Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (74 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Crowne Plaza - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.02.17.

  1. #26
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Borzalom, kb. ennyit tudok írni a mai estére. 1db teli tankos kört nem mentem, mint mindig, most is warm upon akartam ezt megtenni, gyakorolni a boxot, stb.
    Egyébként is utálom a pályát, nem is volt kedvem indulni, de így hogy tényleg egy telis kört se mentem, még annyi se volt.
    Mint ahogy Norbi is, én is vártam, hogy lefújjátok a versenyt. De ehelyett igazából 2 óra felesleges körözgetés volt a számomra, aminek a végét egy kicsúszás pecsételte meg, amit kb. egy légyfing sebességgel tettem meg az utsó kanyarba, persze motornak annyi. Ez történhetett volna az első körben is és nem 70 perc után.
    Sajnálom, hogy így alakult, remélem nem lesz több ilyen...

  2. #27
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Kell egy szavazás, hogy mi legyen a futam eredményével ill. hogy újrafussuk-e.
    Kár lenne, ha ez a futam beárnyékolná az egész szezont.
    Azt gondolom, akár elérhető volt a szeró akár nem, le kellett volna fújni a futamot.
    Persze utólag könny okosnak lenni...
    Lehet róla szavazás, de én azt vártam, hogy túllegyünk ezen a pályán, mégegyszer itt el nem indulok az tuti. Persze ezt csak a saját nevemben mondom, korrekt szerintem az lenne, ha vagy újranyomnátok a futamot, vagy nem számítana bele, mert szerintem több ember versenyét tette tönkre a meglepettség, stb.

  3. #28
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    100% jogos az összes észrevétel, még egyszer csak azt tudom mondani, hogy sajnálom hogy elbasztam.

    Azt is megértem, hogy elment a kedved, meg lehet még sokaknak hirtelen.
    Azt nehéz elfogadni, hogy ki tudja hány órát öltünk a komplett szezon szervezésébe, de hogy nagyon sokat az biztos és egy apró hiba a szerverindításnál és máris elmegy az ember(ek) kedve és kárba megy a többi meló. Persze jogos, csak szar ügy.


    Ami a futam eredményét illeti átbeszéljük még egyszer mi legyen.

  4. #29
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy így alakult, remélem nem lesz több ilyen...
    Hát egy életre megjegyeztem hogy azt a rohadt kis pipát rakjam a warm-up mellé az biztos.
    Meg az is biztos, hogy több szervezői megbeszélés nem lesz vasárnap este szerverindítás közben.

  5. #30
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Kell egy szavazás, hogy mi legyen a futam eredményével ill. hogy újrafussuk-e.
    Kár lenne, ha ez a futam beárnyékolná az egész szezont.
    Azt gondolom, akár elérhető volt a szeró akár nem, le kellett volna fújni a futamot.
    Persze utólag könnyű okosnak lenni...
    Szerinted ha lefutották a futamot, akkor lesz aki le akarja még1x? Ráadásul sokan nem is szeretik ezt a pályát, azoknak 1 is elég belőle. ez már így fog maradni szerintem.
    Én csak azért morgok, mert ilyenkor mindig az volt a menet, hogy vagy újra belépünk, vagy elnapoljuk a futamot. És szerintem nem az a lényeg, hogy hányan ücsörögnek a boxban, mert ha csak 1 ember is bent van, akkor azzal már kiszúrtunk, hanem az,hogy senki sem számít erre.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 02. 17. 23:29.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  6. #31
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    engem ne kövessen senki inkább jövök a hétvégén
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  7. #32
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Piszok mázli, h tudtam indulni.
    Már fel is emeltem a picsám a székből, h megyek a tűzre tenni.
    Így utólag már bánom, h nem így tettem!
    Nyilván neken nem elég intő jel, h kopott gumin csinálok 1-2 hülyeséget, nem! Nekem a sima 4. helyet el kell dobni, h a szarrá kopott gumin akarkodjak... Hülye!
    Legalább a meccs jó volt Tomcy!

  8. #33
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    100% jogos az összes észrevétel, még egyszer csak azt tudom mondani, hogy sajnálom hogy elbasztam.

    Azt is megértem, hogy elment a kedved, meg lehet még sokaknak hirtelen.
    Azt nehéz elfogadni, hogy ki tudja hány órát öltünk a komplett szezon szervezésébe, de hogy nagyon sokat az biztos és egy apró hiba a szerverindításnál és máris elmegy az ember(ek) kedve és kárba megy a többi meló. Persze jogos, csak szar ügy.


    Ami a futam eredményét illeti átbeszéljük még egyszer mi legyen.

    Háááát szervezőnek lenni nagy felelősség. Azért fel ne adjátok. Az más kérdés, hogy most mennyien utálnak, de majd elmúlik. Úgy is csak a pofánk nagy.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  9. #34
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    még valami a skinpackal is vannak gondok azt tegyétek rendbe feltétlen,20főböl csak a felét láttam a saját skinemel,gyárival tán jó volt
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #35
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted ha lefutották a futamot, akkor lesz aki le akarja még1x? Ráadásul sokan nem is szeretik ezt a pályát, azoknak 1 is elég belőle. ez már így fog maradni szerintem.
    Én csak azért morgok, mert ilyenkor mindig az volt a menet, hogy vagy újra belépünk, vagy elnapoljuk a futamot. És szerintem nem az a lényeg, hogy hányan ücsörögnek a boxban, mert ha csak 1 ember is bent van, akkor azzal már kiszúrtunk, hanem az,hogy senki sem számít erre.
    Illett volna - látva, hogy Gabe nem tudott kiállni a rácsra - nem elindulni...ebben igazad van, kár, hogy nem így tettünk, most nem lenne miről beszélni.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  11. #36
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Mivel a Quali végén azt az 5-10 percet én már tele tankkal szoktam menni nagyon nem lepett meg a dolog.... Huber Peti a rajtnál rögtön kiosztott egy 5.7-es aerot, nem voltam boldog meg a külső ívtől is tartottam, hogy kiraknak ha nem figyelek meg is történt volna. A kocsi aránylag jó volt meccsek is voltak, tehát összességében én élveztem a futamot.
    A király nem Elvis volt...

  12. #37
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Én épp,hogy visszaértem a wc-ről és látom h Race 0:20mp mondom mi van? gyors telitank med gumi aztán lesz ami lesz,80as motorral.
    Én sem mentem egy kört sem telitankkal,de végigszenvedtem a futamot és mivel nekem sem a kedvenc pályám,még1x nem szeretném,pláne,h jövő héten újra ezen megyünk.Viszont azt is megértem,hogy sokan újrafutnák vagy eldobnák az eredményt,nemtom mi lenne a jó megoldás...

  13. #38
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Én örültem, hogy be tudtam lépni a vége előtt, de a kapkodásban kvali setupon maradtam a versenyre, csak hard-hard gumival:/ - aztán persze meg is sérültem már a rajtnál. Aztán mégegyszer, amikor falnak tettem az XD léptetése közben. Egyébként is borzasztó ez a pálya, de így nem is tudtam minek vagyok a pályán, a 100 liter rátankolásával már kapásból körhátrányban is voltam. Ezek után anyukám is vezethetett volna...

  14. #39
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként is borzasztó ez a pálya, de így nem is tudtam minek vagyok a pályán, a 100 liter rátankolásával már kapásból körhátrányban is voltam. Ezek után anyukám is vezethetett volna...
    Borzasztó hát Ez ne vegye el a kedvedet, ez után már Spa jön, az már kicsit jobban hasonlít egy versenypályához, azt már élvezni fogjuk

  15. #40
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    No srácok eddig még egy igazi anyázás sem volt, csak úgy módjával szidtok, pedig vártam hogy kapom rendesen, sőt jobb is lenne.

    De télleg, örülök, hogy kulturáltan reagáljátok le a helyzetet.

    Már csak azt nem értem, de télleg, hogy került be Crowne a szavazáson, amikor ennyien utálják... Direkt azért tartottunk szavazást a pályákról hogy ne legyen ilyen, erre csak van.

  16. #41
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    No srácok eddig még egy igazi anyázás sem volt, csak úgy módjával szidtok, pedig vártam hogy kapom rendesen, sőt jobb is lenne.

    De télleg, örülök, hogy kulturáltan reagáljátok le a helyzetet.

    Már csak azt nem értem, de télleg, hogy került be Crowne a szavazáson, amikor ennyien utálják... Direkt azért tartottunk szavazást a pályákról hogy ne legyen ilyen, erre csak van.
    Azért mi is gondolunk a jövőnkre, nem akarjuk elvenni a kedveteket, mert akkor utána hogy lennének futamok?!
    Ettől a hibától eltekintve jól nyomjátok, és ebből is tanultatok, főleg te.

  17. #42
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    No srácok eddig még egy igazi anyázás sem volt, csak úgy módjával szidtok, pedig vártam hogy kapom rendesen, sőt jobb is lenne.

    De télleg, örülök, hogy kulturáltan reagáljátok le a helyzetet.

    Már csak azt nem értem, de télleg, hogy került be Crowne a szavazáson, amikor ennyien utálják... Direkt azért tartottunk szavazást a pályákról hogy ne legyen ilyen, erre csak van.
    Én most nagyon jót mosolygok magamban. Emlékszem, amikor 1egyszer-egyszer rosszul indítottam el a szervert, akkor én milyen osztást kaptam tőletek!
    Csicsi, milyen érzés?

  18. #43
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    No srácok eddig még egy igazi anyázás sem volt, csak úgy módjával szidtok, pedig vártam hogy kapom rendesen, sőt jobb is lenne.

    De télleg, örülök, hogy kulturáltan reagáljátok le a helyzetet.

    Már csak azt nem értem, de télleg, hogy került be Crowne a szavazáson, amikor ennyien utálják... Direkt azért tartottunk szavazást a pályákról hogy ne legyen ilyen, erre csak van.

    Na TS-en adok neked ha akarod.
    A pályát én szeretem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  19. #44
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na TS-en adok neked ha akarod.
    Azért nem megyek én önként lókukiért a szomszédba.

  20. #45
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Illett volna - látva, hogy Gabe nem tudott kiállni a rácsra - nem elindulni...ebben igazad van, kár, hogy nem így tettünk, most nem lenne miről beszélni.
    Örülök Peti, hogy legalább te elolvastad amit írtam, és észrevetted, hogy nem indultam! Mindegy !!!

  21. #46
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Örülök Peti, hogy legalább te elolvastad amit írtam, és észrevetted, hogy nem indultam! Mindegy !!!
    A rajtnál kellett volna észrevenni...
    Gondolom itt meg vártál valami olyasmit a VB-től - amit régebben nem kaptunk meg - , hogy foglalkozunk a problémáddal és megvizsgáljuk. Ez továbbra sincsen, de majd biztosan lesz.
    Csak azért "oltom" a VB-t, mert külön kérték és hiányolták
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  22. #47
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Sokan kezelni tudták a helyzetet és elindultak...mindenkit váratlanul ért többek között engem is nem voltam beavatva. Ameddig nincs kiírva, hogy SZERVER: RESTART nem kellett volna senkinek kilépni 2 perc volt arra, hogy improvizáljon az ember. Becsúszott ez a "kis" hiba rögtönöztünk, és ez lett. Tudom, egyesek rossz szájízzel gondolnak vissza a tegnap estére de ha lehet nem futnám újra a futamot mert nem a kedvencem a pálya és örülök, hogy túl vagyunk az egyiken most a változatosság kedvéért újra az jön....
    A király nem Elvis volt...

  23. #48
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Látom volt fennforgás, örülök, hogy kimaradtam a balhéból

    No de minden estre gyorsan végigfutom a kommenteket és hozni fogunk egy megfontolt döntést

    Czegle Gabi! Én is olvastam a kommentedet, meg is értem a kérésed, viszont egy kis türelmet kérnék tőled és mindenkitől! Köszönjük előre is! Ez egy olyan eset, ami szerintem eddig még nem fordult elő, ennek megfelelően nem tudták a srácok kezelni a helyzetet! Senki ne haragudjon senkire, új tagok vannak a VB-k között, még bele kell kicsit rázódni!

    Scuderia Giudice #099#

  24. #49
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy olyan eset, ami szerintem eddig még nem fordult elő,
    De már volt. És akkor is elrajtoltunk azt csá.
    Sőt talán nem is egyszer volt, és a másik esetben volt restart. Valami dereng.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #50
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    De már volt. És akkor is elrajtoltunk azt csá.
    Sőt talán nem is egyszer volt, és a másik esetben volt restart. Valami dereng.
    Ha jól csal az emlékezetem, akkot Istambul volt, és te kiestél qualon. Ekkor azért mert pl. te is fontos szereplője voltál az akkori futamoknak, újraindították a qual-t egy 10 perces quallal. A fontos ebben az esetben az, hogy sztem akkor is így kell eljárni, ha a 25. ember nem tud elindulni.
    Ja és akkor 3x volt qual ha jól emlékszem, és addig qualoztam, míg a végére vmi 5 hellyel hátrébb voltam, mint az elsőn.
    Elég extrém volt, de megtörtént. Nem is örültem az éjféli futamnak.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •