Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (56 összesen)

Téma: HGTRM - ADAC GT Masters FunRace - Hungaroring

  1. #26
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Engem is kidob, mint possible cheat. Mi a teendő?

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is kidob, mint possible cheat. Mi a teendő?
    Ilyenkor jellemzően vmilyen fájlverzió eltérés van a szerver és kliens gép között.

    Melyik linkről szedted le a pályát?

  3. #28
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor jellemzően vmilyen fájlverzió eltérés van a szerver és kliens gép között.

    Melyik linkről szedted le a pályát?
    Már fent köröz a szerveren, szóval szerintem megoldódott a problémája!

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Már fent köröz a szerveren, szóval szerintem megoldódott a problémája!
    Azt mondja, hogy hol kidobja, hol nem...

  5. #30
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    q-n volt egy 3 perc feletti köröm,valahol elhagytam a pályát vagyis több helyenmindegy viszem a jagert
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #31
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    q-n volt egy 3 perc feletti köröm,valahol elhagytam a pályát vagyis több helyenmindegy viszem a jagert
    Hozz inkább házit!
    A Jägerről már leálltam egy ideje.

  7. #32
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    54
    A versenyben a 3 körben megfagyott a célegyenesben a játékom,az mitől lehet? Sajnos így nem tudtam tovább játszani!

  8. #33
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    A T1-ben kaptam egy fülest hátulról, pedig még én is lecsúsztam az ívről, mint az összes előttem haladó, de szépen elfordultunk....volna, ha nem forgat ki vki. Utolsó helyről próbáltam magamat előrébb szenvedni, voltak is jó csatáim a törött kocsimmal, majd jött ismét a T1 és oldalról kaptam egy kisebb lökést, aminek következtében fejreállt velem a világ. Sajnos nem tette vissza a kerekekre a kocsit a játék, így kénytelen voltam ESC-et nyomni.

  9. #34
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hozz inkább házit!
    A Jägerről már leálltam egy ideje.
    oké van itt egy komának prénium cucca beágyazva majd abbol viszek kis kostolót
    csak szoljatok még

    Hát gáz van a kormimmal még mindig eszi a franc,holnap beleásom magam

    Bazsyt is fejre állítottam,oszt hogy
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #35
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Az elején volt egy befagyott autó,épp elrontottam a célegyenes ráfordítót így W.Gábor elment,mögötte maradok szélárnyékban egyszercsak bumm egy Mclaren fenék utána lett is 6,5-es aerom,nem Gabinak mennyire sérült,lehet ő kapta a nagyobb ütést...
    A box után már egész jó tempót mentem így meglett az 5. hely,de jó ez a pálya

  11. #36
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Azt gondoltam, hogy jó lesz med-ssoft verzióval elindulni, de nem igazán működött a dolog. A rajtnál szépen falba tettem - nem is hallottam a saját autóm szinte - legalább eszembe jutott mit nem állítottam még át az új gépemen

    Valakit megtaláltam a célegyenes végi féktávon, utólag is bocsánat, én néztem be, habár nem sokon múlt, hogy elkerüljük.

  12. #37
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál szépen falba tettem - nem is hallottam a saját autóm szinte - legalább eszembe jutott mit nem állítottam még át az új gépemen
    Azt láttam, hogy a falon keresztül akartál a boxba bemenni! Meg is mosolyogtalak

  13. #38
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Azt gondoltam, hogy jó lesz med-ssoft verzióval elindulni, de nem igazán működött a dolog. A rajtnál szépen falba tettem - nem is hallottam a saját autóm szinte - legalább eszembe jutott mit nem állítottam még át az új gépemen

    Valakit megtaláltam a célegyenes végi féktávon, utólag is bocsánat, én néztem be, habár nem sokon múlt, hogy elkerüljük.
    nem gáz, én szinte semmit sem veszítettem vele, inkább te egy helyet

  14. #39
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Poénból tök ismeretlenül ráböktem a Corvette-re, de nem gondoltam volna, h ilyen jól fogok szórakozni.
    Igaz kicsit túrta az orrát, lassú kanyarokból kigyorson tojásokon kellett lépkedni, de a miénk.
    Jó meccs volt Tomcyval és Wegával.
    Az uccsó körben bocs Wega a kamikaze akcióért, de ha nem csúszok meg Tomcyt is megkóstolom. Legalábbis így terveztem, de nem így lett.

  15. #40
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Valakit megtaláltam a célegyenes végi féktávon, utólag is bocsánat, én néztem be, habár nem sokon múlt, hogy elkerüljük.
    Gondoltam, hogy gyorsan meg fogsz előzni a tempód alapján, de azt nem gondoltam, hogy ezt nem kikerüléssel teszed. Láttam a tükörben, hogy nagyon közeledsz féktávon, de már nem sikerült lemenekülni a fűre. Frankón ott van a palánk mellett a gumifal, ami kicsit összetörte az autó elejét, meg lett egy jobb első defektem. Amúgy nem gond, ez csak teszt futam volt és így gyakorolhattam defektes kerékkel körbe menni a pályán, majd kivárni egy 100mp-es szerelést, aztán meg hogy milyen körhátrányban autókázni. Ilyet úgyis évek óta nem kellett csinálnom.

    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    nem gáz, én szinte semmit sem veszítettem vele, inkább te egy helyet
    Te is kaptál egy tockost a Gabitól?

  16. #41
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Azt láttam, hogy a falon keresztül akartál a boxba bemenni! Meg is mosolyogtalak
    Hát, kuplung nélkül, padlógáz, berántott 1-es - nem adta ki a végén Az első kör végére nem tudom, hogy volt-e ép elem az autómon, mintha valami demolition derby-re neveztem volna

  17. #42
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    54
    Én voltam az aki megfagyott a célegyenesben,bocsánat nem tehetek róla! Tényleg ez mitől lehet? Gondolom nem a netemmel volt baj,lehet a gépemmel? Dual core 2 proci, 2GB memoria, Ati 7750 1GB VGA stb!

  18. #43
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam, hogy gyorsan meg fogsz előzni a tempód alapján, de azt nem gondoltam, hogy ezt nem kikerüléssel teszed. Láttam a tükörben, hogy nagyon közeledsz féktávon, de már nem sikerült lemenekülni a fűre. Frankón ott van a palánk mellett a gumifal, ami kicsit összetörte az autó elejét, meg lett egy jobb első defektem. Amúgy nem gond, ez csak teszt futam volt és így gyakorolhattam defektes kerékkel körbe menni a pályán, majd kivárni egy 100mp-es szerelést, aztán meg hogy milyen körhátrányban autókázni. Ilyet úgyis évek óta nem kellett csinálnom.



    Te is kaptál egy tockost a Gabitól?
    Na, akkor ez volt a baj, én azt hittem, simán csak fékezel a féktávon, ezért bementem mögéd, mert a kifékezéshez nem voltam elég közel. Viszont megleptél, mert hamarabb kezdtél lassulni, így már kirántani sem volt időm.

  19. #44
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam az aki megfagyott a célegyenesben,bocsánat nem tehetek róla! Tényleg ez mitől lehet? Gondolom nem a netemmel volt baj,lehet a gépemmel? Dual core 2 proci, 2GB memoria, Ati 7750 1GB VGA stb!

    Érdemes ilyenkor a vírusírtót kilőni,plusz egy gép és modem restart.Amióta ezt megcsinálom nem fagytam ki.

  20. #45
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Na, akkor ez volt a baj, én azt hittem, simán csak fékezel a féktávon, ezért bementem mögéd, mert a kifékezéshez nem voltam elég közel. Viszont megleptél, mert hamarabb kezdtél lassulni, így már kirántani sem volt időm.
    Nem kezdtem el előbb fékezni, mint egyébbként. Azért ennyire könnyen nem adom a pozíciómat még neked sem. Csak tudom, hogy a Z4-gyel rövidebb féktávott lehet venni, mint a többi autóval, így azért figyeltem a tükröt fékezés közben, hogy kirántod-e az autód mögülem vagy nem. Láttam, hogy ezt nem kezdted el időben, így próbáltam a fűre menekülni az ütközés elől, mert azt már tapasztalatból tudom, hogy úgy kevesebbet veszítek, mintha kilöknének.

  21. #46
    Wéber Gábor Szervező weberg logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 20.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    95
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kezdtem el előbb fékezni, mint egyébbként. Azért ennyire könnyen nem adom a pozíciómat még neked sem. Csak tudom, hogy a Z4-gyel rövidebb féktávott lehet venni, mint a többi autóval, így azért figyeltem a tükröt fékezés közben, hogy kirántod-e az autód mögülem vagy nem. Láttam, hogy ezt nem kezdted el időben, így próbáltam a fűre menekülni az ütközés elől, mert azt már tapasztalatból tudom, hogy úgy kevesebbet veszítek, mintha kilöknének.
    Ok, így már tiszta a kép, reméltem is, hogy nem engedsz el csak úgy Bocs mégegyszer, legközelebb... nem lesz legközelebb!

  22. #47
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, így már tiszta a kép, reméltem is, hogy nem engedsz el csak úgy Bocs mégegyszer, legközelebb... nem lesz legközelebb!
    Semmi gond!

  23. #48
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Fél órát készültem quali előtt, ahhoz képest nem is rossz. Ez a 458 elég stabil kis vas, teletankal hihetetlen stabil,és gyors is, bár ha nincs a t1-ben a kavar lehet nem lett volna ilyen jó kis eredmény. Köszönöm White-nak, Suhinak és Tomcy-nak, jó kis csaták voltak szinte végig.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  24. #49
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Írjátok le légyszi, ki milyen problémát tapasztalt a pályával tegnap este.

  25. #50
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Írjátok le légyszi, ki milyen problémát tapasztalt a pályával tegnap este.
    Én konkrétan semmiféle hibát nem észleltem,tökéletesen működött

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •