Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (152 összesen)
  1. #76
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Nekem mind2 variáció megfelel.
    Esős etupokra a taktikát nagyon ki kéne dolgozni, mert rengeteget lehet vele bukni, ezt tegnap tapasztaltam...
    Utoljára módosította: sinka; 2013. 03. 11. 13:47.

  2. #77
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mind2 variáció megfelel.
    Esős etupokra a taktikát nagyon ki kéne dolgozni, mert rengeteget lehet vele bukni, ezt tegnap tapasztaltam...
    Persze mindenképp, bár az már szerencse kérdése hogy hol ér éppen az eső, de fejben meg kell legyen hogy mit tervezünk ne akkor kelljen pánikszerűen cselekedni.
    Mondjuk az is igaz hogy az előzetes grafikonoknak nem szabad hinni teljesen, mert szívtunk már amiatt.

  3. #78
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Elméletileg jó a 4. etap nekem, megpróbálok addigra nem a sárga földig lerészegedni!

  4. #79
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    jól vagyok,basszus tegnap úgy rámjött a szapora áá 2 perc alatt ömlött rólam a víz,még a lábamból is kiment az erő,na ennyit erről


    nékem már lehet elég lenne az 1 etap is a 6.
    Tomcy sztem meg menne kettőt,de ha nem akkor viszem az egyiket.

    netemmel nem tudom mivan de az este megint eltünt mindenki asszem kb a 7. körben nálad Csicsi Tomcy rendben volt minden?
    pénteken újra pakolom a rendszert biztos ami biztos,meg az etapjaimban nem lesz itthon kalozkodás

    majd felmehetnénk párszor kicsit körözgetni szokni a tempot pályát a tömeget
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #80
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Nekem is jó lehet mindkét verzió, csak döntsük el, mert a héten próbálnám úgy intézni a dolgaimat, hogy elkezdjek gyúrni az eseményre és nem mind1, h esős körülményeket nézek ugye v szárazat.
    Az uccsó etapban rájött már vki h milyen idő lesz?

  6. #81
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az uccsó etapban rájött már vki h milyen idő lesz?
    sztem az meglepi lesz majd
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  7. #82
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    sztem az meglepi lesz majd
    Yeee!

  8. #83
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    a célegyensesre fordító az szigorú 1-es?
    kezdek megbarátkozni a géppel ma sikerült picit javítanom az átlagon,csak nem frissültmég elég sokat belehibázgatok de jó lesz,volt 2 kör ami párszázadra volt,aztán a 3.ra fordulva feltartottak
    nehéz lesz előzni de másnak is
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #84
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a célegyensesre fordító az szigorú 1-es?
    kezdek megbarátkozni a géppel ma sikerült picit javítanom az átlagon,csak nem frissültmég elég sokat belehibázgatok de jó lesz,volt 2 kör ami párszázadra volt,aztán a 3.ra fordulva feltartottak
    nehéz lesz előzni de másnak is
    szerintem 1es mert a Spyker alul nem igazán húz
    előzni fene tudja... nem annyira gyors egyenesben ez a gép, de a féktávja jónak tűnik
    esőben meg továbbra is bizakodó vagyok, annyira jól tapad, bár a többit nem próbáltam az igaz

  10. #85
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    No már most van ugye ez az időjárás generátor amit linkeltek másik topikban.
    Nekem úgy tűnik hogy mi eddig eléggé balekok voltunk enélkül.
    Mert ugyebár elvben a verseny előtt, ki szokták adni a grafikonokat, bár az kérdés hogy mikor, mert Spa-ban már 1 héttel előbb megvolt, de legutóbb csak péntek este rakták ki.
    Ezzel a progival csak benyomjuk gyorsan a paramétereket a szerint, és máris nem hülyén állunk ott amikor jön az esemény és csak tippelgetünk hogy most mikor milyen gumit kéne, elvben szinte percre pontosan ki lehet ez alapján tesztelni, hogy melyik körben kell majd feltenni a vizes papucsot.
    Szerintem aki tudja szánjon rá majd kis időt. Nem kell mind a 3 órát végig futni, csak azt a részt ahol komolyabb változás van a grafikonon.

  11. #86
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Tegnap gyakoroltam picit, de nem találtam bele a beállításba. 2.18.6xx-2.18.9xx köröket jöttem teli tankkal, de 1,5 szer jobban koptak a hátsó gumik mint az elsők. Futamig szeretnék pár tizedet ezen faragni és valahogy a gumikkal is takarékosabban báni.
    Csak csütörtökön és pénteken tudok gyakorolni, azért addig hajrá jó felkészülést.

  12. #87
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Valaki jöhetne velem vmikor gyakorolni, h fogja a kis kezecskémet, mert nem tudom mit hol baszok el. Totál elvesztem. Tegnap mentem sztem közel húsz kört, de szarabbnak érzem az autót mint hidegben és harmatgyenge köröket tudok. Lehet a pályában nem találok vmit, de nincs ötletem mit. Ilyen 20 elejét 19 végéket tudok, de azt sem stabilan, bár az talán kiküszöbölhető.
    Szóval HELP!

  13. #88
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    No már most van ugye ez az időjárás generátor amit linkeltek másik topikban.
    Nekem úgy tűnik hogy mi eddig eléggé balekok voltunk enélkül.
    Mert ugyebár elvben a verseny előtt, ki szokták adni a grafikonokat, bár az kérdés hogy mikor, mert Spa-ban már 1 héttel előbb megvolt, de legutóbb csak péntek este rakták ki.
    Ezzel a progival csak benyomjuk gyorsan a paramétereket a szerint, és máris nem hülyén állunk ott amikor jön az esemény és csak tippelgetünk hogy most mikor milyen gumit kéne, elvben szinte percre pontosan ki lehet ez alapján tesztelni, hogy melyik körben kell majd feltenni a vizes papucsot.
    Szerintem aki tudja szánjon rá majd kis időt. Nem kell mind a 3 órát végig futni, csak azt a részt ahol komolyabb változás van a grafikonon.

    Ez hol is van?
    Nem találom...

    Ha kell akkor vállalok 2 etapot, úgy is szabit vettem ki hétvégére.
    Ma felmegyek még gyakorolni, meg a holnapi nap is erre van szánva, meg a péntek is.

  14. #89
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    Íme...



    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=15099

    1. kitömörítjük valahova a "Autosim Weather Generator v1_0 by alexz.zip"-et

    2. indítjuk a kitömörített .exe fájlt

    3. klikk a menüsorban "new forecast" (én csak a race-t választottam ki a többit felesleges megrajzolnunk)

    4. megrajzoljuk a hőmérséklet görbét(air temperature gomb megnyomása után) majd a páratartalom görbét(humidity gomb megnyomása után)

    5.modification tools gombok nem érdekesek most nekünk

    6.kész a grafikonunk klikk az export gombra és adjuk meg neki hova mentse a weather.txt fájlt. Ide kell mentenünk: \GTR2\UserData\LOG\ (a meglévőről csinálhatunk egy másolatot, ha akarunk)

    7. GTR2 indít, race weekend-et indítunk

    8. rainfall csúszkát állítsuk maximumra és akkor az lesz kiírva, hogy changeable

    9. realism menüben kivesszük a pöttyöt a time scaled weather sornál

    10. mehet a futam az átalunk beállított időjárással!

    remélem nem hagytam ki semmit...

  15. #90
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    Íme...



    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=15099

    1. kitömörítjük valahova a "Autosim Weather Generator v1_0 by alexz.zip"-et

    2. indítjuk a kitömörített .exe fájlt

    3. klikk a menüsorban "new forecast" (én csak a race-t választottam ki a többit felesleges megrajzolnunk)

    4. megrajzoljuk a hőmérséklet görbét(air temperature gomb megnyomása után) majd a páratartalom görbét(humidity gomb megnyomása után)

    5.modification tools gombok nem érdekesek most nekünk

    6.kész a grafikonunk klikk az export gombra és adjuk meg neki hova mentse a weather.txt fájlt. Ide kell mentenünk: \GTR2\UserData\LOG\ (a meglévőről csinálhatunk egy másolatot, ha akarunk)

    7. GTR2 indít, race weekend-et indítunk

    8. rainfall csúszkát állítsuk maximumra és akkor az lesz kiírva, hogy changeable

    9. realism menüben kivesszük a pöttyöt a time scaled weather sornál

    10. mehet a futam az átalunk beállított időjárással!

    remélem nem hagytam ki semmit...
    Valakinek működik? Mert nekem nem jön össze.

  16. #91
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Valakinek működik? Mert nekem nem jön össze.
    Nekem sem...

  17. #92
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    nekem működik

    melyik része nem működik? Játékban nem az az időjárás van, amit beállítottatok? Biztos azt az eseményt választottátok(Quali, Race), amire készítettétek az időjárást?
    Utoljára módosította: geriszon; 2013. 03. 12. 23:54.

  18. #93
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    nekem működik

    melyik része nem működik? Játékban nem az az időjárás van, amit beállítottatok? Biztos azt az eseményt választottátok(Quali, Race), amire készítettétek az időjárást?
    Gyakorlatilag megpróbáltam minden részére (practice, qual, race) külön-külön is beállítani, hogy milyen legyen az időjárás. Beteszem a log mappába, majd versenyhétvége (nekem magyarított a játék) indítása után gyakorlatilag nem az az időjárás van, amit én állítottam.

  19. #94
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlatilag megpróbáltam minden részére (practice, qual, race) külön-külön is beállítani, hogy milyen legyen az időjárás. Beteszem a log mappába, majd versenyhétvége (nekem magyarított a játék) indítása után gyakorlatilag nem az az időjárás van, amit én állítottam.
    Magán a játékon belül is változóra állítottad az időjárást?
    A fájlt exportálással mentetted és nem mentéssel ugye?

  20. #95
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlatilag megpróbáltam minden részére (practice, qual, race) külön-külön is beállítani, hogy milyen legyen az időjárás. Beteszem a log mappába, majd versenyhétvége (nekem magyarított a játék) indítása után gyakorlatilag nem az az időjárás van, amit én állítottam.
    ha úgy csinálod, ahogy leírtam, akkor jónak kell lennie. Nandonak is sikerült

  21. #96
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    ha úgy csinálod, ahogy leírtam, akkor jónak kell lennie. Nandonak is sikerült
    Azokon kívül nem kell valamit még átírni (plr), beállítani? Amikor indítom versenyhétvégét, akkor mindegy mennyi időre állítom a futam hosszát, az ellenfelek számát és erősségét? Csak az időjárást kell változóra állítani és a realisztikai beállításoknál meg kikapcsolni a változó időjárást?
    Ha ti csak race-re állítotok időjárást, akkor a versenyhétvégén is csak versenyt indítasz, vagy kvalt is és úgy lépteted a versenyre?

  22. #97
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Azokon kívül nem kell valamit még átírni (plr), beállítani? Amikor indítom versenyhétvégét, akkor mindegy mennyi időre állítom a futam hosszát, az ellenfelek számát és erősségét? Csak az időjárást kell változóra állítani és a realisztikai beállításoknál meg kikapcsolni a változó időjárást?
    Ha ti csak race-re állítotok időjárást, akkor a versenyhétvégén is csak versenyt indítasz, vagy kvalt is és úgy lépteted a versenyre?
    Én speciel privát tesztet indítottam és az options menüben changeable-ra állítottam az időjárást.

  23. #98
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Magán a játékon belül is változóra állítottad az időjárást?
    A fájlt exportálással mentetted és nem mentéssel ugye?
    A verseny indításánál változóra teszem és a realisztikai beállításoknál meg kikapcsolom a változó időjárást.
    A fájlt egyből a Log könyvtárba exportálom. Nem tudom, hogy mi lehet a gond.

  24. #99
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Én speciel privát tesztet indítottam és az options menüben changeable-ra állítottam az időjárást.
    Sima gyakorlást? És akkor mire generálsz időjárást? Practice1, -2?

  25. #100
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Akkor a lenti sorrendben ki tudunk egyezni ? jó lenne már fixálni

    Bazsy, örülnék ha tolnád te is, de az eddigiek alapján aktivitást nem nagyon mutatsz gyakorlásilag, illetve nem tűnsz valami magabiztosnak azt illetően hogy megfelelő állapotban leszel az etapodra. Szóval várok egy megerősítést részedről, hogy cserkész becsszó rákoncentrálsz és kihozod azt az etapból amit tudsz.

    azt még mindenki írja le lszi, hogy mikor tudna mérnökösködni
    illetve ahogy a 2es csapat is szervezi, nem ártana ha meg tudnánk oldani hogy valaki mindig legyen aki be tud ugrani, ha valami gebasz van és nem tud fellépni akinek kéne

    1. Dani
    2. Tomcy
    3. Suhi
    4. Bazsy
    5. Csicsi
    6. Cola
    7. Dani
    8. Tomcy

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •