Találatok: 1 - 15 (15 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Spa (GTWeb_back) - ADAC Top 8 - 2013.03.10.

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - Spa (GTWeb_back) - ADAC Top 8 - 2013.03.10.

    Időpont: 2013.03.10.
    Pálya: Spa (GTWeb_back) (link)
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Ferrari 458 Italia GT3, Porsche 997 GT3 R, Audi R8 LMS GT3 Ultra, Corvette Z06.R GT3, BMW Z4 GT3, Lamborghini Gallardo LP600+, Nissan GT-R GT3
    ADAC GT Masters
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 30 perc !
    Warm-up: 10 perc !

    Futam kezdete GTR2 szerint: 13:00
    Futamtáv: 93 perc (a felvezető kör miatt)
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: repülőrajt (állórajttal kezdünk, az első kört felvezetőkörként tesszük meg és GREEN FLAG beírásra rajtolunk)
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nél több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat

  2. #2
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Nem ez lett volna a 3 órás futam?
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  3. #3
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

  4. #4
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    fasza...még szavaztam is rá...képben vagyok...
    bocs a kérdésért
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  5. #5
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    UP

    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése

    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 30 perc !
    Warm-up: 10 perc !

    Futam kezdete GTR2 szerint: 13:00
    Futamtáv: 93 perc (a felvezető kör miatt)
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: repülőrajt (állórajttal kezdünk, az első kört felvezetőkörként tesszük meg és GREEN FLAG beírásra rajtolunk)

  6. #6
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Csicsi, azt hittem, hogy én löktelek ki az utolsó kör utolsó előtti kanyarjában, de replayt visszanézve nem. Bocs, hogy erőszakos voltam, de ragaszkodtam a helyezéshez. Ha 1 körrel előbb érsz utol, más a helyzet

  7. #7
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Csicsi, azt hittem, hogy én löktelek ki az utolsó kör utolsó előtti kanyarjában, de replayt visszanézve nem. Bocs, hogy erőszakos voltam, de ragaszkodtam a helyezéshez. Ha 1 körrel előbb érsz utol, más a helyzet
    Ja nem volt semmi baj azzal, az elején mostanában jelentkező jó szokásom szerint bénáztam és 1 kör hátrányból indultam, úgyhogy lement a roló aztán toltam neki, pláne amikor láttam hogy van még 1 kör és még megfoghatlak úgyhogy túlvállaltam kicsit, evvan :-)

  8. #8
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Hollynak hatalmas nagy bocsánatkéréssel tartozom. A 14-es kanyarnál nem váltott vissza 2-be a váltó, így nagyobb sebességgel fordultam és lecsúsztam a kavicsba. Láttam, hogy jössz, de mivel nem az ideális íven voltam, gondoltam nyugiba visszajövök a pályára és elférsz mellettem és még tempót sem veszítesz, de ahogy a felértem és pici gázt adtam egyből kifarolt az autó és pont eléd. Még az esc gomb megnyomására sem volt időm. Mégegyszer nagyon sajnálom, nem volt szándékos.

  9. #9
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Első kör végén Bazsy jól leszedte Tomcyt, ezzel nyertem 2 helyet "ingyen". Majd pár körrel később Ruzó fagy meg előttem, és ezzel már az élen is voltam. Igazából egyet sem előztem.
    Ruzónak megfagyott autójának neki is mentem, de szerencsére a program tűrhetően lekezelte és nem KO-zódtam le hanem mellé rakott, cserébe egy kis (6,2) aero damage-ért. Ezzel jól jártam mert igazából nem tudtam kikerülni, jócskán fedésbe voltam még vele, de hát ennyire futotta ennyi idő alatt.
    Ha máshol fagy meg, könnyen lehet hogy kicsúszok, vagy KO-zok, ha egy gyors résznél van.
    Szóval mák futam volt.
    Később azon gondolkoztam hogy visszaengedlek Ruzo, de 1. azzal nem jársz jobban ha nekiállunk csatázni..., pláne ha 2 cserén vagy, csak elszidsz engem hogy bekavarok a tempódba , 2. ha megint megfagysz azzal én nem járok jól.
    Nem a leg fair-ebb győzelmem elismerem, de hát ha bevárlak azon kívül hogy jót meccselünk semmi mást nem nyerünk, így hát maradtam és befejeztem. Evvan.
    Nem fekszik ez a Ferka.
    Ha Bazsyn és Tomcy át kell vergődnöm magam akkor tuti megnyered Ruzo. De Bazsy megoldotta nekem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #10
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    jó verseny lehetett volna,már dörzsőltem a tenyerem hogy jót mókázunk,hát én simán elgumiztam magam,hátra feraktam a hardot,2 kört bírt,aztán a pálya közepén kezelhetetlen volt alulkormányzott lett és ennyi,előrébb hoztam a boxot cseréltem gumit minden faja volt aztán rámjött a szapora aztse tudtam hogy üljek áá kész voltam,nem tudtam volna végig tolni csak tojni na ennyi
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  11. #11
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    jó verseny lehetett volna,már dörzsőltem a tenyerem hogy jót mókázunk,hát én simán elgumiztam magam,hátra feraktam a hardot,2 kört bírt,aztán a pálya közepén kezelhetetlen volt alulkormányzott lett és ennyi,előrébb hoztam a boxot cseréltem gumit minden faja volt aztán rámjött a szapora aztse tudtam hogy üljek áá kész voltam,nem tudtam volna végig tolni csak tojni na ennyi
    Jajj te jó ég.
    Én azt hittem azért mentél előbb az első boxra, mert váltottál 2 cserére amiért beragadtál a lassabbak mögé. Ki gondolt a szaporádra...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #12
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj te jó ég.
    Én azt hittem azért mentél előbb az első boxra, mert váltottál 2 cserére amiért beragadtál a lassabbak mögé. Ki gondolt a szaporádra...
    2 cserére még várnom kelett volna vagy 2-3 kört de már alig tudtam a pályán maradni,egyszer már megfogadtam pedig hogy hardot nem rakok fel,akkora luzer vagyok mostanában el se hiszem
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #13
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Hollynak hatalmas nagy bocsánatkéréssel tartozom. A 14-es kanyarnál nem váltott vissza 2-be a váltó, így nagyobb sebességgel fordultam és lecsúsztam a kavicsba. Láttam, hogy jössz, de mivel nem az ideális íven voltam, gondoltam nyugiba visszajövök a pályára és elférsz mellettem és még tempót sem veszítesz, de ahogy a felértem és pici gázt adtam egyből kifarolt az autó és pont eléd. Még az esc gomb megnyomására sem volt időm. Mégegyszer nagyon sajnálom, nem volt szándékos.
    Nincs probléma,de engem ettől sokkal kisebb galiba okozásáért úgy meg .... a vb mert hogy nem úgy, meg nem akkora gázzal, meg egyébként is mi a .... jöttem vissza a pályára.

  14. #14
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Első kör végén Bazsy jól leszedte Tomcyt, ezzel nyertem 2 helyet "ingyen". Majd pár körrel később Ruzó fagy meg előttem, és ezzel már az élen is voltam. Igazából egyet sem előztem.
    Ruzónak megfagyott autójának neki is mentem, de szerencsére a program tűrhetően lekezelte és nem KO-zódtam le hanem mellé rakott, cserébe egy kis (6,2) aero damage-ért. Ezzel jól jártam mert igazából nem tudtam kikerülni, jócskán fedésbe voltam még vele, de hát ennyire futotta ennyi idő alatt.
    Ha máshol fagy meg, könnyen lehet hogy kicsúszok, vagy KO-zok, ha egy gyors résznél van.
    Szóval mák futam volt.
    Később azon gondolkoztam hogy visszaengedlek Ruzo, de 1. azzal nem jársz jobban ha nekiállunk csatázni..., pláne ha 2 cserén vagy, csak elszidsz engem hogy bekavarok a tempódba , 2. ha megint megfagysz azzal én nem járok jól.
    Nem a leg fair-ebb győzelmem elismerem, de hát ha bevárlak azon kívül hogy jót meccselünk semmi mást nem nyerünk, így hát maradtam és befejeztem. Evvan.
    Nem fekszik ez a Ferka.
    Ha Bazsyn és Tomcy át kell vergődnöm magam akkor tuti megnyered Ruzo. De Bazsy megoldotta nekem.
    most már nincs olyan versenyem ahol ne fagynék ki pár mp-re, nem értem miért, a gépem ugyanaz mint tavaly, próbálom a régebbi drivereket visszarakni, hátha.. örülök, hogy nem lett komolyabb probléma, szerintem akkor se nyerek, ha nincs ez a fagyás, a tempóm nem volt elég hogy tartani tudjalak

  15. #15
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    most már nincs olyan versenyem ahol ne fagynék ki pár mp-re, nem értem miért, a gépem ugyanaz mint tavaly, próbálom a régebbi drivereket visszarakni, hátha.. örülök, hogy nem lett komolyabb probléma, szerintem akkor se nyerek, ha nincs ez a fagyás, a tempóm nem volt elég hogy tartani tudjalak
    Arra nem volt elég, de arra bőven, hogy ne tudjalak megelőzni. Szóval jó meccs lehetett volna...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •