Sziasztok!

    Egy érdekes témában kérnék segítséget. Nem rég úgy döntöttem, hogy kiderítem a jelenlegi mezőny autóinak múltját, és minden autót a kezdettől kezdve meghatározok, ehhez készítettem is egy táblázatot. Azonban sok helyen csak tippelgetni lehet, hiszen nem találok túl sok hivatalos információt. Például nem rég derült ki, hogy Michelisz Norbi tavalyi BMW-jét Stefano D'Aste használja idén. Norbi előtt Farfus, és 2006-ban Dirk Müller vezette. Így szeretném végigvezetni a többi autóval is. A legnagyobb kérdőjel számomra, hogy honnan szerezte 3. Leonját az All-Inkl.com motorsport, a két Leonját a Campos, tavaly a 2 leonját az STR, és a BMW-t Coronel és a ROAL.

    Bármilyen segítségnek nagyon örülnék, szeretném mindenképp befejezni a munkát.

  2. #2
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg geriszabo13 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy érdekes témában kérnék segítséget. Nem rég úgy döntöttem, hogy kiderítem a jelenlegi mezőny autóinak múltját, és minden autót a kezdettől kezdve meghatározok, ehhez készítettem is egy táblázatot. Azonban sok helyen csak tippelgetni lehet, hiszen nem találok túl sok hivatalos információt. Például nem rég derült ki, hogy Michelisz Norbi tavalyi BMW-jét Stefano D'Aste használja idén. Norbi előtt Farfus, és 2006-ban Dirk Müller vezette. Így szeretném végigvezetni a többi autóval is. A legnagyobb kérdőjel számomra, hogy honnan szerezte 3. Leonját az All-Inkl.com motorsport, a két Leonját a Campos, tavaly a 2 leonját az STR, és a BMW-t Coronel és a ROAL.

    Bármilyen segítségnek nagyon örülnék, szeretném mindenképp befejezni a munkát.
    Coronel BMW az Andy Prialux-é volt, Wéber Gábor autója pedig ha jól olvastam a francia csapathoz került, korábban pedig Poulsen autója volt.
    Utoljára módosította: Wega; 2013. 03. 22. 15:08.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #3
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Coronel BMW az Andy Prialux-é volt, Wéber Gábor autója pedig ha jól olvastam a francia csapathoz került, korábban pedig a most cruze al induló Michel Nykjaer autója volt.
    Poulsen az a Nykjaer



  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Poulsen az a Nykjaer
    Vikingek
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    Köszönöm szépen a segítséget!
    WTCC Autoevolution.doc Itt a táblázat amit csináltam, nyilván van benne hiba, hiszen csomó helyen csak tippelgettem. Coronelt még nem írtam át. Ha valaki okosabb nálam légyszi javítson! Köszi előre is!

  6. #6
    Sziasztok!

    Talált esetleg valaki hibát/ötletet a táblázathoz?

    Előre is köszönöm!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •