Találatok: 1 - 3 (3 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Crowne Plaza - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.02.17.

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - Crowne Plaza - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.02.17.

    Az "emlékezetes" verseny eredménye az arról kiírt szavazás értelmében megtartásra kerül, ennek megfelelően a futam első két körét megvizsgáltuk.

    Mivel a szavazás miatt nem nyitottunk korábban óvás topikot, késve ugyan de megtesszük így amennyiben valakit az első két körön kívül sérelem ért ott jelezheti és megvizsgáljuk.


    131 - Tömöl Tomi -> 16. –> nincs büntetés
    A pályán álló Csicsmányi Tamással ütközik a rajtot követően. Az ezt követő tömegbalesetben történteket versenybalesetnek nyilvánítjuk.

    288 - Huber Péter -> 1.6.3. (1.1) -> 4 helyes hátrasorolás –> 17. -> 15 pont levonás

    296 – Hajmási Norbert -> 3.2. –> Figyelmeztetés
    Hajmási Norbert ütközik az őt külső íven előzni próbáló Holovatti Zoltánnal. Az ütközés következtében Zoltán pozíciót veszít, így Norbert büntetését a szabályzat értelmében a 3.3 pont szerint kellene kiszabni, azonban mivel már a kanyarbejáratnál összeért a két autó, ahol még Norbert a fehér vonal mellett tudja tartani autóját, nem egyértelműen mondható ki, hogy nem tudott volna helyet hagyni Zoltánnak, így büntetését 3.2. pont szerintire enyhítjük.
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 03. 10. 16:20.

  2. #2
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    296 – Hajmási Norbert -> 3.2. –> Figyelmeztetés
    Hajmási Norbert ütközik az őt külső íven előzni próbáló Holovatti Zoltánnal. Az ütközés következtében Zoltán pozíciót veszít, így Norbert büntetését a szabályzat értelmében a 3.3 pont szerint kellene kiszabni, azonban mivel már a kanyarbejáratnál összeért a két autó, ahol még Norbert a fehér vonal mellett tudja tartani autóját, nem egyértelműen mondható ki, hogy nem tudott volna helyet hagyni Zoltánnak, így büntetését 3.2. pont szerintire enyhítjük.
    Bocsi Zoli, az előtte lévő incidens miatt, csak sejtettem, hogy valaki valahol jön mögöttem/mellettem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  3. #3
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Zoli, az előtte lévő incidens miatt, csak sejtettem, hogy valaki valahol jön mögöttem/mellettem.
    Nincs probléma,nem is emlékszem semmi komolyra.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •