Találatok: 1 - 3 (3 összesen)

Téma: Android

  1. #1

    Android

    Sziasztok!

    Navon Platinum 10 tableten az Adroid Ice Cream Sandwich operációs rendszer van. A tablet nem rendelkezik beépített blouletooth-al. Barátom vett egy Trust bluetooth stick-et, de a tablet nem ismeri fel, mint a windows. Hogy lehet működésre bírni.

    Segítségeteket előre is köszönöm!

  2. #2
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    galaxy s3,állandóan az s voice bekapcsol meg a vezetés mod a felső tálcára bebassza a kormányt,leírtanám mert már idegesít de rohadtul meg mikor rájön az 5perc folyamatosan bassza az annyát,kilövöm a futóknál de ujra elindítja magát,olyan mindtha valami gomb beragadna azt folyamatosan ujra indul.mivel lehet leszedni ezt a kretén programot?valaki mentsen meg
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #3
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    galaxy s3,állandóan az s voice bekapcsol meg a vezetés mod a felső tálcára bebassza a kormányt,leírtanám mert már idegesít de rohadtul meg mikor rájön az 5perc folyamatosan bassza az annyát,kilövöm a futóknál de ujra elindítja magát,olyan mindtha valami gomb beragadna azt folyamatosan ujra indul.mivel lehet leszedni ezt a kretén programot?valaki mentsen meg
    aHhfakkK/
    sajna semmire nem jutottam 3-szor voltam a szervízben vele,az ünnepek alatt már oda jutott a dolog hogy folyamatosan csinálta,bedobált valami samsung disclamier baromságot,ok kikapcsoltam fogta magát bekapcsolt magátol egyszerüen nem lehet megszabadulni tőle ez tök magán életet él már,a sim kártyámat se ismerte fel néha,kivettem az aksit belőle azt félre raktam mert már elegem volt,aztán a múlt héten szolt a haver hogy jött ki a 4.3 up,na összeraktam letőltötte,feltelepítette minden szép és jó volt pár napig,az este rákezdte megint.....
    az a baj hogy hiába viszem vissza a szervízbe ott meg nem csinálja hihetetlen én már komolyan csak röhögök rajta ez van,de már az is lehet hogy én is meggajdúltam?:PPP
    kis clippet csinálok majd hozzá azt azzal megyek be a szervízbe mert ez nem állapot
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •