Találatok: 1 - 15 (15 összesen)

Téma: HGTRM10 Tavasz - A1 Ring - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.02.03.

  1. #1
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    HGTRM10 Tavasz - A1 Ring - ADAC McLaren vs Porsche - 2013.02.03.

    Hajmási Norbert -> 8. -> versenybaleset
    47 - Zöld jelzést követően az előle induló Horváth Ádám beragad, Norbert nekimegy Ádámnak.

    Szloboda Gusztáv -> 16. –> nincs büntetés
    49 - a pályán álló Horváth Ádámmal ütközik a rajtot követően.

    Balogh Tamás -> 1.5 -> 1.6.2 -> figyelmeztetés
    50 - A rajtot követően ráhúzza autóját Niebel Zoltán autójára és ütköznek.

    Terjék Attila -> 4.1. –> nincs büntetés
    59 - T1 féktávján megkoccolja hátulról Abelovszky Pétert.

    Biesz Zsolt -> 4.1. –> nincs büntetés
    60 - T1 féktávján nagy ívben fordul, nem hagy helyet Cserti Tibornak és összeérnek.

    Hajmási Norbert -> 1.1 -> 1.6.1 -> nincs büntetés
    61 - T1 féktávját elméri, kifele csúszik és érintőt vesz Balogh Gáboron.

    Fehér Norbert -> 1.6.3-> 4 helyes hátrasorolás
    78 - T2 féktávján Fehér Norbert autójának jobb oldala blokkol, emiatt becsúszik Sohajda Norbert elé és összeütköznek.

    Abelovszky Péter -> 1.4. -> 1.6.1. -> nincs büntetés
    81 - Az előző eset miatt lelassuló Sohajda Norbertet megtolja, majd élesen bevág Terjék Attila elé, aki emiatt nekimegy Péternek.

    Cserti Tibor -> 2.1. -> nincs büntetés
    83 - Az előző esetet elkerülni igyekvő, ezért elé szélesen forduló Terjék Attilával ütközik.

    Holovatti Zoltán -> 4.3. a védekező kibillen az egyensúlyából, elhagyni kényszerül az addigi ívét és pozíciót is veszít: a támadó 5 helyes hátrasorolása, de a 8.-as pont és a versenyszabályzat szellemének értelmében büntetését enyhítjük. 4.2. -> figyelmeztetés
    83 - Féktávon, hátulról nekimegy az előtte haladó, nagyon belassult Tímár Sándornak, aki emiatt orral a palánknak ütközik és pozíciókat veszít.

    Balogh Gábor -> 4.2. -> figyelmeztetés
    137 - Gábor féktávon nekikoccan az előtte haladó Cserti Tibornak.


    Versenyszabályzat (5.pont)
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 02. 10. 16:15.

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Hú ezt még szokni kell nagyon. (Ennyi szám/"paragrafus". )
    Gondolom a bíróknak azért már megy fejből.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Mivel Nibi holt térben volt, fogalmam nem volt, hogy ott van, pedig elötte még direkt hátra is néztem.
    Mind 1 végül is, én úgy is kiemelt figyelmet kapok tőletek ha kérem ha nem.

    Amúgy csak egy észrevétel, hogy jó lenne ha a főoldalon is frissítve lenne a versenyszabályzat, mert úgy is nézni kell, hogy miért kaptam és mit.

    Plusz ezt az ív elhagyást és az egyensúly vesztést nem nagyon értem, ha koccolunk akkor szinte tuti, hogy bele kell kormányozni mindegyik félnek, ezért 1. tuti el fogja hagyni az addigi ívét, 2 emiatt az egyensúlyából is kibillen mivel elhagyja az addigi ívet.
    De lehet én látom rosszul.

  4. #4
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel Nibi holt térben volt, fogalmam nem volt, hogy ott van, pedig elötte még direkt hátra is néztem.
    Mind 1 végül is, én úgy is kiemelt figyelmet kapok tőletek ha kérem ha nem.

    Amúgy csak egy észrevétel, hogy jó lenne ha a főoldalon is frissítve lenne a versenyszabályzat, mert úgy is nézni kell, hogy miért kaptam és mit.

    Plusz ezt az ív elhagyást és az egyensúly vesztést nem nagyon értem, ha koccolunk akkor szinte tuti, hogy bele kell kormányozni mindegyik félnek, ezért 1. tuti el fogja hagyni az addigi ívét, 2 emiatt az egyensúlyából is kibillen mivel elhagyja az addigi ívet.
    De lehet én látom rosszul.
    APA! KEZDŐŐŐŐŐDIK!

  5. #5
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel Nibi holt térben volt, fogalmam nem volt, hogy ott van, pedig elötte még direkt hátra is néztem.
    Mind 1 végül is, én úgy is kiemelt figyelmet kapok tőletek ha kérem ha nem.

    Amúgy csak egy észrevétel, hogy jó lenne ha a főoldalon is frissítve lenne a versenyszabályzat, mert úgy is nézni kell, hogy miért kaptam és mit.

    Plusz ezt az ív elhagyást és az egyensúly vesztést nem nagyon értem, ha koccolunk akkor szinte tuti, hogy bele kell kormányozni mindegyik félnek, ezért 1. tuti el fogja hagyni az addigi ívét, 2 emiatt az egyensúlyából is kibillen mivel elhagyja az addigi ívet.
    De lehet én látom rosszul.
    1. tök mindegy hogy azért mentél neki mert holt térben volt vagy mert tüsszentettél közben, vagy mert 1 thai prosti térdelt a lábad közt és nem nagyon tudtál koncentrálni... nekimentél, pont.
    + nem kell ez az ártatlan vagyok de úgyis seggbe kuki lesz mert a két gonosz Dexteres a VB... pont azért csináltunk nem kevés munkával ilyen kb mindenre kiterjedő szabályzatot, hogy mindenki ugyanazt kapja ugyanarra az esetre, mellesleg úgy emlékszem akad egy csapattársad is a VB-ben akivel közösen hoztuk meg a döntéseket.

    2. Amint lesz ideje Barzó Lacinak, frissíti a főoldalon is a szabályzatot és a versenynaptárat is.

    3. te látod rosszul, ha megnéznéd legalább az eseteket amik itt le vannak írva látnád a különbségeket.

  6. #6
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom a bíróknak azért már megy fejből.
    erre tartjuk TT-t

  7. #7
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    erre tartjuk TT-t
    Én meg azért írtam le, hogy ne kelljen fejben tartani...

  8. #8
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mind 1 végül is, én úgy is kiemelt figyelmet kapok tőletek ha kérem ha nem.
    próbálunk tanulni

  9. #9
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    javaslom sőt,1 dolgot kérnék! ez a topic legyen zárva ne lehessen kometelni,akinek panasza van az tegye meg privátban van rá lehetőség hogy a VB elérje.,engem nem érdekelnek ki hogy meg stb.

    ha van bármi változás a VB felől akkor azt megindolokolva itt frissítitek,de csak akkor ha mindkét félt vagy a résztvevőket meghalgattátok,persze legyenek együtt jelen a sértettek,ha nem élnek vele azzal az időpontal amit a VB meghoz, akkor ez legyen az ő bajuk és nem kell vele foglalkozni.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #10
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    1. tök mindegy hogy azért mentél neki mert holt térben volt vagy mert tüsszentettél közben, vagy mert 1 thai prosti térdelt a lábad közt és nem nagyon tudtál koncentrálni... nekimentél, pont.
    + nem kell ez az ártatlan vagyok de úgyis seggbe kuki lesz mert a két gonosz Dexteres a VB... pont azért csináltunk nem kevés munkával ilyen kb mindenre kiterjedő szabályzatot, hogy mindenki ugyanazt kapja ugyanarra az esetre, mellesleg úgy emlékszem akad egy csapattársad is a VB-ben akivel közösen hoztuk meg a döntéseket.

    2. Amint lesz ideje Barzó Lacinak, frissíti a főoldalon is a szabályzatot és a versenynaptárat is.

    3. te látod rosszul, ha megnéznéd legalább az eseteket amik itt le vannak írva látnád a különbségeket.


    A cinizmusodat értékelem ettől még...

  11. #11
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    javaslom sőt,1 dolgot kérnék! ez a topic legyen zárva ne lehessen kometelni,akinek panasza van az tegye meg privátban van rá lehetőség hogy a VB elérje.,engem nem érdekelnek ki hogy meg stb.

    ha van bármi változás a VB felől akkor azt megindolokolva itt frissítitek,de csak akkor ha mindkét félt vagy a résztvevőket meghalgattátok,persze legyenek együtt jelen a sértettek,ha nem élnek vele azzal az időpontal amit a VB meghoz, akkor ez legyen az ő bajuk és nem kell vele foglalkozni.
    Nem rossz ötlet ettől függetlenül nem fogom kommentelni többet, ha ez megnyugtat(sem ezt sem az eztkövetőket).

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    javaslom sőt,1 dolgot kérnék! ez a topic legyen zárva ne lehessen kometelni,akinek panasza van az tegye meg privátban van rá lehetőség hogy a VB elérje.,engem nem érdekelnek ki hogy meg stb.

    ha van bármi változás a VB felől akkor azt megindolokolva itt frissítitek,de csak akkor ha mindkét félt vagy a résztvevőket meghalgattátok,persze legyenek együtt jelen a sértettek,ha nem élnek vele azzal az időpontal amit a VB meghoz, akkor ez legyen az ő bajuk és nem kell vele foglalkozni.
    Azért a megbeszélés jogát ne vegyék el.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #13
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz ötlet ettől függetlenül nem fogom kommentelni többet, ha ez megnyugtat(sem ezt sem az eztkövetőket).
    Úgysem bírod ki

  14. #14
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    javaslom sőt,1 dolgot kérnék! ez a topic legyen zárva ne lehessen kometelni,akinek panasza van az tegye meg privátban van rá lehetőség hogy a VB elérje.,engem nem érdekelnek ki hogy meg stb.

    ha van bármi változás a VB felől akkor azt megindolokolva itt frissítitek,de csak akkor ha mindkét félt vagy a résztvevőket meghalgattátok,persze legyenek együtt jelen a sértettek,ha nem élnek vele azzal az időpontal amit a VB meghoz, akkor ez legyen az ő bajuk és nem kell vele foglalkozni.
    Igen ezt én is javasolnám, mivel ezen az eredményen nem lehet változtatni, kivéve a VB kezdeményezéséből, így felesleges megvitatni, hogy ki hogyan látja. Ha panasz van, írja meg a futam beszámoló topikba.

    De az biztos, hogy a fenti eredmény igen érdekesen fest. Félek nem lesz ez mindig ilyen szép, gondolom még gyűjtenek a dedikált kiosztható szopó állarcokra.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 02. 13. 23:59.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #15
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A ponttáblázat módosult a büntetésekkel.

    Módosítások:
    - Fehér Norbert hátrasorolva a 12. helyről a 16. helyre
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 02. 18. 15:57.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •