Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (172 összesen)

Téma: HTCM6 - Tavaszi Szezon!

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Az a problémájuk, hogy bizonyos típusok egyáltalán nem szerepelnek a lenti, nevezési listán.
    Így fent hiába van ott az idő, ha nem tudja "felhasználni". Bővíteni kellene a lenti listát az összes lehetséges típusra.

    Például Alfából is csak kettő van, 407 egyáltalán nincs. Ha ennyire komolyan kell venni a típust, akkor a listában is meg kell jelennie.
    ok, köszi hogy jeleztétek, javítjuk a futamig!

  2. #52
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Ötleteltem, hogy mi lenne ha a futamok közti szerdán lenne gyakorló futam? Nem tudom mennyi plusz energia a szervezőknek. Ha szokás lenne mindenki tudná, többen lennénk. Aki profi, vagy más liga üti az nem jön. Így lehetne az éles, versenyhelyzetet gyakorolni. Tömeget, egymást szokni. Nem tudom mennyire "öli" az éles versenyt (nem leszel izgatott, ismered a másik mozgását). Onnan jutott eszembe hogy írtátok hogy lehetne a 3 köröseket végigfutni, de kevésszer tesszük ezt meg.

    Másik hogy az üresjáratban nem lehet belőni a szervert ugyanúgy mint ahogy az éles versenyen? Tehát minden esemény (qualy/race) százalékos eséllyel, véletlenszerűen dölne el hogy esős, vagy száraz lesz-e épp. Nemtudjuk hogy a Q-n ,vagy futamon, mindkettőn, vagy egyikense nedvesség. Belehet így állítani?
    Veszekednénk hogy "de léptesd tovább mert én a szárazra gyúrok most!"?
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 02. 06. 01:06.

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ötleteltem, hogy mi lenne ha a futamok közti szerdán lenne gyakorló futam? Nem tudom mennyi plusz energia a szervezőknek.
    Sziasztok, bocsánat, de nekem biztos nem fér bele a köztes hetekben ezzel foglalkozni, ilyenkor ha van szabadidőm, akkor azt a GTL bajnokság köti le...

    (javaslom gyertek ti is, pláne aki meg akar tanulni hátsókerekessel menni, arra ennél nincs jobb tréning! )


    Másik hogy az üresjáratban nem lehet belőni a szervert ugyanúgy mint ahogy az éles versenyen? Tehát minden esemény (qualy/race) százalékos eséllyel, véletlenszerűen dölne el hogy esős, vagy száraz lesz-e épp. Nemtudjuk hogy a Q-n ,vagy futamon, mindkettőn, vagy egyikense nedvesség. Belehet így állítani?
    Veszekednénk hogy "de léptesd tovább mert én a szárazra gyúrok most!"?
    A prekval szervert semmiképp, nehogy emiatt kerüljön vki B szerverre, hogy tócsás pályán kellett mért időt futnia. A másik szerveren bármi lehet, ahogy szeretnétek..
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 02. 06. 12:53.

  4. #54
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Egy két évvel ezelőtt, lehet már három is, egy másik ligánál az volt a menő, és tényleg sokan voltunk, hogy minden este rendeztek fun futamoka,t az éppen aktuális pályán. Igaz oda felmehetett bárki, nem kellett szervertagnak lenni. Nem azt mondom ezzel hogy nyiltá kell tenni, csak ott úgy volt. Szóval az én javaslatom hogy a második szervert be lehetne állítani 3-5 körös versenyekre, vagy hosszabbakra, minden este, mondjuk, úgy 18 órától. Ha csak az iracinget vesszük figyelembe, ott minden órakor indul egy verseny, és iszonyat sokan vannak, persze az egy más rendszer. Ki lehet próbálni. Ezt azért merem mondani, mert itt szinte minden napszakban van valaki fent a szerveren,van rá igény, nem úgy mint egy másik ligában ahol most is részt veszek a bajnokságban, szinte sosincs a szerveren senki.
    .

  5. #55
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    , nem úgy mint egy másik ligában ahol most is részt veszek a bajnokságban, szinte sosincs a szerveren senki.
    Valószínűleg azért is mert itt van pre-qualy ott meg nincs , aki meg gyakorolni akar megy offline vagy saját szerveren, mert tök mindegy. De valóban, ott látványos a pangás a szerveren...
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  6. #56
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy két évvel ezelőtt, lehet már három is, egy másik ligánál az volt a menő, és tényleg sokan voltunk, hogy minden este rendeztek fun futamoka,t az éppen aktuális pályán. Igaz oda felmehetett bárki, nem kellett szervertagnak lenni. Nem azt mondom ezzel hogy nyiltá kell tenni, csak ott úgy volt. Szóval az én javaslatom hogy a második szervert be lehetne állítani 3-5 körös versenyekre, vagy hosszabbakra, minden este, mondjuk, úgy 18 órától. Ha csak az iracinget vesszük figyelembe, ott minden órakor indul egy verseny, és iszonyat sokan vannak, persze az egy más rendszer. Ki lehet próbálni. Ezt azért merem mondani, mert itt szinte minden napszakban van valaki fent a szerveren,van rá igény, nem úgy mint egy másik ligában ahol most is részt veszek a bajnokságban, szinte sosincs a szerveren senki.
    Támogatom de, szerintem elég ha rövidebb időmérő (15 perc), ill. hosszabb futamtávra (6-8 kör) állítják a szervert, mindezt a soron következő verseny időjárási körülményeivel.
    Már 3-4 fő is elég a versenykörülmények gyakorlására: -tömegben vezetés, -kopott gumi, -teletank. Főleg a kezdőknek (pl. nekem) jönne jó.

    Csak egy példa:
    Tegnap publikon ment egy srác előttem, aki az összes kanyarnál satuzott és füstölte a gumit, tetézte hogy nálam fent van egy "Real Road Effects" mod is, így nem láttam semmit. Ilyen velem eddig nem történt és ennek megfelelően nem is reagáltam rá jól, szinte az összes féktávot elszúrtam. Viszont 3 kör után hozzászoktam, és már vakon fékeztem/tettem ívre a járgányt.
    Az ilyen és még sok más versenyhelyzettel preqvalon nemigazán találkozunk, pedig legalább olyan fontos/ha nem fontosabb, mit egy jó rajtpozíció, szerintem bünti is kevesebb lenne.
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2013. 02. 06. 16:52.

  7. #57
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Kérném a tisztelt Igazgatóságot, árulja el melyik változatait fogjuk használni a pályáknak?
    Gondolok itt első sorban Spa-ra illetve Macaura. Algarve/Portimao esetében se hallottunk döntést, bár odébb van még, de jó volna tudni.
    Köszi.

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Kérném a tisztelt Igazgatóságot, árulja el melyik változatait fogjuk használni a pályáknak?
    Gondolok itt első sorban Spa-ra illetve Macaura. Algarve/Portimao esetében se hallottunk döntést, bár odébb van még, de jó volna tudni.
    Köszi.
    Még mi sem döntöttük el véglegesen. Még végig kell néznünk őket, hogy melyikből melyik a jobb választás....

  9. #59
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    hello

    Bocs ha némelyik főnök agyára megyek,de van pár mondani valóm,remélem nem lesz harag.
    1. Prekvalinál nem látom a Peugeot 407-t (tudom hogy nem vagyok benne a 107%-ban,de akkor se látom)
    2. Elfogadták-e a nevezésem mit egyedül álló csapat és indulhatok-e a Peugeot 407-sel vagy válasszak másik autót??
    3. Megkaptátok az elküldött fényezésemet??

    ennyi lenne,megértéseteket köszönöm

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    hello

    Bocs ha némelyik főnök agyára megyek,de van pár mondani valóm,remélem nem lesz harag.
    1. Prekvalinál nem látom a Peugeot 407-t (tudom hogy nem vagyok benne a 107%-ban,de akkor se látom)
    2. Elfogadták-e a nevezésem mit egyedül álló csapat és indulhatok-e a Peugeot 407-sel vagy válasszak másik autót??
    3. Megkaptátok az elküldött fényezésemet??

    ennyi lenne,megértéseteket köszönöm
    1. A nevezési kocsi listát pár napon belül javítjuk
    2. csapatként egyedül nem indulhatsz, viszont egyéni indulóként természetesen igen, ha van (lesz) érvényes nevezésed a prekvalban.
    3. Nem kaptuk meg a skint-t, legalábbis én nem látom

  11. #61
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1. A nevezési kocsi listát pár napon belül javítjuk
    2. csapatként egyedül nem indulhatsz, viszont egyéni indulóként természetesen igen, ha van (lesz) érvényes nevezésed a prekvalban.
    3. Nem kaptuk meg a skint-t, legalábbis én nem látom
    köszönöm a választ
    akkor újra küldöm a skinemet a megadott email címre

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Javítottuk az autókat a nevezés listán, így már minden autóval lehet nevezni a holnapi futamra, illetve ne felejtsétek el felrakni az 1.1-es frissített skinpackot sem!

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Felkerült a honlapra a Versenynaptár, a Pontverseny és az Eredmények!


    Sokan nem állították be a fórumprofiljukban a csapattagságukat, amiért egy irgumburgum jár, illetve a "C" szerver eredményeinek kijelzése még kicsit később várható, mert nem voltunk rá felkészülve.

  14. #64
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Felkerült a honlapra a Versenynaptár, a Pontverseny és az Eredmények!


    Sokan nem állították be a fórumprofiljukban a csapattagságukat, amiért egy irgumburgum jár, illetve a "C" szerver eredményeinek kijelzése még kicsit később várható, mert nem voltunk rá felkészülve.
    Sajnos nekem sem volt jól a csapatnevem megadva, azaz a Sufni Tuning stimmelt, de Colának és Daninak Sufni Tuning Team szerepelt a neve mellett. Ez később okoz problémát? Én is beállítottam Sufni Tuning Teamre Buktam azt a 62 pontomat?

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nekem sem volt jól a csapatnevem megadva, azaz a Sufni Tuning stimmelt, de Colának és Daninak Sufni Tuning Team szerepelt a neve mellett. Ez később okoz problémát? Én is beállítottam Sufni Tuning Teamre Buktam azt a 62 pontomat?
    Szia, nem buktad, mivel a csapatpontokba amúgy sem számít bele a vízhordó fiú...

    De most már a jövőben jó lesz, ha esetleg mégis elérnél vmi eredményt...


    (de gonosz vagyok... )

  16. #66
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, nem buktad, mivel a csapatpontokba amúgy sem számít bele a vízhordó fiú...

    De most már a jövőben jó lesz, ha esetleg mégis elérnél vmi eredményt...
    Azt tudtam, hogy a vizes nem számít bele, de a saját pontjaim azért megmaradnak?

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Azt tudtam, hogy a vizes nem számít bele, de a saját pontjaim azért megmaradnak?
    meg.

  18. #68
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    meg.

  19. #69
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Kedves Versenyigazgatóság!
    Kérdésem, hogy tervezitek-e módosítani, vagy legalább kibővíteni a(egyébként enyhén aránytalan) pontozási rendszert?
    Aránytalan alatt azt értem, hogy többet ér egy A szerver utolsó hely, mint egy B első. A prekval pedig erősen szerencsefüggő lehet, és ráadásul ellenőrizve sincs. Persze nem szeretnék ebből vitát, csak kifejtettem bővebben.

    Az okok:
    - C szerveren nem érdemes így elindulni.
    - Ha a tendencia folytatódik, hamarosan 60 fölött lehet az indulók száma. Ez örömteli, de akkor két harmincas szerver sem elég.
    - Sokakat elriaszthat, ha értelmetlenül, a pontszerzés halvány esélye nélkül versenyezhetnek C-n.
    - Talán most még egyszerűbb változtatni, akár egy egyszerű duplázással. Az arányokat megtartva nem sérül az eddigi eredmény sem.

  20. #70
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyigazgatóság!
    Kérdésem, hogy tervezitek-e módosítani, vagy legalább kibővíteni a(egyébként enyhén aránytalan) pontozási rendszert?
    Aránytalan alatt azt értem, hogy többet ér egy A szerver utolsó hely, mint egy B első. A prekval pedig erősen szerencsefüggő lehet, és ráadásul ellenőrizve sincs. Persze nem szeretnék ebből vitát, csak kifejtettem bővebben.

    Az okok:
    - C szerveren nem érdemes így elindulni.- Ha a tendencia folytatódik, hamarosan 60 fölött lehet az indulók száma. Ez örömteli, de akkor két harmincas szerver sem elég.
    - Sokakat elriaszthat, ha értelmetlenül, a pontszerzés halvány esélye nélkül versenyezhetnek C-n.
    - Talán most még egyszerűbb változtatni, akár egy egyszerű duplázással. Az arányokat megtartva nem sérül az eddigi eredmény sem.
    Sztem ezzel semmi gond nincs. Én anno örültem, ha fel tudtam jutni a B szeróra, legtöbbször C-s voltam.
    Akkor még a pontokkal nem igazán foglalkoztam, de azért örültem, ha a C-n futva kaptam legalább 1 pontot.
    Egyébként ha az arányokat nézzük, akkor is jók vagyunk. Nézzünk egy F1-et. Ott ha jól tudom az első 10 kap pontot a 22-24 versenyzőből. Kicsivel kevesebb mint a fele.
    Itt vegyük a 60-at alapnak, hogy annyian indulunk. Ha arányokat nézünk, akkor csak nem egészen 25 versenyzőt lehetne pontokkal jutalmazni.
    A lényeg a lényeg, jó ez így, ahogy van.
    Én 2006 óta vok itt, azóta tuti így működik és jól működik!

  21. #71
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Értem, az érveid jók.
    Amiért ellenkeznék egy kicsit, az a motiváció biztosítása. Ne érezze úgy valaki -ha a sors révén C szerverre került-, hogy neki sem érdemes vágni. Más tekintetből pedig felemelő tud lenni, ha valaki pontot kap, még ha csak egyet-kettőt is. Gondolok itt azokra, akik mostanában kezdték.
    Ettől függetlenül el tudom fogadni a jelenlegit gond nélkül.

    Arány megtartásán azt értettem, hogy az első pontjának 90%-át kapja a második, stb.
    Utoljára módosította: Bandybaa; 2013. 02. 16. 14:19.

  22. #72
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én értem mindkettőtök érveit , én inkább Bazsy felé hajlok , hogy jó ez így.
    Persze egy győzelem B vagy C szerveren is egy felemelő érzés , de így meg a pontok miatt megmarad az a motiváció , hogy az ember egy kicsit többet gyakoroljon faragja a tizedeket , hogy feljusson B vagy A szerverre ez is egyfajta motiváció , ahol ha utolsónak is került fel nem biztos hogy ott is végez , ezáltal több pontot tud csípni , ez az én véleményem.
    Szóval két oldalú ez a motiváció dolog is , persze én is inkább a futam eredményre gyúrok , de előtte is kell gyakorolni , hogy ne felkészületlenül jöjjön az ember ....én jó dolognak tartom ezt a pre-qualyt mert azért viszonylag szépen rostálja szét a mezőnyt és mindenhol szoros csaták vannak ezáltal mert azonos a mezőny.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #73
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Elöször én is furcsáltam a kétszerveres pontozást. Nevezetesen hogy aki az A szerveren van, az akármit szerencsétlenkedhet úgyis 25.lesz, és aki a B szerver csúcsidőt megy, sose kap több pontot a 26. helyezettnél.
    De pont ezért van a prekvalifikációs lista. Két hétig lehet gyűrni, javítani az időeredményeken. Aki a 26. helyen látja magát, csipkedje magát, próbáljon meg mégegykicsit kisajtolni magából. Úgymond a verseny ott kezdődik.
    Amit érdekesnek vélek hogy pl Monza-ban az időmérőn, a B szerveren vagy 3-an is jobb időt mentek mint az A szerveres idő vége. (pedig ugyanazok a feltételek)

    Plusz ha csak az időket nézzük, mint szellemkocsik, baleseteket, körülményeket nem nézzük, akkor a B szerveren az 1.helyezett az összetettben a 6 helyen végzett volna.

    Grátisz: Nemtudtam máshova írni, de Prekvalban / Monza / A futam / 1. Versenyben futott leggyorsabb körök / 8hely Csuti / 1:60.000-os idő. WTF? Az két perc. Vmi váltási bibi van.
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 02. 16. 14:59.

  24. #74
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Valóban, mindkét véleményben van igazság.
    De tényleg a motiváció legyen az mindenkinek hogy felkerüljön A szerverre, ha az élmezőnnyel akar versenyezni.
    Egyet nem szabad elfelejteni! Brutál erős most a mezőny!
    Tessék megnézni hogy kik állnak az élen! Lehet hogy Mastersen "újonc" az illető, de máshol már bajnokságot nyert, vagy akár itt is csak más szimulátorral komoly sikereket elért emberkék.
    Nem most ültek be a kormány mögé!
    Ennek mérten tessék kitűzni a célokat, ami igen, elsőként legyen az hogy A szerverre kerülök.
    Én őszintén megmondom sokkal szívesebben küzdök az A középmezőnyében, mintsem a B élmezőnyében! Ezt is full megértem!
    De lehet hogy valaki inkább ott akar sikereket elérni, mert egyenlőre az az elérhető számára.
    Nem a pontokért, hanem a feelingért, a tapasztalat szerzésért.
    Nekem többet ér egy 15. hely az A szerveren, mint egy győzelem a B szerveren.
    Lehet hogy nem mindenki van így és ezzel nincs is semmi gond!
    Pedig az Őszi szezonban nem egyszer dobogóért harcoltam, most esélytelen.
    De ha itt feljutok a dobogóra, 100x többet fog nekem jelenteni mint akkor.
    A legjobbak közé kerülni nyilván az A szerveren lehet, de ahhoz hogy versenyen megszorongass egy élmenőt, ahhoz legalább prekvalin a közelébe kellene kerülni. Legalább egyszer!
    Az újoncok most sokkal nehezebb helyzetben vannak mint pl. az Őszi szezon elején voltunk mi!
    Kétszer annyian vagyunk és sokkal több a tapasztalt versenyző!
    De lehet hogy jobb ez az út, jobban megfogod becsülni az eredményt!
    A bajnokság végén meg szerintem édes mindegy hogy 10. vagy 17. vagy!
    A lényeg hogy fejlődj, tanulj és érezd jól magad!


  25. #75
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Jól fogalmaztál Kristóf ott kezdődik a verseny a pre-qualyin Ez ad egyfajta motivációt már az egésznek.
    Valóban brutál erős lett a mezőny , hála az égnek. Az meg , hogy kinek mi ad több motivációt ez egyéni kérdés , hogy adott esetbe A szerveren csatáz az x. helyért , vagy dobogóért B szerón, ez mindenkink a saját kis preferencia rendszere, persze ezért értem, hogy B szerós győzelem vagy top3 mekkora élmény , de azért azt is tisztán kell látni , hogy kb hol van az ember ebbe a mezőnybe szerintem.

    Az időket meg nem szabad szerintem összehasonltíni a két szerver esetébe, azért A szerver eleje már a pályán elérhető kör limite felé jár , B szerver eleje körébe valószínű van még , kérdés a gyakorlás alatt mennyit akart /tudott kiautózni , így ott a javítás az időn szerintem törvényszerűbb , főleg hogy nem tudjuk adott ember hány kört ment a pályán azért az időért ....lehet jó megtanulta pályát és avval 26. , és időmérőre még talált benne pár tizedet , ami ebbe a mezőnybe most nagyon sok tud lenni....adott esetbe evvel taktikázni is lehetne , ha mondjuk valakit jobban motivál egy győzelem B szerveren, mint a pontok (lehet nem is megyek több kört pre-q-n )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •