Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (172 összesen)

Téma: HTCM6 - Tavaszi Szezon!

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Arrow HTCM6 - Tavaszi Szezon!

    Kedves Versenyzők!

    Január 30.-án ismét elratjol a mezőny és kezdetét veszi a HTCM6 - Tavaszi Szezon!






    A versenynaptárat a Ti szavazataid alapján állítottuk össze és így egy igazán izgalmas pályapack állt össze, az eddigi lebonyolítási rendszerrel mindenki elégedett volt, a mezőny pedig az előző szezonban már bizonyította rátermettségét, így minden adott egy remek bajnoksághoz! Az első pályát Michelisz Norbi választotta, reméljük Ő is velünk tud majd tartani az első futamokon!




    Első verseny:
    Január 30. (szerda) 21:00 - Istanbul
    Az első verseny topikja: HTCM6 - Istanbul

    Második verseny:
    Február 13. (szerda) 21:00 - Monza
    A második verseny topikja: HTCM6 - Monza

    További versenyek:
    HTCM6 - Futambeszámolók


    A szerveren 45 perc időmérő és 3 körös futamok vannak beállítva, hogy az egymás elleni csatát is lehessen gyakorolni a felkészülés alatt!



    Csapatnevezés: HTCM6 - Csapatnevezés (itt lehet csapatársakat keresni!)
    Saját autófestések:
    HTCM6 - Skinhasználat



    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Race07 alap szoftver, valamint Race On, STCC és STCC2 kiegészítők. A Race07 sorozat megvásárolható a Steam-ről, illetve nagyon jó áron beszerezhető a RACE07 + Race On + STCC egy csomagban innen (vagy a Saturn és MediaMarkt polcairól), az STCC2-őt csak Steam-en lehet beszerezni. (a két csomag újonnan 2000 + 2000 Ft)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani pontosan azt, ami a Race07-ben is a profilod neve. Ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap, ha fellépsz a szerverre. Bővebben itt: Névhasználat
    • Szervertagság, a GTR-Masters szervereit csak tagok használhatják, szervertagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2012/2013
    • A HTCM6 Tavasz Pack letöltése
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása! (elsőre nehéz olvasmány, de ez hivatott biztosítani a versenyzők kölcsönös szórakozását és a futamok minőségét)


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.


    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 02. 27. 18:33.

  2. #2
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128

  3. #3
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Szuper lesz ez a szezon!

    Egy aprócska észrevétel: én inkább Spa-ra tettem volna változó időjárást, Macau helyett.

  4. #4
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper lesz ez a szezon!

    Egy aprócska észrevétel: én inkább Spa-ra tettem volna változó időjárást, Macau helyett.
    Ott a pont! Macau-n azért alapjáraton van elég "baj"

  5. #5
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper lesz ez a szezon!

    Egy aprócska észrevétel: én inkább Spa-ra tettem volna változó időjárást, Macau helyett.
    Mondjuk én sehová nem raktam volna. Kár lenne tönkretenni a Spa-i versenyt (is).


  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Egy aprócska észrevétel: én inkább Spa-ra tettem volna változó időjárást, Macau helyett.
    Csak gyári pályákra merünk tenni esőt, az addon-okat előtte igen alaposan le kéne tesztelni ilyen téren. Első futamra nem akartunk, és már csak ez a két gyári maradt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 23. 21:38.

  7. #7
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    54

    Smile Játék

    Sziasztok. Elég a Race 07-et megvennem vagy kell még mellé mást is? Ha a Race injection-t veszem meg az is jó? Bocsi de nem tiszta nekem a kiírás!

  8. #8
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet a kiírásból

    "A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    Race07 alap szoftver, valamint Race On, STCC és STCC2 kiegészítők. A Race07 sorozat megvásárolható a Steam-ről, illetve nagyon jó áron beszerezhető a RACE07 + Race On + STCC egy csomagban innen (vagy a Saturn és MediaMarkt polcairól), az STCC2-őt csak Steam-en lehet beszerezni. (a két csomag újonnan 2000 + 2000 Ft)"
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  9. #9
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Elég a Race 07-et megvennem vagy kell még mellé mást is? Ha a Race injection-t veszem meg az is jó? Bocsi de nem tiszta nekem a kiírás!
    Szia!
    Race07+On+Injection, és nem több

  10. #10
    Mohl Krisztian Versenyző mohl krisztian logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Race07+On+Injection, és nem több
    Elég ha csak a Race injectiont veszem? Ez van benne a steam-en: RACE Injection Includes 6 items: RACE 07, STCC The Game 2, Formula RaceRoom, GT Power Expansion, Retro Pack, WTCC 2010 Pack

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mohl krisztian írta Hozzászólás megtekintése
    Elég ha csak a Race injectiont veszem? Ez van benne a steam-en: RACE Injection Includes 6 items: RACE 07, STCC The Game 2, Formula RaceRoom, GT Power Expansion, Retro Pack, WTCC 2010 Pack
    Szia, nem elég. Az Injection nem tartalmazza a Race On és STCC kiegészítőket.

    A legolcsóbb választás: Race On Bundle + STCC2
    A Race On + STCC + Race Injection pedig ár érték /arányban jobb választás


    Kérlek figyelmesen olvasd el a fenti kiírást, illetve kapcsolódó szabályzatot, stb...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 25. 01:57.

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Algarve-ből nem a gyári pályás lesz? Van egy régebbi mod pálya, és van a wtcc10-hez egy hivatalos eresztés belőle ami kicsitsem nemkérdés hogy jobb.
    (Ha gyári akkor azon is lehet eső)

  13. #13
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Algarve-ből nem a gyári pályás lesz? Van egy régebbi mod pálya, és van a wtcc10-hez egy hivatalos eresztés belőle ami kicsitsem nemkérdés hogy jobb.
    (Ha gyári akkor azon is lehet eső)
    Inkább akkormár Macaun

  14. #14
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Inkább akkormár Macaun
    Ja, ha megcsúszol az esőben, akkor Makaón legalább megfog a fal..... bár abból meg tömegbaleset lesz. Viszont így már majdnem biztos, hogy a "változó" időjárás az eső lesz.

  15. #15
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, ha megcsúszol az esőben, akkor Makaón legalább megfog a fal..... bár abból meg tömegbaleset lesz. Viszont így már majdnem biztos, hogy a "változó" időjárás az eső lesz.
    Így van, lehet tekézni fal-fal között, de Algarve dimbes-dombos lankáin...

  16. #16
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Az a baj, hogy ha Macau-n az eső miatt lecsúszol az ívről bármelyik kanyarban is, akkor jobb esetben sérül az autód, ami újabb hibázáshoz vezethet, rosszabb esetben úgy töröd össze, hogy tömegbaleset, vagy útzár alakulhat ki. Gondolom én...
    Szóval +1 oda, hogy ne Macau-n legyen változó időjárás. Ráadásul az a legrosszabb, ha szárazon futod az edzést és a kvalifikációt, aztán heló eső. Ha valaki benézi még száraz gumival is kijöhet...

  17. #17
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Kár lenne elrontani Macaut úgy mint Brands Hatch-el jártunk Őszi szezonban.
    A balhé garantál még szárazon is!
    Esetleg ha esős edzést követne száraz futam... még ok, de fordítva = káosz!

  18. #18
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Hát korábbi szezonokba , itt volt add-on pályán eső , ha jól emlékszem.
    Add-on plusz esőbe szerintem túl nagy hiba faktor nincs , annak is van egy weather file-ja ami változó esetén vagy kevés vagy sok esőt ad azt kész, attól függ épp mi van bele írva.
    De pl. Macau + eső , tesxtúra igényes azaz FPS gyilkos lehet , abból is azért lehet probléma , úgyhogy ezért se a legszerencsésebb kombó szerintem.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #19
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Algarve-ből nem a gyári pályás lesz? Van egy régebbi mod pálya, és van a wtcc10-hez egy hivatalos eresztés belőle ami kicsitsem nemkérdés hogy jobb.
    (Ha gyári akkor azon is lehet eső)
    Na ez egy érdekes dolog. Mivel valóban van egy teljesen gyári pálya Algarve-ből a WTCC 2010-es kiegészítőben. Az Add-on változat abból van kiszedve, de viszont sajnos kompatibilitás nincsen, hiába van meg neked az eredeti gyári pálya a WTCC 2010-es kieggel ha az Add-on változat lesz fent a szerveren (és valszeg az lesz, mivel a WTCC 2010-es pack nem kötelező az induláshoz) nem fogsz tudni belépni ezt garantálom.
    Érdekes dolog ez, pedig ugyanazok a fájlok a pálya tök ugyanaz, de csalás miatt kirak a szeróról. És ez fordítva is igaz, tehát a Gyári pálya van fent a szerveren és neked az Add-on változat van ott is kivág a szerverről belépés előtt.
    Tehát hiába van meg neked a gyári pálya fel kell raknod az Add-ont mert nem tudsz fogni belépni a szerverre.

  20. #20
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez egy érdekes dolog. Mivel valóban van egy teljesen gyári pálya Algarve-ből a WTCC 2010-es kiegészítőben. Az Add-on változat abból van kiszedve, de viszont sajnos kompatibilitás nincsen, hiába van meg neked az eredeti gyári pálya a WTCC 2010-es kieggel ha az Add-on változat lesz fent a szerveren (és valszeg az lesz, mivel a WTCC 2010-es pack nem kötelező az induláshoz) nem fogsz tudni belépni ezt garantálom.
    Érdekes dolog ez, pedig ugyanazok a fájlok a pálya tök ugyanaz, de csalás miatt kirak a szeróról. És ez fordítva is igaz, tehát a Gyári pálya van fent a szerveren és neked az Add-on változat van ott is kivág a szerverről belépés előtt.
    Tehát hiába van meg neked a gyári pálya fel kell raknod az Add-ont mert nem tudsz fogni belépni a szerverre.
    Hát igen ez egy érdekes dolog.
    De ez az add-on a wtcc10-ből van kiszedve , valóban ha berakod ezt a hackelt változatot , akkor hiába van gyári wtcc10 kiegészítőd , semmilyen szerverre nem mész fel ahol az a pálya van , hiába van meg neked a hivatalos kiegészítő, azaz az kiszedett verzió "elbassza" a rendeset.
    Amúgy meg Algavre-ból van másik add-on régebbi is, abból is 1-2 verzió , de az teljesen ok , nem kavar be.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #21
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hát korábbi szezonokba , itt volt add-on pályán eső , ha jól emlékszem.
    Add-on plusz esőbe szerintem túl nagy hiba faktor nincs , annak is van egy weather file-ja ami változó esetén vagy kevés vagy sok esőt ad azt kész, attól függ épp mi van bele írva.
    De pl. Macau + eső , tesxtúra igényes azaz FPS gyilkos lehet , abból is azért lehet probléma , úgyhogy ezért se a legszerencsésebb kombó szerintem.
    Tavaly talán pont a Nordschleifén volt változó időjárás...warm upon beijesztett mindenkit a kis eső, aztán eltűnt. De lehet már keverem a történeteket...

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hát korábbi szezonokba , itt volt add-on pályán eső , ha jól emlékszem. Add-on plusz esőbe szerintem túl nagy hiba faktor nincs , annak is van egy weather file-ja ami változó esetén vagy kevés vagy sok esőt ad azt kész, attól függ épp mi van bele írva.
    Nem tudom, ebben az eső dologban én nem vagyok kompetens. Hétvégén feltöltöm a pályapacket, esetleg abból kimazsolázhatjuk melyik alkalmas még fröcskölni és tarthatunk róla egy szavazást.

    De pl. Macau + eső , tesxtúra igényes azaz FPS gyilkos lehet , abból is azért lehet probléma , úgyhogy ezért se a legszerencsésebb kombó szerintem.
    Ezt le fogom tesztelni...

    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    De ez az add-on a wtcc10-ből van kiszedve, valóban ha berakod ezt a hackelt változatot, akkor hiába van gyári wtcc10 kiegészítőd , semmilyen szerverre nem mész fel ahol az a pálya van, hiába van meg neked a hivatalos kiegészítő, azaz az kiszedett verzió "elbassza" a rendeset.
    Amúgy meg Algavre-ból van másik add-on régebbi is, abból is 1-2 verzió, de az teljesen ok, nem kavar be.
    Nekem le se esett, hogy van gyári is, én ezt a verziót tettem be korábban a szavazós pack-be. Ha ennél van jobb és nincs vele gond, akkor természetesen használhatjuk azt is, szerencsére ezt van még időnk eldönteni.

  23. #23
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Csak jobb van Szerintem kevés a tapadás rajta és nagyon sötét. Még sötétebb mint Bathurst.
    Amúgy is egy nehéz pálya, egy körön ötször lehet leesni, plusz eső, plusz a mod "csúszóssága" ez együtt sok.
    Ma kipróbáltam a gyárit, sokkal jobb. A többit nem ismerem.

  24. #24
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Tavaly hasítottunk Macau-n, és ha jól rémlik esett, vagy R1-en, vagy kvalin, nem emlékszem, nem volt semmi baj a pályával.

  25. #25
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Érdekes dolog ez az eső, az az igazság hogy merész dolog add-on ra betenni egy esőt mert nem tudjuk mekkora fps esést produkál, GTR2-ben például nem is tettünk ilyet mert nem működtek jól iszonyatos fps esés volt mindig emiatt a tesztek alatt. A Race még mindig új nekem szervező szemmel nézve,sok teszt kellene ahol kitudnánk aknázni a benne rejlő potenciált, erre ott lehetne a váltott szerda és lehet a nyári kupát végig toljuk csak add-on pályákon és esős futamokkal
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •