Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (51 összesen)
  1. #1

    Angry rFactor problemák

    Hi all!

    Az lenne a problémám rFactorral, hogy nagyon kicsi FPS-t produkál, még el sem kezdek vele játszani, csak amikor bejelentkezik és forog az autó , már akkor érzékelhetően lassú. Már minimumra is állítottam a grafikát de ez sem segített, más SIM-ekkel ilyen jellegű problémám nincs ( GPL, GTR, F1Challenge, LFS ), mind jól futnak de ez keresztbe tesz

    Ötlet ??

  2. #2
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: rFactor problemák

    Az semmi!Engem kidob a szerverekröl.
    Persze az enyém probaverzios.

  3. #3

    Re: rFactor problemák

    Nem mondod komolyan Rezsö?
    Még szép hogy kivág, de ez nem a játék sokkal inkább a te hibád, meg kell venni eredetiben

  4. #4
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: rFactor problemák

    Én a gyenge procim miatt 800*600-ban nyomom, de a 6600GT-m bírja a 4XAA-t szal szebb, mint sima 1024-ben és gyorsabb is jóval. Csak annyit tudok javasolni, hogy próbáld meg frissíteni a videókártya drivert, ha nem tetted volna meg. Illetve állítsd át a directX verziót 8-ra vagy 7-re. Ha pl. FX5200-ad van ami támogatja ugyan a DX9-t, de szart sem teljesít alatta, akkor érdemes biztosan.

  5. #5

    Re: rFactor problemák

    Köszi Tomievo !! Bejött a tipped, 800*600 , DX7, AA 2x , így már simán fut ,, köszi +1szer !

  6. #6

    Re: rFactor problemák

    Valaki tudna segíteni?
    Újraraktam a gépet és nem megy az rFactor. Hiába beírom a helyes kódot és az e-mail címemet nem fogadja el.

  7. #7
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: rFactor problemák

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki tudna segíteni?
    Újraraktam a gépet és nem megy az rFactor. Hiába beírom a helyes kódot és az e-mail címemet nem fogadja el.
    Ha jól tudom, akkor nem fogadja el kétszer úgyanazt a kódot.
    Ha nem mentetted el a "Documents and Settings\All Users\Application Data\Trymedia" könyvtárat, amibe belekódólja a belépéshez szükséges adatokat, akkor már csak a megvételkor e-mailben megadott helyen kell jelezni, hogy elveszett a kód. Ellenőrzik, hogy ténylegesen megvásároltad-e a játékot, és küldenek egy új aktiválót, a régit meg törlik.
    Ha nincs meg az e-mailed, akkor nem tudom, hogyan lehet új kódot kérni. Ebben az esetben próbálj segítséget kérni az SG-n a megfelelő fórumban, ott többen voltak már így, hátha tudnak megoldást.

  8. #8

    Re: rFactor problemák

    Sziasztok!

    Hátha tud valaki segíteni.. és akar is! Szóvel nekem nem indul el az rFaktor kijön a video beállítás teszt tesztel majd újra kiugrik a panel... majd úujra majd újra... és ez így megy a végtelenségig... és akármit csinálok nem indul 6600 GT -m van és naon kipróbálnám már.... szóval ha valaki tud segíteni, tegye meg!

    Előre is köszi!

    Pocok

  9. #9

    Re: rFactor problemák

    Sziasztok!

    A következő a problémám vettem egy g25öt és benne volt az rfactor cd-n ez csak demo vagy próba? megkell venni külön?vagy csak én nemtudom regelni sehogy

  10. #10
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: rFactor problemák

    Idézet Eredetileg Tóth Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A következő a problémám vettem egy g25öt és benne volt az rfactor cd-n ez csak demo vagy próba? megkell venni külön?vagy csak én nemtudom regelni sehogy
    Pízbe kerül neked is
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  11. #11

    Re: rFactor problemák

    Hihetetlen egy 50-60 ropis videokarit teletolnak játékokkal egy ugyanilyen kormány mellé meg nemtudnak berakni egy 2 éves játékot vicc

  12. #12
    Helló!

    Valaki letudná irni hogyan lehet az XD progit rfactorhoz telepiteni.Bár mit próbálok nem jön össze.

    Köszi előre is

  13. #13
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Tomievo !! Bejött a tipped, 800*600 , DX7, AA 2x , így már simán fut ,, köszi +1szer !
    Légyszi, szedd le az aláírásodból ezt dumálós vackot!
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #14
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Légyszi, szedd le az aláírásodból ezt dumálós vackot!
    Hát, Ő már sajnos nem fogja tudni ezt megoldani

  15. #15
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Légyszi, szedd le az aláírásodból ezt dumálós vackot!
    Ezt ő már nem igen fogja megtenni Ő már nincs közöttünk sajnos.

  16. #16
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Tényleg

    Nem is néztem mikori az írás. De eddig nem vettem észre azt a reklámot.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  17. #17

    rFactor probléma

    Sziasztok!
    remélem valaki tud segíteni a problémámban.. évek hónapok óta játszottam az rFactorral aztán váratlanul megbolondult és mikor elindítom nincs kép csak hang majd mikor bejön a főmenü ez a kép fogad
    névtelen.JPG

    többször újra telepítettem, teljesen mod mentes, kipróbáltam mindenféle állítgatást, amiket más fórum javasoltak de semmi.. eddig hibátlanul ment most meg sehogy és nagyon idegesítő
    volt már valakinek ilyen problémája?

  18. #18
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Videkártya driver problémának tűnik. Nekem a Dirt2 főmenüje volt ilyen.

  19. #19
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Videkártya driver problémának tűnik. Nekem a Dirt2 főmenüje volt ilyen.

    Remélem csak annyi baja van, most rakok majd fel másikat :/

  20. #20
    Nem a driver volt a hibás..hanem valamelyik mod csak az a baj hogy van kb 20féle
    Valami más ötlet esetleg?

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg chelseagrin21 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a driver volt a hibás..hanem valamelyik mod csak az a baj hogy van kb 20féle
    Valami más ötlet esetleg?
    Új rF telepítés, és a modokat pakolgasd be egyenként... ahol megdöglik, ott a baki.

  22. #22
    hát akkor ez jó sokáig el fog tartani... csak azt nem értem hogy hibásodhat meg egyik napról a másikra egy mod

  23. #23
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg chelseagrin21 írta Hozzászólás megtekintése
    hát akkor ez jó sokáig el fog tartani... csak azt nem értem hogy hibásodhat meg egyik napról a másikra egy mod
    rf bug,én mikor sokat rFactoroztam, volt mikor 6-7 rF lite volt fent, ahány mod annyi progi, és úgy tuti nem omlik össze, és helybe se sokkal több, ha sokat modolsz én ezt ajánlanám.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  24. #24
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Valamelyik mod azonos kocsija csak más poligon mennyiségből van összerakva vagy valamelyik pálya okozza a bugot összeakad szegény.Hiszen azt nem tudni hogy különböző modokhoz is milyen kocsikat és honnan szedtek lehet hogy egy másikhoz is .Újra telepítés és csak a versenyzéshez szükséges aktuális mod legyen fent. A pályák is csak azok amelyek fontosak, egy idő után ha telepakolod az rf-et akkor hal meg.Ja és nem kell teleaggatni fölösleges cuccokkal és akkor fürge lesz és stabil. Kb ennyi.
    Utoljára módosította: Lali; 2013. 04. 04. 14:03.

  25. #25
    Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
    Eljutottam odáig hogy autó modokat nem raktam bele csak pályákat és egy darabig ment hiba nélkül majd ismét "össze omlott"... lehet hogy most már csak teljesen tisztán fog menni?

    Vagy lehet hogy nem is a pálya miatt hanem valamelyik autó miatt kattant meg? Lassan oda jutok hogy megunom pedig kedvenc játékom

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •