Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (66 összesen)

Téma: HTCM6 - Istanbul (Szezonnyitó)

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    HTCM6 - Istanbul (Szezonnyitó)

    A HTCM6 Tavasz bajnokság 1. futama

    Időpont: 2013. Január 30
    . (szerda)
    Pálya: Istanbul 2006
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Warm Up hossza: 5 perc
    Versenytáv: 2 x 11 kör
    Szerverjelszó: a versenyekre érvényes állandó jelszó
    Rajt: állórajt mindkét futamon


    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!


    Indulási feltételek és általános társalgó:
    HTCM6 - Tavaszi Szezon


    -------

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy meggondolatlan manőverrel, hagyjatok mindig helyet egymásnak, inkább többet, mint kevesebbet! A
    szabályzat
    előírásainak betartása és a sportszerű magatartás kötelező érvényű minden résztvevő számára!

    A gyakorlás alatt erőteljesen javallott a jobb köridő hajszolásán kívül a páros szituációk begyakorlására is időt fordítani, a nagy tömegben ennek amúgy is nagyobb hasznát fogjátok venni, mint mínusz 3-4 tizednek.

    -------

    TeamSpeak szerverünk elérhetősége: Masters TS

    A futammal kapcsolatos csevej pedig jöhet ide! Sok sikert és jó tapadást!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 27. 18:02.

  2. #2
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Kezd körvonalazódni a mezőny... izgalmasnak ígérkezik a szezon!
    Rögtön egy karakteres pályával kezdődik az idény, izgatottan várom első BMW-s futamom... és az Őszi szezon végeredményét!

    Üdv minden új indulónak és visszatérőnek, remélem Norbi is jelen lesz a szezonnyitón.

    Jó tapadást!

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves versenyzők!

    Január 30.-án este 21:00-kor elrajtol a mezőny, kezdetét veszi a HTCM6 - Tavaszi bajnokság!

    Az futamon való induláshoz minden szükséges információ le van írva, vagy be van linkelve a bajnokság és a futam topikok első hozzászólásaiba, kérlek ezeket nagyon figyelmesen olvassátok el!
    A VERSENYSZABÁLYZATOT minden résztvevőnek az utolsó betűig ismernie és alkalmaznia kell!

    A futamon csak az érvényes nevezéssel rendelkező szervertagok indulhatnak el, nevezést a prekvalifikációs oldal alján lehet leadni a megfelelő autó kiválasztásával szerda este 20:00.-ig.

    Mivel igen valószínű, hogy a magas résztvevőszám miatt több szervert kell majd indítanunk, ezért este 8 után figyeljétek a futam topikját, ott tesszük ugyanis majd közzé, hogy prekvalon elért eredmény alapján mely versenyzők melyik szerverre kerültek besorolásra! Aki mégsem tud indulni a futamon, az mindenképpen vonja vissza a nevezést, mert különben miatta valaki fölöslegesen a "B" vagy "C" szerverre fog kerülni.


    *******************************

    A futamon való induláshoz minden versenyzőnek kötelező feltenni az alábbi két csomagot:

    HTCM6 Tavasz - Pack
    HTCM6 Tavasz - SkinPack 1.0


    ********************************

    Végezetül kérnénk minden versenyzőt a nagyon magas fokú óvatosságra és körültekintésre a pályán, mi itt a GTR-Masters-en nagyon szigorúan vesszük a fariplay-t, az ütközéseket és a leszorításokat! Fékezzetek mindig időben (inkább kicsit korábban, mint kicsit később!), hagyjatok magatok mellett mindig elég helyet a pályán, ha nem vagytok benne biztosak, hogy nincs senki mellettetek... és ne menjetek bele fölöslegesen kockázatos manőverekbe, melyek veszélyeztetik a többi versenyző épségét! Az elkövetett szabálytalanságokat nagyon szigorúan fogjuk büntetni!



    A futamhoz sok sikert és jó tapadást kívánunk!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 29. 21:18.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Ma este 9-kor gyertek minél többen tesztelni, szeretnénk kipróbálni, hogy hány autót bír el biztonságosan 1 szerver!

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    A BMW Williams Team HTCM6 csapat festése ilyen hibát okoz, kérlek töröljétek a mappát a ..\Dokumentumok\Downloads\CustomSkins\.. könyvtárból!!! (a szerverről már töröltem)

    Elvileg semmi komoly gondot nem okoz, csak a Race07-ből való kilépés után jön egy hibaképernyő, de jobb a biztonság!

    Elnézést kérek minden érintettől, most már nincs idő orvosolni, majd a következő futam előtt...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 30. 21:10.

  6. #6
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Ááá, bekakkantok se megy! Kitűztem Wega idejét célul, hogy akkor talán A-szerver, erre javított ő is, meg mindenki, én meg nem eleget! D'oh!

  7. #7
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    A BMW Williams Team HTCM7 csapat festése ilyen hibát okoz, kérlek töröljétek a mappát a ..\Dokumentumok\Downloads\CustomSkins\.. könyvtárból!!! (a szerverről már töröltem)

    Elvileg semmi komoly gondot nem okoz, csak a Race07-ből való kilépés után jön egy hibaképernyő, de jobb a biztonság!

    Elnézést kérek minden érintettől, most már nincs idő orvosolni, majd a következő futam előtt...
    Nekem csak BMW Williams Team HTCM6 könyvtáram van

    Ja, Neszvecskó Bence 2 kocsival benne van a BMW 320si 2009 listában, de csak az egyiket lehet választani
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 30. 21:10.

  8. #8
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak BMW Williams Team HTCM6 könyvtáram van

    Ja, Neszvecskó Bence 2 kocsival benne van a BMW 320si 2009 listában, de csak az egyiket lehet választani

    Törölted az őszi packot? Lehet ini-téren akad Bence...

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Szerverbeosztás:

    Prekvalifikáció szerint az első 25 nevező:

    1. Michelisz --> 25. Jaczkó
    "A" szerver: GTR-Masters.hu #1


    Prekvalifikáció szerint a 26. nevezőtől:

    26. Deák --> 43. Prill
    "B" szerver: GTR-Masters.hu #2

  10. #10
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Törölted az őszi packot? Lehet ini-téren akad Bence...
    Töröltem,, újratettem, most megnézem és majd a futam után adok infot
    Köszi amúgy a segítséget, tuti az lesz/volt a gond.

  11. #11
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Töröltem,, újratettem, most megnézem és majd a futam után adok infot
    Köszi amúgy a segítséget, tuti az lesz/volt a gond.
    Érdemes kitakarítani a costum skins, mielőtt bekerül friss verzió, mert sose tudni! Ilyen duplikáció az azonos "ini" miatt lehet.

  12. #12
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerverbeosztás:

    Prekvalifikáció szerint az első 25 nevező:

    1. Michelisz --> 25. Jaczkó
    "A" szerver: GTR-Masters.hu #1


    Prekvalifikáció szerint a 26. nevezőtől:

    26. Deák --> 43. Prill
    "B" szerver: GTR-Masters.hu #2
    Mondhatni szerencsém volt!

  13. #13
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak BMW Williams Team HTCM6 könyvtáram van

    Ja, Neszvecskó Bence 2 kocsival benne van a BMW 320si 2009 listában, de csak az egyiket lehet választani
    Plusz jó lenne ha minden szezonban a nevek mögé oda tennénk pl kiss gyurika (HTCM6) vagy (HTCM6T)
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  14. #14
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Törölted az őszi packot? Lehet ini-téren akad Bence...
    Már jó! köszi

  15. #15
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Nem fogok ovogatni, nem erdekes kulonosebben, bimmerek gyorsabbak, jobb a fektav ha fogy a gumi, csak figyeljunk mar egymasra, en is regen mertem el huszmillio fektavot, van ilyen, de akkoris :/

    R2ben a progi DNF-et adott, stopngo utan 8.-kent pedig leintett a jatek a boxbol, remelem az eredmeny megmarad.

    Amugy Q PB javult 1 tizedet, de ez a szerver qualynal mindig igy van, jobban tapad.
    R1 hatalmas csata volt, tetszett
    R2-t sokaig vezettem, aztan elkezdett fogyni a daewoo gumi amivel szamoltam is, megis egyket hiba utan a bmw szelarnyekban :/ Sokaig azert vissza-visszaveregettem a tizedeket, de egy celegyenes fektavig jutottam, ott lelokott Bence kicsit, de nem ovok, ez a meg tarquini-s belefer, vegulis aszfalton maradtam, azmeg hogy buktam 3 helyet, az elo wtccben sem erdekelne senkit sem
    Vegulis P2 meglett volna, de nem figyeltem, megvolt a T1 3. lecsuszas, stopngo, hat kar erte, tobb volt ebben :/

    Joejt

    Edit: Korrektseghez hozzatartozik, most ahogy visszaneztem lattam, hogy elözö körben en is pöccintettem Bencen egyet, igazabol belulrol ezt nem igazan ereztem, sry, de legalabb halistennek nem volt vegzetes.
    Utoljára módosította: Böszörményi Péter; 2013. 01. 30. 23:44.

  16. #16
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fogok ovogatni, nem erdekes kulonosebben, bimmerek gyorsabbak, jobb a fektav ha fogy a gumi, csak figyeljunk mar egymasra, en is regen mertem el huszmillio fektavot, van ilyen, de akkoris :/

    R2ben a progi DNF-et adott, stopngo utan 8.-kent pedig leintett a jatek a boxbol, remelem az eredmeny megmarad.

    Amugy Q PB javult 1 tizedet, de ez a szerver qualynal mindig igy van, jobban tapad.
    R1 hatalmas csata volt, tetszett
    R2-t sokaig vezettem, aztan elkezdett fogyni a daewoo gumi amivel szamoltam is, megis egyket hiba utan a bmw szelarnyekban :/ Sokaig azert vissza-visszaveregettem a tizedeket, de egy celegyenes fektavig jutottam, ott lelokott Bence kicsit, de nem ovok, ez a meg tarquini-s belefer, vegulis aszfalton maradtam, azmeg hogy buktam 3 helyet, az elo wtccben sem erdekelne senkit sem
    Vegulis P2 meglett volna, de nem figyeltem, megvolt a T1 3. lecsuszas, stopngo, hat kar erte, tobb volt ebben :/

    Joejt
    Néztem a csatátokat a R2-ben. Amikor a T1-ben harmadjára mentél ki, elég neccesen jöttél vissza, legalábbis kívülről úgy tűnt.
    Néztem, hogy miért mész ki a boxba, de így már értem. Van egy rossz hírem: a boxban voltál, de nem mentél át a célconal meghosszabbításán, hanem hamarabb nyomtál egy ESC-et. Na, ezt akkor sem és most sem értem, miért? Valószínű, hogy ezért kaptál DNF-t.

  17. #17
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Néztem a csatátokat a R2-ben. Amikor a T1-ben harmadjára mentél ki, elég neccesen jöttél vissza, legalábbis kívülről úgy tűnt.
    Néztem, hogy miért mész ki a boxba, de így már értem. Van egy rossz hírem: a boxban voltál, de nem mentél át a célconal meghosszabbításán, hanem hamarabb nyomtál egy ESC-et. Na, ezt akkor sem és most sem értem, miért? Valószínű, hogy ezért kaptál DNF-t.
    Direkt megvartam a leintes pillanatat, alul a kockas zaszlo meg is jelent

    Az a visszateres tenyleg lehet, hogy hagyott kivannivalot maga utan, de az egesz palyaelhagyast lökes elözte meg.

  18. #18
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Direkt megvartam a leintes pillanatat, alul a kockas zaszlo meg is jelent

    Az a visszateres tenyleg lehet, hogy hagyott kivannivalot maga utan, de az egesz palyaelhagyast lökes elözte meg.
    A leintés azt jelenti, hogy az első helyezett átment a vonalon. AKkor jelenik meg a kockás.

    Valóban kilöktek, azt is láttam

  19. #19
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Előszó :Szóval addig ütném Tilke kezét még lemond arról hogy pályát tervez. a "pályát" bele duratnám a tengerbe, a helyét pedig besóznám, hogy semmi ne nőjön a helyén.

    Q: valahol a végébe....

    R1: a rajt jó volt semmi balhé, végig csata királyság 19. hely

    R2: a rajt jó volt, kicsi balhé megúsztam , de utána 2 kanyaron keresztül nem úsztam meg. asszem 18 hely.

    utóirat: nagggyon jáú a Honda
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  20. #20
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Jó kis futam volt, ismeretlen kocsival, ismeretlen emberekkel.
    Az első futamon Kelement fogtam vissza hosszú-hosszú körökön át. Szép volt, vigyázott rám. Előlem szép lassan eltüntet az emberek, csak a védekezésemben bízhattam. Kelemen elment, Diczházi jutott a nyakamba, akit a legutolsó kanyarig sikerült is tartani. Végig a tükröt nézve fárasztó volt végigmenne. Szemferdülés hosszútávon garantált.
    Második futamom nyugisabb volt, talán a második körben, a 8-asban csúszott ki valaki, Kelemen nekiment, fékezve sikerült nem belerongyolnom a visszajövőbe. Szalafai nagy bátorsággal ekkor került mögém, szerencsére engem nem elözött meg, mert innentől a mögöttem jövőket a futam végig fogta. Nájsz. Elöttem gyorsabbak, mögöttem lassabbak, holtérbe mentem végig.
    Grat mindenkinek. Következő futamon is legyünk ennyien. Ha megszokjuk, ismerjük egymást, kevesebb lesz az incidens is.

  21. #21
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Q, 10.: PB-vel, de "csak" 10. helyre voltam elég!
    R1, 6.: Elég jó rajt, kritikus pontokat, T1, illetve a betonoszlopot szerettem volna K.O. nélkül abszolválni, sikerült, bár Korcsmáros úr leizzasztott, kicsit higgadtabban máskor, fél kör alatt izomlázam lett, annyit tekertem, hogy ne kukázzam a futamot. Ezeknek hála leszakadtam az elejétől, légüres térben mentem a 7. helyen, majd beértem Böndör Janit, aki példaértékűen nyomta, mikor megelőztem, nem ment bele felesleges manőverbe, majd elmehetett volna ő is, de iszonyat okosan, és előrelátóan viselkedett a visszafordítónál, köszönöm! Maradt a 6. hely!
    R2, 1.: Nagyon örülök neki, összességében a legkiegyensúlyozottab "hétvégém", 3.-ról rajt, ami most is jól sikerült, Szabi szárnyasával nem akartam bolondozni, így a rajt után megszerzett 2. helyem "átadtam", aztán kezdődött a Kiss kontra Petrovai teleregény, én meg moziztam, majd 2 körrel a vége előtt láttam, hogy megették egymást, gondoltam nyomok egy kis gázt, hátha, és hatalmas mákom volt, mert bejött, nevető harmadikként elgurultam mellettük a célegyenes előtt, és pályafutásom első győzelmét arattam! Köszönöm Nektek!
    Gratula az egész csapatnak, Sasy első Cruze-os futamán remekül ment, Böszi is hallom/látom visszatért...
    Utoljára módosította: zolibphc; 2013. 01. 31. 00:04.

  22. #22
    Fejes Sándortól bocsi a R2-es dupláért.
    (Az egyik a betoncölöpöre akadós, a másik a falról visszapattanós. Óvd, ha gondolod...)

    Plusz természetesen mindenki mástól is, aki úgy véli.
    (Bár azt hiszem más komoly nem volt, de ha valaki úgy érzi, panaszolja nyugodtan, had tanuljak :-) )


    Amúgy pedig grat a győzteseknek.
    Én pedig azt hiszem felveszem középső névnek a "Karthikeyan"-t. :-)

  23. #23
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    A kvali elég rosszul sikerült, 5 tized ismét benne maradt sajnos. Sokadik alkalom, hogy nem tudok összerakni egy normális kört.
    R1: Elég jó rajtot fogtam, de a hátsó kalamajkából majdnem én jöttem ki a legrosszabbul, legalábbis az aeróm és a felfüggesztésem bánta, ezután kb csak célba akartam érni, mivel láttam, hogy Csányi Balázs előttem gyorsabb, de küzd ő is. Hibázott egyet így elmentem mellette, utána eseménytelenül telt a futam, talán az utolsó pár körben került elém egy honda, de kopott gumikkal, sérült autóval esélytelen volt.
    R2: Közepes rajt, majd őrületes küzdelem a 17-20. hely környékén 3-4 körön át, bocs mindenkitől a kontaktokért, de pl. mikor hárman fordulunk egymás mellett, akkor be-becsúszik 1-1. Összességében rohadt jó verseny volt, kicsit beárnyékolja, hogy elfáradtam a végére, 3 hiba is becsúszott így megint egyedül maradtam az utolsó 2-3 körre, de ami a verseny elején volt, az kárpótolt az elrontott végéért. Bár a helyezés nem tükrözi, de nagyon élveztem!

  24. #24
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Q 7: Pb-t mentem, de ez sem volt jó semmire, viszont két hét óta most először láttam a TDI-ben esélyt a 2.02.0-ra, ez is valami.
    R1: 7
    A kuplung pedálom mára meghülyült. Már az előversenyeken hihetetlen szar rajtokat csináltam, kapásból buktam egy pozíciót itt is, aztán Cola után tekertem végig a versenyen, volt egy szakasz, amikor gyorsabb is voltam, de előzési pozíciót nem tudtam összehozni, a 9. körtől aztán elől a tapadásom elment és leszakadtam a BMW-s brigádról.
    R2: 4 vagy 5
    Sikerült még rosszabb rajtot öszehozni, a kulung valahogy befogott és rajt előtt előrekúszott a gép vagy fél métert, büntit nem adott a gép, nem nyertem vele pozíciót sem, de szabálytalan volt. Majd Wega ellátja a bajomat érte.
    A T1 után tartottam a 2. pozíciót egy darabig, majd szép lassan féktávokon megevett 3 BMW is, de legalább Colát tudtam tartani. Elég kemény futam volt mindkettő, nem nagyon lehetett lazítani, mert durván erős a mezőny, még a szerény helyezésekért is meg kellett izzadni.

  25. #25
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    R1:
    Próbáltam nagyon vigyázni az elején, túlságosan is elóvatoskodtam, mentek is el az autók. Meg is kaptam magam elé Kristófot. Aztán jött a csata. Iszonyú jó volt. Pár kanyarba állandó jelleggel gyorsabb lettem volna, viszont nem bírtam megelőzni, néha fej-fej mellett fordultunk, aztán pozíció csere, majd vissza. És ez ment a futam 3/4-ig, ahol aztán Kristóf kis hibája miatt el tudtam menni. Innentől már csak nőtt a táv.
    R2:
    Az első kanyarnál valakit tetőre raktak, satu. Sikerült megúszni, de a 8. kanyarban padlógázon az íven egyszer csak füstöt láttam, majd repültem és közben láttam a lökhárítómat Próbáltam össze szedni az autót, de sajnos a pálya szélén voltam és eltaláltak hátulról. A kuka autón kívül még volt egy jobb első defekt is. Utolsóként utánaeredtem a mezőnynek, közbe bogarásztam a gombokat, hogy a boxba megjavítsák amit lehet. Miután sikerrel nyugtáztam, hogy mehetek a pit-be szépen fordultam a célegyensre. Hurrá, újabb kör. Azért a pit után lenyomtam a futamot, de uncsi volt egyedül.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •