Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: HGTRM10 - Ősz -Valencia GP - NGT - 2012.12.09

  1. #1
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    HGTRM10 - Ősz -Valencia GP - NGT - 2012.12.09

    Rózsás Péter
    39 Rajtnál Péter kerekei túlpörögnek, autója elindul keresztbe és nekimegy a mellette haladó Rupa Zoltánnak. Versenybaleset.
    241
    Péter elméri a féktávot és nekimegy az előtte haladó Alpár Nándornak aki a pálya mellé kényszerül és több pozíciót veszít.
    Büntetése: 20 pont


    Czegle Gábor
    41 Rajtnál Gábor kerekei túlpörögnek, autója elindul keresztbe és nekimegy a mellette haladó Huber Péternek. Versenybaleset
    92 Gábor féktávon nekimegy az előtte haladó Huber Péternek, aki emiatt több pozíciót veszít.
    Büntetése: 20 pont

    Abelovszky Péter
    52 Péter nagy tempóval érkezik T1-be, és az előtte haladó Csicsmányi Tamás-nak koccan. Az eset pozíció vesztéssel nem járt. Figyelmeztetés

    Gedő Miklós
    52
    Miklós féktávon nekimegy a mellette haladó Rupa Zoltánnak, aki a pálya mellé kényszerül és több pozíciót veszít.
    Büntetése: 20 pont

    Szloboda Gusztáv
    64 Gusztáv kanyar bejáraton nekimegy az előtte haladó Sohajda Norbertnek , aki nekikoccan a mellette haladó Balogh Gábornak. Figyelmeztetés
    Megjegyzés: Gusztávnak kigyűlt a figyelmeztetése, ezért pontbüntetésben részesül!
    Büntetése: 15 pont
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2013. 01. 13. 20:26.

    Scuderia Giudice #099#

  2. #2
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Rózsás Péter
    39 Rajtnál Péter kerekei túlpörögnek, autója elindul keresztbe és nekimegy a mellette haladó Rupa Zoltánnak. Versenybaleset.
    241 Péter elméri a féktávot és nekimegy az előtte haladó Alpár Nándornak aki a pálya mellé kényszerül és több pozíciót veszít.
    Büntetése: 20 pont
    Szerintem nem mértem el. Féktáv előtt Nándor szinte az előtte lévő Ferrari mellé ér, majd fékezéskor hirtlen 2-3 autóra nő a távolság közöttük (a Ferka beveszi a kanyart), ekkor esek rá. Próbálok kitérni, de már késő...

  3. #3
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem mértem el. Féktáv előtt Nándor szinte az előtte lévő Ferrari mellé ér, majd fékezéskor hirtlen 2-3 autóra nő a távolság közöttük (a Ferka beveszi a kanyart), ekkor esek rá. Próbálok kitérni, de már késő...
    Te is tudod, hogy nem az számít mi volt szerinted.

  4. #4
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Te is tudod, hogy nem az számít mi volt szerinted.
    Én csak arra reagáltam, hogy elmértem-e a féktávolt, vagy sem. Szerintem nem fékeztem későn. Azt meg abban a "sodródós" kanyarban nehéz lereagálni, hogy az előttem haladó számomra váratlanul fékez. De nem a vétkességemet firtatom (főleg, hogy a ponttáblázat nem érdekel, mivel sok futamot ki kellett hagynom), csak reagáltam az indokra

  5. #5
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak arra reagáltam, hogy elmértem-e a féktávolt, vagy sem. Szerintem nem fékeztem későn. Azt meg abban a "sodródós" kanyarban nehéz lereagálni, hogy az előttem haladó számomra váratlanul fékez. De nem a vétkességemet firtatom (főleg, hogy a ponttáblázat nem érdekel, mivel sok futamot ki kellett hagynom), csak reagáltam az indokra
    Oksa. Értelek

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •