Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Crowne Plaza - ADAC TOP 8 - 2013.02.24.

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - Crowne Plaza - ADAC TOP 8 - 2013.02.24.

    Időpont: 2013.02.24.
    Pálya: Crowne Plaza (link)
    Használható autók: McLaren MP4-12C GT3, Ferrari 458 Italia GT3, Porsche 997 GT3 R, Audi R8 LMS GT3 Ultra, Corvette Z06.R GT3, BMW Z4 GT3, Lamborghini Gallardo LP600+, Nissan GT-R GT3
    ADAC GT Masters
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 15:00
    Futamtáv: 50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Amennyiben a futamra 28-nél több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 28 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 28 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 nevezett versenyző a B-futamban kell részt vegyen.

    Jó versenyt mindenkinek !

    HGTRM10 Tavasz - Versenyszabályzat

  2. #2
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    A szervert átállítottam, már a TOP8 autóival fut.

  3. #3
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Mi a szösz...csütörtök van és eddig összesen 3 ember prequal-ozott? Valamiről lemaradtam és nem lesz futam vasárnap?

  4. #4
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a szösz...csütörtök van és eddig összesen 3 ember prequal-ozott? Valamiről lemaradtam és nem lesz futam vasárnap?
    kedden tudtunk a jó autókkal indítani szervert, mert ugye nem értük el vasárnap óta, illetve a múlt heti kavar lehet kedvét szegte párunknak, bár nagyon remélem hogy ez még vasárnapig téves elméletnek bizonyul
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 02. 23. 00:30.

  5. #5
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    kedden tudtunk a jó autókkal indítani szervert, mert ugye nem értük el vasárnap óta, illetve a múlt heti kavar lehet kedvét szegte párunknak, bár nagyon remélem hogy ez még vasárnapi téves elméletnek bizonyul
    Van egyáltalán lobby? Mert GTL-ben nincs.
    GTR-ben van, megnéztem.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 02. 21. 18:33.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #6
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Csak "A" szerver lesz, akik nem neveztek még 7en jöhetnek ha mégis szeretnének indulni, erről itt légyszi jelezni.

  7. #7
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    A versenykiírás szerint a futamtáv 50%! Akkor nem a 2x50 perc? 1,5 óra?1

  8. #8
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    A versenykiírás szerint a futamtáv 50%! Akkor nem a 2x50 perc? 1,5 óra?1
    1,5 órás a mostani futam:
    versenynaptár

  9. #9
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    1,5 órás a mostani futam:
    versenynaptár
    Így már ok, nem néztem! Bocs.

  10. #10
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Csicsmányi Tomi, utolsó körben a célegyenes ráfordítóban az mi volt? Próbáltam beevickélni, mert nem volt benzinem, szerintem bőven hagytam helyet.

  11. #11
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Bocsi Nibi a lekörözés miatt! Teljesen meg voltam kavarodva! Jelezte a kék zászlót, néztem a tükröt, láttam a kék McLarent, nem értettem, hogy ha Guszti mögöttem van egy pozícióval, miért kékzászlóznak. Mikor elmentél, akkor láttam, hogy nem Guszti volt, mert ő is kék McLarennel indult. A minimap-en sem láttalak, mert kitakart Guszti és Miki. Pataki Szabinak is mondtam a TS-en, hogy nem értem miért kékzászlóznak nekem! Még egyszer bocs!

  12. #12
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Csicsmányi Tomi, utolsó körben a célegyenes ráfordítóban az mi volt? Próbáltam beevickélni, mert nem volt benzinem, szerintem bőven hagytam helyet.
    Ezzel pont elvettél tőle 1 pozíciót.Bocs Csicsi
    A Ruzó lagjában készer is elakadtam.

  13. #13
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Csicsmányi Tomi, utolsó körben a célegyenes ráfordítóban az mi volt? Próbáltam beevickélni, mert nem volt benzinem, szerintem bőven hagytam helyet.
    Az az volt, hogy amíg annyira voltam tőled hogy nem tudtalak körbeautózni addig belül maradtál, aztán amikor mögéd értem elindultál az ideális külső fele így befele kellett mennem azt meg lezártad... de köszi kérdésed

  14. #14
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel pont elvettél tőle 1 pozíciót.Bocs Csicsi
    A Ruzó lagjában készer is elakadtam.
    Sajnálom, -direkt a bal szélén mentem hogy elférjetek majd a következő jobbosban.

  15. #15
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Nibi a lekörözés miatt! Teljesen meg voltam kavarodva! Jelezte a kék zászlót, néztem a tükröt, láttam a kék McLarent, nem értettem, hogy ha Guszti mögöttem van egy pozícióval, miért kékzászlóznak. Mikor elmentél, akkor láttam, hogy nem Guszti volt, mert ő is kék McLarennel indult. A minimap-en sem láttalak, mert kitakart Guszti és Miki. Pataki Szabinak is mondtam a TS-en, hogy nem értem miért kékzászlóznak nekem! Még egyszer bocs!
    Nincs gond értettem a szitut, én csak attól féltem, hogy te fogsz pörögni, mert rám húzol. Nagy mákod volt, hogy mindig maradt annyi helyed, 1-2 kanyarnál azért fétettelek, hogy jajj mi lesz ebből.
    De komoly meccs volt én élveztem.
    Aztán persze villogtam, ahol a lámpa is látszik, de nem voltam ideges, csak úgy megszokásból. Egy kis para volt csak bennem, mert akkor még nem volt lefutott a meccs.
    Végülis szerintem nem vesztettem többet, mint ha mindhárman egyenként minden körben engedtek el. Izgi vóóóót, nekem testzett.
    DE! Ezt legközelebb az élen tessék végrehajtani!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #16
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Szép volt csapat! Grat Norbi!
    Wegátol bocsa a rajtnál, nem láttam a lámpát egyáltalán.
    A 2boxom sajna 1:40ig tartott, mivel kibaszottul kellett hugyozni
    Kellett nekem Monster Rehab
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  17. #17
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    medek nagyon koptak ennyire nem szokott alattamnem volt taktikám homály volt minden csak mentem és vártam hogy vége legyen ennek a pályának,aztse tudtam élvezni amikor vezettem a versenyt
    végén suhi még a 2. helyet is eloroztaelég jól működött a 2 cserés taktika:P
    Utoljára módosította: Cola; 2013. 02. 25. 00:23.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #18
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    A kormány ismét megérett egy mikrokapcsoló cserére,a változatosság kedvéért,most a visszaváltó gomb viccelt meg... egyik kanyarban 5ösből visszadobta másodikba 4 mp ment el és a végén Tomcy csak 2,5mp-el ért be előttem,ejj de jó lett volna pedig
    Nem volt rossz futam,kezd tetszeni a pálya

  19. #19
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    4 futam után rájönni, hogy a LeoBodnar kábel rossz kalibrálása miatt mind a 4 futamot 10%-ig benyomott fékkel mentem végig...hát priceless...csak itt Crowne Plazan ez kb 7-8 tized körönként.
    Lassú vagyok, meg voltam meg leszek is, de ez a tempó még nekem is kevés volt...meglett az oka.
    Spaban a 24h edzésen "csak" 1,7 mp minuszban...
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  20. #20
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    4 futam után rájönni, hogy a LeoBodnar kábel rossz kalibrálása miatt mind a 4 futamot 10%-ig benyomott fékkel mentem végig...hát priceless...csak itt Crowne Plazan ez kb 7-8 tized körönként.
    Lassú vagyok, meg voltam meg leszek is, de ez a tempó még nekem is kevés volt...meglett az oka.
    Spaban a 24h edzésen "csak" 1,7 mp minuszban...
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  21. #21
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    A Ruzó lagjában készer is elakadtam.
    Sajnálom, először csak egy pár mp-es fagyás volt, pont Tomcyval meccseltünk a 3. helyért, aztán a net szállt el, onnan már nem volt visszaút. kezd telelenni a...

  22. #22
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: mondom megyek a végéről úgy megúszom a darálót.

    R: a rajt jó volt de mikor elváltottam a 2.-at elindult keresztbe, ilyen bénázást még nem csináltam..... azt bumm fal. mentem a mezőny után, tudtam hogy gyors a vas mert 44-es időket tudtam menni 120 literrel, aztán néhány körrel később a t3 ban falat fogtam

    a hétvégi futam nekem kimarad, 24h ra gyúrunk.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  23. #23
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Sajnálom nagyon a versenyt jó helyről rajtoltam 4. voltam a T1 után nem tudtam kezelni a helyzetet. A múltkori versenyen nem volt gond de most nagyon hangosak voltak a körülöttem lévők nem hallottam a saját kocsimat, ezáltal le-le pillantgattam a "műszerekre" és annyira csúszkálgatott a gép Zoli is szorongatott, hogy sajna nem tudtam kezelni a problémákat. Defektet kaptam, ha ezt hamarabb észreveszem pont ki tudtam volna menni a boxba de a füvön nem éreztem...
    A király nem Elvis volt...

  24. #24
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    A kormány ismét megérett egy mikrokapcsoló cserére,a változatosság kedvéért,most a visszaváltó gomb viccelt meg... egyik kanyarban 5ösből visszadobta másodikba 4 mp ment el és a végén Tomcy csak 2,5mp-el ért be előttem,ejj de jó lett volna pedig
    Nem volt rossz futam,kezd tetszeni a pálya

    Ha nincs az a pár kicsúszásom és nem durrantom le a hátsó szárnyat a gyors részen a kocsiról akkor...
    Pont szarul jött ki, ha 2 körrel késöbb vágom szét a kocsi seggét akkor nincs gond, viszont elég nehezen tudtam megfordulni is, aztán mire be evickéltem a boxba még elment egy jó csomó sec, Holly is megelőzött meg szinte mindenki.
    Aztán a tankolás meg a kérékcsere szinte annyi ideig tartott mint a szárny csere így azzal sokat már nem buktam, utána meg tojásokon lépkedve mentem, egyedül White kollégával volt egy csata amit nem értettem, hogy nekem miért nem akar megállni a kocsi aztán ott megint fogtam egy falat, aztán után már csak ilyen tartalék lángon, a gumikra vigyázva futottam.

    Volt bennem azért egy kicsi tartalék...

  25. #25
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nincs az a pár kicsúszásom és nem durrantom le a hátsó szárnyat a gyors részen a kocsiról akkor...
    Pont szarul jött ki, ha 2 körrel késöbb vágom szét a kocsi seggét akkor nincs gond, viszont elég nehezen tudtam megfordulni is, aztán mire be evickéltem a boxba még elment egy jó csomó sec, Holly is megelőzött meg szinte mindenki.
    Aztán a tankolás meg a kérékcsere szinte annyi ideig tartott mint a szárny csere így azzal sokat már nem buktam, utána meg tojásokon lépkedve mentem, egyedül White kollégával volt egy csata amit nem értettem, hogy nekem miért nem akar megállni a kocsi aztán ott megint fogtam egy falat, aztán után már csak ilyen tartalék lángon, a gumikra vigyázva futottam.

    Volt bennem azért egy kicsi tartalék...
    Jah vágom ám,h amúgy nem sok közünk lett volna egymáshoz,láttalak ahogy a rommá tört kocsival próbálsz bekúszni a boxba,aztán meg meglepődtem,h a második box után,mégis elém jöttél vissza,de így érthető akkor,ha sokat nem buktál a szárny csere miatt.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •