Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Spa (GTWeb_back) - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.03.03.

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - Spa (GTWeb_back) - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.03.03.

    Időpont: 2013.03.03.
    Pálya: Spa (GTWeb_back) (link)
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Porsche 997 GT3 R
    ADAC GT Masters
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 30 perc !
    Warm-up: 10 perc !

    Futam kezdete GTR2 szerint: 13:00
    Futamtáv: 93 perc (a felvezető kör miatt)
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: repülőrajt (állórajttal kezdünk, az első kört felvezetőkörként tesszük meg és GREEN FLAG beírásra rajtolunk)
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nél több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat

  2. #2
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    A prekval javítás alatt, a pálya csere miatt nem frissül jelenleg de az időket rögzíti a szerver természetesen.

  3. #3
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    az a változó időjárás az komoly leszfőleg ha kifogjuk azt jön az áldás
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A q és a wu hossza miért rövidült?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    A q és a wu hossza miért rövidült?
    link

  6. #6
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #7
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Ezt ne felejtsétek:

    Időmérő: 30 perc !
    Warm-up: 10 perc !

  8. #8
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Bocs Ruzo a rajtért!
    Fingom sincs mit akartam, mert beszúrni nem az biztos.
    Szét is estem 2 fal, de a 2. a rúzsnál -javítás után- végzetes volt.

  9. #9
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    túlmentem a boxonennyit erről már megint 1 amatőr hiba győzelmeket bukok el álandóan csak mert 1 métert túlgurulok
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #10
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Rajtam a meg a változatosság kedvéért megint egy lekörözött segített, lement a fűre kacsázott vissza, beijesztett a sóderbe ahova be is ragadtam ahogy kell.

    Idén is hajtom a szopórollert rendesen.

  11. #11
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Bocsi Csicsi, én voltam, el akartalak engedni és a tükröt jobban figyeltem mint a pályát, így egy kicsit megbiccent az autóm , Elnézést kérek.

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    túlmentem a boxonennyit erről már megint 1 amatőr hiba győzelmeket bukok el álandóan csak mert 1 métert túlgurulok
    Wáááááá Cola.
    Én úgy láttam emelik az autódat a kerékcserére, azt jól láttam? Akkor tudtam, hogy ez neked kámpó...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #13
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Q pb lett örültem.
    R: A rajt viszonylag jol sikerült utána hibáztam elment Nibi majd mentem utána, de elkopott a gumi ès ki kellett állnom de megint hülye voltam mert sokáig huztam ès ha 2 körrel elöbb megyek ki akkor 5secet nem bukok el feleslegesen. Igazábol a 2. etapon ment el a verseny mert nem tudtam olyan tempot menni amit szerettem volna, az utolso már jo volt, Csicsi szerintem meglett volna ha nem lèp ki.
    White-al volt egy kemèny meccs, mèg nem nèztem vissza de remèlem nem èrtünk össze a balosban, legalább is nekem nem volt aero sèrülèsem.

  14. #14
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csicsi szerintem meglett volna ha nem lèp ki.
    Ne is álmodj róla :-) 20mp-t kellett volna 9 körön ledolgoznod...
    de mindegy, mert úgyis minden versenyen megszívom valamivel

  15. #15
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    White-al volt egy kemèny meccs, mèg nem nèztem vissza de remèlem nem èrtünk össze a balosban, legalább is nekem nem volt aero sèrülèsem.
    Kicsit összeértünk, de igazából én nem éreztem, hogy mennyi hely van a belső íven a vonal és közöttem és hogy ott elférsz-e rendesen. Talán aerom nekem sem lett tőle, csak a korrigálás miatt kicsit megcsúsztam és buktam 5-6mp-et, de hála Rupa Zoli hibájának pár körrel a vége előtt, nem hiányzott az az idő.

    Az utolsó 10 kört úgy éreztem, hogy ellazsálhatom és biztonságit autózhatók, de nagy meglepetésemre vissza tudtam jönni Zoli elé a boxból és pár kemény kör következett, mert szorongatott rendesen. Végül meglett a 3. hely.

  16. #16
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Ne is álmodj róla :-) 20mp-t kellett volna 9 körön ledolgoznod...
    de mindegy, mert úgyis minden versenyen megszívom valamivel
    Megnéztem 52 secre voltam tőled a kicsúszásig és megnéztem azt is, hogy a tankolás kb 25-26sec úgy hogy visszaindítod a kocsit és megmozdul előre, a bement és kijövet neked az első boxnál 35sec volt ez még ha gyorsabb is vagy mint elötte 60sec, szóval itt lett volna 8 sec előny de mivel azt a távot nekem is meg kell tenni a pályán az 18sec kb a box bejárattól a kijáratig ezért kb 10-12secnél nem lett volna nagyobb az előnyöd, ha abban a körben mész ki amelyikben kicsúsztál, ha késöbb akkor ez annyival kevesebb.
    És azt is megnéztem, hogy a cél vonaltól a kicsúszásodig 1,2secet hoztam rajtad abban a körben, ami a kör végére simán lett volna 1,5-1,7sec.
    Szóval szerintem megfogtalak volna.
    Lehet hogy nem annyira simán de meglettél volna.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2013. 03. 04. 13:54.

  17. #17
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Srácok, nekem tegnap a rajtvonalon áthajtva mindenki eltűnt, fogalmam sincs, mi történt. Kóvályogtam az üres pályán egy kört, aztán kiléptem. Történt már valakivel hasonló?

  18. #18
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Az első boxodnál te tankoltál vagy csak cseréltél?
    csak cseréltem

  19. #19
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, nekem tegnap a rajtvonalon áthajtva mindenki eltűnt, fogalmam sincs, mi történt. Kóvályogtam az üres pályán egy kört, aztán kiléptem. Történt már valakivel hasonló?
    Pár évvel ezelőtt volt hasonló velem, amikor a kvali és a wu alatt is minden rendben volt, majd mikor ki kellett volna állni a rajtrácsra eltünt mindenki, de ha a boxból néztem a célegyenest, akkor viszont láttam mindenkit. Gyakorlatilag így nem tudtam elindulni a futamon. Ez 1× fordult elő a több, mint 200 futamomból és azóta sem tudom, hogy mi volt akkor.

    Amúgy nálam/nálunk éppen a "green flag" jeladás előtt írta ki a rendszer, hogy kiléptél, tehát gyakorlatilag akkor leszakadtál a szerverről.

  20. #20
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, nekem tegnap a rajtvonalon áthajtva mindenki eltűnt, fogalmam sincs, mi történt. Kóvályogtam az üres pályán egy kört, aztán kiléptem. Történt már valakivel hasonló?
    Nekem tavaly volt hasonló,nem is egyszer,nagyban meccseltem vkivel amikor eltűnt előlem a pályán meg csak az autók lámpájának fényeit láttam.Megszakadt a net egy pillanatra.Aztán mondták,h érdemes minden verseny előtt újraindítani a modemet,azóta nem volt ilyen gondom.

  21. #21
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nálam/nálunk éppen a "green flag" jeladás előtt írta ki a rendszer, hogy kiléptél, tehát gyakorlatilag akkor leszakadtál a szerverről.
    Jah pont a legjobb pillanatban. Nem tudtam, hogy most rajt van, vagy valaki kilépett, ezért ugyan odaléptem a gázra de csak később láttam meg a greent, addig csak remélve hogy az is ki van írva. Sajnos ez egy kicsit megzavart, de még ez sem lett volna elég Tomcynak hogy elmenjen, de Csicsi segített neki azzal, hogy nagyon óvatosan vette a T1-et és mellé kellett mennem és megvárni míg befordul. Tomcy ez idő alatt meg normál tempóban tudta venni a T1-et. Szívás. Tomcy a mákos.
    Élveztem a "csatákat" Tomcyval és Csicsivel. Azért macskakörmös, mert nagy csaták nem voltak inkább csak leszakadás és utolérés minden körben. Sajnos olyan voltam mint a Red Bullok, az egyenesben bazi lassú a kanyargósban meg hiába gyors ott nem tudok előzni. De csak így volt stabil a verda. Eue Rouge-ban kaptam 3-4 tizedeket (nem jöttem rá mitől ), ezt dolgoztam le a kör végéig. Ez ment az egész futamon, mindegy ki ellen mentem legyen az Mekis vagy Porsés. Félek hogy a Top8-ban is ez lesz.
    Aztán nagy nehezen áthámoztam magam Tomcyn és Csicsin akiket csak úgy tudtam otthagyni, ha nagyobbat hibáznak. Csicsire jó sokat kellett várni, eközben Cola gyűjtögette az előnyt. Jó meccs volt, de nagyon zavart Cola nyugalma ott elöl.
    Ja Tomcy én is jobban örültem volna ha az 1. boxod jobban sikerül, akkor később érlek utol és nem tartasz fel megint annyira. Cola azzal is szépet nyert... Aztán jött a 2. box és nem tom hova sietett annyira, hogy túlcsússzon, mert volt 7 mp-e, azt azért lazán beosztotta volna 8 körre. Bár sokszor gyorsabb voltam, utolérni már nem tudtam volna esetleg csak folyamatos látótávolságon belülre.
    Na szóval jó futam volt, élveztem. De rohadt melós is.
    Remélem Top8-ban nem ilyen lesz, vagy hát nem ezért mert béndzsa vagyok az Eue Rouge-ban...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #22
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    vagy hát nem ezért mert béndzsa vagyok az Eue Rouge-ban...
    szerintem a szélárnyékban volt bajod, mindig akkor maradtál ott le amikor már fél mp-n belülre kerültél előtte

  23. #23
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem tavaly volt hasonló,nem is egyszer,nagyban meccseltem vkivel amikor eltűnt előlem a pályán meg csak az autók lámpájának fényeit láttam.Megszakadt a net egy pillanatra.Aztán mondták,h érdemes minden verseny előtt újraindítani a modemet,azóta nem volt ilyen gondom.
    Ez így van, mióta resetelek mindent "meccs" előtt, azóta nem szakadt a netem.
    Sajnos a kettővel ezelőtti 24h-son emiatt buktunk egy etapot. Azóta nagyon figyelek.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  24. #24
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem a szélárnyékban volt bajod, mindig akkor maradtál ott le amikor már fél mp-n belülre kerültél előtte
    Nem, ez állandó volt, minden körben.
    A futamon is ez volt a baj, próbáltam erőltetni hogy rajtad tudjak maradni, nem mindig sikerült. Akkor még többet buktam.
    De igazából ez a +3-4 tized különbségem időmérőn is megvolt, egy csomó emberrel szemben. Ezt már az edzéseken is jól láttam, csak nem tudtam ellene tenni. Próbáltam kisebb winget, de akkor meg a 2. 3. szekiben nem tetszett a verda mozgása, így inkább benyeltem a Rouge hátrányt... Dehát szörnyű így. Nem tudom Vettel hogy bírja. Én már otthagytam volna a csapatot ilyen szar setupokkal.
    Nem tudom ez mi volt, nem jöttem rá, de tuti hogy nem csak a wing különbség. Figyeltem pár embert hogyan veszi, lényeges különbséget nem vettem észre, szóval egyszerűen nem tudom.
    Csak reménykedek hogy top8-ban nem így lesz.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #25
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, nekem tegnap a rajtvonalon áthajtva mindenki eltűnt, fogalmam sincs, mi történt. Kóvályogtam az üres pályán egy kört, aztán kiléptem. Történt már valakivel hasonló?
    Elvileg net problémánál is így viselkedik. Nekem mióta szar
    a netem, elég sokszor futottam hasonló jelenségbe.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •