Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 43 (43 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Brno - ADAC Top 8 - 2013.03.24.

  1. #26

    Na

    Bár én nem értem el szép eredményeket, de mégis.

    Úgy jöttem játszani, hogy szárazon 2.2mp-el voltam lasabb az élmezőnytől, aminek megvolt az oka, de az is igaz, hogy a kedző liga óta nem nagyon volt ilyen.
    Ennek ellenére gondoltam óriási tehetségemmel és híres nevemmel fényesítem a masters liga társaságát, csak hogy örüljetek.
    Es nem hiába jöttem, mivel számomra a verseny röviden, atom király volt.
    Nem tudom Csicsi mit indított, és hogyan, de kárpótolta a warmupos hibáját, így felhozta az állást 1-1-re.
    Szóval a versenyre az elején med-med maradt, ami 2 kanyar után elmondta a véleményét. 3-4 kört azért szépet mentem vele így is, de kevés volt. Aztán valaki behibázott elém, és az esőfüggönytől én elmértem egy féktávot, aminek egy jó kis 60-90mp-es beragadás lett az eredménye, de legalább ki tudtam jönni nagy nehezem. Ezután kipróbáltam a soft-wet páros, és bejött. Csapattársamnak adtam is az infokat, mint egy versenymérnök. Jöttem fel mint a talajvíz, de mivel nem volt XD-m, így sok info nem jött vissza a kopásról. Viszont 20 perc után vezethetetlen volt. Ekkor kijöttem hard-wet-re, mivel az eső is egyre erősebb lett. Ezzel meg képtelen voltam menni, ami azért is érdekes, mert a csapattársam pont fordítva ment a gumikkal, neki a soft-wet nem ment, nekem meg a hard-wet. Konkrétan 1-2mp-el votam lassabb mint ő. Ezt nem nagyon értettem.
    10. helyen autózva
    (1 kör hátránnyal) a végén úgy döntöttem, teszteljünk, ha már az eredmények úgy sem lesznek jobbak, és mikor azt éreztem, hogy nem esik annyira, kijöttem interekre. 3-4 körön keresztül nem voltam gyorsabb a csapattársam kopott hard-wet-jénél, na de utána bebrutalizálódtam, és 12. helyről, kb 20-25mp-et ledolgozva, szépen visszavettem a 10 helyemet az utolsó kör utolsó kanyarjában, beletolva a körönkénti 2.07-es időket (majdnem 2.06 lett, de elbaxtam).
    Szóval teszteltem, de nagyon élveztem a jó kis csatákat.
    Ha a elején nincs az a kicsúszásom, még lehetett is volna belőle valami.

    Egyébként ami meglepett, hogy a "damp"-ra minősített pálya eddig száraz gumikkal is működött, de most azok szoptak az elején akik azzal mentek.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 03. 25. 10:13.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  2. #27
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom Csicsi mit indított, és hogyan, de kárpótolta a warmupos hibáját, így felhozta az állást 1-1-re.
    Változót indítottam ahogy eddig is amikor az volt a kiírásban, csak most még a szerver indítás előtt elindítottam a GTR2 Manager-t aminek elvben van egy "változó időjárás fix" tulajdonsága, mármint hogy meggyogyítja hogy tényleg változhasson menet közben az idő.
    Idén ami változó volt azon már így mentünk, csak most bedurcizott és ezt dobta a gép.

  3. #28
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó etapban azt hittem White már nem megy ki, de szerencsére ki ment ...
    Jó is lett volna, gyakorlatilag nem is lett volna rá szükségem, de a szabály az szabály.

    Q: 8
    R: 5
    A T1-ben nem saját akaratomból visszaestem a 16. helyre, de elég gyorsan felértem a 4-5. helyre. A jó csapatdöntésnek (gumiválasztás, setup módosítás) és a porschénak köszönhetően elég jó tempót tudtam menni. A verseny 2. felében a csökkenő esőnek köszönhetően eléggé izzottak a gumik és a pár körrel a vége előtti elálló eső miatt tartottam, hogy baj lesz és lecseréltem a gumikat. Utólag látva, hogy mindenkinek kibirta a gumi, az a +20mp hiányzott a végeredménynél.
    Gedő Mikinek jár egy bocsánatkérés, mert meglöktem az utolsó kanyarokban. Mondjuk nem értettem, hogy lekörözöttként mit szerettél volna csinálni, mikor kb. 5mp-et vertem rád egy körön, és nem láttam a szándékot, hogy el akarnál engedni így ebből lett a koccanás.

  4. #29
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    No hát ez atom állat királyság volt.

    Kvalit 5.-re behoztam. közben beszéltük hogy egy kört nem mentem még verseny settel nemhogy esőssel úgyhogy rohadtul örülnék ha nem lenne eső, váltott WU-ra, láttuk hogy száraz úgyhogy megnyugodtunk. Na aztán váltott versenyre...

    Hirtelen sokkot kaptam, Norbi mondta hogy nagyon esik, mondom akkor legyen soft wet, úgyis szopóágon leszünk. Rajt után első kanyarban kaptam a taslit, szemben a mezőnnyel nyúltam az ESC fele de láttam hogy mindenki szépen kikerül, amiért nagy grat a mezőnynek ! úgyhogy nem nyomtam, beröffentettem a gépet aztán tök utolsóról nekiindultam. Mindenki össze-vissza esett-kelt úgyhogy úgy mentem át a mezőnyön hogy nem is értettem itt mi van, 4. körben már 4. voltam.
    Innentől szépen autózgattam, nem volt komolyabb hibám, taktikailag csesztem el a dolgot mert megpróbáltam 1 cserére menni de aztán váltani kellett 2re és a másodiknál is soft-wet került fel pedig ha jobban figyelek akkor ott már tudnom kellett volna hogy hard-wet mehetett volna. Így a végén már spóroltam a 160 fokos gumikkal.

    Jó volt na.

  5. #30
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    miért nem?
    Jó lehetőség, de át kell még gondolni hogy kellene használni.
    Az idei bajnokság kiírásánál próbáltuk úgy alakítani a dolgokat, hogy ne kelljen rengeteg gyakorlási időt fordítani rá, mert úgy tűnt/tűnik erre van igény, vagy lehetősége a népeknek.
    Ha kitalálunk egy időjárás forgatókönyvet és hét elején közzétesszük, aki bőven tud rá időt fordítani az "centire" le tudja tesztelni mikor mit kell csinálni és sokkal nagyobb előnyre tesz szert vele mint a "normál" körülmények közt.
    Ettől még persze valamilyen formában szeretnénk használni, mert aki többet gyakorol az nyilván előnyben lesz mindig is és ez így van jól, de még kell egy kis teszt, amire lesz is lehetőség most vasárnap.

    Alapvetően azt fogjuk megnézni, hogy van egy olyan opció, miszerint megadunk egy-egy hőmérséklet és páratartalom görbét és ahhoz képest meg lehet adni, hogy milyen időintervallummal és százalékkal térhet el véletlenszerűen a program.

    Aztán ezt még meg kell beszélni, de lehet kiírunk egy szavazást, hogy a 3 órás Abu-Dhabi jövőhéten a száraz helyett így működjön vagy ne.

  6. #31
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lehetőség, de át kell még gondolni hogy kellene használni...
    egy ötlet hogy csinálnám:
    a versenynaptárban csak időjárás sémákat adnék meg, pl. változó A(szárazon kezd majd esik végig), változó B(esőben kezd majd felszárad), változó C(esik-eláll-esik), stb. és az adott verseny táblázatát csak a futam előtt egy órával raknám be a topikjában, igy akinek van ideje gyakorolhat, de nem tudja lekottázni percre előre a futamot

  7. #32
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    egy ötlet hogy csinálnám:
    a versenynaptárban csak időjárás sémákat adnék meg, pl. változó A(szárazon kezd majd esik végig), változó B(esőben kezd majd felszárad), változó C(esik-eláll-esik), stb. és az adott verseny táblázatát csak a futam előtt egy órával raknám be a topikjában, igy akinek van ideje gyakorolhat, de nem tudja lekottázni percre előre a futamot
    Na igen, aztán ha mondjuk én és a csapatom hűde jól kapjuk el a dolgokat véletlen, akkor sose magyarázom ki, hogy nem erre készülünk hétfő óta.
    Egyébként jó ötlet, hasonlóra gondoltunk már de egyelőre úgy látom hogy a legjobb az lenne ha jól használható lenne ez a beállítotthoz képest mondjuk véletlenszerűen 10-20%-al eltérő dolog.
    Ez esetben lenne egy grafikon hogy kb mire kell készülni, mondjuk 20-40 perc között egy 80% páratartalom lehűlő levegővel, de aztán lehet hogy ebből így 30-50perc között lesz egy 88%os páratartalom. Ez azért elég jól közelítene a valós lehetőségekhez.

  8. #33
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Kb 3 órát készültem ahhoz képest nem rossz

    Q:11 pb

    R: A t1-ben megforgattak, lefulladtam, majdnem a végéről elindultam követtem Csicsit, törte az utat. kb a 2-3 körben elém fordult egy Lambó 8as aero lefulladtam, pedig már a 11. helyen voltam, lilaköd leszállt tőgáz amit bírt a vas, és iszonyat jó volt a Porsche. végig csata, elmúlt évek legjobb futama volt
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #34
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Röviden annyi, hogy ezt a futamot csak elveszteni lehetett ami szépen meg is tettem.

    Q: 2 Mentem egy pb közeli időt majd láttam, hogy Nibi nem bír magával, és adott még nekem 5tizedet, akkor mondtam, hogy kabbewazze és elkezdek gyakorolni a versenyre!

    R: 9

    Amikor láttam hogy damp a pálya gondoltam jó lesz a med-med de mivel elég sötétnek láttam az eget mondom Hollynak, hogy legyen inter, erre ő legyen soft wet, mondom áááá az hülyeség annyira nem esik, maradjon Hard wet, erre ő ok.
    Így hard wet gumival rajtoltunk.
    A rajt zseniális volt számomra, szépen el tudtam jönni, mondjuk a T3-ba már 80fok körül voltak a gumik, mondtam is Hollynak, hogy lehet ez pünkösdi királyság lesz, de aztán Nibi fokozatosan szakadt le, majd ki is állt.
    Viszont jött a pofon, hogy az 5-6. körben már Sasa jött mint a vaddisznó és nem tudtuk Hollyval, hogy mi a bánatért ilyen gyors.
    Sajnos későn reagáltam és akkor is rosszat.
    Amikor már utólért Sasa körönként kaptam 3-4secet tőle pedig hard wetem volt amik akkor még mindig 105-110 fok körül voltak.
    Az volt a teóriám, hogy lehet hogy interrel jön, mert azok valszeg ilyen 80-90 fok között lehetnek és biztos jobban működik, és lehet hogy az első pár kör amikor 130-140 fokos volt a gumi nem tett jót neki ezért lassultam be.
    Mondom Hollynak akkor megyek rakok intert de ő maradjon még nehogy ketten szívjunk.
    Kimentem feltettem, első mért kör szar, mondom na még egy az is szar, akkor mondtam, Holly menj és rakj softot.
    Persze én is mentem akkor már ki csak a versenyből addigra eltelt 30perc.
    Utána persze olyan gyors voltam a száraz setuppal mint a villám és daráltam a másodperceket de ilyen erős mezőnyben már nem tudtam nagyon feljönni.
    Gedő úrral volt egy kis kaland ahol még egy 10secet sikerült eldobnom.
    Azért a tempót jól mutatja, hogy amikor feltettem a softot akkor TT-ék 40sec felett voltak tőlem, Nibiék meg olyan 1perc 50-re és a végén TT majdnem meglett és Nibiék is asszem csak 1perc 10-20 körül voltak már csak...

    Szerintem amúgy a egész versenyzői karrierem során nem emlékszem még egy versenyre ahol ennyire elcsesztem volna a gumi taktikát, de ha nem várunk mint a sült hal a csodára és jó gumit teszek fel kb az 6-7. körben amikor már Sasán láttam, hogy gyorsabb sokkal akkor sima győzelem lett volna, de így meg megint elhasználtunk egy jó kocsit a semmibe.

  10. #35
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, aztán ha mondjuk én és a csapatom hűde jól kapjuk el a dolgokat ...
    ez fel se merült
    de nem egy bonyolult progi, szó akár fel is kérhettek más csapatokat is rajzolásra, ne csak mindig ti legyetek szidva
    szívem szerint a hátralévő futamokon már nem mennék szárazon, kicsit egysíkúak lettek a versenyeink(de nem akarok átesni a ló B oldalára)

  11. #36
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Vagy a rajzolással meg lehetne kérni mondjuk Szabit, ő úgy sem indul gtr-ben, persze cserkész becsület szavát adva, hogy Csicsiéknek nem árulja el, és ő töltené fel a szerverre az aktuális időjárást.
    De tényleg jó lenne valahogy megoldani, hogy ez a rajzolgatós megoldás működjön.

    Még egy ötlet, hogy mindenki matt részegre issza magát a mezőnyből és úgy rajzol egyet, majd minden héten hétfőn kiírunk egy szavazást, ahol csak a nevek lennének és akire a legtöbb szavazás megy annak a művén kell menni az éppen következő pályán, persze ő a következő hetekben már nem lehet, ilyen kieséses módszerrel.

  12. #37
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Jó is lett volna, gyakorlatilag nem is lett volna rá szükségem, de a szabály az szabály.

    Q: 8
    R: 5
    Gedő Mikinek jár egy bocsánatkérés, mert meglöktem az utolsó kanyarokban. Mondjuk nem értettem, hogy lekörözöttként mit szerettél volna csinálni, mikor kb. 5mp-et vertem rád egy körön, és nem láttam a szándékot, hogy el akarnál engedni így ebből lett a koccanás.
    Pont az lett volna a szándékom. Picit próbáltam kijjebb sodródni és lassítottam is hogy te a rázóra tapadva az ideálisról tudj a célegyenesre fordulni ,de ne bukjak vele annyit hogy Norsten elmenjen, -de mint látjuk ez nem jött be. Harcban álltam a 10. helyért -mármint hogy egyáltalán megtartsam, az utolsó métereket próbáltam kibekkelni a fehéren izzó gumikkal, miközben tudtam hogy Norsten cserélt kereket és ezért jött is szépen -aztán el is ment szépen. Ha te épp nem menekültél/üldöztél már csak az időt hajszoltad akkor picit lehettél volna elnézőbb az utolsó kör utolsó előtti kanyarjában. Bár már tényleg csak nyeklettem&nyaklottam -nem jött ki jól..Amúgy részemről nincs semmi harag -nem is volt.

    Tomcy nem tudom mire gondolsz amikor engem emlegetsz, tök friss gumikon érkeztél mögém , nekem már húsz fölé volt kopva a hard mert már kb 40 perce azt nyüstöltem ami így rosszabb volt mint az inter ,amivel kezdtem.Az életemért korcsolyáztam, de hogy ez téged -azon kívül hogy picit föltarthattalak (nem voltam körhátrányban, de figyeltem hogy mire készülsz aztán egyszer csak eltűntél ) , miben zavart azt nem tudom.

  13. #38
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Pont az lett volna a szándékom. Picit próbáltam kijjebb sodródni és lassítottam is hogy te a rázóra tapadva az ideálisról tudj a célegyenesre fordulni ,de ne bukjak vele annyit hogy Norsten elmenjen, -de mint látjuk ez nem jött be.
    Na igen, picit sajnáltalak is. Persze csak egy hangyakörömnyit.
    Szóval igen, az a kisodródás kellett nekem, és anélkül talán nem foglak meg. Pláne ha a Fehér ember ott marad közöttünk, mert nem kockáztattam volna, hogy vele összeakadjak.
    Igazán én már nem is néztem XD hiányában, hogy a 10. helyezett hol van, így meg is lepődtem mikor utolértelek.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #39
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Pont az lett volna a szándékom. Picit próbáltam kijjebb sodródni és lassítottam is hogy te a rázóra tapadva az ideálisról tudj a célegyenesre fordulni ,de ne bukjak vele annyit hogy Norsten elmenjen, -de mint látjuk ez nem jött be. Harcban álltam a 10. helyért -mármint hogy egyáltalán megtartsam, az utolsó métereket próbáltam kibekkelni a fehéren izzó gumikkal, miközben tudtam hogy Norsten cserélt kereket és ezért jött is szépen -aztán el is ment szépen. Ha te épp nem menekültél/üldöztél már csak az időt hajszoltad akkor picit lehettél volna elnézőbb az utolsó kör utolsó előtti kanyarjában. Bár már tényleg csak nyeklettem&nyaklottam -nem jött ki jól..Amúgy részemről nincs semmi harag -nem is volt.

    Tomcy nem tudom mire gondolsz amikor engem emlegetsz, tök friss gumikon érkeztél mögém , nekem már húsz fölé volt kopva a hard mert már kb 40 perce azt nyüstöltem ami így rosszabb volt mint az inter ,amivel kezdtem.Az életemért korcsolyáztam, de hogy ez téged -azon kívül hogy picit föltarthattalak (nem voltam körhátrányban, de figyeltem hogy mire készülsz aztán egyszer csak eltűntél ) , miben zavart azt nem tudom.
    Amire gondoltam, hogy a hátsó egyenes végén gondoltam megpróbállak külső íven megelőzni, akkor keresztbe álltál én meg mentem kavicsba, hogy kikerüljelek, akkor elmentél 4secre majd a következő körben az emelkedőn szintén keresztbe álltál elöttem, ott volt is kocc mert hiába álltam már a féken, igaz a kocsim nem sérült.

    Mondjuk pont emiatt hogy már alig tudtál menni picit előzékenyebb lehettél volna, persze nem erről szól a verseny, de körönkénti 4seces különbségnél én sem szoktam kardoskodni.

  15. #40
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amire gondoltam, hogy a hátsó egyenes végén gondoltam megpróbállak külső íven megelőzni, akkor keresztbe álltál én meg mentem kavicsba, hogy kikerüljelek, akkor elmentél 4secre majd a következő körben az emelkedőn szintén keresztbe álltál elöttem, ott volt is kocc mert hiába álltam már a féken, igaz a kocsim nem sérült.

    Mondjuk pont emiatt hogy már alig tudtál menni picit előzékenyebb lehettél volna, persze nem erről szól a verseny, de körönkénti 4seces különbségnél én sem szoktam kardoskodni.
    Csuklós busz volt az már. Valahogy mindig rosszul jött ki, túl könnyen nem akartalak elengedni, de nagyon szívózni se szándékoztam, csak már többet kellett a vezetésre figyelni mint hogy merre vagy mögöttem, arra számítottam hogy simán elmész majd, -amennyit szerencsétlenkedtem.

  16. #41
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, aztán ha mondjuk én és a csapatom hűde jól kapjuk el a dolgokat véletlen, akkor sose magyarázom ki, hogy nem erre készülünk hétfő óta.
    Egyébként jó ötlet, hasonlóra gondoltunk már de egyelőre úgy látom hogy a legjobb az lenne ha jól használható lenne ez a beállítotthoz képest mondjuk véletlenszerűen 10-20%-al eltérő dolog.
    Ez esetben lenne egy grafikon hogy kb mire kell készülni, mondjuk 20-40 perc között egy 80% páratartalom lehűlő levegővel, de aztán lehet hogy ebből így 30-50perc között lesz egy 88%os páratartalom. Ez azért elég jól közelítene a valós lehetőségekhez.
    Szerintem ennek az előre leadott páratartalom görbének semmi értelme.
    Múltkor a teszten se az történt amire a görbe alapján számítani lehetett, mivel így is eltért tőle a program jócskán. Egyáltalán nem száradt fel múltkor, pedig jóideig napos időt jelzett. Ezzel jobban összezavart, mint ha nem is tudtam volna milyen időjárás lesz...
    Ma sem tudtuk mi fog jönni, a pályahőre, megérzésre, gumihőre hagyatkoztunk, na meg a köridőkre. Ennyi bőven elég is, az lesz előnyben aki jobban alkalmazkodik, jobban ráérez, hogy mit mikor húz meg.

    Amúgy most olvasva látom, hogy sokan mentek soft wet-el. Nekem az meg sem fordult a fejemben, mivel slickeken indultam , ezért hogy partiba maradjak muszáj volt hard wet-ekkel féltávozgatnom. És mivel láttam, hogy a kopottakkal is tartom a tempót a mezőny elejével így megnyugodtam, hogy ez jó döntés vót/lesz.
    White én meg hogy siettem, hogy megfogjalak még a végén, erre van még 1 boxod, szóhattá vóna.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #42
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Csuklós busz volt az már. Valahogy mindig rosszul jött ki, túl könnyen nem akartalak elengedni, de nagyon szívózni se szándékoztam, csak már többet kellett a vezetésre figyelni mint hogy merre vagy mögöttem, arra számítottam hogy simán elmész majd, -amennyit szerencsétlenkedtem.
    Én úgy terveztem, csak mivel kanyarban mindig középen voltál nem tudtalak könnyen megelőzni, mert nem tudtam, hogy hova fogsz sodródni.

  18. #43
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Ja.., azt én sem..

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •