Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (158 összesen)

Téma: HTCM6 - Apulia

R1: A rajt maga elég jól sikerült, bár sikerült beragadnom Vitányi Tibi mögé. Pompás.
    Az első kanyarban majdnem sikerült kimaradnom a birkózásból, de a megpördülő Fejes Sanyit azért csak sikerült telibe kapni. (Bocs, innen úgy nézett ki, hogy megállsz mielőtt az ívemre érnél). Megforgás... Gyors vissza, csak közben befutott Kurucz András is. (Tőle dupla bocs). Felfüggesztés kuka. Nyamnyamii...
    Gyuribácsival kellemeset kergetőztünk, végül sikerült magam visszaküzdeni oda, ahonnan indultam. (Fura a visszajátszásból sokkal kevésbé tűnt izgalmasnak mint a futamon.)
    P15.

R2:
    A "sikeres" rajtnak és a t1 óvatos megközelítésének köszönhetően sikeresen felküzdöttem magam a 14. helyről a 20.-ra. :-)
    De legalább baj nélkül megúsztam. (Mondjuk nem is volt mit megúszni, de mindegy, fő az óvatosság.)
    Ebben a futamban is volt egy kis pityputy Kurucz Úrral, ismételten bocsi.
    Végül a kavicságy rendezgetésével foglalatoskodó emberkék elhagyásával 9. helyre hoztam a csigát... nem rossz.

Jó lesz ez, végre volt egy kis versenyélményem is. :-)
    Ha valaki úgy érzi, nem volt kerek amit vele szemben elkövettem: ezer bocs, egyik sem volt szándékos, lehet óvni.
    Utoljára módosította: dingo; 2013. 03. 28. 01:17.

Szabó Roli Regisztrált Szaboka logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    A verseny további szakaszán lelkesen üldöztem Szabó Roli-t, aki a 10. kör környékén komolyabbat hibázott, így megörököltem a 3. helyet. Ennek úgy megörültem, hogy az utolsó körben az utolsó kanyarokban közelebbről megismerkedtem a betonfallal, de szerencsémre, Roli csak a célegyenesben kezdett el felém vészesen közeledni, de ekkor már késő volt, a harmadik lettem
    Nagyon jót küzdöttünk, bár ott lettem volna a második versenyen is! Nagyon jó volt!!!
    Szabó Roland
    BS Racing Team
    2008 Honda Accord R
    http://szaboka.hu

Vida Zoltán Szervertag 2019 Zoliee logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.407
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Zoliee

Talán meg kéne nézned az a replayt . Külső íven voltál én a belsőn amikor megkezdtük a kanyart, láttam hogy húzódsz befelé de nem tudtam már mit csinálni.
    Ezúton hívnám fel a figyelmed hogy még nem kellett bocsánatot kérnem senkitől. Bölcsnek hatóan írsz, de vakon vagdalkozol . Mielőtt kritikába kezdesz néz utána kiről mit írsz ember.

Érdekes a Böndör Zolival több kanyaron keresztül is tudtunk egymás mellett menni. Érdekes módon Zoli valahogy tudta ha valaki van mellette akkor kisebb gázzal más íven kell autózni. Ezért köszönöm is neki az izgalmas korrekt versenyt nagyon élveztem a fülemen folyt az adrenalin.
    Ha tanulni akarsz kicsit nézd meg hogy is csináltuk egyszer sem értünk egymáshoz és mégis igen komoly adok kapok volt.
    Add be az óvást arra kérlek azt meglátjuk.

U.I.: Honnan veszed hogy nem készültünk ember azért mert Salyát szobába készülünk azért még látszik a szoba amikor be akarsz lépni. Csak megint levegőbe beszélsz írsz valamit hogy fontosnak érezd magad
    Kedves Sanyi!

Nem akarok vitába bonyolódni, felesleges majd a BT eldönti mi volt szabályos és mi nem, de ha én voltam a hibás akkor már most előre elnézésed kérem de ha ahogy írtad én se tudtam mit csinálni váratlan manőver volt mindkét részről.

Nem célom senkivel se összeveszni, ezért Bocsánat a feltételezésért, hogy azt írtam nem készültök fel egy futamra! Mivel nem vagytok túl aktívok itt a fórumon, ezért gondoltam (rosszul), hogy nincs elég idő a felkészülésre a futamok előtt, de tévedtem.

Részemről téma lezárva azt csinálsz amit akarsz!

Kovács Sándor Regisztrált
    Város
    minimália
    Életkor
    100
    Üzenetek
    236

Thumbs up

Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Sanyi!

Nem akarok vitába bonyolódni, felesleges majd a BT eldönti mi volt szabályos és mi nem, de ha én voltam a hibás akkor már most előre elnézésed kérem de ha ahogy írtad én se tudtam mit csinálni váratlan manőver volt mindkét részről.

Nem célom senkivel se összeveszni, ezért Bocsánat a feltételezésért, hogy azt írtam nem készültök fel egy futamra! Mivel nem vagytok túl aktívok itt a fórumon, ezért gondoltam (rosszul), hogy nincs elég idő a felkészülésre a futamok előtt, de tévedtem.

Részemről téma lezárva azt csinálsz amit akarsz!
    No para csak finomabban kritizálj. Nem hiszem hogy a fórumon kell készülni 1 futamra. Vitinél ott a család, és a munka de még így is ami szabadideje van azt a gyakorlásnak szenteli. Az édesapja szintén. És én is megteszek mindent ami tőlem telik . Nem a gyakorlás tart a B divben hanem a setup ami nem megy. De biztos találok majd segítőkész emberkét aki segít majd hogy mélyebben beleáshassam magam a témába.

Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    No para csak finomabban kritizálj. Nem hiszem hogy a fórumon kell készülni 1 futamra. Vitinél ott a család, és a munka de még így is ami szabadideje van azt a gyakorlásnak szenteli. Az édesapja szintén. És én is megteszek mindent ami tőlem telik . Nem a gyakorlás tart a B divben hanem a setup ami nem megy. De biztos találok majd segítőkész emberkét aki segít majd hogy mélyebben beleáshassam magam a témába.
    Sajnos evvel el kell keserítselek kicsit , setupba nagy csodák nincsenek , alapsetuppal is elég jó időket lehet menni (főleg fwd-vel), ha érzed a pályát ...setup inkább a magadra hangolásról szól , persze vannak benne tizedek nem is kevés. De inkább gyakorlás , gyakorlás ami hozza az időt
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Város
    minimália
    Életkor
    100
    Üzenetek
    236

A"SPORTSZERŰ" magatarás

Az első futam 3.köre T-2 utolsó kanyar előttem Bartha Zsolt.
    Tempó előnyöm volt a kanyarba érkezve külső íven kezdtem meg a kanyarodást tudván így is elmegyek mellette. Váratlanul megindult kifelé és még a gázt is elvette, épp csak arra volt időm hogy én is a gázélvétellel korrigáljak. Ennek köszönhetően nem is történt semmi komolyabb gebasz, mindketten az aszfalton folyattuk a mókát.

Na most jön a lényeg figyelem!!!!
    A kanyarból kifele jövet érzem hogy lök rajtam még kettőt. az ismétlést visszanézve látom hogy készakarva, szánt szándékkal próbált kitenni a pályáról BRAVÓ
    Kérdés:
    Hol tom visszanézni a hivatalos replayt mert ez nekem sok volt kicsit.

U.I.: Nem akarok óvós bácsi lenni mert hiszem a hibák nem szándékosak, és ha valaki hibázik azzal már bünteti is magát. De ez valami gusztustalan volt. Az ilyen mentalitású emberke mért nem vesz magának 1 verekedős játékot, ott kell püfölni az ellenfelet.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Be is támadott a T12-ben, annak ellenére, hogy keményen szűkítettem a belső ívet, de így is bejött a gép orrával és ismét kontakt. Visszanéztem az esetet, kissé agresszív manőver volt, elnézést kérek érte.
    Elnézem neked , de csak azért mert pár jó kis fair csatát vívtunk már ez a pár futam alatt is így tudom hogy csak rám akartál ijeszteni. Nem kéne mert kiszabadul a kisördög
    De akkor ott nagyon nem értettem mi van, szabadon hagytad a belső ívet így gondoltam féktávon beteszem az autót , te meg szépen rám zártál , nem tudtam már hova tenni onnan az autót , így sikerült is jó pár pozíciót veszíteni pedig már épp fel értem előre a első körös baleset után, így azért eléggé pipa lettem ott ....még pár ilyen és itt is kénytelen leszek megtekergetem a TDI-k bajszát csúnyábban.....grrrrr
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 03. 28. 02:52.

Város
    minimália
    Életkor
    100
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos evvel el kell keserítselek kicsit , setupba nagy csodák nincsenek , alapsetuppal is elég jó időket lehet menni (főleg fwd-vel), ha érzed a pályát ...setup inkább a magadra hangolásról szól , persze vannak benne tizedek nem is kevés. De inkább gyakorlás , gyakorlás ami hozza az időt
    Naon köszi a jó tanácsot meg is fogadom. Egyébként meg szeretek is készülni a versenyekre.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Naon köszi a jó tanácsot meg is fogadom. Egyébként meg szeretek is készülni a versenyekre.
    Próbálj meg belőni egy jó stabil alapsetupot , ami neked fekszik fékeloszlás , difi és azt finomhangold az aktuális pályán, meg érdemes nézni más gyors körét vagy TT-be menni kört , látod hol hagysz még tizedet vagy milyen íven kéne menni , nem szégyen tanulni a jobbtól ....aztán gyakorlás , gyakorlás, a tömegbe versenyzés , meg szépen lassan kialakul majd és szépen lassan rutint szerzel , kitartás! Hajrá!

Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    40
    Üzenetek
    3.832
    A pálya sajnos alkalmatlan a versenyzésre, valóban. Előzni nem lehet sehol, max ha hibáznak előtted!
    Hotlapozásra viszont piszok jó, nekem Monza feelingje volt. Gyors pálya, gyors kanyarokkal!
    Kis hiba és már megy is a köröd a levesbe, ha mégsem, akkor is buktál rögtön jó pár tizedet!
    Nagyon oda kell figyelni, főleg a féktávoknál, mert szinte mindegyiket kanyarban kell végrehajtani, ami nem kevés gyakorlást igényel!

Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.407
    Az első futam 3.köre T-2 utolsó kanyar előttem Bartha Zsolt.
    Tempó előnyöm volt a kanyarba érkezve külső íven kezdtem meg a kanyarodást tudván így is elmegyek mellette. Váratlanul megindult kifelé és még a gázt is elvette, épp csak arra volt időm hogy én is a gázélvétellel korrigáljak. Ennek köszönhetően nem is történt semmi komolyabb gebasz, mindketten az aszfalton folyattuk a mókát.

Na most jön a lényeg figyelem!!!!
    A kanyarból kifele jövet érzem hogy lök rajtam még kettőt. az ismétlést visszanézve látom hogy készakarva, szánt szándékkal próbált kitenni a pályáról BRAVÓ
    Kérdés:
    Hol tom visszanézni a hivatalos replayt mert ez nekem sok volt kicsit.

U.I.: Nem akarok óvós bácsi lenni mert hiszem a hibák nem szándékosak, és ha valaki hibázik azzal már bünteti is magát. De ez valami gusztustalan volt. Az ilyen mentalitású emberke mért nem vesz magának 1 verekedős játékot, ott kell püfölni az ellenfelet.
    Szia!

Az alábbi linken letudod tölteni a hivatalos replayeket: http://www.gtr-masters.hu/download/replay/
    C:\Dokumentumok\Simbin\Race07\REPLAYDATA könyvtárba kell másolni őket ahol a skines könyvtár is található. Utána a játékban visszatudod nézni!

Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.375
    Mindig-persze aludva egyet az egészre- jókat nevetek, mekkora indulatok vannak, hogy aztán 1-2 nap múlva a szerveren prekvalizás közben meg megy egymás ugratása, és senkise emlékszik a gyilokra már!

Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.407
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    Azért azt nem mondanám,hogy ép kört nem tudtam menni....

Igen első futamban nagyon felhuztam magam, megpróbáltam lehiggadni a második versenyre. Első futamon a 1. kör T3-ig jutottam.

A második futamon a T2-ben te löktél meg(lehet egy picit rád huztam,de szerintem nem vészesen) hátulról és ahogy csúsztam a füvön nem tudtam már irányítani az autót és pont te kanyarodtál ott.

R1-ben Bartha Zsolt-tól szeretnék elnézést kérni, a T2-ben hátulról meglöktelek. Aztán a kanyarból kijövet is összeértünk. Bocsi.
    Metejka Zolinak teljesen igaza van bennem is forrtak az indulatok este, ennek szegény Bakonyi Bence és Kovács Sanyi látta kárát itt a fórumon. Most azért lenyugodva, kialudva a tegnapi versenyt sok mindent máshogy látok, illetve a balesetek amik történtek én azt mondom elkerülhetők lettek volna, de mindenki hibázik nem vagyunk robotok akik képesek arra, hogy mindig ugyanúgy teljesítsenek.

Úgyhogy Bence tőled is elnézést kérek, ha valóban én leszek a hibás akkor Ezer Bocsi ne haragudj! Bár méltó büntetésem már megvolt a versenyen hisz utolsóként kellett felzárkóznom, de ez gondolom téged nem vigasztal. Sajnos tényleg a BMW-é nem egyszerű móka, ahhoz azért tapasztaltabb versenyzőnek kell lenni, hogy azt valaki ne csak 1 körön tudja versenyben tartani. Az egyik legjobb autó a játékban, de a nagy BMW-sek mint Yaka vagy Kóródi Pisti tudnának mesélni a róla . Először érdemesebb az első kerekes járgányokkal próbálkozni mert azok szerintem könnyebben vezethetők mint Pl. a Honda, vagy a Cruze és felveszik a versenyt a Bömbivel azért. Jó felkészülést kívánok neked a következő futamra!

Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    1.603

Dupla 0.

Hát amilyen jól indult első race07-hez éles futamom olyan rosszul végződött.

Egész délután a prekval idővel küzdöttem, hogy 36 alá be tudjak menni úgy éreztem az még bennem van, nem sikerült. B szerverre kerültem.

Q: Sikerült bemenni 36 alá egy 35.9-es idővel még az utolsó 5 percben is a pole-ban voltam, ki sem mentem már több körre mivel éreztem, hogy sikerült kihoznom a max-ot magamból. Aztán végül az utolsó percekben lecsúsztam a 2. helyre, csak ketten tudunk 35ös időt menni. Örültem nagyon

Aztán jött a verseny.

R1: A rajtnál simán eljöttünk, tudtam tartani az élen haladó honda tempóját, de kockáztatni nem akartam így beálltam egy jó fél másodperces távolságra, gondoltam ha hibázik vagy lassul a futam folyamán megelőzöm. A 3. körben már elég szépen másodpercekre elhúztunk a mezőnytől és akkor jött a dolog, amivel még sose találkoztam a nem túl hosszú Race07-hez karrierem során. Kanyar közepén egyszercsak eldobta magát a kocsi és irány a fal, DEFEKT. Hát nem voltam nyugodt...

Reménykedtem, hogy az új szabályrendszer alapján működik a játék, hogy a quali alapján fordul a sorrend. Nem.

R2: 22. helyről rajtoltam. A 2. körben már a 7-8. hely környékén autóztam, nem túl nyugodtan. Azért lehet előzni itt is Aztán volt egy előzésem a 6. helyért egy seat-ot előztem meg, de belső ívről kicsit megkoccintottam úgy éreztem ez sok volt, bevártam de azért jól lemaradtak és a sebességkülönbség miatt 2 helyet is vesztettem. Ekkora láttam hogy az élboj már elhúz, le kellet volna nyugodnom és behozni a vasat erre a helyre, de ami a csövön kifér taktikát alkalmazva a t3-ban besokaltam és szinkronba egy másik chevivel megcsúsztam és bele a falba. Suspension problem, mentem tovább de a t1-et már 180al nem tudtam kb. bevenni tehát kiléptem.

Tanulság: Ne vezess dühből

Egyébként volt rajtam kívül még olyan szerencsés az 50 ember közül aki defektet kapott?

Ja és természetesen Gratulálok minden célba érőnek, győztesnek, dobogósnak
    Utoljára módosította: sfakos; 2013. 03. 28. 09:56.

Jaczkó Róbert Regisztrált
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    128
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként volt rajtam kívül még olyan szerencsés az 50 ember közül aki defektet kapott?
    Bár nem defekt, de az "A" szerveren valamelyik futamon kigyulladt az egyik Seat. Az sem mindennapi látvány volt!

Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Város
    Levél
    Életkor
    39
    Üzenetek
    731
    Apulia:
    Életemben nem találkoztam a pálya nevével (tényleg létezik vagy csak fikció )
    Amikor elkezdődött a tavaszi szezon pályaválasztás, Kristóf behozta a köztudatba. Megnéztem. Tetszett. Jó kis falak közt rohangálós, az ilyen pálya bejövős (Macaut is imádom), szavazásnál max ponttal megtoltam, bekerült a versenynaptárba. Hurrá!
    Aztán ahogy eljött a futam ideje, elkezdtem gyakorolni. Hamar meglett, nem egy bonyolult vonalvezetés, nagyjából 4 kanyart kell tudni. Na de azokat aztán nagyon! Iszonyat trükkös és ahogy írta is valaki, egyedül csapatásra ultra fun, versenyzésre már nem annyira. Féltem is tőle rendesen!

Egy "kisebb" betegség hátráltatta a felkészülést, nem túl vicces úgy kergetni a BMW-t a falak közt hogy minden 3. kanyarban köhögsz, vagy épp a féktávon tüsszentesz. Azt hiszem a legkevesebb felkészülés jutott szegényemre és már a prekvalin látszott, nem lesz egyszerű menet.

Q: A héten nem volt ilyen vacak a náthám, szét köhögtem magam az időmérőn, de majdnem megfutottam a legjobbom, ha javitok picit sem lettem volna előrébb vele, bele kellett törődni a 12. helybe.
    Mezőny közepe, itt ahol nem volt sima 3 körös fun. Ahol nem kell hogy hibázz, elég ha elöted megteszi más. Nem voltam nyugodt.

R1: Gyengécske rajt, -2 hely és jött a visszafordító a T3. Borítékoltam a balhét! Vártam az ütést a féktávon. ÉS NEM! Le a kalappal a mezőny elött, régen láttam ennyire érett, nyugodt első pár kanyart! Mindenki tiszteletben tartotta a másik helyét és tudta talán hogy nem itt kell még eldönteni! Jó volt ezt látni. Nyomtuk, aztán a 2. körben egy sárga-feket bömössel nem értettük meg egymást a T3 bejáratánál, utólag elfértem volna bőven de úgy éreztem ha elfordulok íven, ráhúzom. Későn fékeztem, sóder, palánk, futómű kocc, 18. hely.
    3. kör, T3 bemenet, elbambul, drift, majdnem kocc, -2 hely: 20.
    4. kör, T3 (ezt a kanyart szeretem, említettem már?) iszonyat füst. Elfüstölt egy TDI??? Ezt hogy sikerült összehozni Kiss Gergő? (amúgy Te az a Kiss Gergő vagy aki A1-en egy Hondával ment? Mert akkor szép fejlődést produkáltál, elismerésem!)
    Kisebb csaták és mások hibái ---> 15. hely. Gyengus!

R2: 15-ről vállalható rajt és a 2. körben már 12. helyen haladtam, amikor megjelent a tükörben mint valami rossz arcú csúnya bácsi, Bazsy félszemű BMW-je. Tudtam és éreztem hogy teljesen más tempót képvisel, de valahogy tudtam tartani. Nagyon korrektül jött, nem szúrt be felelőtlenül ezt ezúton is köszönöm. De mondom csak elkéne inkább engedni mert belefog hajszolni valami hülye hibába. Na ezt mire végiggondoltam már el is néztem a T3 féktávját (i love T3) és megint -2 hely.
    Innentől a hátralévő 11 kör lényegében sétakocsikázás volt, a hibázóknak köszönhetően jöttem előre a 11. helyre ahol befejeztem a futamot. Ez most ennyi volt.

Gratula új csapattársunknak Vétek Csabinak akit jókor szerződtettünk, sokáig vezette a R2-t és értékes pontokat hozott a csapatnak, csak így tovább!
    Valamint gratula természetesen minden célba érkezőnek és főként a dobogósoknak, különösen Kristófnak aki dupla dobogón végzett, így szinte biztosak lehetünk hogy hosszú idő után újra lesz zenés összefoglaló vidijó!

Ps: Sinka Dani monnnyon le!
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 03. 28. 11:01.

Fári Ádám Dániel Szervertag 2019
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    25
    Üzenetek
    168
    Idézet Eredetileg Szaboka írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jót küzdöttünk, bár ott lettem volna a második versenyen is! Nagyon jó volt!!!
    Jó volt tényleg!
    Szerintem a második versenyen is csatáztunk volna, pláne, ha abból indulok ki, hogy már az A1Ring-en is csatáztunk mindkét futamon.

Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán volt egy előzésem a 6. helyért egy seat-ot előztem meg, de belső ívről kicsit megkoccintottam úgy éreztem ez sok volt, bevártam de azért jól lemaradtak és a sebességkülönbség miatt 2 helyet is vesztettem. Ekkora láttam hogy az élboj már elhúz, le kellet volna nyugodnom és behozni a vasat erre a helyre, de ami a csövön kifér taktikát alkalmazva a t3-ban besokaltam és szinkronba egy másik chevivel megcsúsztam és bele a falba.
    Ha rám gondoltál, akkor ez nekem most még belefért. Ne haragudjatok, de a Chevy-s kicsúszásotokon akkor olyan jót nevettem. Ilyet nem mostanában láttam.
    Utoljára módosította: adfar94; 2013. 03. 28. 12:42.

Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése

Ha rám gondoltál, akkor ez nekem most még belefért. Ne haragudjatok, de a Chevy-s kicsúszásotokon akkor olyan jó nevettem. Ilyet nem mostanában láttam.
    Hát már mindegy Szerintem valami olajfolt volt a pályán

Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Én kaptam defektet. Asszem 4 kört mentem is vele, hogy ne a mezőny közepébe zuhanjak vissza.

Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Város
    Győr
    Életkor
    24
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Metejka Zolinak teljesen igaza van bennem is forrtak az indulatok este, ennek szegény Bakonyi Bence és Kovács Sanyi látta kárát itt a fórumon. Most azért lenyugodva, kialudva a tegnapi versenyt sok mindent máshogy látok, illetve a balesetek amik történtek én azt mondom elkerülhetők lettek volna, de mindenki hibázik nem vagyunk robotok akik képesek arra, hogy mindig ugyanúgy teljesítsenek.

Úgyhogy Bence tőled is elnézést kérek, ha valóban én leszek a hibás akkor Ezer Bocsi ne haragudj! Bár méltó büntetésem már megvolt a versenyen hisz utolsóként kellett felzárkóznom, de ez gondolom téged nem vigasztal. Sajnos tényleg a BMW-é nem egyszerű móka, ahhoz azért tapasztaltabb versenyzőnek kell lenni, hogy azt valaki ne csak 1 körön tudja versenyben tartani. Az egyik legjobb autó a játékban, de a nagy BMW-sek mint Yaka vagy Kóródi Pisti tudnának mesélni a róla . Először érdemesebb az első kerekes járgányokkal próbálkozni mert azok szerintem könnyebben vezethetők mint Pl. a Honda, vagy a Cruze és felveszik a versenyt a Bömbivel azért. Jó felkészülést kívánok neked a következő futamra!
    Semmi gond. Emberből vagyunk.

Prekvalin, és a prekvalis "futamokon" teljesen rendbe voltak a köreim,de a verseny izgalma meg az adrenalin levette a koncentráló képességemet egy picit. Az első futam után meg olyan ideges voltam, egy youtube-os videót simán megért volna.

György Dániel Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, hotlapolni nagyon állat de versenyezni rajta szörnyű volt.

A kvalin megfutottam a PB-met, úgyhogy asszem az volt a max, amit ki tudtam hozni magamból, ha jól emlékszem 13-ik lettem.

Az első futamon igen jót sikerült rajtolnom, talán még soha nem is sikerült ilyet, mentem a bömbikkel egyet talán még le is rajtoltam. Aztán jött a rettegett első szektor, de meglepően simán elfordult a mezőny, nagyon izgultam, hogy ne lökjek ki senkit
    Aztán ahogy teltek múltak a körök, sikerült játszópajtásokra találnom, Kiss Gergőtől szeretnék is elnézést kérni, mert annyira vigyáztam rád a T1-ben, hogy végül ráhúztam a falra, ami meg adott egy pacsit, amit én meg továbbadtam neked, bocsánat érte, ekkor ért utol Nagy Zsolt kollega, akivel igen jókat meccseltünk, egészen addig amíg a T3-ban nem drifteltem egy akkorát, amit nem is tudtam, hog lehetséges elsőkerekes verdával! És most nem vertelek telibe kilincsel, ahogy szoktam, úgyhogy megmenekültél! De azért még küzdöttem tovább, és sikerült is néha pár tizeddel csökkentenem az előnyödet, amíg egyszer csak meg nem jelent a tükrömben Antal Gábor, aki valamiféle jedi(vagy sith) elmetrükkel annyira rám hozta a frászt, hogy folyamatosan hibáztam, teljesen kikészültem idegileg, így a 12-ik kör környékén el is ment mellettem, utánaeredtem, hoztam is pár tizedet, de sajnos nem sikerült, így maradt a 13-ik helyezés, végülis ahonnan indultam, nem rossz, de a jó nem ilyen

A második verseny sajnos nem volt ennyire pozitív. A rajtot itt is sikerült elkapnom egész tűrhetően, de itt már volt pár érdekes manőver a T1-T2-ben, amit kicsit túlságosan is elóvatoskodtam, és így el is mentek páran. Na meg a T4-ban sem sikerült a DAPE motorsportos srácok megelőzése, volt is egy kis kontakt, de mindenki megúszta. Tartottam szépen ezt a 15-ik hely környékét, egészen a második körig ... Ahol sikeresen keresztbeálltam a T3-T4-es kombóban, mert elfelejtettem a fékerőt utánanyomkodni a megtankolt verdának... 21-ik hely... Szépen teltek a körök, amikor aztán egyszercsak valami csoda folytán ott termett előttem pár honda, és egy keresztben álló bömbi, akit sikerült ügyesen elkerülnöm, így végre nem egyedül unatkoztam, hanem Varga testvérek és Fazekas Árpi életét keserítettem ezentúl. Sajnos mindegyikükkel összeakadtam, nagyon sajnálom mindegyiket, először valamelyik Varga fivér pattant le rólam olyan szerencsétlenül a szlalom előtti visszafordítóban, hogy megpördült, aztán Fazekas Árpi a T4 előtt épp olyan szögben csúszott be elém, hogy őt eltaláltam és megforgattam. A 12-ik körben pedig a Varga család másik tagját sikerült eltalálnom ugyanúgy a T4-ben, igaz itt én csúsztam bele blokkoló kerekekkel, mindketten megforogtunk. Nagyon sajnálom mindegyik esetet, tehetetlen voltam mindegyiknél.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.530
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    A pályáról. Valóban az egyik kedvencem lett az utóbbi időben. Kanyarodva fékezős, mindenhol rá kell simulni a kerékvetőkre, tempós, falak, szépen kidolgozott. Élvezetes rajta menni, csak úgy falja az ember a köröket rajta. A versenyen viszont más erényeket kell megcsillogtatni. A védekező félnek itt erősen partnernek kellett lennie hogy engedjen egy előzést.

Egy 7 és 3 helyet szereztem, ami elég jó. Viszont a dobogós helyezés kissé fanyar ízű, lett volna ki elözzön meg, ha nem úgy alakulnak, alakítom az eseményeket. Mondhatni nem voltam teljesen tiszta. A másik meg hogy a végén prost tényleg belassult, az utolsó kanyar elött már elkezdtem gondolkodni rajta hogy talán vissza is lehetne előzni. Bár az elmenők védekezési kvalitását sajna még nem volt szerencsém megtapasztalni, de még egy kör és lehet próbálkoztam volna a 2. helyért.

Videó beütemezve.

Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    56
    Üzenetek
    1.471
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A pályáról. Valóban az egyik kedvencem lett az utóbbi időben. Kanyarodva fékezős, mindenhol rá kell simulni a kerékvetőkre, tempós, falak, szépen kidolgozott. Élvezetes rajta menni, csak úgy falja az ember a köröket rajta. A versenyen viszont más erényeket kell megcsillogtatni. A védekező félnek itt erősen partnernek kellett lennie hogy engedjen egy előzést.

Egy 7 és 3 helyet szereztem, ami elég jó. Viszont a dobogós helyezés kissé fanyar ízű, lett volna ki elözzön meg, ha nem úgy alakulnak, alakítom az eseményeket. Mondhatni nem voltam teljesen tiszta. A másik meg hogy a végén prost tényleg belassult, az utolsó kanyar elött már elkezdtem gondolkodni rajta hogy talán vissza is lehetne előzni. Bár az elmenők védekezési kvalitását sajna még nem volt szerencsém megtapasztalni, de még egy kör és lehet próbálkoztam volna a 2. helyért.

Videó beütemezve.
    Még egy kört nem bírt volna ki a gumim, az utolsó jobbos így is nagyon szűk lett már.

Antal Gábor Szervertag 2020 gabor426 logója
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    281
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    amíg egyszer csak meg nem jelent a tükrömben Antal Gábor, aki valamiféle jedi(vagy sith) elmetrükkel annyira rám hozta a frászt, hogy folyamatosan hibáztam, teljesen kikészültem idegileg, így a 12-ik kör környékén el is ment mellettem, utánaeredtem, hoztam is pár tizedet, de sajnos nem sikerült, így maradt a 13-ik helyezés, végülis ahonnan indultam, nem rossz, de a jó nem ilyen
    Ott épp velem volt az erő..Viszont a halálcsillag csak nem akar elkészülni, pedig ezen a futamon már szerettem volna elindulni vele..

Jó volt egy kicsit csatázni, miután a hibád miatt el tudtam menni, éreztem, hogy nem akarod annyiben hagyni. Pár kanyar után már meg is érkeztél, de sikerült hiba nélkül behoznom az olajkályhát. Izgalmas volt a vége.. Amúgy köszi, megint egy jót meccseltünk.

Böndör Zoltán Regisztrált carmix logója
    Életkor
    32
    Üzenetek
    25
    Sajnos a csapat nem nagyon tudott felkészülni idő hiánya miatt erre a versenyre. Pár órás készülés csak arra volt elég, hogy megtanuljuk a pálya vonalvezetését. Komolyan fontolgattuk, hogy inkább el se indulunk. Viszont végül úgy döntöttünk felállunk a rajtrácsra hisz prekval zárás után van még 1 óránk gyakorolni. Ezen az edzésen végig a verseny beállítást teszteltük, úgy gondoltuk az időmérőn úgy sincs sok esélyünk.

BQ: A vártnak megfelelően az időmérőn nem értem el kiemelkedő pozíciót, bár jobbat, mint reméltem. P16

BR1: Látva a pályát gondoltam, hogy itt a lassú tempó is célra vezető lehet, ha meg van fűszerezve egy jókora szerencsével. A 16. helyről sikerült egy jó rajttal 9-ik helyen fordulni a második kanyarban. Az első kanyarban azért Vida Zoli még rám hozta a frászt, amikor egy fantasztikus manőverrel kerülte ki Matejka Zoli sajnálatos kicsúszását. Igaz, hogy így visszanézve kívülről nem is tűnik az egész olyan félelmetesnek, de a kormány mögül még is minden közelebb volt. Innentől kezdve biztonságos autózás és a kihulló versenytársak kikerülése. A végére azért Kovács Sanyi utolért, akivel a síkanokat egymás mellet olyan szépen és vigyázva vettük, hogy az már dalba illő. A csatározás közben Bartha Zsolt is megérkezett és el is ment mellettünk, de végül elhagyta a pályát. Sanyival tovább folytatódott a küzdelem, amiből végül ő jött ki győztesen. Ez úttal is gratulálok neki. Végül P6.

BR2: 3-ik helyről 1. helyre sikerült feljönni és innen vártam, hogy fognak felemészteni. Nem kellett sokat várnom. Mint ahogy az előzőnél Kovács Sanyival most Ugrai Bálinttal rajzoltuk a köröket és ahogy az előzőnél Bartha Zsolt ismét megérkezett, ismételten megelőzött mindkettőnket és ismételten elhagyta a pályát. Bocsi nem hoztam neked szerencsét. És végül ismételten én vesztettem Bálinttal való csatában. Ismételten neki is gratulálok. Végül P4. Bocsi a szó ismétlésért.

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •