Szavazás eredménye: Szerepeljen-e a Honda Civic a bajnokságban?

Szavazók
28. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, mennék vele!

    6 21,43%
  • Nem mennék vele, de attól még más választhassa!

    13 46,43%
  • Nem alkalmas online versenyzésre, topikban leírtam miért...

    9 32,14%
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 72 (72 összesen)

Téma: Honda Civic Tesztfutam!!

  1. #51
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Egy másik liga fórumában leírtam miért nem tenném bele egy bajnokságba, nem szeretném még egyszer lefutni ugyanazokat a köröket..
    Szvsz. egy tét nélküli nyári kupában lenne érdemes kipróbálni, mindössze egy teszt után felelőtlenség használni egy fizetős bajnokságban.
    Akarsz de ja vu-t?
    "Köszönöm, hogy elmondtad a véleményed!"

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Egy másik liga fórumában leírtam miért nem tenném bele egy bajnokságba, nem szeretném még egyszer lefutni ugyanazokat a köröket..
    Attól az még nekünk nem sokat segít, hogy máshol leírtad...


    Amit eddig a tesztek és a konkrét visszajelzéseitek alapján kijelenthetünk:

    ALAPVETŐ MŰKÖDÉS:
    A játék működésében nem okoz problémát, se fagyást, se inkompatibilitás, se kliens, se szerver oldalon, a kocsi menet képességei nem lógnak ki a kategóriából, a MOD online versenyzésre alkalmas.

    TÖBBI JÁTÉKOS SZEMSZÖGÉBŐL:
    Nem okoz semmilyen problémát az autó a játékban, interakciókat is megfelelően kezelni, online versenyzésre alkalmas,

    MODOT HASZNÁLÓ JÁTÉKOS SZEMSZÖGÉBŐL:
    Az autó alapvetően jól működik, semmilyen működésbeli kritikus problémát nem okoz a használata, versenyzésre alkalmas.

    Ismert problémák:
    - real tükör torzít, illetve horizontálisan tükrözve van a képe. Virtuális tükör jó.
    - kormány textúrák eltűnése ha más játékos közvetlen közelben van. Aki nem használ kormány megjelenítést, azt nem érinti, bár a probléma mindenképpen érdekes.
    - ablaktörlő nem működik, a sofőr egyéni döntése, hogy ez zavarja-e vagy sem.
    - árnyék effekt foltosan textúrázódik a műszerfalon, szintén a sofőr egyéni döntése, hogy ez zavarja-e vagy sem.
    - az első lámpa fénye elég gyenge minőségben van kivitelezve, mondjuk a Race-ben kb 0 a jelentősége a fényszóróknak, amúgy se világítanak rendesen
    - ha kívülről nézed a kocsit, akkor a kamera középpontja nem az autó közepén van, hanem az orrkúpjánál. Kötelező cockpit nézet miatt nem jelent valós problémát.
    - rossz a kilátás, ez viszont kérdéses, hogy a mod készítőinek, vagy a Honda tervezőinek a "hibája"
    - volt egy usernél akadási probléma, ezt még vizsgálni kell, hogy a MOD-hoz van-e köze.


    Ezek alapján szerintem az állapítható meg, hogy a MOD alapvetően alkalmas arra, hogy betegyük mint autót a bajnokságba, nem derült fény semmi olyan hiba jelenségre, ami a többi - a kocsit nem használó - játékost érintené, az meg mindenkinek az egyéni döntése, hogy aki szeretné a Civic-et választani, az tud-e együtt élni a hiányosságaival.

    Mindazonáltal a szavazást tekintve, kérdéses, hogy mekkora rá az érdeklődés...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 26. 11:05.

  3. #53
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Attól az még nekünk nem sokat segít, hogy máshol leírtad...


    Amit eddig a tesztek alapján kijelenthetünk:

    ALAPVETŐ MŰKÖDÉS:
    A játék működésében nem okoz problémát, se fagyást, se inkompatibilitás, se kliens, se szerver oldalon, a kocsi menet képességei nem lógnak ki a kategóriából, a MOD online versenyzésre alkalmas.

    TÖBBI JÁTÉKOS SZEMSZÖGÉBŐL:
    Nem okoz semmilyen problémát az autó a játékban, online versenyzésre alkalmas.

    MODOT HASzNÁLÓ JÁTÉKOS SZEMSZÖGÉBŐL:
    Az autó alapvetően jól működik, semmilyen működésbeli problémát nem okoz a használata, versenyzésre alkalmas.

    Ismert problémák:
    - real tükör torzít, illetve horizontálisan tükrözve van a képe. Virtuális tükör jó.
    - kormány textúrák eltűnése ha más játékos közvetlen közelben van. Aki nem hazsnál kormány megjelenítést, azt nem érinti
    - ablaktörlő nem működik, a sofőr egyéni döntése, hogy ez zavarja-e vagy sem.
    - árnyék effekt foltosan textúrázódik a műszerfalon, szintén a sofőr egyéni döntése, hogy ez zavarja-e vagy sem.
    - az első lámpa fénye elég gyenge minőségben van kivitelezve, mondjuk a Race-ben kb 0 a jelentősége a fényszóróknak, amúgy se világítanak rendesen
    - ha kívülről nézed a kocsit, akkor a kamera középpontja nem az autó közepén van, hanem az orrkúpjánál. Kötelező cockpit nézet miatt nem jelent problémát.
    - rossz a kilátás, ez viszont kérdéses, hogy a mod készítőinek, vagy a Honda tervezőinek a "hibája"
    - volt egy usernél akadási probléma, ezt még vizsgálni kell, hogy a MOD-hoz van-e köze.


    Ezek alapján szerintem az állapítható meg, hogy a MOD alapvetően alkalmas arra, hogy betegyük mint autót a bajnokságba, nem derült fény semmi olyan hiba jelenségre, ami a többi a kocsit nem használó játékost érintené, az meg mindenkinek az egyéni döntése, hogy aki szeretné a Civic-et választani, az tud-e együtt élni a hiányosságaival.

    Mindazonáltal a szavazást tekintve, kérdéses, hogy mekkora rá az érdeklődés...
    Beszéltünk TS-en, illetve nem rádkontrázni szeretnék, de felsoroltál nem egy negatívumot, és olyan megközelítésbe, hogy "ez rossz, de biztos a használóját nem zavarja!", "az is rossz, de ez se biztos hogy zavarja a használóját!" lényegében bármi betehető, merthát "biztos nem zavar senkit", hogy félkész valami! De végülis igaz, ott van, látni a pályán, gurul is, más a versenyzéshez nem kell! Aki igényes az efajta dolgokra nem választja, aki meg lesz@ja esztétikailag a dolgokat, csapatja vele!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 04. 26. 10:53.

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Beszéltünk TS-en, illetve nem rádkontrázni szeretnék, de felsoroltál nem egy negatívumot, és olyan megközelítésbe, hogy "ez rossz, de biztos a használóját nem zavarja!", "az is rossz, de ez se biztos hogy zavarja a használóját!" lényegében bármi betehető, merthát "biztos nem zavar senkit", hogy félkész valami! De végülis igaz, ott van, látni a pályán, gurul is, más a versenyzéshez nem kell! Aki igényes az efajta dolgokra nem választja, aki meg lesz@ja esztétikailag a dolgokat, csapatja vele!
    Próbáltam tárgyilagos lenni és külön venni az esztétikai/használhatósági és a kocsit vezető/többi játékost érintő problémákat.

    Jelen állás szerint, ha te nem a Civicet választod, akkor nincs tudomásunk olyan problémáról, ami Téged vele kapcsolatban bármiben is a zavarhatna az online versenyzés során. Ezzel még nem azt mondtam, hogy tegyük is be, hanem ez egy tárgyilagos megállapítás a tények és tapasztalatok fényében.


    Ha a magánvéleményemet kérdezed, akkor én virtuális tükörrel és kormány nélkül megyek, így ezek a bajok engem nem érintenének, ablaktörlőt sose használom (Brands Hatch-ben is úgy mentem végig esőben) sztem nem kritikus, viszont tekintve, hogy FWD meg, meg utálom a hosszú "A" oszlopos motorháztető nélküli autókat, így a büdös életbe nem mennék vele... de engem a pályán nem zavarna, ha más szeretné használni!


    Mint szervező pedig, egyrészt örülnék neki, mert talán több új embert is vonzana a ligába, ha a marketing kampányban fent lenne a plakáton és látnák, hogy lehet jönni a Civic-kel és ezáltal még többen lennénk, esetleg Norbi is szívesebben jönne az új autójával, másrészt viszont csak a plusz munka van vele, esztétikailag belülről nem 100%-osan jó és a ligán belül is kétséges az elfogadottsága, ezért mindenképpen valamelyik kezembe kell harapjak.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 24. 16:05.

  5. #55
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Még két tényleg apróságot adnék hozzá ami még nem lett említve.

    Az első lámpa fénye (de talán a hátós is, nem emlékszem) elég silány minőségben van kivetielezve. Konkrétan mattan világít az egész lámpatest. Olyan motorhead minőség.

    Ha kívulről nézed a kocsit (pageup) akkor a kocsi, vagy a kamera középpontja nem az autó közepén van, hanem az orrkúpjánál. Forgásnál, és talán kanyarodásnál is érdekes jelenség.

  6. #56
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan ezért van ez a teszt!

    Természetesen ha bármi gond van vele, NEM TESSZÜK BE, az nekünk se érdekünk!

    Ha tudsz vmi konkrétumot, akkor kérlek mondjad, ha nem, akkor meg kérlek gyere holnap tesztelni!
    Én nem vettem részt a teszten, csak az itt leírtakra hagyatkozhatok. Viszont ezek szvsz teljes mértékben kimerítik a "ha bármi gond van vele" fogalomkörét, ezért is szavaztam arra, hogy inkább hagyjuk ki a bajnokságból. Még akkor is, ha csak a használójának okoz(hat) problémát, ugyanis úgy gondolom, hogy a ligában csak a teljesen kifogástalanul működő gépek vegyenek részt. Pont az előttem emlegetett marketing szempontok miatt is. Hiszen ha valakit idevonzunk egy jól hangzó friss, ropogós gépcsodával, amiről a használója inkább azt szűri le, hogy a kocsi inkább befejezetlen termelés, mint késztermék, lehet, elmegy a kedve az egész ligától.

  7. #57
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Attól az még nekünk nem sokat segít, hogy máshol leírtad...
    Látom más (nem itteni) ligaszervezőkhöz hasonlóan neked is megvan az a különleges képességed hogy egy hsz.-ből ki tudod ragadni a legkevésbé lényeges dolgot

    De ha ragaszkodsz hozzá megpróbálom tömören leírni a lényeget.
    Bizonyára már Te is értesültél róla, kb 1,5 évvel ezelőtt a VSR-nél elhatározták hogy a BTCC bajnokságba használni fognak néhány add-on autót. Sok egyéni és 3 kollektív teszt után úgy tűnt a mod alkalmas lesz a bajnokságra. A nyitó futamot viszont minidumpok sorozata tette tönkre.
    Ennek ellenére nem állítom hogy ez a mod nem alkalmas online bajnokságra, sőt őszintén örülnék neki ha az lenne. De! és itt jön az előző hsz-em lényege (engedelmeddel idézném még1x):


    Szvsz. egy tét nélküli nyári kupában lenne érdemes kipróbálni, mindössze egy teszt után felelőtlenség használni egy fizetős bajnokságban.
    Peace & free Palestine
    Utoljára módosította: martin; 2013. 01. 24. 17:58.



  8. #58
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése

    Látom más (nem itteni) ligaszervezőkhöz hasonlóan neked is megvan az a különleges képességed hogy egy hsz.-ből ki tudod ragadni a legkevésbé lényeges dolgot

    Deja vu! Deja vu!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése

    Látom más (nem itteni) ligaszervezőkhöz hasonlóan neked is megvan az a különleges képességed hogy egy hsz.-ből ki tudod ragadni a legkevésbé lényeges dolgot
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Deja vu! Deja vu!
    90%-ék, hogy nem kerül be a mod, viszont az olyan megnyilvánulásokkal az ég világon semmit nem lehet kezdeni, amiben csak utalgatások, meg célozgatások vannak, de 0 konkrétum.

    Azért mert más ligában, más szervezésben, egy másik mod mindump hibát okozott, ez nem egy használható érv ezen ezen konkrét mod ellen, ebben a ligában, ebben a szerevzésben. Ellenben hasznos infó, hogy mire figyeljünk még jobban oda a tesztelésnél és ha esetleg ilyenkor azt is leírná vki tételesen, hogy milyen körülmények között jött elő a mindump probléma, és hogy milyen konkrét tesztekkel lehetne a végére járni, hogy ezen mod esetében ez fennáll-e, az már nagy segítség lenne!

    Az alapján nem lehet - legalábbis én nem tudok - döntéseket hozni, hogy vki hallotta, hogy vki beszélt róla, hogy látott vmit és az rossz volt.
    Ha van vmi konkrétum, akkor azt ellenben meg tudjuk nézni, le tudjuk tesztelni és esetleg még kezdeni is tudunk vmit, vagy megalapozott tények alapján döntést hozni, ezért kértem, hogy fejtsd ki bővebben a tapasztalataidat.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 24. 18:28.

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    úgy gondolom, hogy a ligában csak a teljesen kifogástalanul működő gépek vegyenek részt. Pont az előttem emlegetett marketing szempontok miatt is. Hiszen ha valakit idevonzunk egy jól hangzó friss, ropogós gépcsodával, amiről a használója inkább azt szűri le, hogy a kocsi inkább befejezetlen termelés, mint késztermék, lehet, elmegy a kedve az egész ligától.
    Köszi, ez egy nagyon jó gondolat!

  11. #61
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Azért mert más ligában, más szervezésben, egy másik mod mindump hibát okozott, ez nem egy használható érv ezen ezen konkrét mod ellen, ebben a ligában.
    Ha esetleg ilyenkor azt írná le vki tételesen, hogy milyen körülmények között jött elő a mindump probléma, és hogy milyen konkrét tesztekkel lehetne a végére járni, hogy ezen mod esetében ez fennáll-e, az már nagy segítség lenne!

    Az alapján nem lehet - legalábbis én nem tudok - döntéseket hozni, hogy vki hallotta, hogy vki beszélt róla, hogy látott vmit és az rossz volt.
    Ha van vmi konkrétum, akkor azt ellenben meg tudjuk nézni, le tudjuk tesztelni és esetleg még kezdeni is tudunk vmit, vagy megalapozott tények alapján döntést hozni.
    Ha megtudnám mondani hogyan lehet 100% biztonsággal megállapítani egy modról hogy OK vagy sem istenbiz nem tartanám magamban, ezért is javasoltam a nyári kupában való többszöri tesztelését. Addigra minden bizonnyal a VSR éles bajnokságban is kipróbálja...
    Attól hogy kiírtad ezt a szavazást, a döntés a Te kezedben van és a felelősség is a Te válladat nyomja



  12. #62
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    90%-ék, hogy nem kerül be a mod, viszont az olyan megnyilvánulásokkal az ég világon semmit nem lehet kezdeni, amiben csak utalgatások, meg célozgatások vannak, de 0 konkrétum.

    Azért mert más ligában, más szervezésben, egy másik mod mindump hibát okozott, ez nem egy használható érv ezen ezen konkrét mod ellen, ebben a ligában, ebben a szerevzésben. Ellenben hasznos infó, hogy mire figyeljünk még jobban oda a tesztelésnél és ha esetleg ilyenkor azt is leírná vki tételesen, hogy milyen körülmények között jött elő a mindump probléma, és hogy milyen konkrét tesztekkel lehetne a végére járni, hogy ezen mod esetében ez fennáll-e, az már nagy segítség lenne!

    Az alapján nem lehet - legalábbis én nem tudok - döntéseket hozni, hogy vki hallotta, hogy vki beszélt róla, hogy látott vmit és az rossz volt.
    Ha van vmi konkrétum, akkor azt ellenben meg tudjuk nézni, le tudjuk tesztelni és esetleg még kezdeni is tudunk vmit, vagy megalapozott tények alapján döntést hozni.
    Azt hiszem TS-en elmondtam kb amikről beszélsz , én ennyit tudottam segíteni , amik szerintem hibák lehetnek.
    Nem válaszoltam volna , ha nem veszel be az idézetbe A deja vu-t csak arra írtam , hogy ez a kimagyarázós történet itt is előjött .....

    Másik ami igazából fura számomra az , hogy nyári kupán lásd egy ladának tökéletesnek kellett lenni , semmilyen apró hiba nem lehetett , és ez alapján egy pedáns , precíz embernek tűntél , most meg a kis apró hibák elmagyarázása megy , hogy az miért nem baj , kicsit így a kettőt összevetve , magaddal szembe mész az én szemszögemből.

    Mint itt a teszt is megmutatat amit mondtam ez egy félkész cucc , sok apró hibával , persze ez nem feltétlen zavaró , de akkor sincs egy gyári autó szintjén. Így valóban nem feltétlen előnyös evvel reklámozni vagy a liga /szezon reklámjába belevenni ahogy az előttem szólok mondták , főleg úgy hogy ez egy fizetős dolog.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megtudnám mondani hogyan lehet 100% biztonsággal megállapítani egy modról hogy OK vagy sem istenbiz nem tartanám magamban, ezért is javasoltam a nyári kupában való többszöri tesztelését. Addigra minden bizonnyal a VSR éles bajnokságban is kipróbálja...
    Attól hogy kiírtad ezt a szavazást, a döntés a Te kezedben van és a felelősség is a Te válladat nyomja
    A szavazást elsősorban a döntés megtámogatása céljából írtam ki, hogy lássuk az versenyzők alapvető hozzáállást a kérdéshez, ami jelenleg a szavazás állása szerint elég vegyes...

    Amennyiben pedig bármi gond van bajnokság bármely elemével, az egyértelműen a szervezők felelőssége, ha volt róla szavazás, ha nem.

    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Másik ami igazából fura számomra az , hogy nyári kupán lásd egy ladának tökéletesnek kellett lenni , semmilyen apró hiba nem lehetett , és ez alapján egy pedáns, precíz embernek tűntél , most meg a kis apró hibák elmagyarázása megy , hogy az miért nem baj , kicsit így a kettőt összevetve , magaddal szembe mész az én szemszögemből.
    A tényeket foglaltam össze, mint mondtam. Egyáltalán nem kampányolok a Civic mellett (hiába tűnik neked úgy), hanem az érveket ütköztetek össze egymással a döntéshez, illetve cáfolom meg azokat, amik szerintem nem állják meg a helyüket. Ez még nem jelenti azt, hogy ellenkező állásponton is vagyok az érvelővel... mondjuk neki erről nem kell tudnia
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 24. 18:46.

  14. #64
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Mivel Én is arra szavaztam, hogy egyelőre ne legyen a bajnokságban ez a verzió, így írnék pár gondolatot a gépről.
    Teszteltem online és offline is már régebb óta, amiket a "kollégák" nagyrészt leírtak a véleményem ugyanaz vezethető, de vannak apróbb idegesítő hibák, amik elronthatják az élményt. És ezen van a hangsúly főleg, mert ez ahogy többen is írták egy félkész termék akárhonnan nézzük. Tényleg nem akarom tovább ragozni, de szeretnék egy javaslatot tenni, bár szerintem az utóbbi kommentekből úgy látom Szabi is arra hajlik, hogy legyen még teszt. Mivel a bajnokságban úgyis kéthetente lesz futam lehetne csinálni további teszteket és akár az éppen aktuális pályával amin megyünk egy másik szerót indítani, hogy minél több Add-on pályán ki legyen próbálva, de akár a nyári kupa ötlete sem rossz mivel, ha már a PR értékéről beszélünk, akkor nyára nagyjából tudni fogjuk Norbi hogyan teljesít az új technikával (reméljük versenyben lesz a bajnoki címért) ezáltal megint lesz egy fellángolás amely alapján megint várható, hogy rengeteg ember jönne versenyezni. És őszintén megmondom jobban örülnék én is és lehet sokan mások is, de ne egy éles bajnokságba jöjjenek 13-15 éves "Norbi" rajongók akik akár tönkretehetnek egy éles bajnokságot is, inkább egy tét nélküli nyári bajnokságban szerezzék meg a rutint illetve ismerjék meg az ON-line versenyzés, a test-test elleni csaták mikéntjét.

    Tehát ha a PR értékét is nézzük, hiába hintenénk el most, hogy Honda meg Michelisz Norbi csak magunknak ártanánk, ha egy ilyen félkész móddal próbálnánk embereket nyerni, nem beszélve arról, hogy hiába jönnének többen most ha utána csalódottan távoznának, nemcsak az emberek megszerzése a cél hanem a megtartása is szerintem.

    Tehát az én javaslatom TESZT,TESZT,TESZT és időnként ha megoldható akkor 1-1 Fun futam szervezése a 2 hetes szünetekben illetve a folyamatos teszt lehetősége mindenki számára egy állandó szerveren az aktuális HTCM pályával. Aztán ha minden jól működik akkor élesben a HTCM 7 őszi szezonjában be lehet vetni és nem kizárt az se, hogy fél év alatt lesz javítás is hozzá, vagy esetleg másik változat amiben ki lesznek javítva az apróbb hibák.

    A másik esőben teszteltétek a Civicet? Esős Add-on pályán? Ajánlom, hogy próbáljátok ki, mert ez is fontos tényező, hogy viselkedik, illetve van e valamilyen bugja még! Remélem érthetően fogalmaztam és mindenkinek lejött mi volt a hsz lényege!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2013. 01. 24. 21:48.

  15. #65
    Sziasztok!


    Meg lettünk szólítva így hát írok pár gondolatot.


    VSr a BTCC bajnokságban próbált ki 2 modolt autót. A Régi Focust és a régi civic illetve Integra párost.

    Ez egy szép kudarccal zárult. Sajnos a versenyzők többsége nem volt hajlandó a teszteken megjelenni.
    Így a saját magunk által telepített majd több órát tesztelt modokra rámondtuk az áment és beraktuk a bajnokságba. Később derült ki, hogy egyszerű kicsomagolással, illetve másképpen történő kicsomagolással már is ledobál illetve dumpol egy add-on autó.

    Most a tavaszi bajnokságunkba (amire egyébként mindenkit szeretettel várunk) szintén próbálkoztunk add-on autó berakásával, ugyan ezzel amivel ti. Szerintünk ez az autó is alkalmatlan, mert sok hibája van. Tehát egyesek állítása mi szerint mi egy tehetségtelen hülyéből álló csapat vagyunk nem igazán igaz. Mi is tudjuk mit lehet és mit nem használni.

    Tehát mi nem fogjuk be tenni a ezt a civicet amíg olyan mod vagy bármi kerül ki ami garantáltan hibátlan.

    Tehát Masterses barátaink, ti se tegyétek. Sajnos nem tudják olyan szinten megoldani ezeket az autókat, hogy kifogástalan legyen. Pedig ugye van Ford, civic és rengeteg olyan márka ami igen csak hiányzik nekünk is.

    Tehát összegezném. A VSR 2007 óta játszik ezzel a játékkal és szervez bajnokságokat, pontosan tudjuk, hogy mit lehet és mit nem lehet kihozni ebből a játékból. Ez alatt az időszak alatt egyetlen igazi baklövésünk volt és hát igen sajnos ez az add-on autók miatt.

    Tehát mint Liga vezető a másik ligának, tanácsolom, hogy ti se használjatok add-on autókat éles bajnokságban.

    A Mondókám lényeg, nem flame keltés, csak mivel kb 3 oldalon keresztül olvasom , hogy kritizálnak minket egy másik liga fórumán, ami abszolút nem fair, sőt elég otromba dolog, így megszólítván érezve magunkat írtam ezt a pár sort.


    További szép napot jó szervezést nektek, és remélem a legközelebbi VSR- HROC- GTR masters összecsapáson több Masterses vesz majd részt!

    (mondókám z én magán véleményem nem tükrözi a VSR teljes csapatának álláspontját)

    Gordon24:

    Galambos Péter VSR simbin szekció "fővezér"))

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gordon24 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Meg lettünk szólítva így hát írok pár gondolatot.

    VSr a BTCC bajnokságban próbált ki 2 modolt autót. A Régi Focust és a régi civic illetve Integra párost. Ez egy szép kudarccal zárult...

    Sajnos a versenyzők többsége nem volt hajlandó a teszteken megjelenni. Így a saját magunk által telepített majd több órát tesztelt modokra rámondtuk az áment és beraktuk a bajnokságba. Később derült ki, hogy egyszerű kicsomagolással, illetve másképpen történő kicsomagolással már is ledobál illetve dumpol egy add-on autó...


    A Mondókám lényeg, nem flame keltés, csak mivel kb 3 oldalon keresztül olvasom , hogy kritizálnak minket egy másik liga fórumán, ami abszolút nem fair, sőt elég otromba dolog, így megszólítván érezve magunkat írtam ezt a pár sort.

    További szép napot jó szervezést nektek, és remélem a legközelebbi VSR- HROC- GTR masters összecsapáson több Masterses vesz majd részt!

    (mondókám z én magán véleményem nem tükrözi a VSR teljes csapatának álláspontját)

    Gordon24:
    Galambos Péter VSR simbin szekció "fővezér"))
    Szia, köszi szépen, hogy felszólaltál, nekem sincs ínyemre, amikor úgy történnek célozgatások, hogy nincsenek korrekt módon kifejtve a részletek és a konkrétumok.


    Egyébként nem gondolom, hogy az add-on tartalmaktól eleve tartózkodni kéne, itt a Masters-en a többi bajnokságban rendszeresen használnunk plusz kocsikat/pályákat és alapvetően jók a tapasztalataink, persze előfordulnak furcsaságok is, de általában nem vészesek... aztán meg van néhány olyan add-on is, ami messze felülmúlja a gyári tartalmak minőségét.

    Persze az egész kulcsa az alapos teszt, és a "user error"-ok maximális kizárása!
    (alapos teszten meg nem azt értem, hogy 25x megfuttatni a gépet, hogy hátha belefutunk majd valamibe... hanem konzekvensen végigmenni az egyes funkciókon és kombinációkon, és pontosan feltérképezni az összefüggéseket és a lehetséges hibaforrások okait, majd tételesen kizárni azokat)


    A Civic esetében egyébként eddig nem találtunk olyan hibát, ami alkalmatlanná tenni az online versenyzésre, viszont sok olyan főleg esztétikai hiányossága van, ami sajnos nagyon borúsra árnyalja a képet vele kapcsolatban.


    Sok sikert kívánok Nektek is a tavaszi bajnokságotokhoz!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 01. 30. 20:15.

  17. #67
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, köszi szépen, hogy felszólaltál, nekem sincs ínyemre, amikor úgy történnek célozgatások, hogy nincsenek korrekten módon kifejtve a részletek és a konkrétumok.


    Egyébként nem gondolom, hogy az add-on tartalmaktól eleve tartózkodni kéne, itt a Masters-en a többi bajnokságban rendszeresen használnunk plusz kocsikat/pályákat és alapvetően jók a tapasztalataink, persze előfordulnak furcsaságok is, de általában nem vészesek... aztán meg van néhány olyan add-on is, ami messze felülmúlja a gyári tartalmak minőségét.

    Persze az egész kulcsa az alapos teszt, és a "user error"-ok maximális kizárása!


    A Civic esetében egyébként eddig nem találtunk olyan hibát, ami alkalmatlanná tenni az online versenyzésre, viszont sok olyan főleg esztétikai hiányossága van, ami sajnos nagyon borúsra árnyalja a képet vele kapcsolatban.


    Sok sikert kívánok Nektek is a tavaszi bajnokságotokhoz!

    Nagyon köszi nektek is kívánom..


    Persze nem is zárkózunk mi sem el az add-ontól. Külön álló autókkal rendeztünk pl bajnokságot is Clio pl és nagy siker is volt. Igazából csak a wtcc autókhoz igazítani próbált add-onokkal van baj. Lassú, vagy gyors. Nem jó a a futómű, rosszak a lámpák, nem jó a kilátás bla bla. Tehát apró de idegesítő hibák. Nagyon nehéz egyrészt a gyáriakhoz hozzá hangolni. Ezért mi úgy vagyunk már ezzel, hogy add-on autót csak önmagában márka kupaként fogunk használni..

    Nah egy szónak is.... Sok sikert)

  18. #68
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Már a verseny előtt egy 3 körös sprinten is éreztem, hogy akadozik, de most konkrétan vezethetetlen volt. Könnyen lehet, hogy a hiba az én készülékenben van, ami konkrétan egy laptop de eddig egyetlen futamon sem tapasztaltam még csak egy kis akadást sem!
    Sajnálom, hogy ki kellett lépnem.
    Direkt nem nyúltam a géphez a tegnapi futam előtt, tehát nem telepítettem újra semmit és nem állítottam a grafikán, de az éles futam most sem volt a legapróbb akadozás sem. Valami azért csak lehet ezzel a civic-el, vagy csak az én konfigurációm nem szereti valamiért.

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Direkt nem nyúltam a géphez a tegnapi futam előtt, tehát nem telepítettem újra semmit és nem állítottam a grafikán, de az éles futam most sem volt a legapróbb akadozás sem. Valami azért csak lehet ezzel a civic-el, vagy csak az én konfigurációm nem szereti valamiért.
    Azért ezen kívül még rengeteg más oka lehetett, hogy pont azon az egy futamon akadt neked a játék...

    Javaslom próbálj ki egy offline egy full mezőnyt a Civic-cel és Civic nélkül...
    Olyat a Race07-ben nem lehet csinálni ugye, hogy csak 1 konkrét típussal megtölteni a rajtrácsot?

  20. #70
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Ha indítasz magadnak egy dedikált szervert, akkor egy gépen is megoldható azonos típussal feltölteni.

  21. #71
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    43
    Üzenetek
    271
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Olyat a Race07-ben nem lehet csinálni ugye, hogy csak 1 konkrét típussal megtölteni a rajtrácsot?
    dehogynem a választható autóknál

  22. #72
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ezen kívül még rengeteg más oka lehetett, hogy pont azon az egy futamon akadt neked a játék...

    Javaslom próbálj ki egy offline egy full mezőnyt a Civic-cel és Civic nélkül...
    Olyat a Race07-ben nem lehet csinálni ugye, hogy csak 1 konkrét típussal megtölteni a rajtrácsot?
    Teszteltem, offline verseny max 24fő és csak civic volt, de nem volt akadás. Nem tudom mi lehetett a gond, de érdekes, eddig még nem volt ilyen akadozásom, de lehet, hogy csak véletlen és nincs köze a civic mod-hoz.
    Amúgy ilyen fun versenyt lehetne többször csinálni, pont arra lenne jó, hogy aki kezdő (mint én) tudja gyakorloni a verseny szituációkat, mert most ezt csak élesben lehet. Ha ez a következő futam helyszínén van, akkor meg a gyakorlás senkinek sem árthat.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •