Oldal: 8 / 19 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (454 összesen)
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

Re: MotoGP / Talma

Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja... vasárnap este 20:15-től...

Ööööö izé engem köt a szerződés akkor versenyem van szal majd letöltöm torrent-ről

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.558

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mi??? ezt most ne vágom....

Se az M1, se az Eurosport, se semmi nem közvetíti???????
    Eurótól elvették, merthogy az a biznisz ha országonként eladják a tévétársaságoknak...
    Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Asszem itt adni fogják: http://www.dsf.de/motogp-live

Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

Itt ment a szabadedzés, de most ez is áll : http://www.justin.tv/cosmonaute

Úgylátszik a fél világ náluk akarja nézni a közvetítést, nem bírják...
    Mint ahogy a motogptv.hu is megfeküdt ((

Rohadna le a keze annak, aki így elb**ta a közvetítéseket. Mindegy, hogy a Dorna, a júrósport, M1 vagy akárki. A medve kergesse fel a fára az ilyet.
    Emlékszem, pár éve a Rally VB-vel volt a júron egy nagy felhördülés, amikor levették a programról. Akkor a nézők nagyon fel voltak háborodva, és valahogy visszarakták. De ez a mostani helyzet ez kib***ás.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

"A gyorsaságimotoros-világbajnokság közvetítéseinek jogtulajdonosa pénteken, az esti órákban hivatalosan, telefonon értesítette a Magyar Televízió (MTV) sportosztályának vezetését, hogy az MTV jövő heti döntésétől függetlenül – a magyar nézőknek és Talmácsi Gábor szurkolóinak tett gesztusként – felajánlja az MTV számára a katari nyitófutam minden kategóriájának ingyenes közvetítését. Hivatalos választ egyelőre az MTV vezetésétől nem kapott a jogtulajdonos." (nso)

Ledzényi László Szervertag 2020
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    "A gyorsaságimotoros-világbajnokság közvetítéseinek jogtulajdonosa pénteken, az esti órákban hivatalosan, telefonon értesítette a Magyar Televízió (MTV) sportosztályának vezetését, hogy az MTV jövő heti döntésétől függetlenül – a magyar nézőknek és Talmácsi Gábor szurkolóinak tett gesztusként – felajánlja az MTV számára a katari nyitófutam minden kategóriájának ingyenes közvetítését. Hivatalos választ egyelőre az MTV vezetésétől nem kapott a jogtulajdonos." (nso)
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"
    http://kepfeltoltes.hu/thumb/120521/...toltes.hu_.jpg

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.558

Pénteken, az esti órákban? Jó hogy nem kapott választ, az MTV vezetése akkor már régen a hosszúhétvégéjét töltötte...

Szerk.: Ja, egyébként köszi a linkeket
    Utoljára módosította: Leo67; 2009. 04. 11. 08:00.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971

Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.471

Ezek a médiapatkányok az adónkból jól megélnek, de arra már nem futja, hogy a telefont fölemeljék az állampolgár érdekében

Tóvári György Regisztrált
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

Másrészről pedig, ha péntek este ajánlják fel az ingyen közvetítést az is információértékű... Az M1 részéről meg tudom érteni, hogy péntek este nem számítottak erre a fordulatra, és nem a telefoncsörgésre vártak. És valljuk be komolytalan is az ajánlat. Ezt felajánlhatták volna 1-2 hete is. Nem sikerült eladni elég helyre a jogokat és most kapálóznak. Mert hogy nem a húsvéti nagypénteki keresztény jóindulat miatt tették az is biztos. Visszanyalt a fagyi.
    A mezőny versenyzőinek és csapatainak zömét kitevő olaszok, spanyolok németek és franciákon kívül érdekeltség hiányában ki tudja mennyi pénzt és műsoridőt(!) hajlandók mások a közvetítésért beáldozni. Csak remélni tudom, hogy nem a nevezett csapatok szívják meg. Nézettség leesik ugye, támogatók meg lelécelnek.

Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.471

Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Másrészről pedig, ha péntek este ajánlják fel az ingyen közvetítést az is információértékű... Az M1 részéről meg tudom érteni, hogy péntek este nem számítottak erre a fordulatra, és nem a telefoncsörgésre vártak. És valljuk be komolytalan is az ajánlat. Ezt felajánlhatták volna 1-2 hete is. Nem sikerült eladni elég helyre a jogokat és most kapálóznak. Mert hogy nem a húsvéti nagypénteki keresztény jóindulat miatt tették az is biztos. Visszanyalt a fagyi.
    A mezőny versenyzőinek és csapatainak zömét kitevő olaszok, spanyolok németek és franciákon kívül érdekeltség hiányában ki tudja mennyi pénzt és műsoridőt(!) hajlandók mások a közvetítésért beáldozni. Csak remélni tudom, hogy nem a nevezett csapatok szívják meg. Nézettség leesik ugye, támogatók meg lelécelnek.
    Mielőtt jól megvéded őket, olvasd el ezt, ha még nem ismernéd - főleg a herdálás fejezetet http://index.hu/kultur/pol/szrhz090115/

Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

Az M1 hivatalosan honlapján bejelentette, hogy közvetíti élőben a futamot........

Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Mielőtt jól megvéded őket, olvasd el ezt, ha még nem ismernéd - főleg a herdálás fejezetet http://index.hu/kultur/pol/szrhz090115/
    Nem védtem én senkit. A szigorúan a témánál maradva a MotoGP közvetítési jogaival kapcsolatban reagáltam.
    És továbbra is tartom, hogy nem péntek este kellene ajánlatot tenni egy vasárnapi közvetítésre... Örüljünk, hogy mégis összejött.

Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

Mondjuk ahogy elnézem csak a 250-es kategória lesz leadva a többi nem.....

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.978

Szerintem abban teljesen igaza van, hogy pénteken este felajánlani egy ilyen közvetítés lehetőségét teljesen nevetséges. És szerintem az is logikus, amit írt. Kizárt dolognak tartom hogy ez valóban egy "önzetlen gesztus" lett volna felénk. Ha olyan önzetlenek akkor megnézhettükvolna a euro-sporton... Nekem is inkább kapálózásnak tűnik. Ezek szerint, nem veszi a kutya se. Persze távol áljon tőlem hogy bármi jót mondjak a magyar tv-ről. Az meg hogy ingyen eladja a székházát, ez teljesen bevett szokás errefelé. Sima sikkasztási ügy, amit sohasem fognak kivizsgálni.

Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.471

Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem abban teljesen igaza van, hogy pénteken este felajánlani egy ilyen közvetítés lehetőségét teljesen nevetséges. És szerintem az is logikus, amit írt. Kizárt dolognak tartom hogy ez valóban egy "önzetlen gesztus" lett volna felénk. Ha olyan önzetlenek akkor megnézhettükvolna a euro-sporton... Nekem is inkább kapálózásnak tűnik. Ezek szerint, nem veszi a kutya se. Persze távol áljon tőlem hogy bármi jót mondjak a magyar tv-ről. Az meg hogy ingyen eladja a székházát, ez teljesen bevett szokás errefelé. Sima sikkasztási ügy, amit sohasem fognak kivizsgálni.
    Miért kéne önzetlennek lenniük? A dorna csak azt teszi, ami egy jókapitalistához illik, kisajtol minden pénzt, amit csak lehet. Ezért nem tehetsz szemrehányást nekik, de az a dilettantizmus ami a médiavezetőket jellemzi nálunk, felháborító. Az, meg hogy egy ilyen alamizsnára, amit kaptunk, sem tudnak gyorsan és a nézők érdekeinek megfelelően reagálni, az meg szánalmas.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

Az, meg hogy egy ilyen alamizsnára, amit kaptunk, sem tudnak gyorsan és a nézők érdekeinek megfelelően reagálni, az meg szánalmas.
    Gondolod, hogy az M1-et nézők többségének érdeke, hogy Húsvét vasárnap este 19.00-tól kb 23.00-ig motorversenyt nézhet? Könnyen belátható, hogy nem...
    Nem kell az M1 nyakába varrni ami nem az ő saruk. A jogtulajdosos (Dorna?) szerintem nagyon mellément, mikor az Eurosport-on 20 éve töretlen népszerűséggel futó közvetítésekkel kavarni kezdett. Ráadásul a motorversenyek közvetítése abszolút sportcsatornára való. Tekintettel, hogy 3 kategóriában versenyeznek, ami alapesetben is közel 5 órányi közvetítési időt jelent. Az F1 általában 2 órából kijön...

Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728

Srácok este spanyol óra!
    A TVE 18:00-tól adja a versenyeket és még a warm up-t is!

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.558

Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok este spanyol óra!
    Na, eddig ez a legjobb. Kösz az infót!

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728

Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Na, eddig ez a legjobb. Kösz az infót!
    Én is véletlenül vettem észre. Ki tudja lehet az edzéseket is adták

Zizics János Adminisztrátor Zizics János logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    856

Mindenki ma este 8kor az m1-en!
    Csak a 250 ccm futam lesz leadva!

http://www.telesport.hu/Hirek/2009/0...abor_Toth.aspx

Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenki ma este 8kor az m1-en!
    Csak a 250 ccm futam lesz leadva!

http://www.telesport.hu/Hirek/2009/0...abor_Toth.aspx
    Igen és ráadásul éppen a GTR verseny közben

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.558

Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok este spanyol óra!
    na, nálam a tve-n most valami teljesen más megy, viszont a dsf adja

Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

Adja az m1 is. De ha te németül akarod nézni, nem szólok bele.

„A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728

Igen nálam is vmi hülyeség megy. A másik TVE-n megy. Szemetek! Marad az online DSF.
    Bocs nem akartam feleslegesen senkit sem felizgatni

Oldal: 8 / 19 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •