Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 74 (74 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - Crowne Plaza - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.02.17.

  1. #51
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól csal az emlékezetem, akkot Istambul volt, és te kiestél qualon. Ekkor azért mert pl. te is fontos szereplője voltál az akkori futamoknak, újraindították a qual-t egy 10 perces quallal. A fontos ebben az esetben az, hogy sztem akkor is így kell eljárni, ha a 25. ember nem tud elindulni.
    Ja és akkor 3x volt qual ha jól emlékszem, és addig qualoztam, míg a végére vmi 5 hellyel hátrébb voltam, mint az elsőn.
    Elég extrém volt, de megtörtént. Nem is örültem az éjféli futamnak.
    Na ja, rémlik, ott annyi volt a különbség a mostanihoz képest, hogy nem kezdődött a verseny 1 percen belül, és elérték a szervert.

    Szóval nem azért mondtam, hogy menni kell mert "csak" Gabe nem volt a rajtrácson, hanem mert 1 perc alatt nem láttam más opciót hirtelen, mondjuk szar döntés vót az biztos.

  2. #52
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Ez egy szerencsétlen szituáció volt és sajnos nem tudtuk jól lekezelni a helyzetet. Az előzményekhez hozzátartozik, hogy 19:15-től megbeszélésünk volt Barzo Lacival a ponttáblázattal kapcsolatban, ahol akadtak problémáink, amiknek a megoldása közben Csicsinek a szervert is el kellett indítania és hát sajnos elrontotta.
    Aztán az időmérő végeztével fel is állt a gépe elől, a szerver átváltott versenyre ugye és már fél -1 perc el is ment már a verseny indítása előtti 2 percből, mire visszajött. A hátra lévő kevés idő alatt átgondolta, hogy a szervert nem lehet elérni (mivel még 20 óra előtt vmi probléma adódott vele), ezért írta be, hogy most már akkor így kell menni. A rajt után kilépett és újra próbálta elérni, de nem lehetett. Ekkor még leállíthattuk volna a versenyt és belső szavazással átlőhettük volna ismét kvalira, majd versenyre a szervert, de a TS-en beszélve úgy döntöttünk, hogy miután a verseny előtt Csicsi már beírta, hogy így futjuk most már le a futamot, akkor most már így marad, mert ez a hivatalos. Talán rossz döntés volt, nem tudom, ebben benne voltam én is...
    Na, a lényeg: szavazást írunk ki.
    Mindenkitől elnézést kérünk. Szerintem megérdemlitek (és mi is), hogy tudjatok a következőkről. Sajnos néhány dolog a háttérben közel sem megy annyira zökkenő mentesen, mint ahogy annak mennie kéne, ill. mennie kellett volna már a múltban is. A lebonyolítási rendszerben történt komolyabb változtatások (2 futamos hétvége) leképezésére egyelőre a ponttáblázatunk nem alkalmas, de természetesen Barzo Laci meg fogja oldani, ahogy ideje engedi. Az új Szabályzatban lévő, általam írt büntetési esetek körül is vannak még vitás pontok, ezért nem került még véglegesítésre.

    Dolgozunk ezeken és nagyon remélem, hogy ha a rendes kerékvágásba kerülnek a dolgok, akkor csökken rajtunk a nyomás. Mert pl. Csicsi A1 Ring TOP8-as teljesítményére igen rányomta a bélyegét a 2 futamos lebonyolítással járó stressz (mintha nem lenne elég a szerver indításával járó...) és én is elég feszült voltam a Szabályzat körül kialakult viták miatt... Ez azért sajnálatos, mert amikor elvállaltuk ezeket a feladatokat, megfogadtam, hogy ha a csapatunk teljesítményét ez hátrányosan fogja befolyásolni, akkor nagyon megfontolom a továbbiakat. Ezért remélem, hogy a mostani csak egy átmeneti állapot...
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 02. 18. 21:07.

  3. #53
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja, rémlik, ott annyi volt a különbség a mostanihoz képest, hogy nem kezdődött a verseny 1 percen belül, és elérték a szervert.

    Szóval nem azért mondtam, hogy menni kell mert "csak" Gabe nem volt a rajtrácson, hanem mert 1 perc alatt nem láttam más opciót hirtelen, mondjuk szar döntés vót az biztos.
    Nem éreztél valami szorító érzést a nyakadon?
    Ilyenkor a megérzéseidre hallgass, fuss.
    Persze a nyavajás ex VB tagok most jól mulatnak.
    Esetleg a károsultaknak adjatok egy élményvezetést. GTR2-ben beülhetnek a köv. versenyen Csicsi autójának hátsó ülésére, vagy vmi hasonló.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #54
    Tomi remélem én is, hogy ezek hamarosan rutinos dolgok lesznek számotokra, így nem lesz stressz. Szerintem mindenki örül annak, hogy Ti ketten is a VB tagok munkáját erősítitek.
    Én legalább is biztosan!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #55
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Jól értelmezem? Azért kell törölni mert pár ember nem tudott alkalmazkodni a kialakult helyzethez és nem akartok velük kiszúrni. És akik tudtak és végigmentek? Szerintem ez legalább akkora kicseszés velünk.

  6. #56
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jól értelmezem? Azért kell törölni mert pár ember nem tudott alkalmazkodni a kialakult helyzethez és nem akartok velük kiszúrni. És akik tudtak és végigmentek? Szerintem ez legalább akkora kicseszés velünk.

    Ez így van én kb 4x csúsztam le a pályáról, 3x a célegyenes ráfordító balosban 1x az azelötti jobbosban és mindannyiszor megfogtam a kocsit, és nagy meccs árán hoztam a 3. helyet.
    Nem szeretném ha elvennék tőlem!!!

    Utálom ezt a pályát, még reklamáltam is hogy miért nem szavaztak az emberek valami normális pályára...

    Nekem annyi volt a szerencsém, hogy lementem hugyni Q vége elött 5 perccel, aztán ennyi.

    Én sem mentem 1 kört sem teli tankkal, nem állítottam guminyomást, meg semmit.

  7. #57
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Szerintem inkább arról kellett volna szavazás, hogy töröljük-e a futam eredményt, vagy sem... Én pl. az égből rámpottyanó autó és az 1 kör defektel+stop and go, szétesés, falazás után már csak a csapat pontok miatt szenvedtem végig a futamot. És talán főleg azok véleménye kellene, hogy számítson, akik hátrányt szenvedtek, vagy nem tudtak indulni (Gabe). Véleményem szerint az indulók 95-98%-ának nem okozott problémát a WU hiánya.

  8. #58
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így van én kb 4x csúsztam le a pályáról, 3x a célegyenes ráfordító balosban 1x az azelötti jobbosban és mindannyiszor megfogtam a kocsit, és nagy meccs árán hoztam a 3. helyet.
    Nem szeretném ha elvennék tőlem!!!

    Utálom ezt a pályát, még reklamáltam is hogy miért nem szavaztak az emberek valami normális pályára...

    Nekem annyi volt a szerencsém, hogy lementem hugyni Q vége elött 5 perccel, aztán ennyi.

    Én sem mentem 1 kört sem teli tankkal, nem állítottam guminyomást, meg semmit.
    Há akkor alapból beveheted. Mijaráktó vótá olyan gyors? Azért nem dobtad be mellém mert lagoltam? Ahogy közeledtél úgy egyre jobban láttam hogy ugrálsz. De gondolom nálam volt bibi.

    A VB-knek:
    Újrafutni én sem szeretném, sőt nem is fogom. Ilyen eset, pontosabban ez az eset már előfordult párszor! Kiálltunk a rácsra és nyomtuk, nem volt semmi félreértés meg várás hivatalos lefújásra... Húszon pár embernek ez teljesen egyértelmű volt és haladt a szokásos rajtprocedúra szerint.
    Csicsi kilépős, önfeláldozós tettét nagyra értékelem!

    De Csicsi nem írt olyat hogy restart, vagy lefújva, hiába hitték az emberek azt, hogy ez fog történni, nem ezt írta! A hit szép dolog, de Csicsi egyértelműen kiírta hogy így kell lenyomni! Döntött! Akármit dönt sok emberrel szúr ki, mindenképp hibás lesz! Ez szar... De így döntött, ez volt a hivatalos! Tényleg nem akarok genya lenni, de ez megint olyan, hogy segget csináltok a szátokból. Ráadásul ott van egy csomó futameldobás lehetősége.

    És nem azért mondom mert én nyertem, mert ha Cola nem hülyüli el akkor lazán elver! De ilyenért még sosem töröltek HIVATALOS eredményt...

    Sőt mondok még egyet: az egyik Zhuhai versenyre nem tudtam kilépni a rácsra, mert a start gomb inaktív volt, megbuggyant a progi... Azóta se volt még senkinél ilyen, mondtam nektek hogy nem tudok kilépni és jó versenyt, mert nézni azért fogom. Ott én szenvedtem hátrányt. Érdekelt valakit?
    Nem, nem is reklamáltam. Elfogadtam hogy ez a hivatalos és kész!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 02. 18. 20:01.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #59
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Há akkor alapból beveheted. Mijaráktó vótá olyan gyors? Azért nem dobtad be mellém mert lagoltam? Ahogy közeledtél úgy egyre jobban láttam hogy ugrálsz. De gondolom nálam volt bibi.

    A VB-knek:
    Újrafutni én sem szeretném, sőt nem is fogom. Ilyen eset, pontosabban ez az eset már előfordult párszor! Kiálltunk a rácsra és nyomtuk, nem volt semmi félreértés meg várás hivatalos lefújásra... Húszon pár embernek ez teljesen egyértelmű volt és haladt a szokásos rajtprocedúra szerint.
    Csicsi kilépős, önfeláldozós tettét nagyra értékelem!

    De Csicsi nem írt olyat hogy restart, vagy lefújva, hiába hitték az emberek azt, hogy ez fog történni, nem ezt írta! A hit szép dolog, de Csicsi egyértelműen kiírta hogy így kell lenyomni! Döntött! Akármit dönt sok emberrel szúr ki, mindenképp hibás lesz! Ez szar... De így döntött, ez volt a hivatalos! Tényleg nem akarok genya lenni, de ez megint olyan, hogy segget csináltok a szátokból. Ráadásul ott van egy csomó futameldobás lehetősége.

    És nem azért mondom mert én nyertem, mert ha Cola nem hülyüli el akkor lazán elver! De ilyenért még sosem töröltek HIVATALOS eredményt...

    Sőt mondok még egyet: az egyik Zhuhai versenyre nem tudtam kilépni a rácsra, mert a start gomb inaktív volt, megbuggyant a progi... Azóta se volt még senkinél ilyen, mondtam nektek hogy nem tudok kilépni és jó versenyt, mert nézni azért fogom. Ott én szenvedtem hátrányt. Érdekelt valakit?
    Nem, nem is reklamáltam. Elfogadtam hogy ez a hivatalos és kész!
    Kövezzetek meg de jó érv
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #60
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jól értelmezem? Azért kell törölni mert pár ember nem tudott alkalmazkodni a kialakult helyzethez és nem akartok velük kiszúrni. És akik tudtak és végigmentek? Szerintem ez legalább akkora kicseszés velünk.
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Há akkor alapból beveheted. Mijaráktó vótá olyan gyors? Azért nem dobtad be mellém mert lagoltam? Ahogy közeledtél úgy egyre jobban láttam hogy ugrálsz. De gondolom nálam volt bibi.

    A VB-knek:
    Újrafutni én sem szeretném, sőt nem is fogom. Ilyen eset, pontosabban ez az eset már előfordult párszor! Kiálltunk a rácsra és nyomtuk, nem volt semmi félreértés meg várás hivatalos lefújásra... Húszon pár embernek ez teljesen egyértelmű volt és haladt a szokásos rajtprocedúra szerint.
    Csicsi kilépős, önfeláldozós tettét nagyra értékelem!

    De Csicsi nem írt olyat hogy restart, vagy lefújva, hiába hitték az emberek azt, hogy ez fog történni, nem ezt írta! A hit szép dolog, de Csicsi egyértelműen kiírta hogy így kell lenyomni! Döntött! Akármit dönt sok emberrel szúr ki, mindenképp hibás lesz! Ez szar... De így döntött, ez volt a hivatalos! Tényleg nem akarok genya lenni, de ez megint olyan, hogy segget csináltok a szátokból. Ráadásul ott van egy csomó futameldobás lehetősége.

    És nem azért mondom mert én nyertem, mert ha Cola nem hülyüli el akkor lazán elver! De ilyenért még sosem töröltek HIVATALOS eredményt...

    Sőt mondok még egyet: az egyik Zhuhai versenyre nem tudtam kilépni a rácsra, mert a start gomb inaktív volt, megbuggyant a progi... Azóta se volt még senkinél ilyen, mondtam nektek hogy nem tudok kilépni és jó versenyt, mert nézni azért fogom. Ott én szenvedtem hátrányt. Érdekelt valakit?
    Nem, nem is reklamáltam. Elfogadtam hogy ez a hivatalos és kész!
    Ezt nagyon jól látod....én is ezt írtam fentebb.... Meg kellett volna szakítani akkor és nem engedni végigmenni azokat akik végigtolták.....
    Utoljára módosította: teratti; 2013. 02. 18. 21:00.
    A király nem Elvis volt...

  11. #61
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nagyon jól látod....én is ezt írtam fentebb.... Meg kellett volna szakítani akkor és nem engedni végigmenni azokat akik végigtolták.....
    De az se jó, én ezt megértem.
    Ezért írtam, bármit döntenek mindenképp lázong a nép.
    Engem csak a sok hivatalosság zavar.

    Bár ha őszinte akarok lenni magammal is, akkor meg kell mondjam, megtetszett a pálya.
    Ez teljesen más, sok az ívből ív, és hosszú csak ív meg aztán ív és hogy változatos legyen újra ív, hát ennek is megvan a szépsége. Menni nem tudok jól az ilyenen, de megéreztem a szépségét. De azért sose fogok rá szavazni.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 02. 18. 21:23.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #62
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A hozzászólásoknak megfelelően új szavazást írtunk ki.

  13. #63
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Nekem az a bajom azzal az érveléssel, h 20-n x ember le tudta kezelni, h ez mázli kérdése volt.
    Mint azt én is írtam, már felemeltem a seggem a székből, mikor véletlenül észrevettem a race feliratot.
    Jöhetünk itt azzal h úristen nem teszteltem teletankkal, nem állítottam semmit, mert ez az ami ebben az esetben hülyeség. Elmondom, h mi kb. soha nem szoktunk a versenyre készülni - most kivételesen mentem 10 kört teletankkal. Mindig az a nyerő taktika h med-med teletank oszt majd meglássuk. Nyilván nem ez a követendő példa, meg nem is ez a lényeg, hanem az, h volt-e esélye vkinek egyáltalán kilépni a rácsra v nem. Mert ha 1mp-el hamarabb felállok v nem próbálom befejezni az uccsó qualis köröm és megyek esetemben pesálni, meg a tüzre rakni, akkor arra érek vissza, h megy a kb a 2-3. kör.
    Akkor viszont tuti beb@szom a monitort, mivel én azon perverzek közé tartozom akik szeretik a pályát, sőt.
    Én szívem szerint képes lennék akár újra is futni, de tartok tőle ezzel egyedül lennék.
    Szóval szerintem ezen kellene gondolkozni...

  14. #64
    Na alakul a molekula.
    Nem kell szerintem sem újra lejátszani a dolgokat, mert az sem fair, na de hogy mi páran nyammogunk, mert nem akartuk lenyomni így, meg, hogy ez van erre kell készülni... Azért azt elmondom, hogy legközelebb ilyen esetben nem fogok kimenni a rajtrácsra, csak mert nekem így tetszik. Igazán nem érdekel, hogy ki hogyan tud alkalmazkodni. Én nem.
    És Nibi nem tudom milyen ligában játszol még, de eddig itt nem volt szokás ilyen esetben elindítani a versenyt, nem is értem miről beszélsz amikor ennek az ellenkezőjét állítod.

    Ja arról nem is beszélve, hogy az a húszon x ember annyira összeszedett volt a 2 perces rögtönzés miatt, hogy az évad "legszebb" rajtját produkálták hátul. De nyomták, mert senkit nem zavart meg ez a kis malőr...

    Szóval nem kell a süket duma. Ha az a cél, hogy ne legyen felesleges az eltöltött 90 perc, akkor megértik sokan azt is, mellébeszélés nélkül is.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 02. 18. 22:59.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #65
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt mondok még egyet: az egyik Zhuhai versenyre nem tudtam kilépni a rácsra, mert a start gomb inaktív volt, megbuggyant a progi... Azóta se volt még senkinél ilyen, mondtam nektek hogy nem tudok kilépni és jó versenyt, mert nézni azért fogom. Ott én szenvedtem hátrányt. Érdekelt valakit?
    Nem, nem is reklamáltam. Elfogadtam hogy ez a hivatalos és kész!
    ez a kettő nem ugyanaz azért, és főleg nem érv bármi mellett. ha neked nem műxik a gomb, az mindenkinek a saját - vagy a szoftver/hardver - hibája, de itt most nem ez volt a helyzet.
    tényleg az a nagy gáz, hogy elrajtolt a mezőny, mert így már jó döntés nem sülhet ki belőle sehogysem.
    Egyébként a futam hivatalosan 21:00kor a warmup után rajtol. Volt 21:00? Nem. Volt warmup? Nem volt.
    Ilyen esetre egyébként megoldás lehetett volna, ha beírja Csicsi vagy TT, hogy akkor felvezető kör jön és ezzel nyertünk volna 3 percet eldönteni mi legyen. Legközelebbre ezt szerintem fektessük le, ha egyetértetek.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  16. #66
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    ez a kettő nem ugyanaz azért, és főleg nem érv bármi mellett. ha neked nem műxik a gomb, az mindenkinek a saját - vagy a szoftver/hardver - hibája, de itt most nem ez volt a helyzet.
    tényleg az a nagy gáz, hogy elrajtolt a mezőny, mert így már jó döntés nem sülhet ki belőle sehogysem.
    Egyébként a futam hivatalosan 21:00kor a warmup után rajtol. Volt 21:00? Nem. Volt warmup? Nem volt.
    Ilyen esetre egyébként megoldás lehetett volna, ha beírja Csicsi vagy TT, hogy akkor felvezető kör jön és ezzel nyertünk volna 3 percet eldönteni mi legyen. Legközelebbre ezt szerintem fektessük le, ha egyetértetek.
    Nem érv volt, hanem példa.
    Amit mondasz nem rossz csak még variálnám. Úgy ahogy GTL-ben szoktuk, hogy az első körben felállunk a helyünkre, bár ahhoz is szeró resi kell. És igen, akkor is kitartok amellett, hogy többször elmaradt már a warmup.
    De! Mivel végre azt látom hogy a VB-k átgondolták normálisan, nem csak futtában, és képesek voltak jobb döntést hozni, amiben mindenki megtalálhatja a saját számítását, így én is hajlandó vagyok a hozzáállásomon változtatni.
    A családosokat is megértem, hogy nekik fontos lett volna az a +15 perc... Nekem nincs gyerkőcöm és a gázkazánra nem kell fát raknom.
    Lefutni ettől még nem akarom, de meggyőzhető vagyok a többi irányra.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #67
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érv volt, hanem példa.
    Amit mondasz nem rossz csak még variálnám. Úgy ahogy GTL-ben szoktuk, hogy az első körben felállunk a helyünkre, bár ahhoz is szeró resi kell. És igen, akkor is kitartok amellett, hoűzgy többször elmaradt már a warmup.
    De! Mivel végre azt látom hogy a VB-k átgondolták normálisan, nem csak futtában, és képesek voltak jobb döntést hozni, amiben mindenki megtalálhatja a saját számítását, így én is hajlandó vagyok a hozzáállásomon változtatni.
    A családosokat is megértem, hogy nekik fontos lett volna az a +15 perc... Nekem nincs gyerkőcöm és a gázkazánra nem kell fát raknom.
    Lefutni ettől még nem akarom, de meggyőzhető vagyok a többi irányra.
    Nibi, jövő hétre adok egy 4 éves kislányt és egy gázkazant.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #68
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi, jövő hétre adok egy 4 éves kislányt és egy gázkazant.
    Ez mekkora!!!

    De! egy 4 éves kislánylak vasárnap este 8 órakor már ágyban a helye. A gázkazánra meg minek rakni????

    Nálunk is mindig csak apával mindent, és mindig mondja a lányka hogy "apa nem futamozol" de futamokon ott az anyja.

    Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni.

  19. #69
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    ez a kettő nem ugyanaz azért, és főleg nem érv bármi mellett. ha neked nem műxik a gomb, az mindenkinek a saját - vagy a szoftver/hardver - hibája, de itt most nem ez volt a helyzet.
    tényleg az a nagy gáz, hogy elrajtolt a mezőny, mert így már jó döntés nem sülhet ki belőle sehogysem.
    Egyébként a futam hivatalosan 21:00kor a warmup után rajtol. Volt 21:00? Nem. Volt warmup? Nem volt.
    Ilyen esetre egyébként megoldás lehetett volna, ha beírja Csicsi vagy TT, hogy akkor felvezető kör jön és ezzel nyertünk volna 3 percet eldönteni mi legyen. Legközelebbre ezt szerintem fektessük le, ha egyetértetek.
    nem lenne nagy szájuk ha ők maradtak volna le a futamról,és igen ha 1 ember is hiányzik ilyen esetben tolni kelett volna a futamot,és itt nem arról beszélünk hogy a warmup után maradt le valaki csak azért mert rakott a gázkazánra szenet
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #70
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem lenne nagy szájuk ha ők maradtak volna le a futamról,és igen ha 1 ember is hiányzik ilyen esetben tolni kelett volna a futamot,és itt nem arról beszélünk hogy a warmup után maradt le valaki csak azért mert rakott a gázkazánra szenet
    igen...és ahogy Norbi mondta ma nekem, ő Gabe helyében biztos lerúgta volna a monitort dühében, ha vele történik, mint ahogy majdnem meg is történt.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  21. #71
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érv volt, hanem példa.
    Amit mondasz nem rossz csak még variálnám. Úgy ahogy GTL-ben szoktuk, hogy az első körben felállunk a helyünkre, bár ahhoz is szeró resi kell. És igen, akkor is kitartok amellett, hogy többször elmaradt már a warmup.
    De! Mivel végre azt látom hogy a VB-k átgondolták normálisan, nem csak futtában, és képesek voltak jobb döntést hozni, amiben mindenki megtalálhatja a saját számítását, így én is hajlandó vagyok a hozzáállásomon változtatni.
    A családosokat is megértem, hogy nekik fontos lett volna az a +15 perc... Nekem nincs gyerkőcöm és a gázkazánra nem kell fát raknom.
    Lefutni ettől még nem akarom, de meggyőzhető vagyok a többi irányra.
    Gázkazánra ne tegyél fát
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  22. #72
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem lenne nagy szájuk ha ők maradtak volna le a futamról,és igen ha 1 ember is hiányzik ilyen esetben tolni kelett volna a futamot,és itt nem arról beszélünk hogy a warmup után maradt le valaki csak azért mert rakott a gázkazánra szenet
    Biztos én vagyok valami félresikerült állat, de mikor nem tudtam kilépni bug miatt a rajtrácsra, én nem akartam leütni a monitorom, nem bözzögtem.
    Sőt nagyon élveztem azt a futamot (zsír csaták voltak), mert végre azt nézhettem live-ba, akit akartam, és olyan kamerából amiből csak akartam.
    Tudom az esetek nem ugyanúgy történtek de a vége ugyanaz lett.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #73
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora!!!

    De! egy 4 éves kislánylak vasárnap este 8 órakor már ágyban a helye. A gázkazánra meg minek rakni????

    Nálunk is mindig csak apával mindent, és mindig mondja a lányka hogy "apa nem futamozol" de futamokon ott az anyja.

    Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni.
    Mondjuk a gázkazánt én sem értettem, de valamit biztos lehet rá rakni.
    Mellesleg az én lányom, mivel csak azt tudom odaadni, 9-kor fekszik.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 02. 19. 22:20.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  24. #74
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Gázkazánra ne tegyél fát
    Max ha díszíteni akarod(vannak ilyen perverz emberek)!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •