Szavazás eredménye: Az alábbi opciók szerint várjuk a szavazatokat.

Szavazók
10. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Legyen 03.10.-én és 03.17.-én is futam.

    0 0%
  • Legyen 03.10.-én futam, de 03.17.-én ne legyen.

    0 0%
  • Legyen 03.10.-én futam, de az e hétvégi rövidített módon, 03.17.-én viszont ne legyen.

    9 90,00%
  • Legyen 03.17.-én futam, de 03.10.-én ne legyen.

    1 10,00%
Találatok: 1 - 19 (19 összesen)

Téma: Bajnoki futamok vs. 24órás verseny (szavazás)

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    Bajnoki futamok vs. 24órás verseny (szavazás)

    A probléma ismert, miszerint a 24órás verseny 3. tesztfutama ütközik a 03.10.-re tervezett 3 órás Spa-i bajnokinkkal. Továbbá az sem biztos, hogy a 24órás verseny hétvégéjén célszerű bajnokit futni.

    A GTWeb-es szabályzatban nincs arra vonatkozóan semmi, hogy aki nem indul pl. a 3. tesztfutamon azt kizárják. Annyit lehet olvasni a fórumukban, hogy 52 csapat versenyezhet, amennyiben ennél több jelentkezik aktivitás alapján szelektálnak. Összesen 56 jelentkező volt, de 52 csapat lett már csak validálva. Ha aktívak vagyunk a prekvalon, értsd minden egyes nevezett pilótánknak van mért ideje, akkor szinte biztos hogy egy csapatunkat sem fogják "lecserélni". A mostani hétvégén alapvetően adott a lehetőség az indulásra.

    A kérdés tehát, inkább az, hogy saját érdekünkben szeretnénk -e indulni a 3. teszten ? Vagy inkább tartsuk meg a 3 órás Spa-i futamot, ami szintén nem olyan rossz felkészülésnek, hiszen a pálya ugyanaz, az autók is hasonlóak.

    Ez ügyekben várjuk a szavazatokat, véleményeket vasárnap éjfélig.
    Az érintett esetlegesen most megrendezésre nem kerülő futamokkal a naptár csúszna, nem a végére kerülne. Az érintett hétvégéken add-on pálya teszt / fun futam lenne.
    A 3as opció esetében értelemszerűen 90perces lenne a Top8 spa-i futam, e helyett a sepangi futam hossza változna 3 órásra.

  2. #2
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    A probléma ismert, miszerint a 24órás verseny 3. tesztfutama ütközik a 03.10.-re tervezett 3 órás Spa-i bajnokinkkal. Továbbá az sem biztos, hogy a 24órás verseny hétvégéjén célszerű bajnokit futni.

    A GTWeb-es szabályzatban nincs arra vonatkozóan semmi, hogy aki nem indul pl. a 3. tesztfutamon azt kizárják. Annyit lehet olvasni a fórumukban, hogy 52 csapat versenyezhet, amennyiben ennél több jelentkezik aktivitás alapján szelektálnak. Összesen 56 jelentkező volt, de 52 csapat lett már csak validálva. Ha aktívak vagyunk a prekvalon, értsd minden egyes nevezett pilótánknak van mért ideje, akkor szinte biztos hogy egy csapatunkat sem fogják "lecserélni". A mostani hétvégén alapvetően adott a lehetőség az indulásra.

    A kérdés tehát, inkább az, hogy saját érdekünkben szeretnénk -e indulni a 3. teszten ? Vagy inkább tartsuk meg a 3 órás Spa-i futamot, ami szintén nem olyan rossz felkészülésnek, hiszen a pálya ugyanaz, az autók is hasonlóak.

    Ez ügyekben várjuk a szavazatokat, véleményeket vasárnap éjfélig.
    Az érintett esetlegesen most megrendezésre nem kerülő futamokkal a naptár csúszna, nem a végére kerülne. Az érintett hétvégéken add-on pálya teszt / fun futam lenne.
    A 3as opció esetében értelemszerűen 90perces lenne a Top8 spa-i futam, e helyett a sepangi futam hossza változna 3 órásra.
    Én azt gondolom fel kellene venni a kapcsolatot a franciákkal és elmondani nekik a problémát. Szerintem megértik és emiatt nem nyomnak ki, majd és nem borul a rend.
    Más kérdés, hogy a GT3-as csapat meg tudja oldani, mert 4 tagja sem állandó résztvevője a bajnokságnak.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  3. #3
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Csak azt érteném olyan minek szavaz aki nem is indul a bajnokságban...

  4. #4
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Nekem az lenne a legjobb, ha a 10-ei és a 17-ei futam is el lenne halasztva. Szerettem volna a 10-ei teszten az éjszakai (2.) etapot lefutni (mert azt fogok élesben is), viszont bajnokit nem akarok kihagyni.

  5. #5
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Tényleg olyan opció is lehetne, hogy ne legyen 10.-én futam és akkor minden etapban tudunk indulni, és ne legyen 17.-én sem mert valszeg a 3 órás futam után elég gáz lenne még este is tolni még egyet.
    Főleg ha valaki 2 etapot is megy.

  6. #6
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg olyan opció is lehetne, hogy ne legyen 10.-én futam és akkor minden etapban tudunk indulni, és ne legyen 17.-én sem mert valszeg a 3 órás futam után elég gáz lenne még este is tolni még egyet.
    Főleg ha valaki 2 etapot is megy.

    hát ez nem tudom hogy maradt ki
    pedig épp le akartalak cseszni hogy nem tudsz olvasni, ott van !

    egyébként nem lenne jó ennyi futamot kihagyni, nagyon átlógnánk már júniusba a pótlással és a tapasztalatok szerint akkor még kevesebb induló lenne mint ha ilyenkor 1-2 ember ki kell maradjon a teszt miatt

  7. #7
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    17-én még F1 is lesz, ha jól tudom

  8. #8
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    A "rövidített mód " 1,5 órát jelent, ugye?

  9. #9
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Bár a prekval át van állítva Brno-ra, de az McLaren vs Porsche bajnokság 03.17-ei futamát a szavazás értelmében csak az évad végén, 06.09-én tartjuk meg.

    Most vasárnap (03.17-én) egy fun futamot írunk ki. Ha van valakinek kívánsága, óhaja-sóhaja, hogy melyik pálya legyen, írja meg ide ma este 22 óráig és utána átállítjuk a szervert.

  10. #10
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Bár a prekval át van állítva Brno-ra, de az McLaren vs Porsche bajnokság 03.17-ei futamát a szavazás értelmében csak az évad végén, 06.09-én tartjuk meg.

    Most vasárnap (03.17-én) egy fun futamot írunk ki. Ha van valakinek kívánsága, óhaja-sóhaja, hogy melyik pálya legyen, írja meg ide ma este 22 óráig és utána átállítjuk a szervert.
    Indy 500, vagy Snetterton Lotus Elise-el, vagy Morgan-al.

  11. #11
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Navarra, bármivel. Technikás pálya, kis teszt nem árthat rajta.
    Egyelőre még nem kerestem hogy letölthető-e valahonnan, de ránézek.

    Laca a jó ég vigyen el téged Nascarozni má.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #12
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    ezt az időjárásgenerátort nem lehetne tesztelni? napsütés-eső-napsütés-hózápor futamon tuti indulnék

  13. #13
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ezt az időjárásgenerátort nem lehetne tesztelni? napsütés-eső-napsütés-hózápor futamon tuti indulnék

  14. #14
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Navarra, bármivel. Technikás pálya, kis teszt nem árthat rajta.
    Egyelőre még nem kerestem hogy letölthető-e valahonnan, de ránézek.

    Laca a jó ég vigyen el téged Nascarozni má.
    Technikás legyen mi??? Hogy a gyenge emberkéknek meg akik épp betoppannak rá, azoknak egy körön kettőt adj.

  15. #15
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Ha egy olyan pályát akartok, ami nem volt benne a pályaszavazósdiban év elején, akkor keressetek hozzá linket is légyszi.
    Az időjárás genyát meg Csicsi megnézi este, hogy lehet-e a szerveren használni...

  16. #16
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Na ha jól látom, a pálya népszerűségi szavazáson az Istanbul és Barcelona volt még nagyon versenyben. Istanbul nemrég volt, szóval szerintem menjen a Barcelona.
    Csicsi csinál hozzá egy jó kis időjárást, mondjuk az elején egy lezúdoló eső, majd felszáradó pálya és újabb eső. Szerintem mehet 1,5 órában...

  17. #17
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Na ha jól látom, a pálya népszerűségi szavazáson az Istanbul és Barcelona volt még nagyon versenyben. Istanbul nemrég volt, szóval szerintem menjen a Barcelona.
    Csicsi csinál hozzá egy jó kis időjárást, mondjuk az elején egy lezúdoló eső, majd felszáradó pálya és újabb eső. Szerintem mehet 1,5 órában...
    Ti már online is tudjátok a progival az időjárást manipulálni? Én tegnapelőtt próbáltam és nem sikerült. Mi a dolog nyitja?

  18. #18
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ti már online is tudjátok a progival az időjárást manipulálni? Én tegnapelőtt próbáltam és nem sikerült. Mi a dolog nyitja?
    Hát Csicsi ma este próbálja ki igazából, aztán kiderül...

  19. #19
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Úgy néz ki sikerült működésre bírni a cuccost.
    Indítottam egy Masters #2 szervert Barcelonában full GT kategóriával tesztelésre.
    Holnap kiírom a FUN futamot, az időjárás grafikonnal együtt.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •