Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 152 (152 összesen)
  1. #151
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Először is megköszönöm a részvételt és a kitartást a csapatnak,mégha nem is voltunk a toppon.

    6.etap
    nem regélnék sokat de pár szösszenetet itt hagyok.

    Reggel 5 kor keltem,éjfél után feküdtem le, de még 2 kor forgolódtam és agyaltam az etapomon
    Fél 6 körül felléptem a szerverre mentem 2 kör bemelegítő kört megnéztem minden rendben van-e és Csicsinek előadtam a tervem:P
    tényleg sokat agyaltam rajta hogyan menjek mert féltávra jött ki az eső,a legjobb taktika az volt rá hogy csinálnom kellett 3db 15-16 körös etapot és a 3. végére jött is az eső,még tudtam menni pont annyi kört a slickel az esőben hogy a 4. kiállásnál feltudjak tankolni annyit hogy az 5. kell végig érjek.

    Picit késett az eső de még volt annyi benzin tartalékom hogy rendben legyen minden,a 4. nél feltettem az esőgumikat,soft wet ill hard wet,nehezen tudtam munkára bírni a hátsókat,és a tervezett 86%-os páratartalom felment jóval 90% felé ha jól emlékszem,még roszabb lett a helyzet hátul a hard wet 60-62 fokos volt,alig tudtam az úton tartani a kocsit de sikerült,és elkezdett csökkeni a páratartalom már tudtam menni 2-31-es kört egyre jobb volt a tapadás,jött az eau rouge és csatt.
    9. helyről indultam és már feljöttem a 3. helyre ami nem volt éppen könnyű,sokat kellett nekem is harcolnom még a lekörözöttel is,arról nem is beszélve hogy 1 gt3-ast is kikellett fékeznem mert egyszerűen nem tudta felfogni hogy 16 kör hátránya van még a legucsóbb gt2-essel szemben is

    Csináltam a balesetről egy vidit,nem fényezni akarom a tőrténteket,de majd jól látható hogy milyen jól betapad már a kocsi a t1-ben is és az eau rouge is csak pici gázelvétel volt,most így vissza nézve is ha az ívre koncentrálok ui járnék
    nagyon sajnálom csalódott vagyok mert ha ez nincs kiki meccs lehetett volna az uccsó etapban a Black Cat-tel
    https://www.youtube.com/watch?v=90G7rjghcBk
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #152
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltam a balesetről egy vidit,nem fényezni akarom a tőrténteket,de majd jól látható hogy milyen jól betapad már a kocsi a t1-ben is és az eau rouge is csak pici gázelvétel volt,most így vissza nézve is ha az ívre koncentrálok ui járnék
    nagyon sajnálom csalódott vagyok mert ha ez nincs kiki meccs lehetett volna az uccsó etapban a Black Cat-tel
    https://www.youtube.com/watch?v=90G7rjghcBk

    Azért az erősen kapja be aki így ácsorgott az ideális íven.
    Nem úgy néz ki mint ha nem lett volna ideje nyomni egy ESC-et. Az meg csak a hab a tortán hogy persze a mi két autónk...

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •