Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (252 összesen)

Téma: HGTLM8 - Brno

  1. #101
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Én ott leszek ma...
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  2. #102
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Én is...

    Maseratival megyek egyet az már tuti...

  3. #103
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Én is jövök, rám fér a gyakorlás.


  4. #104
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én is...

    Maseratival megyek egyet az már tuti...
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  5. #105
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Jövök én is!

  6. #106
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Jövök!

  7. #107
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    +1

  8. #108
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Na mit szóltok ahhoz hogy legyen 15perc időmérő, ebbe 1-2 gyors kör belefér, nem lihegjük túl ezt.
    Aztán meg 10 körös futam. Ha nem leszünk min. 10-en akkor csak 8 körös mondjuk hogy ne szakadjunk nagyon szét a végére. Ebből megyünk annyit amíg el nem fogyunk. OK?

    21:00-kor kezdjük.

  9. #109
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Na mit szóltok ahhoz hogy legyen 15perc időmérő, ebbe 1-2 gyors kör belefér, nem lihegjük túl ezt.
    Aztán meg 10 körös futam. Ha nem leszünk min. 10-en akkor csak 8 körös mondjuk hogy ne szakadjunk nagyon szét a végére. Ebből megyünk annyit amíg el nem fogyunk. OK?

    21:00-kor kezdjük.
    Részemről ok.

  10. #110
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Én is ott leszek!

  11. #111
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Na mit szóltok ahhoz hogy legyen 15perc időmérő, ebbe 1-2 gyors kör belefér, nem lihegjük túl ezt.
    Aztán meg 10 körös futam. Ha nem leszünk min. 10-en akkor csak 8 körös mondjuk hogy ne szakadjunk nagyon szét a végére. Ebből megyünk annyit amíg el nem fogyunk. OK?

    21:00-kor kezdjük.
    Ok.
    Dawe remélem jössz...

  12. #112
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ok.
    Dawe remélem jössz...
    Megérkeztem öreg vagyok már az ilyen késői diőpontokhoz
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #113
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Megérkeztem öreg vagyok már az ilyen késői diőpontokhoz
    Pedig jó volt.
    A Maserati a legélvezetesebb autó Dawe. Csak ide lassú, pöttyet. 2,20,0-t mentem vele, de még van benne vagy 1 sec

  14. #114
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig jó volt.
    A Maserati a legélvezetesebb autó Dawe. Csak ide lassú, pöttyet. 2,20,0-t mentem vele, de még van benne vagy 1 sec
    egy mondatban összefoglalva, egy kalap szar amúgy nem rossz..a hangja majd cola meghajtja és akkor megtudjuk mit tud
    egyébként kiwi lennék mit keres a többi között ez a kocsi, és miért ott van ahol
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  15. #115
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Na ez tényleg jó szar volt!
    Kezdődött azzal hogy ahhoz képest hogy tesztelés lett volna kitűzve, a legjobb pillanatban is max ha 10-en voltunk.
    Aztán kezdődtek a csatlakozási gondok, én úgy 1 órát b@sztam el arra hogy vártam.
    Ennyit a tesztről.
    Konklúzió ---> ez így nem működik.
    Konklúzió 2 ---> jó látni hogy hányan és mennyire sz@rnak bele hogy mi van ha gáz van.
    Nincs éles szerver, nincs éles futam, b@szok az egészre! -.-


  16. #116
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Nekem is két tanúlság volt.
    A DSL egy kalap szar.
    A Chevelle durván jó!

    Ja meg "ha" majd pótoljuk ezt a futamot akkor az vagy a következő legyen vagy tegyük a végére hogy ne rontsa szét a kredittaktikát nagyon.
    Utoljára módosította: bordiii; 2013. 03. 21. 23:49.

  17. #117
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez tényleg jó szar volt!
    Kezdődött azzal hogy ahhoz képest hogy tesztelés lett volna kitűzve, a legjobb pillanatban is max ha 10-en voltunk.
    Aztán kezdődtek a csatlakozási gondok, én úgy 1 órát b@sztam el arra hogy vártam.
    Ennyit a tesztről.
    Konklúzió ---> ez így nem működik.
    Konklúzió 2 ---> jó látni hogy hányan és mennyire sz@rnak bele hogy mi van ha gáz van.
    Nincs éles szerver, nincs éles futam, b@szok az egészre! -.-
    Nem értem mi a probléma? Csak nyugisan, ha lehet.

  18. #118
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Sajnos én továbbra is gályázok vakulásig. Nekem jól jött a halasztás, bár úgy látom ezzel egyedül vagyok, tényleg sajnálom. Remélem jövő hétre lesz egy kis időm végre és a szerver is magához tér. Kicsit már fáradok, pedig jön a vihar megint, most is majd' befagyok, olyan szél van. Kár, hogy az alternatív megoldás nem nagyon jött be, jó lenne egy vész megoldás ilyen alkalmakra.


  19. #119
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is két tanúlság volt.
    A DSL egy kalap szar.
    A Chevelle durván jó!

    Ja meg "ha" majd pótoljuk ezt a futamot akkor az vagy a következő legyen vagy tegyük a végére hogy ne rontsa szét a kredittaktikát nagyon.
    Bordi nem tudom milyen neted van, de mi anno csináltunk Zotyka barátommal szervert és arra volt, hogy felléptek huszan is!! Igaz neki Upcje van, volt abból is egész jó sávszélesség. Nem volt lag, eltünés szal működik ez, ha jól állítod be egy 20 gigás nettel szinte biztos. Azt tudni kell, hogy a DSL-el nem jó beállítani a szervert. Mindenféleképpen ugyanolyan szélességre kell állítani mint egyébként, sajnos csak az működik rendesen.

    Mivel nekem mindegy melyik futam lesz a következő(merúgyis elfeletek jönni ), azé simán bele vau Szal ha nem ez a kövi futam, akkor felborul mindenféleképpen a kreditesdi Anno volt ilyen, és pl személy szerint is elleneztem, hogy felcserélődjenek a futamok, mivel a büntik sem ott töltődnek le ahol kell stbstb.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  20. #120
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Nem fog felcserélődni a sorrend, mindenképpen vagy csúsztatunk, vagy bezsúfoljuk most valahova... de ezen majd csak az után van értelme gondolkodni, ha a helyén van a szerver.

    Van rá esély, hogy ez már holnap bekövetkezik, de azért ígérni nem merek semmit.

  21. #121
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Valóban elbaszott a tegnapi esemény 1-2 órát az életünkből, de az az egy futam, amin én is el tudtam indulni, az nem volt rossz.
    Ráadásul nemtom miért, de csuda jó kedvem volt végig...röhögtem meg ilyenek.

    Az meg, hogy bordiinak gyenge a nete vagy a nemtom milye, az egy dolog.
    De Ő legalább áldozott a ligáért ennyit. Egyébként pedig mindenkinek köszi, akik tegnap ott voltak és vártak és kinlódtak. És Petryx-nek is köszi, hogy az utolsó futamot összehozta nekünk.

    Bármikor is lesz megtartva ez a futam, biztos fog produkálni 1-2 URH-t.
    Félelmetesen nagyok az autók közötti különbségek és mégis lehetséges közel azonos köridőket menni. Nekem nagyon tetszik.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  22. #122
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mi a probléma? Csak nyugisan, ha lehet.
    Akkor olvasd el még egyszer hogy mi volt a probléma!
    Nyugodtság van, csak kicsit bosszantó ha Te beáldozod az egész estédet a cél érdekében, valaki meg 5 percet nem képes várni, vagy egyszerűen el sem jön.
    Abban megegyezhetünk ha ez éles futam, biztosan nem 5-6 autó kóricál a pályán másfél óra szenvedés után.

    A DSL valóban nem a legjobb ilyen célra, de utána KeCA vonalán is kipróbáltuk ami ha jól rémlik kicsit izmosabb kábel net és gyönyörűen ment. De ugye nem mérvadó sajnos ha már csak 6 autóval tudod tesztelni.
    Ennek szólt az írásom hogy mindenki örülne egy vészmegoldásnak, mindenki örülne ha nem lenne megkeverve a dolog... de tenni érte már kicsit kevesebben tettek. Én így látom, nem kell ezen megsértődni.
    Én személy szerint köszönöm Bordinak hogy legalább próbált segíteni és megtett mindent hogy működjön a dolog!
    (Amúgy szerintem nem a vonallal volt az elsődleges probléma, hanem a routerral. Már ha végig a mögött voltál.)


  23. #123
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Régebben már csináltam ilyet akkor még városi gyerekként, UPC kábel és cisco routerrel, az teljesen jó volt. Most a vidéki DSL és a T-home saját routere nem nagyon adta...
    Még nem is a pinggel volt a legnagyobb baj, hanem az a hülyeség hogy egyszer be tud lépni valaki a szerverre, aztán újraindítás után pedig nem. Eztaszart!

    Azt már én is észrevettem hogy fun/teszt versenyeken nem túl nagy az affinitás.
    De ezt be lehet tudni annak hogy itt főleg vén f@szok hajtanak túl a 30on. (Tisztelet a kivételnek Matyi! )
    És ez azzal jár hogy éles versenyeket még csak-csak kiszakítanak a családból, melóból, de fun-t nem feltétlenül. Nincs ezzel nagy baj, el lehet fogadni. (Én is azért tepertem hogy hátha meg lehetett volna az éles verseny, de nem jött be.)

    Na hát akkor fel a fejjel és gyakoroljatok rendesen, mert akit megelőzök az ég!

  24. #124
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Ja igen, köszi Bordi és Keca a szerókat!

  25. #125
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor olvasd el még egyszer hogy mi volt a probléma!
    Nyugodtság van, csak kicsit bosszantó ha Te beáldozod az egész estédet a cél érdekében, valaki meg 5 percet nem képes várni, vagy egyszerűen el sem jön.
    Abban megegyezhetünk ha ez éles futam, biztosan nem 5-6 autó kóricál a pályán másfél óra szenvedés után.

    A DSL valóban nem a legjobb ilyen célra, de utána KeCA vonalán is kipróbáltuk ami ha jól rémlik kicsit izmosabb kábel net és gyönyörűen ment. De ugye nem mérvadó sajnos ha már csak 6 autóval tudod tesztelni.
    Ennek szólt az írásom hogy mindenki örülne egy vészmegoldásnak, mindenki örülne ha nem lenne megkeverve a dolog... de tenni érte már kicsit kevesebben tettek. Én így látom, nem kell ezen megsértődni.
    Én személy szerint köszönöm Bordinak hogy legalább próbált segíteni és megtett mindent hogy működjön a dolog!
    (Amúgy szerintem nem a vonallal volt az elsődleges probléma, hanem a routerral. Már ha végig a mögött voltál.)
    A társaság legalább fele, csak a tét dolgokra jön el. Nincs ezzel semmi gond. Szerencsére ki tudtuk próbálni, tapasztalatot gyűjtöttünk. Azt meg kell érteni, amit Bordiii írt, hogy sokunknak a játékkal eltöltött idő abból megy el amit a családjától elvesz. Én is csak az első futamon tudtam maradni, mert bevallom, hogy fáradt voltam. Ott viszont végig küzdöttem a Maseratit.

Oldal: 5 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •