Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (134 összesen)
  1. #51
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    2 tesztfutam van még: márc. 3 és márc. 10
    Nem tudom, hogy legyen, kéne azért tesztelni legalább az egyik alkalommal. Az ötletelőbe már írtam, hogy várom az ötleteket, hogy lehetne megoldani a helyzetet.
    Ha fel kell áldozni az egyiket, akkor én a márc. 3-at áldoznám fel, mert 10-én 3 órás futamunk van dupla pontért. Személy szerint annak örülnék, ha Atti papa is bevállalná velem a márc. 3-ai tesztet, szerintem ez így fair a Top Crash vs Dexter öldöklő csata tekintetében...

  2. #52
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    2 tesztfutam van még: márc. 3 és márc. 10
    Nem tudom, hogy legyen, kéne azért tesztelni legalább az egyik alkalommal. Az ötletelőbe már írtam, hogy várom az ötleteket, hogy lehetne megoldani a helyzetet.
    Ha fel kell áldozni az egyiket, akkor én a márc. 3-at áldoznám fel, mert 10-én 3 órás futamunk van dupla pontért. Személy szerint annak örülnék, ha Atti papa is bevállalná velem a márc. 3-ai tesztet, szerintem ez így fair a Top Crash vs Dexter öldöklő csata tekintetében...
    Nem tudom, hogy a főnököm mit szól hozzá....
    A király nem Elvis volt...

  3. #53
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Akkor én viszem az elsőt vasárnap, Sanyi a másodikat és még kell egy 3. ember.

    És jövőhéten a másik 3 embernek kell menni, nincs mese mert másképp nem indulhatunk..
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #54
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Nah inkább ide írom,én úgy emlékszem nem kötelező minden embernek indulni tesztfutamon,mert a múltkori Le-mans-i 24 órásnál sem mentem én tesztfutamra mégis indulhattam.
    Aztán lehet változott azóta a szabályzat.

  5. #55
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Nah inkább ide írom,én úgy emlékszem nem kötelező minden embernek indulni tesztfutamon,mert a múltkori Le-mans-i 24 órásnál sem mentem én tesztfutamra mégis indulhattam.
    Aztán lehet változott azóta a szabályzat.
    Most néztem az angol nyelvű szabályzatot, abban nincs erre utalás... Most már írja meg valaki, hol van erről szó, mert kezdek begurulni...

  6. #56
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Na én visszaléptem, nekem ez nem hiányzik. Sok sikert!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #57
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Na én visszaléptem, nekem ez nem hiányzik. Sok sikert!
    Milyen egy hisztis picsa vagy!

  8. #58
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem az angol nyelvű szabályzatot, abban nincs erre utalás... Most már írja meg valaki, hol van erről szó, mert kezdek begurulni...
    Nem kötelező, de ajánlott nekik a fórumukon jelezni, hogy ki tud menni vagy nem menni. Amúgy csakis miattatok ajánlott és nem az ő kedvükért.
    Gondolj bele a skines tesztfutamon kijön, hogy egyikőtök fellép is kifagy a szerver, stb. Erre szolgáltatott a teszt, nem arra, hogy végig is fussátok.

    De nem tudom mi a gondotok vele, az előző tesztfutamon se vettetek részt... (és nem is reklamáltak érte)

  9. #59
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Gyerekek nem tudom mit szarakodtok ezen???!!!

    Wega ne kapd fel a vizet, TT te meg verd ki és megnyugszol!

    Ha összeadjuk, hogy hányan indulunk a 24H-son és hogy hány aktív mókus( - Tarr ) van aki a bajnokságban is megy akkor szerintem az aktív résztvevők 60-70%-át ki is teszi, innentől kezdve nincs értelme a bajnoki futamnak mert lófasz nem lenne aki elindul és lennének kb 10-14-en, az meg senkinek nem jó.

    Szóval tegyetek be 2db fun futamot a csába valami pöcsöm pályán és nyugdjon le mindenki a picsába mert baj lesz! Béke!

    Komolyan mondom szólok Ati papának aztán elnáspángol mindkettőtöket, de persze csak finoman nehogy beálljon a dereka.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2013. 02. 26. 13:01.

  10. #60
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek nem tudom mit szarakodtok ezen???!!!

    Wega ne kapd fel a vizet, TT te meg verd ki és megnyugszol!

    Ha összeadjuk, hogy hányan indulunk a 24H-son és hogy hány aktív mókus( - Tarr ) van aki a bajnokságban is megy akkor szerintem az aktív résztvevők 60-70%-át ki is teszi, innentől kezdve nincs értelme a bajnoki futamnak mert lófasz nem lenne aki elindul és lennének kb 10-14-en, az meg senkinek nem jó.

    Szóval tegyetek be 2db fun futamot a csába valami pöcsöm pályán és nyugdjon le mindenki a picsába mert baj lesz! Béke!

    Komolyan mondom szólok Ati papának aztán elnáspángol mindkettőtöket, de persze csak finoman nehogy beálljon a dereka.
    Na végre! Nem én akartam mondani, hogy esetleg el lehetne napolni/halasztani a futamokat a tesztfutam miatt. Én pl. ezért is nem indulok a bajnokságban.

  11. #61
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek nem tudom mit szarakodtok ezen???!!!

    Wega ne kapd fel a vizet, TT te meg verd ki és megnyugszol!

    Ha összeadjuk, hogy hányan indulunk a 24H-son és hogy hány aktív mókus( - Tarr ) van aki a bajnokságban is megy akkor szerintem az aktív résztvevők 60-70%-át ki is teszi, innentől kezdve nincs értelme a bajnoki futamnak mert lófasz nem lenne aki elindul és lennének kb 10-14-en, az meg senkinek nem jó.

    Szóval tegyetek be 2db fun futamot a csába valami pöcsöm pályán és nyugdjon le mindenki a picsába mert baj lesz! Béke!

    Komolyan mondom szólok Ati papának aztán elnáspángol mindkettőtöket, de persze csak finoman nehogy beálljon a dereka.
    de miért kell mindkettőn résztvenni? egyiken indul mindenki és a franciák is kussolhatnak, csak azt találjátok ki, hogy miért a jövőhét jó mindenkinek

  12. #62
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    de miért kell mindkettőn résztvenni? egyiken indul mindenki és a franciák is kussolhatnak, csak azt találjátok ki, hogy miért a jövőhét jó mindenkinek
    Szerintem a skin-esen célszerű indulni, mert az a főpróba. Ti hogy látjátok?

  13. #63
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Akkor holnap ki hogy? én viszem az elsőt.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  14. #64
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor holnap ki hogy? én viszem az elsőt.
    Én viszem a másodikat ha jó, TT meg behozza a vasat.
    A király nem Elvis volt...

  15. #65
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    mentem telitankos etapot 4.05 volt az átlag fogy ez 18 körre elég az első 5-6 körben 2.20 as idők mentek utána 6-10 kör 2.21,-2.22 es egészeszen 15 ig utána meg 2.25 ös, de akkor már 24 volt kopva a gumi, viszont ami jó hogy mind a 4 egyszerre kopik ami tetszik
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #66
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Én viszem a másodikat ha jó, TT meg behozza a vasat.
    Ok

  17. #67
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Akkor 7 körül a francia ts-en ütközzünk.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #68
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    1. etap

    Q pb: de nem igazán izgatott, mert még van benne de nem az üres tankos kör a lényeg.

    R: a rajtot jól kaptam el, 4-5 körben kiforgattak így uccsó helyről jöttem fel, jól kihúztam a gumival, akkor mentem ki kereket cserélni mikor már nagyon esett. nem volt túl meredek a páratartalom görbe szóval kb 6-7 kör volt mire teljesen vizes lett a pálya és csíkot húzott az autó. viszont elbasztam a a boxot mert intert raktam föl amit még soha nem próbáltam, nem is fogom. az utolsó 3-4 kör borzasztó volt, nem tapadt csak csúszott mint a jég és kb 30 fokos volt a gumi végig.

    75 liter nekem 18 körre volt elég a gumi kibírja ha finoman bánunk vele, nekem 25 ig kopott. az etap kb 15 perc volt amikor slickel mentem vizesen.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #69
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    1. etap

    Q pb: de nem igazán izgatott, mert még van benne de nem az üres tankos kör a lényeg.

    R: a rajtot jól kaptam el, 4-5 körben kiforgattak így uccsó helyről jöttem fel, jól kihúztam a gumival, akkor mentem ki kereket cserélni mikor már nagyon esett. nem volt túl meredek a páratartalom görbe szóval kb 6-7 kör volt mire teljesen vizes lett a pálya és csíkot húzott az autó. viszont elbasztam a a boxot mert intert raktam föl amit még soha nem próbáltam, nem is fogom. az utolsó 3-4 kör borzasztó volt, nem tapadt csak csúszott mint a jég és kb 30 fokos volt a gumi végig.

    75 liter nekem 18 körre volt elég a gumi kibírja ha finoman bánunk vele, nekem 25 ig kopott. az etap kb 15 perc volt amikor slickel mentem vizesen.
    Hú, akkor itt nagy csaták lesznek a kategóriák között is.
    Nálunk 90liter kell kb. 1 órára, de mivel 100 literes a tank, ez nem gond. Kb. 23-24-es gumikopás van az egy óra végén, viszont ritkábban kell tankolni

  20. #70
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Vasárnap ki megy? Sanyi? White? Joey?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  21. #71
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap ki megy? Sanyi? White? Joey?
    Én viszem a 3. etapot.

  22. #72
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Én is a 3. etapra gondoltam,de akkor beáldozom a bajnoki futamot és a 2.etapot vállalom

  23. #73
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap ki megy? Sanyi? White? Joey?
    Elméletileg jó lesz a vasárnap .. vagyis nagyon remélem, hogy nem találják ki, hogy megint menjek szombat vasárnap dolgozni .. ha minden oké, akkor mivel az első etap maradt viszem ..

    Scuderia Giudice #099#

  24. #74
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Időjárás az éles futamra :

    24h spa időjárás.jpg
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  25. #75
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    A Wega által berakott képet nem nagyon értem, de majd elmagyarázzátok az utolsó etaphoz tartozó dolgokat

    Akkor hogy is van a lebonyolítás? A francia ts adatait valaki megadná? Köszi előre is

    Esti menetrend:
    1. etap: Sasa
    2. etap: Joey
    3. etap: White

    Scuderia Giudice #099#

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •