Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (66 összesen)

Téma: HTCM6 - Istanbul (Szezonnyitó)

  1. #26
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Mocskosul remélem, hogy ez a futam nem tükrözi a tavaszi szezon tempóját. Nehéz ez a pálya nekem, azzal a 8-as kanyarral nem tudok megbarátkozni. Na jó, meg még párral.
    Mindkét verseny elején el kellett hagynom a pályát, hogy elkerüljem az ütközést, pedig jól sikerültek a rajtok. Egyet el sem tudtam, nem tudtam merre kerüljek, tudtam, hogy Robi jobbra van tőlem, így inkább koppantam, nem volt nagy. A második(?) rajtnál ráhúztam Szummer Tibire, bocsánat. Volt egy-két izgalmas pillanat, de jobbára csak kergettem a többieket, már amíg csúszkálás nem lett a dologból, a lerágott gumik miatt. Remélem a jövőben ritkábban húzom én a rövidebbet.


  2. #27
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    30
    Üzenetek
    181
    Az időmérőt elrontottam illetve a végét elszámoltam.
    Az első versenyen a rajt sikerülhetett volna jobban is. Majd első pár körben hibáztam, és bele mentem a pálya szélére csúszó Varga Balázsba. Ezúton szeretnék bocsánatot kérni tőle, mert ha hamarabb reagálok talán elkerülhettem volna az ütközést. A verseny további köreiben próbáltam utolérni a többieket, de sokat hibáztam.
    A második versenyen rajt hasonlóan sikerült, majd kapásból belementem a 4-es kanyarnál az előttem haladóba, ha jól emlékszem Fejes Sándorba. Tőle is szeretnék bocsánatot kérni. A verseny további részén próbáltam üldözni az előttem haladókat több kevesebb sikerrel. A nagy meglepetés közvetlen a befutó után ért, mert lefagyott az egész játék és fekete lett a képernyő (a tetején volt egy kék téglalap). Átléptem a Windows feladat kezelőbe és akkor kiírta, hogy hiányzó Steam dll... (Azt hiszem érik a rendszer újra telepítése..)

  3. #28
    Hali nagyon jó verseny volt és kiválló szezon kezdet sztem ha a továbiakban is hasonlóan szoros lesz és ilyen népes csapat lesz mint most mondom ezt annak ellenére hogy uj autóval mentem és hát nemigazán hozta a vártakat. Senkit nem szeretnék óvni van ilyen mikor nem jönn össze egy féktáv, én a Vida Zolitól szeretnék elnézést kérni volt egy aférunk a célegyenes végén keretszbe állt a kocsi a feéktávon és neki ütköztem bocs érte.Nagyon jó volt még ha enyire hátul sosem haladtam talán de jó volt köszi fiuk. Még anyit hogy ha valaki tud egy kezelhető és jó progit auto skin készítéshez azt szivesen veszem és köszönöm.

  4. #29
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Életem versenye volt, köszönöm srácok.
    Q:12-14. Nem akart összeállni még egy gyenge kör sem, nem értem mi volt.
    R1:8. A rajt utáni kalamajkát sikerült elkerülni, mindenki elég óvatos volt. T4-ben Gyuri egy kicsit lecsúszott, így összeértünk. Én is mehettem volna kijjebb, bocsánat. Azután a (gyűlölt) hetesben Matejka Zolit tettem a pálya mellé, büntimet majd megkapom, szerencsére nem vesztett vele pozíciót senki. Gyorsabb voltam az előttem haladóknál és egy-egy hibájukat kihasználva előre is keveredtem a nyolcadikra, onnantól légüres térben végig, csak a gumikra vigyáztam.
    R2:4. Jó rajttal az élen tudtam maradni, majd néhány támadást visszaverve sikerült elnyúlni. Éppen kezdtem megnyugodni, hogy egyelőre nem érnek utol, mikor Szabi került a második helyre, és valami eszeveszett tempóban közeledett. Aztán harc . Nagyon élveztem, remélem nem voltam durva, igyekeztem vigyázni rád, s szabályosan védekezni.
    A végére elfogytak a gumik, szerencsére Szabinál is, így szoros befutó ígérkezett.
    És akkor az a kanyar: nem tudom pontosan mi történt, talán te jobban érezted. Nevezetesen hogy be tudtál volna fordulni, ha nem érek hozzád? Aztán próbáltalak visszaforgatni, ez sikerült is, a következőben pedig rádzártam. Ott csak én vesztettem még egyet. Így is az eddigi legjobb eredményem, örülök neki.
    Mindenesetre elnézést, lehettem volna óvatosabb, de elragadott a láz, ez lehetett volna az első győzelmem
    Köszönöm és gratulálok a győzteseknek.

  5. #30
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg sandor fejes írta Hozzászólás megtekintése
    Még anyit hogy ha valaki tud egy kezelhető és jó progit auto skin készítéshez azt szivesen veszem és köszönöm.
    Én ezt használom és bizony van egy nagyon jó tulajdonsága. Ingyé van!
    http://www.getpaint.net/


  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    R2: Éppen kezdtem megnyugodni, hogy egyelőre nem érnek utol, mikor Szabi került a második helyre, és valami eszeveszett tempóban közeledett. Aztán harc . Nagyon élveztem, remélem nem voltam durva, igyekeztem vigyázni rád, s szabályosan védekezni.
    A végére elfogytak a gumik, szerencsére Szabinál is, így szoros befutó ígérkezett.

    És akkor az a kanyar: nem tudom pontosan mi történt, talán te jobban érezted. Nevezetesen hogy be tudtál volna fordulni, ha nem érek hozzád? Aztán próbáltalak visszaforgatni, ez sikerült is, a következőben pedig rádzártam. Ott csak én vesztettem még egyet. Így is az eddigi legjobb eredményem, örülök neki.

    Mindenesetre elnézést, lehettem volna óvatosabb, de elragadott a láz, ez lehetett volna az első győzelmem
    Hát jó kis buli volt, a kedvencem az volt, mikor utolsó körben visszaelőztél, én meg a szoros jobb-bal kombinációban egy dupla drift-tel visszavettem a helyem..

    Hát a végén maradjunk annyiban, hogy az én első győzelmem lett volna.. (hacsak B szerveres is) , kicsit túlerőltetted azt a féktávot, nem ott lett volna még egy sanszod, hanem a célegyenesben.

    De köszönöm szépen a meccset, én is nagyon élveztem!

  7. #32
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    "B" szerver

    Hát mit is írjak, megmondom őszintén nem sok kedvem van bármit is. Ez a visszatérés nem úgy sikerült ahogy terveztem és ennek elsősorban nem én vagyok az oka.

    Q: Nem tudom mi történt a pályával, vagy a szerverrel, de én ilyet még nem tapasztaltam. Prekvalin és a verseny előtti edzésen is simán megfutottam a 2:05 eleji időt, erre időmérőn képtelen voltam egy 2:05-ős időt megfutni. Prekvali alapján akár 3-dik helyről is indulhattam volna ehelyett rendkívül gyenge teljesítménnyel a mezőny végéről. P:15

    R1: A rajtot elrontottam (hiába szokni kell még a Hondát) de T1-nél szépen eljött a mezőny voltak lökdösődések, helyezkedések, de ez még belefér. A 12-13-dik helyért csatáztam végig, Fejes úrral többször is kontaktoltunk, emlékszem rá az előző bajnokságból, akkor is kicsit nehéz volt megszokni az egyedi vezetési stílusát, hát nem sokat változott azóta sem. Szabitól is kaptam egy kisebb pofont, de azt mondom még mindez bele is fér mindaddig amíg a másiknak előnye nem származik belőle. DE. És itt jön a lényeg; minden esetben ezek a pöckölések, oldalba lökések elég voltak arra, hogy elveszítsem a tempómat, lekerüljek az ideális ívről, így nem volt nehéz megelőzni. Visszatérve a versenyhez, a végén semmi izgalom, max. annyi, hogy az egyik Hondás kolléga hibázott előttem és az ölembe hullott végül a 12-dik hely, ennyi. P:12

    R2: A rajt jobban sikerült, de voltak itt is csete-paték, majd ami az előző futamnál Fejes Sanyi volt most itt Varga Ákossá változott. Gyakorlatilag minden kanyarban oldalról, jobbról-balról telibe verte az autómat, az elején a bal első futóművemet is elütötte. Így szenvedtem végig, de hatalmas csatában feljöttem a 9-dik helyig, ám a futóműhiba nem tette lehetővé, hogy olyan tempót menjek mint kéne így mögöttem hatalmas tumultus alakult ki. Így a 6-dik körben a célegyenesben 3-4-en akartak megelőzni ami persze nem sikerült és hátulról az egyik kékes-sárga Honda telibe vert, aminek a vége pördülés, fordulás, a pálya szélén való kikötés. Innen már nincs mit írni, mert gondoltam ESC-é, de az autó épen maradt valamennyire így ha másból nem becsületből végig mentem. P:16

    Alapból utálom ezt a pályát, de most még jobban megutáltam. Tudom, hogy új szezon és sok új induló van közöttünk, de kérek szépen mindenkit, hogy ne kamikaze modjára versenyezzünk. Hihetetlen dolgokat láttam a hátsó traktusban, volt olyan pilóta, aki majdnem minden kanyart úgy vett, hogy füstölősre fékezte a gumit. Aztán persze csodálkozott, hogy 3 kör után már egy kanyart se tudott bevenni. A másik az oldalra nézés, hihetetlen, hogy egyesek úgy térnek vissza a pályára, vagy a pályán úgy váltanak ívet, hogy figyelembe se veszik lehet ott másik versenyző is. Tessék sokat gyakorolni van most két hét a kövi futamig, és most nem nehéz pálya következik; Monza ami egy gyors könnyen tanulható pálya. Én is szívesen benne vagyok abba, hogyha vagyunk fent 4-5en akkor fussunk egy-egy versenyt, hogy szokjuk a versenykörülményeket, mert látom, hogy több embernek ez okozz problémát, hogy van mellette valaki. Vannak pozitív dolgok is, Pl. Böndör Család nagyon korrektül és szépen versenyeztek végig látszott, hogy ők már mentek tömegben.

    Na végszónak, most már nem akarom sokat húzni. Tudom, hogy sokaknak első futama volt és elnézést várnak tőlem, de azért, hogy későbbiekben tanuljanak a dologból az eseteket szigorúan csak kivizsgálás céljából megóvom, aztán majd kiderül, hogy hibáztak-e vagy sem.







  8. #33
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    "A"

    Néhány gondolatot én is firkantanék. Régen látott ekkora tömeget a pályán az itteni publikum, mindenki tudja mire gondolok. Köszönöm, köszönjük, én úgy gondolom megtiszteltetés egy pályán - szerveren versenyezni egy világbajnokkal. Bízunk benne hogy a létszám kitart a bajnokság végéig.
    Na de ami az én versenyemet illeti. Meglepődtem hogy bekerültem "A" szerverre, csatlakozva az előttem szólokhoz, nem a kedvenc pályám, szenvedtem is rendesen, de itt hogyan lehet olyan űridőket menni, még mindig pislogok.

    Qalin hoztam az idomet, se jobbat se rosszabbat mint előtte, ezzel megvolt a 22-ik hely.
    Race1: Tartott a T7-ig talán, mikor, minta színházba a függöny, szétlibbentek előttem az autók, csak annyit láttam hogy egy általam fényezett sárga fekete bömös parkol keresztbe a pályán, gondoltam ha már ott áll telibeverem, letesztelve a festék vastagságát. Hátulról viszont valaki letesztelte a Honda hátsó lökösét, visszajátszásba láttam, hogy nem bírta a kiképzést, egyből szárnyakat növesztett, és lerepült. Innentől kezdve futómű kuka, a bal feső sarokba lévő számláló átváltott stopperórára, az előttem lévő autóhoz mért külömbség csak nött és nött. eléggé légüres térben autóztam végig. 21. hely a vég.
    Race 2:
    Ez már egy kis versenyt is hozott számomra, jókat csatáztam az elején a már emlegetett sárga fekete bömössel, alias Csányi Balázzsal, majd Kórodi Istivel, egy keveset Csuti Zolival, néztem is hogy mit keres itt hátul. Élveztem nagyon.
    Még egy kicsit a rajtról meg az autókról. Hát ez szörnyű, ennyi bömössel rajtot venni, mintha állnék. öcsém úgy mennek el mellettem ráérnék megreggelizni és utána elindulni, nem tudom mit küzdöttem velük.
    Két hét múlva a következő.
    .

  9. #34
    Michelisz Norbert Versenyző Michelisz Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    39
    Üzenetek
    44
    Jó kis futam lehetett, gratula a helyezetteknek! Sajnálom, hogy az én versenyem így alakult, rég vártam már ennyire hogy leüljek versenyezni és szerencsére készülni is volt időm. Az időmérőn még elment az FPS esés, de versenyen egyszerűen elviselhetetlen lett a rajtnál és ha valakihez nagyon közel mentem. Sajnos kétszer a fűre kerültem, úgy, hogy az előtte lévő pillanatban még más helyén voltam a pályának. Tudtok erre valami megoldást? Soha nem volt még ilyen gondom. Volt restart, látható autók:4, minden effekt ki, felbontás le, de az FPS soha nem ment 21 fölé.

    Előre is köszi!

  10. #35
    Bocs mégegyszer hogy találkoztunk a pályán Zoli nem volt szándékos a dolog, de így visszanézve te is jöttél belém már az elején de semmigond belőle, egy biztos régen nem mentem ekkora tömegbe és ilyen szorosan nem volt egyszerű főleg uj autóval.Szal bocs

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Michelisz Norbi írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis futam lehetett, gratula a helyezetteknek! Sajnálom, hogy az én versenyem így alakult, rég vártam már ennyire hogy leüljek versenyezni és szerencsére készülni is volt időm. Az időmérőn még elment az FPS esés, de versenyen egyszerűen elviselhetetlen lett a rajtnál és ha valakihez nagyon közel mentem. Sajnos kétszer a fűre kerültem, úgy, hogy az előtte lévő pillanatban még más helyén voltam a pályának. Tudtok erre valami megoldást? Soha nem volt még ilyen gondom. Volt restart, látható autók:4, minden effekt ki, felbontás le, de az FPS soha nem ment 21 fölé.

    Előre is köszi!
    Szia, offline 25 fős AI mezőny ellen is ugyan úgy fennáll a probléma, vagy csak online tapasztaltad?

    Gondolom minden más programot kikapcsoltál (vírusirtó, frissítők, egyéb háttérben futó alkalmazások), ugye?

    Milyen géped van és mekkora felbontásban játszol?

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy új szezon és sok új induló van közöttünk, de kérek szépen mindenkit, hogy ne kamikaze modjára versenyezzünk. Hihetetlen dolgokat láttam a hátsó traktusban, volt olyan pilóta, aki majdnem minden kanyart úgy vett, hogy füstölősre fékezte a gumit. Aztán persze csodálkozott, hogy 3 kör után már egy kanyart se tudott bevenni. A másik az oldalra nézés, hihetetlen, hogy egyesek úgy térnek vissza a pályára, vagy a pályán úgy váltanak ívet, hogy figyelembe se veszik lehet ott másik versenyző is. Tessék sokat gyakorolni van most két hét a kövi futamig, és most nem nehéz pálya következik; Monza ami egy gyors könnyen tanulható pálya. Én is szívesen benne vagyok abba, hogyha vagyunk fent 4-5en akkor fussunk egy-egy versenyt, hogy szokjuk a versenykörülményeket, mert látom, hogy több embernek ez okozz problémát, hogy van mellette valaki. Vannak pozitív dolgok is, Pl. Böndör Család nagyon korrektül és szépen versenyeztek végig látszott, hogy ők már mentek tömegben.
    Sajnos első futam első két körében mindkétszer kiraktak a T1-ben, így volt alkalmam megfigyelni mi megy a mezőnyben... hát maximálisan egyetértek Zolival, lesz dolga a VB-nek rendesen!

    Mindazonáltal ne feledkezzünk meg róla, hogy sokaknak az első futama volt itt, az induló bajnokságok elején jellemző, hogy az első pár versenyen még sok a probléma, reméljük mindenki tanul a hibáiból és pár futam után rendeződik a helyzet.

    Amit fontos külön kiemelnem:
    Óvást bárki bármikor benyújthat, amikor úgy érzi szabálytalanságot tapasztalt, vagy csak akkor is, ha egy kétes szituációban szeretné kikérni a VB véleményét. Fontos megérteni, hogy az Óvás benyújtása nem azt jelenti, hogy haragszol a másikra, nem "bemószerolás", hanem a Fair Play, az egységes bánásmód, a felelősségvállalás és a hibákból való későbbi tanulás eszköze, amely mindannyiunk közös érdeke itt a bajnokságban.


    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szabitól is kaptam egy kisebb pofont, de azt mondom még mindez bele is fér mindaddig amíg a másiknak előnye nem származik belőle. DE. És itt jön a lényeg; minden esetben ezek a pöckölések, oldalba lökések elég voltak arra, hogy elveszítsem a tempómat, lekerüljek az ideális ívről, így nem volt nehéz megelőzni.
    A VB is azon az állásponton van, hogy ahol vki szabálytalanság következtében tempót, vagy lendület veszít (még ha pozíciót nem is), akkor az az eset is felelősségre vonást érdemel.


    Ami a mi esetünk illeti, az ilyen helyzetekben mindig kicsit bajban van a VB, mikor két autó fej-fej mellett haladva ér össze úgy, hogy mindkét pilótának lett volna lehetősége "szélesebben" menni, ezeket jellemzően verseny balesetnek szokta a VB elkönyvelni, mivel a két autó egyenrangú félként van jelen a szituációban. Neked is volt egy ilyen esetet ~2 kanyarral korábban, ahol viszont te voltál belül és te jöttél ki jól belőle... de hogy ki ment neki kinek, azt már bonyodalmas korrekten megítélni...

    Ezt csak előzetesen mondom (nem mint VB tag) és a saját esetem elbírálásban természetesen nem fogok részt venni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 31. 14:25.

  13. #38
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Hát hol is kezdjem, már régóta érlelődött bennem a dolog, de most vált valóra az álmom. Nagyon szerettem volna készíteni videót a játékból és hát a régi gépem nem volt alkalmas erre, ezért most mikor felújítottam lehetősségem lett a dolog kipróbálására.

    Úgyhogy fogadjátok sok szeretettel első videómat, ami hát hogy is mondjam nem elsősorban a futamról szól, de remélem tetszeni fog. Nézzétek el nekem az előforduló hibákat életemben először csináltam mindent, lehet és biztos vannak benne hibák. A másik egyelőre a minőségen nem tudtam javítani, arra majd rájövök hogy kell. Ha tetszik és van rá lehetőségem lesz folytatás!

    Akkor storno amit írtam, amíg valaki nem segít addig nincs videó!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2013. 01. 31. 16:30.







  14. #39
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Hát hol is kezdjem, már régóta érlelődőtt bennem a dolog, de most vált valóra az álmom. Nagyon szerettem volna készíteni videót a játékból és hát a régi gépem nem volt alkalmas erre, ezért most mikor felújitottam lehetősségem lett a dolog kipróbálására.

    Úgyhogy fgoadjátok sok szeretettel első videómat, ami hát hogy is mondjam nem elsősorban a futamról szól, de remélem tetszeni fog. Nézzétek el nekem az előforduló hibákat életemben először csináltam mindent, lehet és biztos vannak benne hibák. A másik egyelőre a minőségen nem tudtam javítani, arra majd rájövök hogy kell. Ha tetszik és van rá lehetőségem lesz folytatás!

    https://www.youtube.com/watch?v=sVyhUrIddkM
    Le van tiltva a videó

  15. #40
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Le van tiltva a videó
    Igen én is látom, valszeg a zene miatt. Az a baj nem tom mi kell ahhoz, hogy egy zenét elfogadjon a yotube, fel kell tüntetni a szerzőt, vagy mit? Valaki tud segíteni?







  16. #41
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    na akkor én is

    1. futamom itt, 2. szerverre kerültem

    Q: elején vezettem aztán szépen csúsztam hátra kb a P7-ig

    R1: jól eljöttünk, vagy 5 körig jó csaták és 1-2 pilóta el is tűnt előlem 3. helyig jöttem fel, mögöttem csatáztak és maradtak le, az első már nagyon vezetett de szépen közeledtünk rá, már 1-2 sec volt a különbség a végére, lehetett volna még 1-2 kör és ki tudja mi a vége, így P3

    R2: itt volt egy baleset amit nem tudtam elkerülni de komolyabb sérülés nélkül mehettem tovább, itt is kb futam feléig sikerül a 4. helyre feljönnöm, előttem csapattársam Matejka Zoli ment, kezdtünk az elejéhez felzárkózni mögöttem is elég közel kerültek de a végére maradt még tempó így a 1,5-2 secet meg tudtam tartani,
    éreztem hogy az elejébe disco lesz, be is jött az utolsó egyenes féktávján, Zoli megörökölte az 1. helyet én meg a 3.-at :P

    jók voltak a futamok, köszi, rosszabb ne legyen ennél 2*P3 és csapatba is jött egy győzelem, sőt egy jó igazolásunk is volt Böszi személyében(akit még meg kell majd ismerjek)

  17. #42
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Igen én is látom, valszeg a zene miatt. Az a baj nem tom mi kell ahhoz, hogy egy zenét elfogadjon a yotube, fel kell tüntetni a szerzőt, vagy mit? Valaki tud segíteni?
    Fizesd ki a jogdíjakat.
    .

  18. #43
    Csuti Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 05. 19.
    Város
    Kiskunhalas
    Életkor
    28
    Üzenetek
    4
    Először is gratulálok mindenkinek
    Az időmérőn nem jött össze a várt kör..kicsit idegesített a dolog, dehát a futamon osztják a pontokat..
    Első futamon a 8.helyről indultam,a rajtom tökéletes volt igy feljöttem az 5.helyre,próbáltam menni Báldiékkal.
    A futam elején Norbi megpörgött előttem így nyertem egy pozíciót.
    Az utolsó körökben nagyon elkopott a gumi,Neszvecskó keményen támadott és sajnos el is ment mellettem,így maradt a végén az 5.hely
    A második futamon kicsit több eséllyel indulhattam a fordított rajtrács miatt,azonban a rajtnál összeértem Neszvecskóval és kicsúsztam a pályáról,ami meg is határozta nekem a futam hátra levő részét.Feltudtam kapaszkodni a 11-12.helyig,azonban már nagy volt a hátrányom a többiekhez képest.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Fizesd ki a jogdíjakat.
    Valahogy meg lehet neki adni, hogy ki a szerző és akkor engedi, de még én se jöttem rá hogyan.

    De ha teszel alá tisztességesen motorhangot, akkor nem tudja felismerni a számot!

  20. #45
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg Michelisz Norbi írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis futam lehetett, gratula a helyezetteknek! Sajnálom, hogy az én versenyem így alakult, rég vártam már ennyire hogy leüljek versenyezni és szerencsére készülni is volt időm. Az időmérőn még elment az FPS esés, de versenyen egyszerűen elviselhetetlen lett a rajtnál és ha valakihez nagyon közel mentem. Sajnos kétszer a fűre kerültem, úgy, hogy az előtte lévő pillanatban még más helyén voltam a pályának. Tudtok erre valami megoldást? Soha nem volt még ilyen gondom. Volt restart, látható autók:4, minden effekt ki, felbontás le, de az FPS soha nem ment 21 fölé.

    Előre is köszi!
    Hali!
    Nekem is volt régebben hasonló problémám, igaz nekem csak néha kezdett el szaggatni 20-21 fps-el, aztán fél körig minen jó volt, aztán megint. És nem a grafika okozta, mert én is mindent megcsináltam amit csak a beállítások engednek, de semmi javulás...
    Hogy pontosan mitől javult meg azt nem tudom, de akkoriban elég kevés szabad helyem volt a merevlemezeimen, úgyhogy takarítottam egy keveset, azóta nem jelentkezett ez a probléma, de elég abszurd megoldásnak tűnik, úgyhogy lehet, hogy csak véletlen egybeesés.

  21. #46
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    Q: Nem tudom mi történt a pályával, vagy a szerverrel, de én ilyet még nem tapasztaltam. Prekvalin és a verseny előtti edzésen is simán megfutottam a 2:05 eleji időt, erre időmérőn képtelen voltam egy 2:05-ős időt megfutni. Prekvali alapján akár 3-dik helyről is indulhattam volna ehelyett rendkívül gyenge teljesítménnyel a mezőny végéről. P:15

    Szeva!

    Nekem is volt ilyen gondom, a nagy differencia a két körülmény között akár 1mp is. Lecseréltem a 3 éves technikát 1 korszerűre és javult a tele szerver esetére.

  22. #47
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Csuti Zoli írta Hozzászólás megtekintése
    Először is gratulálok mindenkinek
    Az időmérőn nem jött össze a várt kör..kicsit idegesített a dolog, dehát a futamon osztják a pontokat..
    Első futamon a 8.helyről indultam,a rajtom tökéletes volt igy feljöttem az 5.helyre,próbáltam menni Báldiékkal.
    A futam elején Norbi megpörgött előttem így nyertem egy pozíciót.
    Az utolsó körökben nagyon elkopott a gumi,Neszvecskó keményen támadott és sajnos el is ment mellettem,így maradt a végén az 5.hely
    A második futamon kicsit több eséllyel indulhattam a fordított rajtrács miatt,azonban a rajtnál összeértem Neszvecskóval és kicsúsztam a pályáról,ami meg is határozta nekem a futam hátra levő részét.Feltudtam kapaszkodni a 11-12.helyig,azonban már nagy volt a hátrányom a többiekhez képest.
    Ne haragudj, de vagy 3 körig röhögtem hogy szarrá horpadt tetős BMW-vel szétaláztál
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  23. #48
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Igen én is látom, valszeg a zene miatt. Az a baj nem tom mi kell ahhoz, hogy egy zenét elfogadjon a yotube, fel kell tüntetni a szerzőt, vagy mit? Valaki tud segíteni?
    A szerzőt érdemes feltüntetni, nem a youtube miatt, hanem illendőségből.
    A youtubnál gép elemzi a cuccot, olvasni viszont nem tud, így számukra mindegy odaírod-e..
    Ha bemész a Profilod->Videokezelő->Feltöltések részbe, ott jelzi egy vörös négyzetben háromszöggel a problémát. Ha azt írja ott, hogy "A videó le van tiltva .." vagy "Harmadik féltől ..", stb. akkor arra kattints rá. Azon az oldalon tudod jelezni, hogy méltányos felhasználás vagy egyéb kifogás miatt hagyjanak békén Általában méltányolják a kérésed, és bár a videón rajta marad a jelzés, te nem kapsz büntetést, valamint a videód elérhető marad. Illetve lehetőleg ne nyilvánosnak jelöld, hanem Nem listázott-ként.
    És ahogy Szabi írta, ha elfeded a zenét, akkor nem ismeri fel (senki).

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

  25. #50
    Csuti Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 05. 19.
    Város
    Kiskunhalas
    Életkor
    28
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, de vagy 3 körig röhögtem hogy szarrá horpadt tetős BMW-vel szétaláztál
    hát ja ,repültem eggyet
    én nem láttam sajna a saját kocsim futamon

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •