Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 56 (56 összesen)

Téma: HGTRM - ADAC GT Masters FunRace - Hungaroring

  1. #51
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Fél órát készültem quali előtt, ahhoz képest nem is rossz. Ez a 458 elég stabil kis vas, teletankal hihetetlen stabil,és gyors is, bár ha nincs a t1-ben a kavar lehet nem lett volna ilyen jó kis eredmény. Köszönöm White-nak, Suhinak és Tomcy-nak, jó kis csaták voltak szinte végig.
    Nem kis csata volt a rajttól kezdve és ha nem a Hungaroringen vagyunk, akkor a ferkával simán megeszel, de így csak a célegyesben vagy csak akkor volt esély előzni, ha elrontottam egy kigyorsítást. Élveztem a csatát, de nehéz volt a teletankolt mclarent kezelni ezen a kanyargós pályán (vagy csak a felkészületlenségem miatt nem volt jó a setupom), így azt is csodálom, hogy annyi körön keresztül magam mögött tudtalak tartani.
    Asszem a 8. helyről indultam és a T1-es kavarodást kihasználva a T2-höz már a 3.-ként értem, de ott kaptam egy segre-pacsit (nem mondom meg kitől ) és így Suhi el tudott menni melettem. Jó ideig tudtam tartani magam Wega előtt. Aztán jött az ominózus ütközés és mentem egy teljes kört deffektes kerékkel, majd kb. 100mp-es javítás után indultam a mezőny után, úgyhogy a fun futamomból teszt körözgetés lett.

    Én nem tapasztaltam semmi problémát a pályával kapcsolatban. Talán néhány helyen túlságosan sokat enged meg vágás szempontjából, de ez mindenkinek azonos. Meg mintha a boxból kijövet a kék lámpa folyamatosan világítana még akkor is, ha csak egyedül vagy a pályán.

  2. #52
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése

    Meg mintha a boxból kijövet a kék lámpa folyamatosan világítana még akkor is, ha csak egyedül vagy a pályán.
    Jah igen tényleg,ez volt az egyedüli furcsaság,de hát ott a tükör,meg a hátratekintgető gomb...

  3. #53
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Én sem tapasztaltam semmi különöset.

  4. #54
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Írjátok le légyszi, ki milyen problémát tapasztalt a pályával tegnap este.
    T3-ból kifele rázó után is full kocsival a füvön voltam és ahogy átmentem a hírdető tábla alatt kaptam egy figyelmeztetést.

  5. #55
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Poénból tök ismeretlenül ráböktem a Corvette-re, de nem gondoltam volna, h ilyen jól fogok szórakozni.
    Igaz kicsit túrta az orrát, lassú kanyarokból kigyorson tojásokon kellett lépkedni, de a miénk.
    Jó meccs volt Tomcyval és Wegával.
    Az uccsó körben bocs Wega a kamikaze akcióért, de ha nem csúszok meg Tomcyt is megkóstolom. Legalábbis így terveztem, de nem így lett.

    Jó volt, én egyedül a rajtban bíztam, hogy ott megfogom Norbit akkor tudom tartani pár körig, de majd nem felkent a falra így megtört a lendület és a féktávot is elcsesztem, aztán utána még az első körben amig hideg volt a gumi tudtam támadni de ring miatt előzni esélytelen volt, aztán elment aztán belassultam, mert elfogyott a gumi.
    Box után Wegával volt egy kis tükörpárbaj, aztán leszakítottalak titeket aztán az utolsó 1 percben úgy gondoltam hogy bevárlak titeket hogy legyen csata és lett is.

  6. #56
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    T3-ból kifele rázó után is full kocsival a füvön voltam és ahogy átmentem a hírdető tábla alatt kaptam egy figyelmeztetést.
    Ha tudta volna, hogy te vagy, nem csak figyelmeztetést kaptál volna!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •