Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (158 összesen)

Téma: HTCM6 - Apulia

  1. #76
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Megy a B, 21:00 kor léptessétek Q-ra addig practice-n menjen
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #77
    Vitányi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 09. 11.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    49
    Üzenetek
    30
    Apunak elrontottuk a nevezését, ha lenne hely bejöhet b-be?

  3. #78
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Viti74 írta Hozzászólás megtekintése
    Apunak elrontottuk a nevezését, ha lenne hely bejöhet b-be?
    B szerverre sajnos nem jöhet mivel tele van. Indítok egy C szervert, ha akar elindul, ha nem nem, illetve azok is indulhatnak akik nem neveztek de köröznének kicsit
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #79
    Vitányi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 09. 11.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    49
    Üzenetek
    30
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    B szerverre sajnos nem jöhet mivel tele van. Indítok egy C szervert, ha akar elindul, ha nem nem, illetve azok is indulhatnak akik nem neveztek de köröznének kicsit

    akkor lehet hogy feljön c-re , majd legközelebb figyelünk

    Viti74

  5. #80
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Tele az A szerver. Nem tudok belépni.
    Ha jól látom Molnár Attilának B-n kellene lenni. Én is eltévedtem először, az igaz, de a B-n most is csak 22-en vannak, elférne.
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 03. 27. 22:09.


  6. #81
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Tele az A szerver. Nem tudok belépni.
    Ha jól látom Molnár Attilának B-n kellene lenni. Én is eltévedtem először, az igaz, de a B-n most is csak 22-en vannak, elférne.
    Gyere A ra
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #82
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Tele az A szerver. Nem tudok belépni.
    Ha jól látom Molnár Attilának B-n kellene lenni. Én is eltévedtem először, az igaz, de a B-n most is csak 22-en vannak, elférne.
    Nem tudom, hogy szerepel-e a szabályzatban, de egy URH-t adnék neki ezért, mert elég banális hiba.

  8. #83
    Szabó Roli Regisztrált Szaboka logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    10

    Thumbs up Élvezetes verseny volt!

    Nagyszerű verseny volt az első számomra, 13-ról sikerült negyedikre behozni a Hondát, soha nem sikerült még ennyire eredményesen versenyeznem. Sajnos a két verseny között kifagyott a k. játék, így nem tudtam a másodikon is részt venni, pedig nagyon éreztem a pályát és az autót.

    Elég sokan kicsúsztak és kiestek a versenyen, amin igazából nagyon meglepődtem... A rengeteg gyakorlás ellenére olyan csúszások voltak, hogy (- majdnem öröm volt nézni -) nagyon.

    A pályát pedig az egész csapatunk sajnálja, hogy vége, nagyon jó kis pálya ez az Apulia, nagyon gyorsak a kanyarjai, van 1-2 technikás része, de egyébként egy nagyon szép, érthető, pörgős, kellemes pálya. Kár, hogy vége erre az idényre. És a gumit is a 10-11-dik kör környékén kezdtem el érezni hogy kopik - emlékszem, Pannonia Ringen már a 7-dikben megettük a slick-eket

    Gratulálok a verseny győzteseinek!
    Szabó Roland
    BS Racing Team
    2008 Honda Accord R
    http://szaboka.hu

  9. #84
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Bocsi Bazsi az utolsó köri incidensért, megcsúsztál (javíts ki ha tévedek), én meg már nem tudtam lereagálni.

    Más: potméter csere megoldható g25 pedálon? Kuplungét raknám be a gáz helyére, mert ez már förtelmes...

  10. #85
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Bazsi az utolsó köri incidensért, megcsúsztál (javíts ki ha tévedek), én meg már nem tudtam lereagálni.

    Más: potméter csere megoldható g25 pedálon? Kuplungét raknám be a gáz helyére, mert ez már förtelmes...
    Kicsit kifelé csúsztam - asszem, majd onnan jöttem befelé. Akkor nagyon ideges voltam, de már

    Q: 2
    Nem jött a PB, elmaradtam 0,031-el

    R összes: RAJT HIBÁTLAN!

    R1: 2
    Cola! Köszönöm a segítséget, hogy kb. 10 körig tartottad magad mögött a "traktorost", meg Bencét! Így meglett a 2. hely.

    R2: 10
    Az elején volt egy kis attak, amiből én is kaptam...rögtön 14-15. helyen találtam magam.
    Ezek után feljöttem a végére a 7. helyre, ahol az utolsó körben kaptam egy fülest, és mentem megint a 10-11. helyre.

  11. #86
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Kint a replay, szombatig lehet óvni, és normális hangnemben való csevegést kérek! Köszi a futamot!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #87
    Vitányi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 09. 11.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    49
    Üzenetek
    30
    Lehoczky Dávid elnézést kérek, ezt jól elszúrtam, nem számítottam repülésre.

    De jót csatáztunk a verseny alatt.

    Viti74

  13. #88
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Hát sokat nem tudok ehhez a pályához fűzni, hotlapozni baromi jó nyomvonal , de versenyzésre ez alkalmatlan..mindenhol van egy olyan ív ahol egyedül elfér az ember azt annyi , meg két előzési pont! Vágás mit se számít....(mindenki ment ahol tudott, szóval ki a faszt érdekel, de mindegy is volt semmi nem múlt rajta) Kb első futam reprezentálta is mit lehet? Vonatozni! Kb ezt is tippeltem vonatozás , meg tömegbaleset t1-2-be
    5-ből 5 ember akivel beszéltem mindnek "nagyon" tetszett a verseny (ez lehet nem véletlen), race2 az valami botrány volt , vagy 3-4x végeztek ki....nem is értem dafuq
    Azt hiszem itt is kezdem megkedvelni az olajkályhákat!

    Úgy érzem , most nem jönnek a manók mert nélkülük is elég ideges lettem.....amúgy grat Dani teljesen más dimenzióba autóztál.

    (Ez a g25 gáz poti lehet engem is érdekel , mert az enyém is a z örök vadászmezők felé tart)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #89
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Q: Már az is meglepő volt, hogy befértem A szerverre, ehhez képest a 16. hely egészen jó volt! Meglepődtem.
    R1: életem rajtját követően a 11. helyre jöttem fel, ahonnan a hibáim miatt a 19. helyen végeztem, de legalább nem lettem utolsó!
    R2: megint jó rajt, négy helyet léptem előre, ahonnan kipöcköltek (futómű hiba), 1-2 helyet buktam így a fűnyírás miatt, ezután sokáig tartottam a helyet, majd egy kisebb hiba után beértek az utánam autózók, 2 kanyarral később ki is lettem forgatva, "szerencsére" még le is fulladtam, ezután már csak célba akartam érni, talán az utolsó körre értem utol valakit, de már nem tudtam megelőzni.

    Tudtam, hogy szűk a pálya és hogy sok lesz a kocc, de mégis meglepett mennyi adok-kapok volt.

    "B" szerveren való indulást vártam, bejutottam "A"-ra, de mégsem vagyok elégedett. Mérges vagyok, egyfelől az első versenyen elkövetett hibáim miatt, illetve a második versenyen történt ütközések és a kisebb(?) leszorítások miatt!

  15. #90
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Na jöjjön elöször a bocsánatkérés!
    2.futamon / 1.körben a középső sikán bejáratánál a megváltozott fényviszonyoknak köszönhetően megijedtem (pedig tudtam hogy más lesz), elvesztettem az önbizalmamat (a futam során nem elöször), véletlen jóval a kelletténél elöbb váltottam vissza, túllasultam, és Cola mögöttem nyílván nem számított rá hogy hülye vagyok. Éss ahogy még a tükörben láttam többen is betojtak miattam. Domino. Meg sem merem nézni a replayt...
    Második esetnél is Cola-t szivattam meg, hátsó kanyarban nem tudtam bennt tartani, és meglöktem, nem úgy terveztem, bocs, énvétkem.

  16. #91
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Újra indítom a játékot, látok egy szervert (akkor még csak egy volt), belépek, kellenek a körök. Már nem emlékszem ki, de valaki kérdi, hogy mit csinálok itt, A szerveres vagyok. Jól van, jól van, megyek a helyemre. Sajnos tele volt az A, így nem tudtam belépni. Hát ebből B szerver lesz. Látom, hogy 23-an vagyunk, mondom, amíg nem jön valaki, addig itt megyek qualt, hátha így is marad. Aztán, csak megjelent Attila, így átnyergeltem. Még szoknunk kell, hogy ennyien vagyunk.
    Sajnos a 1,5 órás készülésem bazi kevés volt, a maradék 12 perc qual alatt nem sikerült, még a prequal időmet sem megközelítenem. Itt fájó pont, hogy nem osztották ki a büntiket, mert letudtam volna az URH-t, amit majd nyilván megítélnek, a múltkori baromságom miatt.
    A verseny tele volt hibával, csak arra figyeltem, nehogy megint megtoljak valakit. Rohadt jó ez a pálya, kár, hogy még mindig nem tudom. Több kanyarral sem vagyok tisztában, remélem nem leptem meg nagyon senkit.
    Kelemen Dávidot telibe találtam a 2-esben, sajnos nem számítottam rá, hogy "falazni" fog. Ne haragudj, esélyem sem volt, hogy elkerüljelek.
    A második versenyen sajnos kaptam egy tockost. Ez OK, de sajnos magamnak is adtam egyet a felénél, lebontottam a kocsit. Gondoltam megvárom míg Dani utolér, így letudom a lekörözéseket a boxban.
    Már sajnálom, hogy nem volt megint időm, sokkal jobb is lehetett volna.
    Ja igen, a lángoló verda brutál meglepetés volt, nyilván a gazdája nem örül, de versenyen még nem volt ilyenhez szerencsém.
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 03. 28. 00:05.


  17. #92
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Bazsi az utolsó köri incidensért, megcsúsztál (javíts ki ha tévedek), én meg már nem tudtam lereagálni.

    Más: potméter csere megoldható g25 pedálon? Kuplungét raknám be a gáz helyére, mert ez már förtelmes...
    Szerintem ugyan olyan mind a három poti. Egyébként sokszor segít rajta, ha portalanítod, megmozgatod és befújod egy kis wd40-el.

  18. #93
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    nagyon nem ment ma én nem tudtam ráhangolódni,kemény versenyek voltak hayay
    Kettel én meg leskelődtem hátra mizu mögöttem majd jött a satu,én is bocs akik jöttek mögöttem.
    Prost bocs ha nem tudtál elkerülni a 2. versenyen,valszeg túllassú lett a tempóm a pályán.
    grat a csapatnak
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #94
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Ez volt eddig a legeslegrosszabb futamom. Én még ilyen ideges nem voltam futam végére.
    Q: PB, de így is csak 9. helyre volt elég
    R1:
    Normális rajt után rögtön az első kanyarba megcsíptem a füvet és mivel nem akartam tömegbalesetet, próbáltam ott maradni a t2-be, viszont így elment a mezőny. Második körben viszont lekoccoltam a t2-t, Rozsi viszont szorosan mögöttem volt, így nem tudta elkerülni az ütközést én meg mentem a levesbe. De legalább ő nem forgott meg. Kuka futóművel utolsó helyről mentem a mezőny után. Pár helyet azért jöttem fel, de a féltávnál Wegát sikerült megpöckölnöm. Ne haragudj, égett a lámpád, így nem láttam nagyon a féklámpád és sajna sokkal korábban fékeztél, mint ahogy én gondoltam. Végül 16. hely...
    R2:
    Lehető legrosszabb. Befulladtam, 4x kuplungoltam rá, mire el-el indult a vas. Az elején a szoros mezőnynél a féktávon voltak összeakadások, de ezt leszámítva tudtam előre jönni. Sharky, bocs a pöckölésért. A 6. hely környékén jártam a vége fele, amikor elnéztem az egyik kanyart és picit leestem a fűre, onnantól szétestem agyban. Annyira, hogy a 12. körben mentem a levesbe. Végül asszem 13. helyen végeztem. Szörnyű. Annyi hülye banális hiba. Megutáltam ezt a pályát.
    Utoljára módosította: KeCA; 2013. 03. 28. 12:36.

  20. #95
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Én előzetesen annyit írnék, hogy rég volt ilyen káosz futam mostanában a B-én. Ennyi csúszkálás, pörgést rég láttam. De most jöjjön a fekete leves.

    Elsősorban R1-en történt egy kisebb baleset ami tisztázásra vár a replay alapján lehet én voltam a hibás ezért elnézést kérek Petrovai Andristól és valamelyik Böndör kollégától hiszen sajnos ő is áldozatul eset. tisztázás érdekében megóvom azt meglátjuk mit ítél a BT-é lehet saját magam óvom meg ezzel, a lényeg tisztázás lenne.

    Aztán R2-őn rögtön első körben, Kovács Sándorral akadtam össze itt is véleményes a doldog én úgy láttam rám húzta az autó, úgyhogy ez is tisztázásra vár illetve hát ami végképp kiakasztott az Bakonyi Bence BMW-és szereplése aminek áldozatául estem. Mindkét versenyen gyakorlatilag épp kört nem tudott menni mert vagy a kavicságyban vagy máshol kötött ki egyik alkalommal magával vitt engem is homokozni. Sajnos azt a BMW-ét meg kell tudni ülni egy kezdőnek nem a legjobb választás.

    Mindenki vissza óvhat ha akar, a lehetőség adott lényeg én tisztázni akarom a szituációkat, nem kell megsértődni ha valakit megóvnak főleg ha újonc az illető.

    Vitányi családnak és barátjuknak Kovács Sanyinak mondanám, hogy jobb lenne odafigyelni és készülni egy adott futamra és akkor nem kellene annyiszor bocsánatot kérni a hibáitokért.
    Azért azt nem mondanám,hogy ép kört nem tudtam menni....

    Igen első futamban nagyon felhuztam magam, megpróbáltam lehiggadni a második versenyre. Első futamon a 1. kör T3-ig jutottam.

    A második futamon a T2-ben te löktél meg(lehet egy picit rád huztam,de szerintem nem vészesen) hátulról és ahogy csúsztam a füvön nem tudtam már irányítani az autót és pont te kanyarodtál ott.

    R1-ben Bartha Zsolt-tól szeretnék elnézést kérni, a T2-ben hátulról meglöktelek. Aztán a kanyarból kijövet is összeértünk. Bocsi.
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 03. 28. 00:35.

  21. #96
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    mert Petrovai úr nem engedte, hogy mért köröm legyen. Ne haragudj, nem kötözködés, bajom sincs veled, de ha mért körödön kimész a kavicsba, miért erőlteted vissza, főleg úgy, hogy a másikat telibevered?
    Kedves Zoltán!
    Nem tudom hogyan is kérjek bocsánatot, szánom-bánom.
    Egyedüli mentségem, hogy mivel falaztál T2-ben(ezt láttam én, legalábbis), így nem vesztettél semmit.

    A futamról nem szólnék semmit, egyedül Matejka Zolitól kérek elnézést az R1, első kanyarjában történtért. Nem tudom ki volt a hibás, ezt majd eldöntik a bírák. Viszont te hátraestél, én nem, így sajnálom az esetet.

  22. #97
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Én előzetesen annyit írnék, hogy rég volt ilyen káosz futam mostanában a B-én. Ennyi csúszkálás, pörgést rég láttam. De most jöjjön a fekete leves.

    Elsősorban R1-en történt egy kisebb baleset ami tisztázásra vár a replay alapján lehet én voltam a hibás ezért elnézést kérek Petrovai Andristól és valamelyik Böndör kollégától hiszen sajnos ő is áldozatul eset. tisztázás érdekében megóvom azt meglátjuk mit ítél a BT-é lehet saját magam óvom meg ezzel, a lényeg tisztázás lenne.

    Aztán R2-őn rögtön első körben, Kovács Sándorral akadtam össze itt is véleményes a doldog én úgy láttam rám húzta az autó, úgyhogy ez is tisztázásra vár illetve hát ami végképp kiakasztott az Bakonyi Bence BMW-és szereplése aminek áldozatául estem. Mindkét versenyen gyakorlatilag épp kört nem tudott menni mert vagy a kavicságyban vagy máshol kötött ki egyik alkalommal magával vitt engem is homokozni. Sajnos azt a BMW-ét meg kell tudni ülni egy kezdőnek nem a legjobb választás.

    Mindenki vissza óvhat ha akar, a lehetőség adott lényeg én tisztázni akarom a szituációkat, nem kell megsértődni ha valakit megóvnak főleg ha újonc az illető.

    Vitányi családnak és barátjuknak Kovács Sanyinak mondanám, hogy jobb lenne odafigyelni és készülni egy adott futamra és akkor nem kellene annyiszor bocsánatot kérni a hibáitokért.
    Kedves Zoliee

    Talán meg kéne nézned az a replayt . Külső íven voltál én a belsőn amikor megkezdtük a kanyart, láttam hogy húzódsz befelé de nem tudtam már mit csinálni.
    Ezúton hívnám fel a figyelmed hogy még nem kellett bocsánatot kérnem senkitől. Bölcsnek hatóan írsz, de vakon vagdalkozol . Mielőtt kritikába kezdesz néz utána kiről mit írsz ember.

    Érdekes a Böndör Zolival több kanyaron keresztül is tudtunk egymás mellett menni. Érdekes módon Zoli valahogy tudta ha valaki van mellette akkor kisebb gázzal más íven kell autózni. Ezért köszönöm is neki az izgalmas korrekt versenyt nagyon élveztem a fülemen folyt az adrenalin.
    Ha tanulni akarsz kicsit nézd meg hogy is csináltuk egyszer sem értünk egymáshoz és mégis igen komoly adok kapok volt.
    Add be az óvást arra kérlek azt meglátjuk.

    U.I.: Honnan veszed hogy nem készültünk ember azért mert Salyát szobába készülünk azért még látszik a szoba amikor be akarsz lépni. Csak megint levegőbe beszélsz írsz valamit hogy fontosnak érezd magad
    Utoljára módosította: Stsunny; 2013. 03. 28. 01:03.

  23. #98
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    30
    Üzenetek
    181
    Q: Sokáig úgy tűnt hogy a középmezőnyből indulhatok. Egyszerűen nem tudtam össze rakni egy értelmes kört sem. Majd a végén az utolsó percben sikerült, így a 4. lettem, aminek úgy örültem mint majom a farkának

    R1: Egész kellemes startot vettem, a T1-2 után a 3. voltam, majd a T3 után az autóm driftelni akart, én nem ellenkeztem neki Ekkor azt gondoltam, hogy majd elmén mellettem a fél mezőny, de szerencsémre nem így történt. Ezután elkezdtem üldözni az első kettő helyen haladót, nem sokkal már csak az első helyen haladót, mert az előttem lévő versenyző defektet kapott. Az ötödik körben meg egy kicsit bebambultam a T3-at, így hibáztam , ketten elmentek. A verseny további szakaszán lelkesen üldöztem Szabó Roli-t, aki a 10. kör környékén komolyabbat hibázott, így megörököltem a 3. helyet. Ennek úgy megörültem, hogy az utolsó körben az utolsó kanyarokban közelebbről megismerkedtem a betonfallal, de szerencsémre, Roli csak a célegyenesben kezdett el felém vészesen közeledni, de ekkor már késő volt, a harmadik lettem

    R2: A rajt már nem sikerült annyira kellemesre, egy-két autó megelőzött a T1-T2 után, ha jól emlékszem. A negyedik körben, végül sikerült tökéletesen elrontanom a T3-at , aminek az autó felfüggesztése kicsit sem örült... Ekkor elmentek a Cruze-ok, de még maradt is mögöttem 1-2 Ami meglepett, azt hiszem a hatodik körben volt, hogy szinte pont ugyan úgy pördült ki előlem két Chevy. Így eltudtam mellettük menni, de ha jól láttam a visszapillantóban, annyira megtetszett nekik a helyzet, hogy még egy kanyart a kelleténél szélesebben vettek. A 9. kör könyékén Bartha Zsolt került elém váratlanul, volt üldözés, előzés oda vissza, de a tapadás viszont már nem igazán volt legjobb. Végül a hatodik lettem.

    Összességében jó versenyek voltak (köszönet mindenkinek) illetve jó eredményeket értem el, főleg ha azt nézem, hogy az autóm néhány kanyarban nagyon bizonytalanul mozgott. Sikerült megszerezni első dobogós helyemet (jó tudom "B" szerver, de akkor is ), melynek nagyon örülök!
    Remélem sportszerűen viselkedtem mindenkivel, ha valaki nem így érez akkor jár a bocsánat kérés neki.
    Gratulálok mindenkinek! Én már várom a következő versenyt!
    Utoljára módosította: adfar94; 2013. 03. 28. 10:55.

  24. #99
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Ez egy agyhalál pálya, előzni kb 1 helyen lehet, és a betonfal is sokunknak szerzett örömöt.
    Q:2
    Az utolsó pillanatban összejött egy pb, de a 33-as időt is tudta a kályha, viszont én most nem.
    R1: 3
    Közepes rajt, mentem is hátra az 4. helyig és megkaptam magam elé Cola-t, akivel azonnal el is kezdtük a kiszorítósdit. Ezzel magunkra húztuk Bencét, aki a 4. kör végén a T12-nél be is támadott, megelőzött, de a hosszú jobbosban valahogy vissza tudtam jönni elé, hogy hogyan, arra még nem jöttem rá.
    Utána visszacsatlakoztam Buborékos bácsi habzó nyomvonalára, aki olyan elánnal védte Bazsy-t, mintha a csapattársa lenne ( és tényleg ), majd a kitartó üldözés végén a 10. körben sikerült előzni. Megpróbáltam Bazsy után menni ezután, de a küzdelmek megzabálták a gumikat, így maradtam a helyemen.
    R2: 2
    Még közepesebb rajt, vissza a 8. helyre, aztán vonatozás. Az 1. kör felénél Bence megtalálta Colát, meglassultak, erre Yaka megtalálta Bencét, Yakát pedig Bazsy, én meg feljöttem a 6. helyre. A. 2 körben ismét történt elől valami, mert hirtelen megint Cola került elém, akit az 5. körig üldöztem. Amikor is sajnálatos módon a T8-ban ütköztünk, és kipörgött, én meg kaptam egy futóművet. Előtte a T7-ben kicsúszott a fűre, meglassult, és amikor eltoltam volna mellette a gépet, szerintem nem vett észre, és nekemrántotta a gépet. Sajnálom, hogy a meccsnek így kellett véget érnie.
    Még össze se szedtem magam a kontakt után, erre a tükörben feltűnik Yakamoto. Jajj ne, csak ez jutott az eszembe abban a pillanatban.
    Be is támadott a T12-ben, annak ellenére, hogy keményen szűkítettem a belső ívet, de így is bejött a gép orrával és ismét kontakt. Visszanéztem az esetet, kissé agresszív manőver volt, elnézést kérek érte.
    Ezután utolértem az RWD-t és Kettel, akiket sportszerű csata után sikerül megelőznöm és azt gondoltam, hogy majd kicsit lelépek tőlük. De a gumik olyan ramatyok voltak az utolsó körökre, hogy Kettel végig nyomás alatt tudott tartani, így a vége nagyon szenvedős volt.
    Utoljára módosította: prost; 2013. 03. 28. 07:04.

  25. #100
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ugyan olyan mind a három poti. Egyébként sokszor segít rajta, ha portalanítod, megmozgatod és befújod egy kis wd40-el.
    Köszi!

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •