Szavazás eredménye: Szerepeljen-e a Honda Civic a bajnokságban?

Szavazók
28. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, mennék vele!

    6 21,43%
  • Nem mennék vele, de attól még más választhassa!

    13 46,43%
  • Nem alkalmas online versenyzésre, topikban leírtam miért...

    9 32,14%
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (72 összesen)

Téma: Honda Civic Tesztfutam!!

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi , kérlek , akkor holnap add-on pályán, 15-20 autóval ( minden engedélyezett típussal) futtasd le ezt a tesztet és ezt ismételd meg még 2x , utána elhiszem, hogy jól működik , majd légyszi írj egy szájbarágós leírást ki hogy másolja be , hogy abba véletlen se legyen hiba , és akkor szerintem teljesen ok.
    A létszámhoz az kell, hogy minél többen eljöjjenek, ezért számítunk Rátok!

    A futam után megnézhetjük egy add-on pályán is (Mugello) és minden más típust is bekapcsolva.

    Online törés tesztet már végeztünk, illetve offline teszteket is teljes mezőnnyel más autókkal is vegyesen, eddig nem volt gond. A telepítési leírásokat meg már évek óta szájbarágósan készítem!

  2. #27
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A létszámhoz az kell, hogy minél többen eljöjjenek, ezért számítunk Rátok!

    A futam után megnézhetjük egy add-on pályán is (Mugello) és minden más típust is bekapcsolva.

    Online törés tesztet már végeztünk, illetve offline teszteket is teljes mezőnnyel más autókkal is vegyesen, eddig nem volt gond. A telepítési leírásokat meg már évek óta szájbarágósan készítem!
    Ha tudok jövök , sajnos ezek a szerdák nekem esetiek , így még versenyekre is igyekeznem kell , hogy tudjak jönni

    Nem érvelek tovább mert kár , pedig 1-2 mondatod a nyári után mondjuk érdekesen hangzik, de te döntésed ha lesz akkor lesz ha nem nem
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ha tudok jövök , sajnos ezek a szerdák nekem esetiek , így még versenyekre is igyekeznem kell , hogy tudjak jönni

    Nem érvelek tovább mert kár , pedig 1-2 mondatod a nyári után mondjuk érdekesen hangzik, de te döntésed ha lesz akkor lesz ha nem nem
    Nem érvelni kell, hanem tesztelni!

    Én nem ragaszkodom egyáltalán ehhez az autóhoz, sőt nekem az is jó lenne, ha mindenki csak BMW-vel menne, (me' az FWD az nem autó ), de a "jaj be ne tegyünk semmit, mert hátha milesz" alapon nem tud működni egy liga és egyébként is minden bajnoskágunban használunk add-on tartalmakat.

    Szóval tesztelünk, alaposan, várjuk a hibákat (ha tudsz bármi konkrétumot, akkor kérlek szólj!), ha nincs gond, akkor betesszük, ha van, akkor meg nem.

    Ennél nem tudom, hogy lehetne ezt korrektebben intézni... vagy hogy mi a bajod ezzel?
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 22. 15:00.

  4. #29
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érvelni kell, hanem tesztelni!

    Én nem ragaszkodom egyáltalán ehhez az autóhoz, sőt nekem az is jó lenne, ha mindenki csak BMW-vel menne, (me' az FWD az nem autó ), de a "jaj be ne tegyünk semmit, mert hátha milesz" alapon nem tud működni egy liga és egyébként is minden bajnoskágunban használunk add-on tartalmakat.

    Szóval tesztelünk, alaposan, várjuk a hibákat (ha tudsz bármi konkrétumot, akkor kérlek szólj!), ha nincs gond, akkor betesszük, ha van, akkor meg nem.

    Ennél nem tudom, hogy lehetne ezt korrektebben intézni... vagy hogy mi a bajod ezzel?
    Semmi bajom az intézéssel, inkább a hekkelésre céloztam. Ill nyáron amiket mondtál tradiciók, kutyafasza , azok tükrébe nem értem a mondataidat.
    De kérlek töröld ezeket mert ezt inkább pm-be kellett volna intézni , meg amúgy is jól tudsz törölni
    Sajnálom, már hogy írtam....szóval egyszerűbb ha te törlöd az összeset ( én úgyis csak a sajátomat tudom, az meg nem mutatna jól)
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 01. 22. 15:38.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #30
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nem kell itt törölni semmit, szépen leteszteljük, ha működik és tökéletes minden akkor talán mehet de ha Szabit idézve irinyópirinyó hiba is van akkor kuka.
    Utoljára módosította: Wega; 2013. 01. 22. 15:44.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi bajom az intézéssel, inkább a hekkelésre céloztam. Ill nyáron amiket mondtál tradiciók, kutyafasza , azok tükrébe nem értem a mondataidat.
    Szia, nem tudom mire gondolsz, hogy mit mondtam nyáron... ezt beszéljük meg inkább priviben, hátha nagyon terhelő rám nézve!

    Amúgy nyáron elve egy add-on packkel ment a Seat Leon Kupa, szóval remélem olyan nagy önellentmondással nem kell szembesülnöm, de ki tudja


    Törölni így van, nem kell innen semmit, biztos van oka az aggodalmadnak, amit a tesztek vagy igazolni, vagy cáfolni fognak majd!

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    OK, beszéltem Yaka-val, alapvetően neki tetszik a Civic, csak más ligákban alapvetően sok rossz tapasztalat volt a különböző modokkal, ami ott sokak kedvét elvette és amiatt aggódik, hogy nehogy mi is erre a sorja jussunk ...és ebben igaza is van!

    Szeretnénk mindenki megnyugtatni, hogy nem célunk mindenáron modozni, és Civic-et is csak akkor tesszük be, ha úgy látjuk van értelme és atombiztosan működik a dolog.


    Bárkinek van bármi ellenvetése, az kérjük jelezze, viszont kérjük hogy elsősorban maradjunk a konkrétumoknál.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 22. 19:00.

  8. #33
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    FUN szinten, darabnak ha nem jön közbe semmi, jövök!

  9. #34
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Hogy legyen kibe belemenni, ha leszek, vagyok.

  10. #35
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    A fronthajtás témáját már kitárgyaltuk szerintem elégszer. Kell a kilóméter, az fontosabb az elveknél, így remélem nem jön közbe semmi, főleg, hogy a jövő heti futam kérdéses számomra a meló miatt.


  11. #36
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Én is jövök ha minden jól megy. Igaz időm nincs gyakorolni, szóval a jeligém: "veled is csak többen vagyunk"

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Akinek nincs fent még Mugello, az tegye fel, mert kelleni fog a teszthez!

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Módosítottam a qual-t 20 perce, a körszámot pedig 2x10-re, hogy utána legyen még idő egy gyors második tesztre is Mugello-ban.

    Kérlek ne menjetek futam után sehova, hanem maradjatok még egy 15 percre, egyből indítom Mugello-t, megyünk pár kört, a végén törésteszt!

    Ja és gyertek TS-re!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 23. 19:31.

  14. #39
    Szeghy Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Üzenetek
    61
    Meggyőztél a törésteszttel

  15. #40
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Probléma: ha elmegyek valaki mellett Istanbulban, Monteiro-s skinnel, akkor a kormány belső része eltűnik egy pillanatra. Mintha a textúra eltűnne róla.

    Szerk.: gyakorló futamon minden kanyarban villogott, mikor egymás mellett voltunk
    Utoljára módosította: Mrsoska; 2013. 01. 23. 21:40.

  16. #41
    Ugrai Bálint Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 09. 08.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    17
    Nálam is jelentkezik a kormányeltűnéses jelenség.

  17. #42
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Még egy lenne: a középső visszapillantó tükörben a jobb és bal oldal fel van cserélve, tehát horizontálisan fordítva mutatja ami mögöttünk zajlik.

  18. #43
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Ki kell kapcsolni a kormányt. Minek kettő?

  19. #44
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Mrsoska írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy lenne: a középső visszapillantó tükörben a jobb és bal oldal fel van cserélve, tehát horizontálisan fordítva mutatja ami mögöttünk zajlik.
    Virtuális tükörnél nem tapasztaltam.
    .

  20. #45
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Már a verseny előtt egy 3 körös sprinten is éreztem, hogy akadozik, de most konkrétan vezethetetlen volt. Könnyen lehet, hogy a hiba az én készülékenben van, ami konkrétan egy laptop de eddig egyetlen futamon sem tapasztaltam még csak egy kis akadást sem!
    Sajnálom, hogy ki kellett lépnem.

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Szavazzatok kérlek, MOST!

  22. #47
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Nincs ablaktörlő. Nekem más bajom nem volt vele.


  23. #48
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ablaktörlő hiányzik, ahogy változik az árnyék úgy a műszerfal is foltos összevissza
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  24. #49
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Nekem semmi bajom nem volt vele, a fronthajtáson kívül.

  25. #50
    Egy másik liga fórumában leírtam miért nem tenném bele egy bajnokságba, nem szeretném még egyszer lefutni ugyanazokat a köröket..
    Szvsz. egy tét nélküli nyári kupában lenne érdemes kipróbálni, mindössze egy teszt után felelőtlenség használni egy fizetős bajnokságban.



Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •