Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 66 (66 összesen)

Téma: HTCM6 - Istanbul (Szezonnyitó)

  1. #51
    Báldi Gergő Regisztrált KisKimi logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    28
    Üzenetek
    5
    Jó kis futamok voltak, sajnálom nagyon a második futamot, rajtnál is belekerültem a darálóba, utána pedig a 8-asban is elszálltam, sikerült megfogni, de valaki eltalált, ezután pedig nagyon nem olyan volt az autó, ahogy azelőtt. A pálya nem tartozik a kedvenceim közé, így ez az eredmény jónak tűnik elsőre, azonban mégis ott van bennem hogy "Az a fránya második futam...". Első verseny kárpótol valamennyire, nagyon jó csata volt Sinka Danival ( remélem mindenhol korrekt voltam, az utolsó kanyarokban nem igazán láttam át hogy hol vagy, mit szeretnél, volt is egy kocc, ha jól emlékszem, bocsi érte. ) Monza sem egy szívemcsücske-pálya, azonban mégis szeretnék valami hasonló eredményt elérni ott. See you in Italy!
    "If you want to live your own life, you have to ignore what others say about you."

  2. #52
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Féltem kicsit a futamtól. Na jó, nem kicsit!
    Új szezon, új pilóták, új pálya, új autó. Minden adott volt hogy ne legyek magabiztos.
    Ráadásul nem sikerült a pályával összebarátkozni, valahogy nem találtam rajta a ritmust.

    Q: Tudtuk, éreztük, láttuk hogy az élmezőny más ligában játszik, a középmezőny viszont finomnak ígérkezett. Nem tudtam megfutni a PB időmet, pont az utolsó próbálkozásomnál jöttek ki elém és nagyon rossz ritmusban próbált elengedni, nem értem fel újabb gyors körre, de sok nem maradt benne, maximum Kristófot kaphattam volna el, de nem volt nagy jelentősége: P13.

    R1: Talán jobb is volt hogy belső ívről kezdhettem a futamot. Közepes rajt, T1-ben meghűlt bennem minden ahogy Szeghy sporttárs a külső ívről áthúzott előttünk, nagyjából két centin múlott hogy nem forgattam meg, túléltük a rajtot! Vétek Csabi kezdett támadni és nehezen tudtam tartani a lépést, be-be bújt de nagyon korrektül és tisztán próbálkozott, ezúton is köszönöm! Jó kis csata volt!
    Aztán a 4. vagy 5. körben jobban fordult rá a célegyenesre és belül elkezdett mellém jönni, T1-hez érkezve el is vettem hogy forduljon de annyira vigyázott rám hogy nem ment el, tempót, ritmust vesztettünk mindketten mert egymásra vártunk, ő sajna bele is hibázott és lemaradt.
    Előttem a csapattárs Dávid birkózott Kristóffal, öröm volt nézni. Szép csata volt! Miután legyűrte nagy nehezen, az utolsó 2 körre megkaptam Kristófot és hol Ő hol Én voltunk gyorsabbak egy árnyalattal a másiknál, de nem sok mindent tudunk kezdeni a fogyó gumikon egymással, aztán az utolsó kanyarban sikerült egy pici hibát kierőszakolni és megelőznöm. Nagy csata volt! 12. hely. Melós 12. hely!

    R2: Szuper rajt, fogtam is pár helyet de T1-be érve valakit tetőre raktak, satu fék, a külső íven a csapattárs, épp hogy megúsztuk, viszont vissza is jöttek így a 11. helyen ismét Dávid és Kristóf előttem, Antal Gábor Seatja mögöttem. Aztán a 8-asban balhé, megúsztam szerencsére, viszont a csapattárs nem. Fedor elbújt mellettem, próbáltam menni vele de Antal Gábor annyira jött a Seattal hogy egy kicsit hosszabbra mért féktávnál máris elbújt. Innentől konkrétan nem sok minden történt, mentem utánuk, hol rájuk estem, hol kicsit lemaradtam, ekkor Fazekas Árpi ijesztgetett hátulról de konkrét akció már nem volt, begurultam 12.-nek.

    Úgy éreztem most magam mint aki a hazai bajnokságból hirtelen a nemzetközi VB mezőnyben találja magát. Ismeretlen nevek (akiknek picit utánanézve azért látható hogy komoly múlttal rendelkező, bajnokságokat nyert pilóták), új felállású csapatok, új festések, új pilóta-autó párosítások... Mindenképpen érdekesnek és izgalmasnak ígérkezik ez a szezon!

    Gratula minden dobogósnak és célba érkezőnek, különösen a BMW-re átnyergelt középmezőnybeli kollégáknak, azt hiszem jó kis csatákat fogunk itt még vívni!

    Találkozunk Monzában!

  3. #53
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Aztán a 4. vagy 5. körben jobban fordult rá a célegyenesre és belül elkezdett mellém jönni, T1-hez érkezve el is vettem hogy forduljon de annyira vigyázott rám hogy nem ment el, tempót, ritmust vesztettünk mindketten mert egymásra vártunk, ő sajna bele is hibázott és lemaradt.
    Látod, inkább eldobtam a vasat, nehogy bajod legyen! Viccet félre téve tényleg jó móka volt, kár hogy ott elbaltáztam a kigyorsítást, elpattogott a feneke. A reflexek még csak most alakulnak a BMW-re, szokni kell. Jó csata volt, élveztem én is. És tényleg remek érzés, amikor a másik figyel rád

  4. #54
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    B-szerver

    Q: 2.04.6-os űridő!!!. Egész héten nem sikerült 2.05 alá bemennem, az első kanyar egyszerűen nem akart összejönni, mindig csak beestem ahogy éppen sikerült. Aztán gondoltam talán nem 3.-ban kéne bevenni, így szúrtam egy kettest, és tádámm első szektor -0.5! Valószínű ez ill. egy jól kivitelezett 8-as kanyar miatt sikerült bejönnöm P2-re. Ennek ugye örülni kellene, de én csak egyre idegesebb lettem. Úristen 2.-ról kell indulnom, nincs előttem senki de ott van mögöttem mindenki, hát ezek engem megesznek!
    (Itt kérdezném meg, mikor azt mondjátok PB időt mentem, az mit jelent?)
    R1: Szóval, adrenalin egekben, kormányt majdnem letörik, asztal remeg, és azon agyaltam hogy most mi lesz. Mondom első kanyart elrontom, 20 halott, lincshangulat, VB rám küldi a verőlegényeit, beperel és valószínű még az internet előfizetésemet is visszamondatja.
    Ehhez képeszt sikerült egy közepesen szar rajtot vennem, a "szárnyas" BMW ahogy kell el is repült mellettem. T1-be is kicsit túl nagy tempóval érkeztem igaz nem sokkal, de ez épp elég volt hogy Szabit kiforgassam, úgyhogy bocsi nincs mentségem elszúrtam, jogos a bünti.
    Így maradt a P2, sikerült is egy picit elnyúlnom, egészen a 3. körig. T7-t szélesen vettem plusz padka és már néztem is szembe a többiekkel, sebaj P8 go tovább. T8 Gyuribácsi majd Petrovai András kocc és megint forogtam, ezután még teljesen vétlenül Fári Ádám Dániel (bocs nem tudom melyik nevedet használod) is belém csúszott, hátsó futómű kuka. Nagyából ennyi volt az első futam, ugyan párszor még visszakapaszkodtam de az autót nagyon nehéz volt irányítani, maradt a P18.
    Boxban vettem észre hogy a "Qualy setup"-al mentem.
    R2: Utolsó hely, teljes nyugalom, Buddha hozzám képest sorozatgyilkos. Fantasztikus BMW-t megszégyenítő rajt!!!. T1-re már négyel előrébb voltam, majd a kör végére még kettő, P12. A 5. körben már P9, de a 8-as kivezetőjét elrontottam így a régóta nyomomban lévő Vida Zoli megelőzött. Viszont egy körrel később ugyan ott ő is hibázott, így vissza vettem a pozíciót. Két kanyarral arrébb a hátsó egyenes vissza fordítójánál Varga Ákossal együtt nagyon rövid féktávot vettek, de mind a ketten túlcsúsztak, szó szerint beestek mellém, ezt esélyem sem volt lereagálni, így Zolival volt egy kis kocc is. A pozíció maradt de ekkor már Böndör János volt a nyomomban, és a 9-ben egy hibámat kihasználva be is előzött, vége P10.

    Ez volt az első versenyem veletek (GTL-Cadwell-t leszámítva), rengeteg hiba, R1-re rossz setup, de ennek ellenére élveztem a futamokat, jó kis csaták voltak, jöhet Monza!

    Valamint nagy gratula minden dobogósnak és célba érkezőnek!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2013. 02. 01. 15:31.

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Itt kérdezném meg, mikor azt mondjátok PB időt mentem, az mit jelent?
    Personal Best


    Amúgy kíváncsiságból rákerestem, van még pár opció:
    http://acronyms.thefreedictionary.com/Personal+Best

  6. #56
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Personal Best


    Amúgy kíváncsiságból rákerestem, van még pár opció:
    http://acronyms.thefreedictionary.com/Personal+Best
    Köszi!
    Hát van pár!

    Most őszintén, mi a tököm az a "Palladium Books"?

    ...de a Pit Bull ill. Power Bomb se rossz!

  7. #57
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Hát vért izzadva, de nagy nehezen mégiscsak elkészült az első videóm, amit a youtube nem tilt le jogdíjak miatt. Fogadjátok szeretettel, nem egy nagy szám, lehet fikázni, szidni, sajnos nem az a zene van alatta amit szerettem volna és a minőség se az igazi. De ez van két napi munka után egyelőre ennyit tudtam. Ha lesz rá igény és tetszik a többségnek akkor lesz folytatás.

    http://www.youtube.com/embed/xX_UcPT_c0w
    Utoljára módosította: Zoliee; 2013. 02. 01. 23:01.







  8. #58
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Hát vért izzadva, de nagy nehezen mégiscsak elkészült az első videóm, amit a youtube nem tilt le jogdíjak miatt. Fogadjátok szeretettel, nem egy nagy szám, lehet fikázni, szidni, sajnos nem az a zene van alatta amit szerettem volna és a minőség se az igazi. De ez van két napi munka után egyelőre ennyit tudtam. Ha lesz rá igény és tetszik a többségnek akkor lesz folytatás.

    http://www.youtube.com/embed/xX_UcPT_c0w
    Baszcsi, azt hittem valami funky összefoglaló

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Hát vért izzadva, de nagy nehezen mégiscsak elkészült az első videóm, amit a youtube nem tilt le jogdíjak miatt. Fogadjátok szeretettel, nem egy nagy szám, lehet fikázni, szidni... De ez van két napi munka után egyelőre ennyit tudtam. Ha lesz rá igény és tetszik a többségnek akkor lesz folytatás.

    http://www.youtube.com/embed/xX_UcPT_c0w
    Hát én alapvetően nem szeretem azokat a vidókat, amikbe ennyi ütközés van, mert mindig cikinek érzem, hogy nálunk ilyenek (is) történnek...


    Mondjuk ha ez volt a cél, akkor valóban tanulságos.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 02. 02. 11:57.

  10. #60
    Korcsmáros György Versenyző Gyuribácsi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    46

    Smile Istanbul video

    Saját szórakoztatásomra összedobtam egy filmet az istambuli futamról /B szerver/.Gondoltam megosztom veletek, ez az első kísérletem a filmek terén.Mint minden szentnek, nekem is magam felé hajlott a kezem, és 98%-ban magamat mutatom. De azért néha mások is vannak a filmen.Néha.

    http://www.youtube.com/watch?v=KOrYM...4wezLw&index=1

  11. #61
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Gyuribácsi írta Hozzászólás megtekintése
    Saját szórakoztatásomra összedobtam egy filmet az istambuli futamról /B szerver/.Gondoltam megosztom veletek, ez az első kísérletem a filmek terén.Mint minden szentnek, nekem is magam felé hajlott a kezem, és 98%-ban magamat mutatom. De azért néha mások is vannak a filmen.Néha.

    http://www.youtube.com/watch?v=KOrYM...4wezLw&index=1
    Jó lett, grat. De miért a Monza topikba linkelted be?
    .

  12. #62
    Várhegyi Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 11. 07.
    Üzenetek
    55
    Idézet Eredetileg Gyuribácsi írta Hozzászólás megtekintése
    Saját szórakoztatásomra összedobtam egy filmet az istambuli futamról /B szerver/.Gondoltam megosztom veletek, ez az első kísérletem a filmek terén.Mint minden szentnek, nekem is magam felé hajlott a kezem, és 98%-ban magamat mutatom. De azért néha mások is vannak a filmen.Néha.

    http://www.youtube.com/watch?v=KOrYM...4wezLw&index=1
    Köszi a videót, nagyon tetszett

  13. #63
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Úgy látszik ma ilyen videós nap van! Fogadjátok szeretettel második videómat, amely talán jobb lett mint az első. A "B" szerver 2-dik futamát dolgozza fel, remélem tetszeni fog mindenkinek!

    http://www.youtube.com/watch?v=kzYVc...ature=youtu.be







  14. #64
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látszik ma ilyen videós nap van! Fogadjátok szeretettel második videómat, amely talán jobb lett mint az első. A "B" szerver 2-dik futamát dolgozza fel, remélem tetszeni fog mindenkinek!

    http://www.youtube.com/watch?v=kzYVc...ature=youtu.be
    Köszönjük, jó lett, egyre jobb

  15. #65
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Szuper jók, köszi neked is és Gyurinak is

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Elnézéseteket kérjük, de megcsúsztunk a büntetésekkel, lehet hogy csak a szerdai napon tudjuk kihirdetni őket. Kérlek figyeljétek majd a fórumot szerda délután, de nagyon igyekszünk nem elhúzni addig.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •