Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 134 (134 összesen)
  1. #126
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Grat!
    Nagyon sajnálom, hogy így elbasztam a végét .. 2 kavicsozás magamtól .. egyszer tapadt a gumi, egyszer nem .. 1 kavics, mert belesegítettek .. azt hittem ki sem jövök .. 3x fogtam falat .. itt is segítettek egyszer .. szóval a relatíve jó eredmény rajtam ment el. Átgondolom, hogy a következőn induljak-e!

    Scuderia Giudice #099#

  2. #127
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Grat!
    Nagyon sajnálom, hogy így elbasztam a végét .. 2 kavicsozás magamtól .. egyszer tapadt a gumi, egyszer nem .. 1 kavics, mert belesegítettek .. azt hittem ki sem jövök .. 3x fogtam falat .. itt is segítettek egyszer .. szóval a relatíve jó eredmény rajtam ment el. Átgondolom, hogy a következőn induljak-e!
    Ugyan már nem kérdés, hogy indulsz...amúgy meg Te kaptad a szívatós etapot lehet mi sem tudtuk volna jobban abszolválni.
    A király nem Elvis volt...

  3. #128
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Gratulálok!
    Sajnos nem úgy sikerült minden, mint ahogy szerettük volna. Az én etapom egyszerű volt, nem is hibáztam, de több esetben csak a szentlélek meg a tapasztalatom mentett meg a kieséstől. Egyszer majdnem feltettek a ruzsba a palánkra, a lekörözöttek többször életveszélyesek voltak és az 1. helyezettre is rá kellett villognom, hogy meg fogom előzni, mert úgy tűnt, hogy nem vette észre, hogy utolértem. Az első kettő etapomban nagy volt a forgalom, több autót elég nehezen sikerült megelőznöm, próbáltam nem belemenni semmi kockázatosba, így lassabb körök lettek, mint lehetett volna. Valahogy néhány kanyarban nem úgy tapadt az autó, mint azt az edzések alatt, pedig csak 5 fok volt és én 3-ban gyakoroltam.

  4. #129
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Grat srácok, nekem eddig ez volt az a 24H amit legjobban élveztem, és végig izgultam. Jól ment mindenki, nagyon nehéz körülmények voltak, az eddigi legnehezebb szerintem, de végigmentünk becsületesen még ha néha nagyon nehéz is volt, és nem adtuk fel. Nem volt netszakadásunk, nem dobott le senkit.

    Az etepjaim nagyon különbözőek voltak , az elsőben nagyrészt szárazon mentem, bár igen nagy volt a tumultus, balhé nélkül megúsztam, a buszmegálló felé mindig fölnéztem a térképre mert az előző spa-n ott ütöttek ki.

    A második etap nagyon nehéz volt, folyamatosan tekert az agyam hogy milyen idő jön, milyen gumi kell és ez kicsit rányomta a bélyegét az egész etapra, hibázgattam, többször kavicsoztam de végigmentem .

    Köszönöm ezt az élményt, a segítőket akik egyben pilóták, és kevés alvással végigbírtuk, remélem hogy a következőn ,ha lesz ugyanez a csapatfelállás lesz.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #130
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan már nem kérdés, hogy indulsz...amúgy meg Te kaptad a szívatós etapot lehet mi sem tudtuk volna jobban abszolválni.
    Le Mans ba is Sanyi kapta meg a legszarabb etapot és akkor is kitartott
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #131
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Grat!
    Nagyon sajnálom, hogy így elbasztam a végét .. 2 kavicsozás magamtól .. egyszer tapadt a gumi, egyszer nem .. 1 kavics, mert belesegítettek .. azt hittem ki sem jövök .. 3x fogtam falat .. itt is segítettek egyszer .. szóval a relatíve jó eredmény rajtam ment el. Átgondolom, hogy a következőn induljak-e!
    Ugyan...,mindenki hagyott benne annyit,nem ez számít,hanem,h végigmentünk incidens nélkül az eddigi legnehezebb 24óráson,ahogy Wega is írta.És senki nem zúzta le a kocsit.Ez többet jelent sztem mint,h 10. vagy 14-ek vagyunk.Egész megbízható kis csapat lettünk

  7. #132
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    És senki nem zúzta le a kocsit.Ez többet jelent sztem mint,h 10. vagy 14-ek vagyunk.
    Hátttőőőő .. ezzel nem értek egyet .. 3x csattantam akkorát, hogy ihaj, de csodálom a vasat, hogy nem hullott molekuláira .. 3x nem volt komplett orra a vasnak, szó szerint csak a fém keret volt meg

    Olyanok vagytok gyerekek, most el kezdtem várni a következő 24H-t Remélem újra össze fog tudni állni a kis csapat, hatalmas köszönet mindenkinek, a CSAPATNAK! Örülök, hogy ilyen srácokkal "ülhettem és ülhetek" egy autóba

    Scuderia Giudice #099#

  8. #133
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Szép volt srácok, remélem lesz ősszel is aztán én is tolhatom neki ismét
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #134
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Sziasztok!

    Még nem játszottam szimmel(főleg ligában), így még nincs verseny szituációs tapasztalatom, csapatmunka tapasztalatom sem.

    De még így is,hogy nem vettem ilyenbe rész egy ÉLMÉNY volt elolvasni a topicot. Olvasni,hogyan alakul meg egy csapat és a végén mivé alakul. (köszönöm, az élményt ) Gratulálok az eredményhez.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •