Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (172 összesen)

Téma: HTCM6 - Tavaszi Szezon!

  1. #101
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy valami gebasz van a statisztikában, mert megnéztem az enyémet és van egy teszt league nevű futam ami a HTCM6 Monzai futamának "másolata".

    Amúgy a rajthelyet, azt valmiért mindig az adott szerver alapján mutatja (legalább is eddig úgy volt). Tehát a 3-4-dik hely nem azt jelenti, hogy az összetettben volt annyi, hanem a saját szerveren az időmérőn.

    Azért van 3-4-dik helye itt jó pár B-és embernek mert kb. 6-7-en voltunk az adott futamon. Kattints rá a statban az adott futamra és megláthatod az eredményeket. Nekem is van a HTCM 5-ből egy dobogós és egy 2-dik helyem, de mit sem ár hiszen jó ha 5-en voltunk.
    Ezt mondjuk én is néztem múltkor , mikor néztem ki kicsoda a pre-q listán , akiket nem ismertem.

    Így kicsit kagyvasz a stat ezáltal , hogy két szerver van....lehet megyek is oda gyűjtők 1-2 dobogót jól fog mutatni a statomba

    @Peti
    Holnap találkozó a B szerón Megyek is töröltettem az időm, ha már van rá lehetőség
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  2. #102
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Még ezt a kis sikerélményt is sajnáljátok a B szerveren körözőktől?


  3. #103
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én senkitől nem sajnálok semmit.

    Lehet simán megversz , tegnap mentem egy tesztet versenytávval , hát eléggé szenvedtem...úgyhogy ilyen szempontból se vagyok túl optimista a holnapi futammal kapcsolatba....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #104
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Még ezt a kis sikerélményt is sajnáljátok a B szerveren körözőktől?
    a B-szerveren is verseny folyik,nem csak körözgetés

  5. #105
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    a B-szerveren is verseny folyik,nem csak körözgetés
    Én is gondolkodok a B-s szereplésen...
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  6. #106
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    A "B" szerveren, ki kell érdemelni, az indulás jogát, akárki nem jöhet be.
    .

  7. #107
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Előbb sikerült javítanom és (sajnos) még túl szabályos is a köröm, így A szerver lesz ebből nekem...majd legközelebb
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #108
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Előbb sikerült javítanom és (sajnos) még túl szabályos is a köröm, így A szerver lesz ebből nekem...majd legközelebb
    Hát persze, éjszaka közepés, amikor mindenki alszik...

  9. #109
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Még ezt a kis sikerélményt is sajnáljátok a B szerveren körözőktől?
    Félreértés ne essék!
    Én aztán nagyon nem sajnálok senkitől, semmilyen eredményt.
    Nem is igazán foglalkozom a statokkal. Csak most adta hogy megnézzek emberekéket hogy kik is ők valójában és felfigyeltem erre a "hibára".
    Minden elismerésem a B szerveres embereké és tudom hogy ott ugyanúgy (ha nem jobban) meg kell küzdeni az eredményért!


  10. #110
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hát persze, éjszaka közepés, amikor mindenki alszik...
    Persze sunyiba mentem, hogy senki ne lássa Amúgy utána azért visszanéztem , hogy tuti vágásmentes e, hát még azt kellett látnom hogy 3-4 rázót szinte nem is használok, amit azért kéne ..grrrrr, ebbe az óvatoskodásba
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #111
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Huh, gyerekek. Én csak vicceltem ezzel a B szerveres dologgal. Azt hittem, hogy vágjátok majd.
    Na, ha este nem vágnak hozzám újabb melót, akkor bevágódok a kocsiba és haza vágtatok. Vágok egy kenyeret, vagdaltot, bevágom. Rávágok az aszony fenekére, hogy hozzon szerencsét, aztán irány a pálya.
    Szóval legyetek lazábbak estére és akkor jó lesz ez.


  12. #112
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Tisztelt VB! Egyszer már kértem, de biztosan a sok dolog miatt nem jutott rá idő. Szóval mivel kocsit váltottam az első két futam után, ezért az első két futamom pontjait le kellett volna törölni, de ez nem történt meg. Köszönöm.

  13. #113
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Na, Apulia-n biztos nem lesz kérdés a rázók használata, eldöntik a rázók maguk, nameg a falak mellettük!

  14. #114
    Dudás István Regisztrált Koles logója
    Csatlakozott
    2012. 01. 01.
    Üzenetek
    36
    Sziasztok, lehet hogy nem mennek a szerverek, vagy csak én nem látom?
    2013-03-19_00001.jpg

  15. #115
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Koles írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, lehet hogy nem mennek a szerverek, vagy csak én nem látom?
    2013-03-19_00001.jpg
    Íme a válasz: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post167010

  16. #116
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Frissült a Skinpack és a pályacsomag is:

    HTCM6 Tavasz - Pack 1.2 Patch

    HTCM6 Tavasz - Sinkpack 1.2


  17. #117
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Észrevétel a laghoz:
    TSen egy szóbában voltunk A és B szerveresek.
    Érdekes módon pont akkor szisszentek fel a B szerveresek lag miatt amikor nálunk váltott a játék R1ről R2re. A két szerver közötti idő offset alapján a nagy lag ami az A szerver R2 252nél volt (és szegény Fazekas Árpi járt pórúl miatta gondolom többek között) valszeg pont a B szerver R1-> R2 váltásánál volt.
    Ennek szerintem érdemes lenni utána járni és esetleg szerverindításkor figyelni erre, hogy ne zavarjon be a 2 szerver egymásnak
    Csak egy ötlet lehet hülyeség, de egy próbát megérhet
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Egy tipp. Érdemes kikapcsolni szerveren a kék zászlós szabályt, elég csak a feketét bent hagyni. Sprintfutamokon amúgysem jellemzőek a lekörözések, ha pedig mégis, a zászló úgyis bevillan, de nem ad büntetést a figyelmen kivül hagyásáért. Ennek a bugnak a megkerülésére mindenképp jó.
    Köszönjük a hasznos gondolatokat , a kék zászlós szabály kikapcsolásával szerintem élni fogunk, ami a szerver váltáskor tapasztalható lagot érinti, még ki kell okoskodnunk, hogy ezt mi okozza (proci, memória, más?), és hogy orvosolható.

    Múltkori 2 futamon is volt ilyen LAG?


    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet talán kivételezni a chat stop szabályt ilyen esetekben, hiszen több, mint valószínű, hogy Zoli ezt már a kvali alatt is észlelte, ilyenkor beleférne egy "xy urh-d van, ne menj mért kört!" figyelmeztetés!
    Ez is érdekes gondolat, de ugyan akkor nem szeretnénk azt sem, ha önjelölt bírák irkálnának a chatbe, mert lehet az is többet árt, mint használ...
    Inkább azon gondolkodom, hogy talán ki kéne nevezni egy B szerver felelőst, aki a problémás ügyekben a VB nevében eljárhat és adott esetben minket is tud értesíteni, ha vmi gáz van.

    Egyébként ha vki nem tölti le az URH-t, az ne zavarjon senkit, időmérőn/futamon kezelje mindenki úgy, mint bármelyik másik versenyzőt, aztán futam után utólag ilyenkor mi automatikusan diszkvalifikáljuk és legközelebb majd biztos nem csinál ilyet!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 04. 11. 12:53.

  18. #118
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ha vki nem tölti le az URH-t, az ne zavarjon senkit, időmérőn/futamon kezelje mindenki úgy, mint bármelyik másik versenyzőt, aztán futam után utólag ilyenkor mi automatikusan diszkvalifikáljuk és legközelebb majd biztos nem csinál ilyet!
    Ezzel csak az volt a baj eddig is, hogy ha letöltené a megérdemelt büntetését, akkor pl. nem a középmezőnyből rajtolna, mondjuk egy újabb URH-s vétséget elkövetve, ezzel befolyásolva a végeredményt, amit utólag már nem lehet megváltoztatni.


  19. #119
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ami a szerver váltáskor tapasztalható lagot érinti, még ki kell okoskodnunk, hogy ezt mi okozza (proci, memória, más?), és hogy orvosolható.
    Múltkori 2 futamon is volt ilyen LAG?
    Erre nagyon jó lenne ha érkezne válasz, fontos lenne tudnunk.

    Köszi!

  20. #120
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Erre nagyon jó lenne ha érkezne válasz, fontos lenne tudnunk.

    Köszi!
    Misano esetében írta valaki más is, hogy volt, és azt hiszem, hogy az egybeesett azzal az időponttal, amit én is írtam, R2 @251, ha jól emlékszem. Arról írtam, hogy "lagháború" volt, két kocsi repült is, de nem tudom, hogy volt-e közöm hozzá, mert semmit nem éreztem az egészből, nem tehettem semmit.
    Szóval szerintem volt és az egybeesett a B szerver váltásával. Ez azért is gáz, mert itt én is lehet, hogy akkora büntit szedek be, hogy nagyobb se kell, pedig közöm az így nem volt hozzá.

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Misano esetében írta valaki más is, hogy volt, és azt hiszem, hogy az egybeesett azzal az időponttal, amit én is írtam, R2 @251, ha jól emlékszem. Arról írtam, hogy "lagháború" volt, két kocsi repült is, de nem tudom, hogy volt-e közöm hozzá, mert semmit nem éreztem az egészből, nem tehettem semmit.
    Szóval szerintem volt és az egybeesett a B szerver váltásával. Ez azért is gáz, mert itt én is lehet, hogy akkora büntit szedek be, hogy nagyobb se kell, pedig közöm az így nem volt hozzá.
    Erről tudunk, a kérdés az, hogy a korábbi futamokon (A1, Apulia) is volt-e ilyen?

  22. #122
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Nem tudom akkor még nem figyeltünk erre. Itt Misanoban is inkább csak utólag raktam össze a TSen elhangzottak alapján, mert próbáltunk figyelni arra, hogy ne csacsogjunk addig amig a másik szerveren versenyeznek a többiek, így nagyjából számon tartottuk a szerverek közötti offsetet

    Viszont sztem egyszerűen kivédhető lenne a dolog, ha meg lehetne oldani azt, hogy 1 percnél kevesebb offset legyen a szerverek között --> senkit nem zavarna, hiszen az elől lévő szervernél még rajtrácsra gyülekezik a mezőny amikor a másik szerver vált. A verseny után meg ... ups nem jó, a második verseny kezdés már kritikus lehet...

    Na mindegy gondolat ébresztőnek ennyi, hátha valaki ez alapján kitalálja a tuti frankót, hogy hogy lehetne ezt kivitelezni. Én annyit felajánlhatok amig A és B szerveren is fut a TS szobánk addig próbálunk figyelni van-e mellékhatása a szerverváltásnak

  23. #123
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom akkor még nem figyeltünk erre.
    Sztem ha lett volna, az igencsak feltűnt volna, nem?

  24. #124
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    [QUOTE=dingo;168637]OFF:



    (Konkrétan az, hogy ráadásul minden rajt állórajt, tehát plusz egy esély a bmw-nek,


    Négy versenyes kopasz vok itt, ezért merem feltenni a kérdést : ha már WTCC mért nincs repülő rajt?

    Azt gondolom laikusként hogy pont a hajtáslánc különbségei miatt lehet a valóságban is, hogy ezzel kiegyenlítsék a rajtnál fellépő frontos hátrányt.

  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Négy versenyes kopasz vok itt, ezért merem feltenni a kérdést : ha már WTCC mért nincs repülő rajt?

    Azt gondolom laikusként hogy pont a hajtáslánc különbségei miatt lehet a valóságban is, hogy ezzel kiegyenlítsék a rajtnál fellépő frontos hátrányt.
    Én úgy tudom, hogy a Race07-ben nem lehet vegyesen beállítani, mint ahogy a mostani szabályok szerint megy, tehát mindkét futamon vagy ez vagy az.

    Igazából ez szimplán így maradt régről és még nem vetettük fel újra a kérdést.

    Az hogy mennyire igazságos, mennyire nem az, az már a egy komplexebb kérdést, hiszen Prost eredményeiből láthatjuk, hogy valójában sem a rajtnál, sem a futamon nincs akkora előnye a BMW-nek, mint azt itt sokan szeretik hinni, másrészről pedig a BMW-sek rajtnál szerzett előnyét talán kompenzálja azt, hogy egy FWD-és autóval szemben baromi könnyen ki is lehet forgatni őket, és hát ezt rendszeresen meg is teszik a kedves itt versenyző kollégák...

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •