Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (51 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg chelseagrin21 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
    Eljutottam odáig hogy autó modokat nem raktam bele csak pályákat és egy darabig ment hiba nélkül majd ismét "össze omlott"... lehet hogy most már csak teljesen tisztán fog menni?

    Vagy lehet hogy nem is a pálya miatt hanem valamelyik autó miatt kattant meg? Lassan oda jutok hogy megunom pedig kedvenc játékom
    Szia, nem tudunk neked segíteni.

    Ha gondolkodás nélkül modokat pakolsz bel tucatszám, az bizony hazavághatja a játékot. Sok kókler a modderek között, attól még hogy kiteszi vki a netre, még nem biztos, hogy jó is a cucc.

    Ezt máshogy nem lehet, ha nagyon ragaszkodsz a sok tartalomhoz, egyenként következetesen ki kell kísérletezni, hogy melyik a bugos tartalom. Ez "user error", nem az rFactor hibája.

  2. #27
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, nem tudunk neked segíteni.

    Ha gondolkodás nélkül modokat pakolsz bel tucatszám, az bizony hazavághatja a játékot. Sok kókler a modderek között, attól még hogy kiteszi vki a netre, még nem biztos, hogy jó is a cucc.

    Ezt máshogy nem lehet, ha nagyon ragaszkodsz a sok tartalomhoz, egyenként következetesen ki kell kísérletezni, hogy melyik a bugos tartalom. Ez "user error", nem az rFactor hibája.

    Értem én de akkor erre mondj valami okosságot hogy most már tisztán mod nélkül se fut a játék csak az első indításnál.. létrehozom az új profilt stb, kilépek és miután újra indítom rögtön lefagy ahogy bejön a főmenü... pedig 3hete még semmi baja nem volt és újra telepíthetem én akár hányszor

  3. #28
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg chelseagrin21 írta Hozzászólás megtekintése
    Értem én de akkor erre mondj valami okosságot hogy most már tisztán mod nélkül se fut a játék csak az első indításnál.. létrehozom az új profilt stb, kilépek és miután újra indítom rögtön lefagy ahogy bejön a főmenü... pedig 3hete még semmi baja nem volt és újra telepíthetem én akár hányszor
    Rendszer reinstall és driverek meg a többit, és ha akkor sem jó akkor passz.

  4. #29
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Rendszer reinstall és driverek meg a többit, és ha akkor sem jó akkor passz.

    Annyit nem ér hogy újra rakjam a rendszert úgy hogy marad a passz...

  5. #30
    Végső soron arra jutottam hogy az reinstall után működik de ha újra indítom a gépet utána már nem..érdekes

    Tudtok valami hasonló hasonló gépigényű szimulátor-t?

  6. #31
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg chelseagrin21 írta Hozzászólás megtekintése
    Végső soron arra jutottam hogy az reinstall után működik de ha újra indítom a gépet utána már nem..érdekes

    Tudtok valami hasonló hasonló gépigényű szimulátor-t?
    Ezek szerintem hasonló gépigényűek: Race07, GTR2, GT Legends illetve még az F1 Challenge 99-02

  7. #32
    Steigler Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 05. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    37
    Próbáld ki, hogy reinstall után a profilt sem másolod vissza.
    Sajnos az is meg tud halni úgy tapasztaltam.

  8. #33
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerintem hasonló gépigényűek: Race07, GTR2, GT Legends illetve még az F1 Challenge 99-02
    Köszönöm, majd a GT Legends-re rámegyek

  9. #34
    Idézet Eredetileg Toge írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld ki, hogy reinstall után a profilt sem másolod vissza.
    Sajnos az is meg tud halni úgy tapasztaltam.
    Én már kipróbáltam ezt is, nem segített. Az rF Lite-ot is megnéztem, ugyan az..
    Szerintem újra kellene rakni a rendszert de túl sok cucc van a gépen amit nem tudok hova menteni

  10. #35
    Egyébként köszönöm mindenkinek még egyszer aki próbál segíteni!
    Itt legalább normális emberek vannak nem úgy mint fórumon, ligán...

  11. #36
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg chelseagrin21 írta Hozzászólás megtekintése
    Én már kipróbáltam ezt is, nem segített. Az rF Lite-ot is megnéztem, ugyan az..
    Szerintem újra kellene rakni a rendszert de túl sok cucc van a gépen amit nem tudok hova menteni
    Csak egy meghajtód van????? Na ezért kell egy C meghajtó a rendszernek, és egy D meghajtó a többi cuccnak. Így rendszer reinstallnál megmarad minden ami fontos.

  12. #37
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy meghajtód van????? Na ezért kell egy C meghajtó a rendszernek, és egy D meghajtó a többi cuccnak. Így rendszer reinstallnál megmarad minden ami fontos.
    Persze hogy 2 van nekem is így elosztva ahogy mondtad csak elfelejtettem
    Akkor jön a reinstall utána meglátom mi lesz

  13. #38
    Sziasztok.Mindenféle képen eredeti rFactor kell viszont napjainkban mar szinte mindenki több magos CPU-t használ ,Feladatkezelőben az rFactor.exe Alfanitasat be kell allitani tobb Magra mert alapbol rFactor csak egy magot kezel. akkor nem fog szaggatni es Fraps hasznalat kozben sem szaggat FullHD felbontasban sem amenyiben ha valaki hasznalja programot.

  14. #39
    Idézet Eredetileg chelseagrin21 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    remélem valaki tud segíteni a problémámban.. évek hónapok óta játszottam az rFactorral aztán váratlanul megbolondult és mikor elindítom nincs kép csak hang majd mikor bejön a főmenü ez a kép fogad
    Melléklet 8610

    többször újra telepítettem, teljesen mod mentes, kipróbáltam mindenféle állítgatást, amiket más fórum javasoltak de semmi.. eddig hibátlanul ment most meg sehogy és nagyon idegesítő
    volt már valakinek ilyen problémája?
    Szia. Ez VGA Problem.Egyébként ne a Programfile-ba telepítsd az rfactort hanem hozz létre egy kulon mappat az asztalon például és oda telepítsd,ékezetek ne legyenek a mappa neveben mert visszajátszásokat nem fogja megjeleníteni,többnyire kevés módot rakok 1 rfactorba mert van hogy az rfm-ek össze keverednek és búgós lesz az egész rFactor.

  15. #40
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Nektek nem szaggat a dombtetőn és a paddock-nál

    Másik dolog... Valaki tudna segíteni telefonon vagy TS-en keresztül feltenni rFactor-ra XD-t?
    Ez van nekem is, gyökérmappába betenni és kész. http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=26689

  16. #41
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Nektek nem szaggat a dombtetőn és a paddock-nál

    Másik dolog... Valaki tudna segíteni telefonon vagy TS-en keresztül feltenni rFactor-ra XD-t?
    Megoldottad????

  17. #42
    Fent van, de ezen csak egy térkép van körszámlálóval és pozíció kijelzéssel.
    Ezeket az rfactor is tudja, a térképre meg nem is lenne szükségem...

    Nem lehet olyat, mint a GTL-ben? Amin látható a gumik hőmérséklete, meg a fogyasztás?
    Ennél csak a boxban írja a fogyasztást, de az sem egészen tiszta, hogy mi az a 9.0 a fogyasztás mellett....

    Egyébként köszi.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  18. #43
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Fent van, de ezen csak egy térkép van körszámlálóval és pozíció kijelzéssel.
    Ezeket az rfactor is tudja, a térképre meg nem is lenne szükségem...

    Nem lehet olyat, mint a GTL-ben? Amin látható a gumik hőmérséklete, meg a fogyasztás?
    Ennél csak a boxban írja a fogyasztást, de az sem egészen tiszta, hogy mi az a 9.0 a fogyasztás mellett....

    Egyébként köszi.
    Ne csak a plugin mappát másold be hanem a két dll-t és az ini-t is, és ha kérdezi akkor mindet írd felül.

  19. #44
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    rfDynHUD ?
    Elég sokmindent ki tud rakosgatni. Sajátkezűleg szerkesztheted, pakolhatod. Ismered ö?

  20. #45
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Persze. Ez egy rendes második billentyűzet. A rendszer nem is tesz köztük különbséget. Én is így használom a cuccost, a gép előtt van egy viszonylag normális billentyűzet, és a másik kisasztalon, a tévé előtt egy másik bill és egér, ami csak arra való, hogy a menüben lépkedjek vele.
    BTW, másik lehetőség a gamepad. Talán itt a mastersen is láttam rá példát, hogy valaki a gamepad tizenvalahány gombját kivezette a G25-re, ami meggondolandó ötlet.
    az nem jön ki ennyiből és csak az XD állítására kell, de köszi!
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  21. #46
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    az nem jön ki ennyiből és csak az XD állítására kell, de köszi!
    Off, de mit állítasz te menet közben az XD-n ? Le vagyok maradva?


  22. #47
    Az egész tömörített cuccot extractoltam az rfactor mappába.
    Elindítottam a játékot és bal oldalt középen megjelent egy buta térkép, mint a régi NFS játékokban.
    Alatta 3 sorban megjelent a megtett körök száma, a pozícióm és még valami.

    Fogyasztást, motor állapotot és gumi állapotot nem látok sehol.

    Én a konfig fájlban csak ki-be tudtam kapcsolni ezt a plusz progit. Egyéb beállítást nem találtam.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  23. #48
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    Az egész tömörített cuccot extractoltam az rfactor mappába.
    Elindítottam a játékot és bal oldalt középen megjelent egy buta térkép, mint a régi NFS játékokban.
    Alatta 3 sorban megjelent a megtett körök száma, a pozícióm és még valami.

    Fogyasztást, motor állapotot és gumi állapotot nem látok sehol.

    Én a konfig fájlban csak ki-be tudtam kapcsolni ezt a plusz progit. Egyéb beállítást nem találtam.
    Gyere fel fb-re ha tudol.

  24. #49
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    rfDynHUD ?
    Elég sokmindent ki tud rakosgatni. Sajátkezűleg szerkesztheted, pakolhatod. Ismered ö?
    Jé!!! ez nekem is van, de már nem tom hogy kell működésre bírni. Egy kis helpet kaphatnék?????

  25. #50

    Mitől lehet ez a hiba?

    Üdv mindenkinek!

    Konkrétan nem tudom hogy jó helyre nyitom -e a témát, előre is elnézést ha nem!

    Letöltöttem egy 2013-as WTCC modot. Feltelepítem, minden szép és jó, azonban a Hondában nem működik a motec kijelző. Nem mutat sebességet, váltó fokozatot, helyezést stb. Tehát üres a kijelző.
    Konkrétan erre gondolok: Kép
    Ezt mi okozhatja? - Belemásztam a modban a .mas fájlba, ahol a kijelzőnek a betűtípusai, és háttere van képekben elmentve. Ezeket megnyitottam photoshoppal, de igazából semmi eltérést, vagy hibát nem észlelek. Legalábbis számomra nincs bennük hiba.

    Ötlet valakinek esetleg?

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •