Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (158 összesen)

Téma: HTCM6 - Apulia

Vida Zoltán Szervertag 2019 Zoliee logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.407
    Látom megint sikerült 1-2 embernél kiverni a biztosítékot, természetesen nem ez volt a cél, csak tisztázni szerettem volna az adott pályára a szabályokat (pontosabban megerősítést kérni).
    Itt egyáltalán nem az a kérdés, hogy mit lehet vagy mit nem a T2 és a T5-ben, hanem hogy megint szembe köpjük a másikat mint ahogy A1 ringen is történt. Mert nem igaz, hogy ez nem az emberen múlik aki tudja, hogy mi a szabály mégis szarik rá és szarrá vágta a pályát.
    Ez inkább A1 ringre volt igaz, ott már leírtam hogy velem szemben milyen atrocitás volt, hogy hiába voltam gyorsabb a vágások miatt simán utolért és letolt a pályáról és valszeg eleve nem is A csoportos lett volna az illető. Itt kisebb esély lesz erre a dologra, de mégis pislogtam amikor azt hittem itt nem lehet vágni, de mégis. A lényeg a szabály le lett fektetve, úgyhogy mindenki tudja mi a szabályos és mi nem itt már csak az ember, a "pilóta" lelkiismeretén múlik, hogy betartja a szabályokat vagy sem.

Már korábban is írtam, akkor töröljük el a szabályokat és mindenki mehet keresztbe-kasul akár tolatva a pályán senkit se fog érdekelni. De akkor ezt nem GTR-Masters bajnokságnak fogják hívni hanem roncsderbinek.

Elnézést kérek mindenkitől, hogy ilyen szőrszál hasogató vagyok, de mivel engem személy szerint ért hátrány, hogy valaki nem tartotta be a szabályokat, így szeretném megelőzni azt, hogy ilyesmi nem történjen meg.

Az elégedetlenkedőknek meg mondanám, hogy nem 2 nappal a verseny előtt lett ez a dolog lefektetve mint ahogy Szabi írta, hanem a topic nyitással azonos időben, tehát mindenkit tudott róla, (már aki rendszeres fórum olvasó) így nem kell ebböl ekkora balhét csinálni. Itt mindenkinek a saját magára van bízva mit tesz meg és mit nem egy verseny megnyerése vagy jó helyezés elérése érdekében. ENNYI.

Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    ... "jajj vágott a Boborján, URH..."......

Fári Ádám Dániel Szervertag 2019
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    25
    Üzenetek
    168
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Voltunk szerón 5-6-an, és brutál lagolt mindenkinek mindenki! Nem tudom, talán egy restart vagy valami segítene. Köszönjük!
    Én meg már azt hittem, hogy megint nálam van a probléma.

Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Látom megint sikerült 1-2 embernél kiverni a biztosítékot, természetesen nem ez volt a cél, csak tisztázni szerettem volna az adott pályára a szabályokat (pontosabban megerősítést kérni).
    Itt egyáltalán nem az a kérdés, hogy mit lehet vagy mit nem a T2 és a T5-ben, hanem hogy megint szembe köpjük a másikat mint ahogy A1 ringen is történt. Mert nem igaz, hogy ez nem az emberen múlik aki tudja, hogy mi a szabály mégis szarik rá és szarrá vágta a pályát.
    Ez inkább A1 ringre volt igaz, ott már leírtam hogy velem szemben milyen atrocitás volt, hogy hiába voltam gyorsabb a vágások miatt simán utolért és letolt a pályáról és valszeg eleve nem is A csoportos lett volna az illető. Itt kisebb esély lesz erre a dologra, de mégis pislogtam amikor azt hittem itt nem lehet vágni, de mégis. A lényeg a szabály le lett fektetve, úgyhogy mindenki tudja mi a szabályos és mi nem itt már csak az ember, a "pilóta" lelkiismeretén múlik, hogy betartja a szabályokat vagy sem.

Már korábban is írtam, akkor töröljük el a szabályokat és mindenki mehet keresztbe-kasul akár tolatva a pályán senkit se fog érdekelni. De akkor ezt nem GTR-Masters bajnokságnak fogják hívni hanem roncsderbinek.

Elnézést kérek mindenkitől, hogy ilyen szőrszál hasogató vagyok, de mivel engem személy szerint ért hátrány, hogy valaki nem tartotta be a szabályokat, így szeretném megelőzni azt, hogy ilyesmi nem történjen meg.

Az elégedetlenkedőknek meg mondanám, hogy nem 2 nappal a verseny előtt lett ez a dolog lefektetve mint ahogy Szabi írta, hanem a topic nyitással azonos időben, tehát mindenkit tudott róla, (már aki rendszeres fórum olvasó) így nem kell ebböl ekkora balhét csinálni. Itt mindenkinek a saját magára van bízva mit tesz meg és mit nem egy verseny megnyerése vagy jó helyezés elérése érdekében. ENNYI.
    Nem elégedetlenkők vagyunk, csak lavinát indítani ezzel a buzi vágás témával olyannyira felesleges, hogy csak na! Aki inkorrekt, úgyis az marad, ha minden topikot ezzel indítasz, akkoris fog vágni, mert ahogy írod, nem technikai kérdés, hanem emberi! Tudod mit? Vágjon, legyen menő, mert hozott egy jó kört prekvalin, lesz 2 futam, majd falbaveri az autót. Most azért mert személyes sértést éltél át, valaki miatt, aki vágott, és így "gyorsabb" volt nálad, felesleges szőrszál hasogatni, például előttem is volt/van olyan a táblán, aki biztos nem szabályos kört ment, sőt láttam is körét A1-en, és még nevetni se volt kedvem rajta. Versenyen meg előttem is, mögöttem is volt, aki vágott, és igazad van, szar hogy kiautózol egy előnyt, amit lerombol 2 kanyar alatt valaki, mert csal, vagy fordítva, kiizzadod, hogy ledolgozd a hátrányod, erre 2 kanyar alatt elnyúl ismét tőled. Igazából leszarom, leszartam, menjen, kap 1 ponttal többet, na bumm! Szórakozzunk, csatázzunk, versenyezzünk, a többség ezért van itt, és a többség korrekt, a többi kuka!

Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Engem patch-csel is ledob.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.530
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Engem patch-csel is ledob.
    Bizti jó helyre csomagoltad ki a patch-et? Felülírtad a régi file-okat?
    Ha így se, akkor megpróbálhatod a trackpack-et újra letölteni, ammi bennevan Apulia track-et újra bemásolni (esetleg elötte tötöld ki a meglévő könyvtárát), és arra rámásolni a 2.hsz-ben lévő patch-et.

Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Bizti jó helyre csomagoltad ki a patch-et? Felülírtad a régi file-okat?
    Ha így se, akkor megpróbálhatod a trackpack-et újra letölteni, ammi bennevan Apulia track-et újra bemásolni (esetleg elötte tötöld ki a meglévő könyvtárát), és arra rámásolni a 2.hsz-ben lévő patch-et.
    Így is próbáltam.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.131
    Szeretnék elnézést kérni előre mindenkitől, de most a szokásosnál idegesebb és nyűgösebb vagyok és nem lesz a véleményem olyan disztingvált mint szokott.

Szóval azt szeretném elmondani, hogy ku***ra elegem van ebből a folyamatos nyivákolásból, ami ezen téma kapcsán folyik, komolyan mintha egy rakás óvodást kéne öltöztetni a délután játékhoz az udvaron.

Világosan le van írva mi a szabály,nem tudom mit kell ezen még ragozni. Ezen a héten a legkisebb gondunk is nagyobb volt annál, hogy hol lehet vágni, meg hol nem, ehelyett baromira örülünk hogy sikerült megjavítani a szervert és egyáltalán van min versenyeznünk! Igen, szerettük volna rendezni ezt a vágás témát veletek, de sajnos erre nem volt idő többek között a fenti fejlemények miatt, így ez most elmaradt. Viszont a futam előtt 2 nappal nem fogunk változtatni a szabályokon, illetve olyat sem fogunk játszani, hogy minden futam előtt kanyarról kanyarra megszavazzuk hogy melyik kanyart mennyire lehet vágni és mennyire nem, mert ez csak maga lenne káosz semmi más. Szeretnénk rendezni a helyzetet, mert mindez nekünk is rettentő kellemetlen, de nem így. Ha lesz szabály változtatás a jövőre nézve, akkor az egységes lesz, nem fogunk kanyarról kanyarra kivétel halmazokat gyártani, mert azzal sem lennénk előbbre és azokat is pont akkora meló lenne külön-külön leellenőrizni...

Ugyanakkor 7-8 év versenyzés után nekem nem fér a fejembe, hogy ha tudtok úgy menni, hogy pont ne menjetek neki a palánknak, vagy hogy pont ne menjetek le a fűre, akkor miért esik ennyire nehezetekre nem kimenni a fehér vonalból? Az autóversenyzés nem arról szól, hogy milyen ügyesen tudod padlóig nyomni a gázt, és az ég világon minden kanyarban van egy határ, amin nem szabad túl menni és amihez alkalmazkodni kell, nem értem mi a különbség hogy ha ez egy fal, vagy egy vonal? Ugyan azt kell minden esetben csinálni, belőni a jó tempót, ha sok akkor meg korrigálni, ez a falnál, meg a vonalnál is pontosan így van. Akinek meg az a baja, hogy nem lehet mindig padlón menni és néha el is kell venni, az játékot tévesztett.

Mindezek ellenére, szeretném leszögezni, hogy nekem egyáltalán nem szívügyem ez a fehér vonal szabály, ez is csak is azért lett bevezetve, mert a Nyári kupa alatt rengetegen nyavalyogtak az "amit a pálya enged" elv miatt... pedig az nekünk is sokkal egyszerűbb lenne!

Futam után kiírok egy szavazást a témáról (és nagyon remélem hogy ezúttal nem jön közbe semmi, ami felforgatná az életünket), és akkor rendezzük a kérdést, de futam előtt 2 nappal nem fogunk már semmin változtatni, ezt kérlek értsétek meg!

...

A szervert újraindítottam, frissített a Steam is, kérlek jelezzétek ha továbbra is lag tapasztalható.

Büntetések most nem lesznek, hanem következő futamra egybe kapjátok meg a két adagot. És nem, nem a vágások miatt, sajnos a szerver hibán felül magánéleti problémák is rendesen súlytották most a VB tagokat, mindenkitől elnézést kérünk, de egyszerűen most nem fért bele.

Bocs a hangvételért, kérem ne vegye senki magára, nem vagyok jó paszban.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 03. 25. 22:30.

Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Város
    Levél
    Életkor
    39
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Néha kell hogy a főnök az asztalra csapjon!

Mindenkinek további jó felkészülést, akár ma este is gyakorolhatunk kicsit és legyen megint az autóké a főszerep!

Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.770
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos felesleges ezen rágódni tovább, mert úgy látom süket fülekre talál bármit is ír le az ember, mert most voltam fent megint a szerveren és hát továbbra is a helyzet változatlan mindenki úgy meg ahogy akar. Mindegy engem már kib*****túl nem érdekel legyen boldog vele, nekem tiszta a lelkiismeretem én szabályosan mentem a gyors köreimet, a többiek meg
    nem érdekelnek.
    Egyébként Matejka Zoli mondta jól aki egyszer megtanul vágni abból nem lehet kinevelni soha többet ezt nem csak itt másik ligában is tapasztaltam. Csak ez sajnos nem segíti elő a versenyszellemet, mert csalással nyerni nem ugyanaz, mint szabályosan szerintem. Na mindegy mostantól csak a saját dolgaimmal és versenyemmel törődök, de aki a versenyemet tönkreteszi az ne várjon tőlem elnézést.......
    fejezd már be pls
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    257
    Hátezba*eg végigolvasni ami megint megy. Nem akarom szaporítani a szót. Szabival értek maximálisan egyet az egész hozzászólásával. Valami hasonlót akartam írni sokkal alpáribb módon.

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    A szervert újraindítottam, frissített a Steam is, kérlek jelezzétek ha továbbra is lag tapasztalható...

Teljesen OK, köszönjük!
    (Legalábbis nálam.)

Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    40
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Néha kell hogy a főnök az asztalra csapjon!

Mindenkinek további jó felkészülést, akár ma este is gyakorolhatunk kicsit és legyen megint az autóké a főszerep!
    Na ezzel egyetértek, de a Szabi miért csapkolódzik!

Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Már minden kombinációt lezongoráztam, mégsem megy. Mindenhová beenged, csak ide nem. Már a NoGropről is töltöttem a pályát, azzal sem.

Vida Zoltán Szervertag 2019 Zoliee logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.407
    Már minden kombinációt lezongoráztam, mégsem megy. Mindenhová beenged, csak ide nem. Már a NoGropről is töltöttem a pályát, azzal sem.
    Szia!

Van esetleg másik mód vagy pálya fent a gépeden. Érdemes midet letörölni és csak az Apulia-i ( lehet rosszul írtam) pályát feltenni. Ha ez sem segít akkor steam újrarak és akkor csak egy mód csak egy pálya. Előfordulhat, hogy ütközik valamelyik móddal, pályával, de nem 100%-ék ez csak egy ötlet volt a részemről!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2013. 03. 26. 08:48.

Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.375
    Szia!
    Érdemes lenne letöltened a simracing manager programot, ezzel tudnád kapcsolgatni a modokat, pályákat, hogy mikor melyiket használja.

Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Nem értem. Csak az van fent, amire szükség van. Este mégegyszer átnézem.
    Kár, mert tegnap éjjel körözgettem offline és nagyon megtetszett a pálya. Meg is látszott az időn is, nem ilyen szokott lenni pár kör után. Nem szívesen hagynám ki.

Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.375
    Nem értem. Csak az van fent, amire szükség van. Este mégegyszer átnézem.
    Kár, mert tegnap éjjel körözgettem offline és nagyon megtetszett a pálya. Meg is látszott az időn is, nem ilyen szokott lenni pár kör után. Nem szívesen hagynám ki.
    Csináld azt, hogy a nogripes, stb-t leszeded, azaz kitörlöd kompletten a locations-ből az apulia-t, és megint megpróbálod a masterses pályát+a patchet! Hátha! Volt valami steam frissítés is minap.

Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Csináld azt, hogy a nogripes, stb-t leszeded, azaz kitörlöd kompletten a locations-ből az apulia-t, és megint megpróbálod a masterses pályát+a patchet! Hátha! Volt valami steam frissítés is minap.
    Végül az lett, hogy mindent kitöröltem a Locatoins mappából, csak az Apuliát hagytam. Köszönöm a segítőknek (volt, aki privit írt, köszönöm). Később menni is tudok már.

Ledzényi László Szervertag 2020
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Felkerült a hivatalos HTCM6 Tavasz 1.2-es skinpack. tessék tesztelni bármi észrevétel van ide írjátok.

HTCM6 Tavasz Skinpack 1.2
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"
    http://kepfeltoltes.hu/thumb/120521/...toltes.hu_.jpg

Jaczkó Róbert Regisztrált
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    128
    Ha több, ehhez hasonló "technikásabb" pálya lenne, még a végén megtanulnék vezetni! Bejövős, végre beverekedtem magam az első 25-be, remélem ebben a szűk egy órában nem előznek be túl sokan.

Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.400
    Idézet Eredetileg Mrsoska írta Hozzászólás megtekintése
    Ha több, ehhez hasonló "technikásabb" pálya lenne, még a végén megtanulnék vezetni! Bejövős, végre beverekedtem magam az első 25-be, remélem ebben a szűk egy órában nem előznek be túl sokan.

Ledzényi László Szervertag 2020
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    "A" Szever

1. Csányi Balázs -> 25. Varga Balázs

"B" Szerver

26. Matejka Zoltán-> 50. Kurucz András
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"
    http://kepfeltoltes.hu/thumb/120521/...toltes.hu_.jpg

Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    257
    Légyszi indítsatok kettes szervert, mert betelt az egyes. Jó lenne még gyakorolni időmérőig. Köszi

Mészáros Gábor Szervertag 2019
    Életkor
    46
    Üzenetek
    124
    B szerver mikor indul? Hogy ne tartsunk fel senkit az A-n.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •