Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Spa - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.03.03.

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - Spa - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.03.03.

    Versenyszabályzat (5.pont)


    343 Sohajda Norbert – 4.3 -> 17 -> 15 pont levonás a bajnoki pontjaiból

    345 Varga Péter – 4.1 -> nincs büntetés

    349 Holovatti Zoltán – 3.3 -> 4 helyes hátrasorolás

  2. #2
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyszabályzat (5.pont)


    343 Sohajda Norbert – 4.3 -> 17 -> 15 pont levonás a bajnoki pontjaiból

    345 Varga Péter – 4.1 -> nincs büntetés

    349 Holovatti Zoltán – 3.3 -> 4 helyes hátrasorolás
    Ez meg már mi? Ti azt nem láttátok hogy ki akart kit előzni,mert hogy én ne törjem össze az előttem keresztbe állókat lassítok a Laca megpróbál engem megelőzni mert ő nem veszít annyi lendületet de láthatóan gyorsabb és a kigyorsításon nekem csúszik és én vagyok hátrasorolva hát mondhatom ez igen okos döntés.csak nézzétek már meg 3-4 másodpercel előbb hol voltak az autók és ki akar kit kikerülni vagy esetleg megelőzni.
    "a védekező kibillen az egyensúlyából, elhagyni kényszerül az addigi ívét és pozíciót is veszít: a támadó 4 helyes hátrasorolása" Mert nem én akartam kifékezni a Lacát és ezért akadtunk össze, hanem ő akart kikerülni mert én lassabb voltam, hiszen ő jött hátulról a külső íven szerintem szabályosan de sajna belém akadt, de ez max versenybalhé, vagy ti nem ugyan azt a replayt nézitek.
    Utoljára módosította: Holovatti Zoltán; 2013. 03. 13. 22:53.

  3. #3
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ez meg már mi? Ti azt nem láttátok hogy ki akart kit előzni,mert hogy én ne törjem össze az előttem keresztbe állókat lassítok a Laca megpróbál engem megelőzni mert ő nem veszít annyi lendületet de láthatóan gyorsabb és a kigyorsításon nekem csúszik és én vagyok hátrasorolva hát mondhatom ez igen okos döntés.csak nézzétek már meg 3-4 másodpercel előbb hol voltak az autók és ki akar kit kikerülni vagy esetleg megelőzni.
    "a védekező kibillen az egyensúlyából, elhagyni kényszerül az addigi ívét és pozíciót is veszít: a támadó 4 helyes hátrasorolása" Mert nem én akartam kifékezni a Lacát és ezért akadtunk össze, hanem ő akart kikerülni mert én lassabb voltam, hiszen ő jött hátulról a külső íven szerintem szabályosan de sajna belém akadt, de ez max versenybalhé, vagy ti nem ugyan azt a replayt nézitek.
    Na, akkor levezetem neked, ha már ilyen szépen kéred...
    Eldöntendő kérdéseket fogok feltenni, hogy egyszerűbb legyen és te is megértsd...
    - az ütközés pillanatában melyik kocsi első tengelye van hátrébb? A tiéd. Tehát te vagy a támadó. (lsd Szabályzat 5. főpont, Alapfogalmak)
    - közvetlenül az ütközést megelőzően ki megy egyenesen és ki megy bele a másikba: Laca megy egyenesen és te mész bele. 5. Büntetések, 3. pont: A támadó olyan íven kanyarodik, hogy a védekezőnek is hagy egy autó szélességnyi helyet a kanyar egész szakaszán, az ütközés pillanatában kocsijának első tengelye a védekező kocsijának hátsó tengelyével már egy vonalban van és a védekező hagy helyet a támadónak a kerékvető külső vonalához (ennek hiányában a fehér vonalhoz) képest.
    - az ütközés után Laca vesztett pozíciót vagy sem: vesztett. 5. Büntetések, 3.3. pont: a védekező kibillen az egyensúlyából, elhagyni kényszerül az addigi ívét és pozíciót is veszít: a támadó 4 helyes hátrasorolása

    Szólj, ha valami nem világos, szívesen válaszolok. Természetesen ugyanabban a stílusban, amilyen a kérdés...

  4. #4
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Na, akkor levezetem neked, ha már ilyen szépen kéred...
    Eldöntendő kérdéseket fogok feltenni, hogy egyszerűbb legyen és te is megértsd...
    - az ütközés pillanatában melyik kocsi első tengelye van hátrébb? A tiéd. Tehát te vagy a támadó. (lsd Szabályzat 5. főpont, Alapfogalmak)
    - közvetlenül az ütközést megelőzően ki megy egyenesen és ki megy bele a másikba: Laca megy egyenesen és te mész bele. 5. Büntetések, 3. pont: A támadó olyan íven kanyarodik, hogy a védekezőnek is hagy egy autó szélességnyi helyet a kanyar egész szakaszán, az ütközés pillanatában kocsijának első tengelye a védekező kocsijának hátsó tengelyével már egy vonalban van és a védekező hagy helyet a támadónak a kerékvető külső vonalához (ennek hiányában a fehér vonalhoz) képest.
    - az ütközés után Laca vesztett pozíciót vagy sem: vesztett. 5. Büntetések, 3.3. pont: a védekező kibillen az egyensúlyából, elhagyni kényszerül az addigi ívét és pozíciót is veszít: a támadó 4 helyes hátrasorolása

    Szólj, ha valami nem világos, szívesen válaszolok. Természetesen ugyanabban a stílusban, amilyen a kérdés...
    Válasz neked is hogy megértsd,ha már a kioktató módnál vagyunk.
    - a kanyarodás kezdetén nem én voltam a támadó, a kanyar közepén sem és attól hogy lassabban mentem át a kanyaron, hogy ne okozzak balesetet előttem,a kanyar kijáraton máris támadó lettem ?mert valaki kiakart külső íven kerülni
    - mint a nyíl olyan egyenesen megyek ,nem kanyarodok sehová a Laca mozdul keresztbe, hiszen ha egyenesen megy nem akadunk össze
    - ütközés után csak véletlen hogy én nem vesztek pozíciót,és még egyszer mondanám eszembe sem jutott hogy pozícióért harcolok bárkivel is
    - nem voltam támadó abban a helyzetben attól hogy hátrébb voltam mert 1 másodperccel előtte a szabályok szerint is védekező voltam, és utánna hirtelen támadó lettem?
    És te is szólj ha valami nem világos.

  5. #5
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Válasz neked is hogy megértsd,ha már a kioktató módnál vagyunk.
    Nos, a stílust te határoztad meg az első hozzászólásoddal, úgyhogy magadra vess...

    - a kanyarodás kezdetén nem én voltam a támadó, a kanyar közepén sem és attól hogy lassabban mentem át a kanyaron, hogy ne okozzak balesetet előttem,a kanyar kijáraton máris támadó lettem ?mert valaki kiakart külső íven kerülni
    Írtam már, Alapfogalmak... de inkább bemásolom neked:
    Támadó: az a pilóta, aki kocsijának első tengelye az ütközés pillanatában hátrébb van az incidensben érintett másik versenyző kocsijának első tengelyénél

    - mint a nyíl olyan egyenesen megyek ,nem kanyarodok sehová a Laca mozdul keresztbe, hiszen ha egyenesen megy nem akadunk össze
    Nem!!! Pont fordítva történt!

    - ütközés után csak véletlen hogy én nem vesztek pozíciót,és még egyszer mondanám eszembe sem jutott hogy pozícióért harcolok bárkivel is
    A miérteket nem tudjuk vizsgálni, csak a tényeket...

    - nem voltam támadó abban a helyzetben attól hogy hátrébb voltam mert 1 másodperccel előtte a szabályok szerint is védekező voltam, és utánna hirtelen támadó lettem?
    Hadd ne másoljam be még egyszer...

  6. #6
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, a stílust te határoztad meg az első hozzászólásoddal, úgyhogy magadra vess...


    Írtam már, Alapfogalmak... de inkább bemásolom neked:
    Támadó: az a pilóta, aki kocsijának első tengelye az ütközés pillanatában hátrébb van az incidensben érintett másik versenyző kocsijának első tengelyénél


    Nem!!! Pont fordítva történt .



    A miérteket nem tudjuk vizsgálni, csak a tényeket...


    Hadd ne másoljam be még egyszer...
    -Nem nem én voltam a támadó, engem előztek.Mert ha ez akkor történik mikor befékezek mellé és elbaszom akkor ÉN vagyok a HIBÁS.De itt erről szó sincs.
    -az egyenesben ahol jobbra kell tartani a kormányt én balra megyek ugye? nem a Laca akar jobbra tartva jönni
    -Az nem lényeg akkor, hogy ez hogy alakult csak ,hogy az én kerekem hátrébb van és kész igaz hogy ha sikerül a manővere Lacának akkor Ő nyer pozíciót nem ÉN de akkor is ÉN vagyok a támadó

    Nem kell bemásolnod még egyszer, de akkor ezek szerint, ha nekimegyek az előttem lévőknek a kanyarban én vagyok a hibás, ha nem megyek nekik mint most,de a mögöttem lévő ezt kihasználja és körbe megy rajtam kívül és össze akadunk akkor is én vagyok a TÁMADÓ előző na ez az ami

  7. #7
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Na mivel látom hogy én vagyok a téma, akkor az én véleményem.
    Mi történik ha a fehér vonal mögött nem bukótér van, hanem fal helyett fal van????? Rá vagyok préselve, ergo mind a ketten megyünk a levesbe. Volt tőlem jobbra elegendő hely a pályán????
    (nem írtam volna ha nem én lennék a téma)

  8. #8
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Na mivel látom hogy én vagyok a téma, akkor az én véleményem.
    Mi történik ha a fehér vonal mögött nem bukótér van, hanem fal helyett fal van????? Rá vagyok préselve, ergo mind a ketten megyünk a levesbe. Volt tőlem jobbra elegendő hely a pályán????
    (nem írtam volna ha nem én lennék a téma)
    Laca nem te vagy a téma,de ha ott fal van te sem jössz mellém.Volt hely,de azt sem tudtam, hogy jobbra nem e vannak, de már mindegy is.A top 8 as futam rajtjáért meg bocs,de belassultatok én meg bumm, na ezért tényleg hibás vagyok és annak is érzem magam,tehát tudom nem sokat segít, de sok bocsi érte.

  9. #9
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Ennyi hozzászólás után már kezd érdekelni a szituáció! Meg is nézem! És mivel én vagyok a Gyevi bíró, majd eldöntöm kinek van igaza!

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Zároltam a témát, pm-ben lehet folytatni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2013. 03. 15. 07:11.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •