Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (134 összesen)
  1. #76
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Jaja a TS adatokat én is akartam már kérni

  2. #77
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja a TS adatokat én is akartam már kérni
    ts.gtweb-live.com
    gtweb

  3. #78
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Eső setup-ot még gyártani kell...
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  4. #79
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Köszönjük
    Azt lehet tudni milyen időjárás lesz ma? Mert sehol sem találom a francia oldalon.

  5. #80
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük
    Azt lehet tudni milyen időjárás lesz ma? Mert sehol sem találom a francia oldalon.
    http://www.gtweb-live.com/forum/view...p?f=173&t=6924

  6. #81
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Egy kis beszámoló a tesztről.

    Kvalon pb-t futottam 18.785,de ez is csak a 10. helyre volt elég.Rajt sima volt mindenki figyelt a másikra(ez meglepett) Utána páran hibáztak,szal hamar 6. helyen találtam magam.
    Aztán megjött a zuhé,2 kör múlva box esőgumi és mivel nem tankoltam,mert gondoltam ha eláll,úgyis lesz egy box,így 2. helyre jöttem vissza.Aztán eső elállt,mindenki be a boxba az esőgumik kb 110-120fokosak voltak,szal egyértelmű volt a med-med gumi...egészen a boxkijáratig,ahol az első gázadásra keresztbeállt a kocsi,de Wegáék mondták,nyugi majd szárad és bemelgszik,aki hasonlóan tett esett kelt a pályán egyszerűan vezethetetlen volt az autó.Rengeteg kavicsozás megpördülés után a legutolsó köre száradt fel a pálya,de akkor már mind1 volt így 10. helyen adtam át Sasának.
    Remélem a versenyre időben megkapjuk az időjárás grafikonokat...,illetve azt kellene a héten nézegetni,h felszáradó pályára mi éri meg,illetve milyen hőmérséklet és páratartalom mellett,mi az ideális gumi,egyszer láttam itt vmi ilyesmit,de az istenért nem találom
    Jah és a kocsi nagyon jól viselkedett és a gumik sem fogytak nagyon 4. kör végére hátul 3,5 volt a kopás,fogyasztás 4liter.

  7. #82
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Etap II.

    Nos, sok extrém nem történt! Az autó gumijai nem nagyon akartak működni, etap végén 7 v 8 fok volt a pálya, 11 fokkal kezdtem .. 167 kpa volt a guminyomás, de még a 169 is kevés volt, alig akart felmelegedni, emiatt elég érdekes volt a vezethetősége. Az autó csúszkálni kezdett, amikor olyan 12-re koptak. A boxba 16ra kopott gumikkal mentem ki, kb 40 perc után. Ott már jelentős volt számomra a lassulás a legjobb körömhöz képest! Ami nagyon pozitív, hogy mind a 4 gumi egyszerre koptak. Volt némi hiba, semmi komoly, 5. helyen jöttem be és még így is átcsúsztunk a b szeróra.
    2:21:017 volt a leggyorsabb köröm, de gondolom ti tudtok jobbat is!


    Szóval, amit ajánlanék az az, hogy 172kpa körül legyen mind a 4 guminyomása azoknak, akik éjszaka mennek.

    Scuderia Giudice #099#

  8. #83
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    III. etap

    8 fokban, 80-82%-os páratartalommal esőben kezdtünk. A hideg és az eső miatt úgy döntöttem, hogy monszun gumikon idulok, ami jól bevált. Pár helyen ment fel 110-115-re a hőfok, de még így is nagyon tapadt és több másodperccel gyorsabb voltam a mezőny nagy részénél, de enyém volt az legjobb kör is az első szalaszban. Kb. a 4. körben hírtelen elállt az eső és mire a kör végére értem már 140 fokosak voltak a gumik. Gyorsan kimentem a boxba teletankoltam és felraktam a soft gumikat, mert még mindig 10 fok körül volt a hőfok. Sajnos a boxban elvesztettem nagyjából 20mp-et mert nem akart beindúlni az autó. Akiket addig megelőztem azok most újra elém kerültek, de mivel egyből tapadtak a gumik, nagyon gyorsan értem utól mindenkit és a spyker nagyon rövid féktávját kihasználva gyorsan megelőztem mindenkit. Az aszfalt 18 fokos volt, de nem mentek 100 fok fölé (alattam) a gumik, enyém voltam a leggyorsabb száraz körülmények között (is). Aztán 2/3 távnál leszakadt az ég, de nem romlott azonnal a tapadás, úgyhogy még 1,5 kört mentem, amíg kimentem a boxba. Sajnos nem tudtam rendesen kommunikálni a versenymérnökömmel (A TS beszéd gombomra volt beállítva a jobbra nézés is , így a száguldozás közben nem mertem oldalra nézve beszélgetni.) A boxba gurulva állítgattam az xd-t, és túlcsúsztam a boxon, úgyhogy kellett mégegy kört mennem az akkor már nagyon vizes pályán. Ebben a körben 20-25mp-et vesztettem, mire újra körbeértem. Újra fel a monszunt és megint kezdtem a 17. helyről feljönni. Az utolsó 2-3 körben már 10 fokos aszfalt volt és 95% páratartalom, ami erős vízátfolyásos pálya. Itt is mentem 2.35-ös köröket úgy, hogy minden körben legalább 1 autót előztem meg. A gumik még a 50 fokor sem érték el, úgyhogy mintha próbáltam nem lecsúszni a pályáról.
    A végén a 10. helyen értem be és összesítésben behoztuk a csapatot a 11. helyre. Ha nem bukok a boxokban annyi időt, akkor szerintem a 9. is meg lehetett volna.

    Összegezve annyi lenne, hogy az esti és hideg esős aszfalton akár be lehet vállalni a soft és a monszunn gumikat, de persze ezt mindenki próbálja ki maga, hogy mennyire terheli a gumikat és mennyire melegszik. A 80%-os páratartalom után elálló eső után (szerintem) egyből fel lehet tenni a száraz gumit. A múlt héten TT-nek 90%-os páratartalom után állt el az eső és a med gumik nem voltak az igaziak, úgyhogy erre oda kell figyelni.
    (Ha eszembe jut még valami, akkor majd mondom. )

  9. #84
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Srácok, a következőket még meg kell oldani:
    - versenymérnök 3-6
    - beugró: 21-24
    - beugró: 3-6
    - beugró: 6-9
    - beugró: 9-12

  10. #85
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Összegezve annyi lenne, hogy az esti és hideg esős aszfalton akár be lehet vállalni a soft és a monszunn gumikat, de persze ezt mindenki próbálja ki maga, hogy mennyire terheli a gumikat és mennyire melegszik. A 80%-os páratartalom után elálló eső után (szerintem) egyből fel lehet tenni a száraz gumit. A múlt héten TT-nek 90%-os páratartalom után állt el az eső és a med gumik nem voltak az igaziak, úgyhogy erre oda kell figyelni.
    (Ha eszembe jut még valami, akkor majd mondom. )
    Nah igen,tegnap sajnos nem tudtam mennyi a páratartalom és amint elállt az eső mentem/mentünk a boxba med gumiért,aztán mindenki vagy fal vagy kavics.Dani is ezután a box után lépett ki,majd remélem ír vmit,hogy mi történt vagy ő milyen gumit tett fel.

  11. #86
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Lehetne csinálni egy Excel-táblát? úgy mint tavaly ahol bevannak írva az etapok,versenyzők,mérnökök,beugrósok,hogy áttekinthető legyen a dolog.

  12. #87
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, a következőket még meg kell oldani:
    - versenymérnök 3-6
    - beugró: 21-24
    - beugró: 3-6
    - beugró: 6-9
    - beugró: 9-12
    21-24 között be tudom vállalni a beugrót, ha nincs más vállalkozó.

  13. #88
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetne csinálni egy Excel-táblát? úgy mint tavaly ahol bevannak írva az etapok,versenyzők,mérnökök,beugrósok,hogy áttekinthető legyen a dolog.
    Ilyen tábla már létezik:
    Link

  14. #89
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen tábla már létezik:
    Link
    Most már jó lenne kitölteni rendesen, hogy lássuk, ki mikor és kivel.

  15. #90
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Most már jó lenne kitölteni rendesen, hogy lássuk, ki mikor és kivel.
    Nálunk már ki van töltve ha megnézed

  16. #91
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Nálunk már ki van töltve ha megnézed
    Biztos vagy te ebben? Nézd meg a táblázatot.

  17. #92
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A beugrónál Wega 3-tól be van írva. Ezt ki írta be?

  18. #93
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Ok megvan köszi
    Nah én beírtam magam beugrónak 6-9 és 9-12 ig,bár ezekre remélhetőleg nem lesz szükség és nézhetem majd az f1et
    18-21ig megyek utána éjfélig versenymérnök,ezután egy 5 órát jó lenne aludni ezért vállaltam így.

  19. #94
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Ok megvan köszi
    Nah én beírtam magam beugrónak 6-9 és 9-12 ig,bár ezekre remélhetőleg nem lesz szükség és nézhetem majd az f1et
    18-21ig megyek utána éjfélig versenymérnök,ezután egy 5 órát jó lenne aludni ezért vállaltam így.
    Az én etapom (6-9) alatt senki nem nézhez F1-et...


    Vagy én is nézem... választhattok...

  20. #95
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Az én etapom (6-9) alatt senki nem nézhez F1-et...


    Vagy én is nézem... választhattok...
    Akkor lesz a F1? Lehet én is visszamondom a versenymérnökösködést.

  21. #96
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Nah bakker,kár volt mondanom

  22. #97
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A beugrónál Wega 3-tól be van írva. Ezt ki írta be?
    Én írtam be magam, de lehet csak az elsőt tudom majd vinni, elképzelhető hogy cefrézés lesz és nem tudok mérnök se lenni.... de ennek esélye kb 25% mert most adtam ki egy elég tetemes összeget
    Utoljára módosította: Wega; 2013. 03. 11. 17:13.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  23. #98
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Időmérő beosztás
    A csapatból mindig 1 ember lehet csak a szerveren

    21:00-23:00


    00:00-02:00

    Wega
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  24. #99
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Időmérő beosztás
    A csapatból mindig 1 ember lehet csak a szerveren

    21:00-23:00


    00:00-02:00

    Wega
    Nekem 2.18.5 körüli a legjobbam, úgyhogy nem hiszem, hogy érdemes elvennem a tőletek az időt és a lehetőséget, de ha úgy gondoljátok, hogy menjek pár kört, akkor megoldható.
    Amúgy nem kell 1 valakinek a komplett 2 órát végigfutni, lehet idő közben váltani. Ha úgy érzi az egyik, hogy fárad, vagy nem jönnek az idők, akkor megy a másik, majd újra az első...

  25. #100
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Nekem 2.18.700 a legjobbam,ha a héten sikerül csodát tennem még és nincs más akkor megyek.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •