Szavazás eredménye: Részt veszel a Cadwell Park-i FunRace-en?

Szavazók
39. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen!

    19 48,72%
  • Talán, ha összejön.

    16 41,03%
  • Most nem, de amúgy érdekel a dolog..

    4 10,26%
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 58 (58 összesen)

Téma: Cadwell Park - FunRace!!

  1. #51

    Unhappy ELnézést!

    Bocsánatot kérek a fékezőképesség-külömbségből adódott öklelésért, az egyik kék MINI-stől, a fehér shelby.

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Nah, jó hír, hogy úgy látom nem volt semmilyen hiba a pályával, meg a boxoknál sem, így hogy nem volt AI!

  3. #53
    Kécskei Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 08. 06.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    8
    Hali!

    Tuti jó volt az első futam.Közben jöttem rá,hogy a cortina mennyivel erősebb,mint az alfa
    Jót csatáztunk.A végén sajna kiakadt a játék...

  4. #54
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35
    Sziasztok.A tegnap este,elég jóra sikeredett.Az első versenyen szinte senkivel nem volt nagy csatám,Máté kicsúszott előlem,öcsém Szabi meglépett, Fehér Zolit pedíg csak az utolsó körben tudtam egy kicsit zaklatni.A második futam már izgalmasabb volt.Az első pár körben csináltam pár hibát,végül ki is csúsztam,és még telibe is kaptam azt hiszem Fekete Tibort (bocs haver).De végül is így lett a jó,főleg hogy Niebel Zoli mögé álltam vissza és a befutóig mehetett a csata,amit kifejezetten élveztem . Köszönöm mindenkinek a lehetőséget,biztosra veszem,hogy még találkozunk.

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Gida írta Hozzászólás megtekintése
    A végén sajna kiakadt a játék...
    Szia, ezt kérlek pontosan írd le, hogy mi történt...

  6. #56
    Kécskei Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 08. 06.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, ezt kérlek pontosan írd le, hogy mi történt...
    Hali!

    A végén,amikor az eredményeket mutatta,nyomtam egy esc-t, a visszatéréshez a boxba,ekkoor akadt ki a gtl.exe.

  7. #57
    Szőnyeg Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    9
    De kár hogy nem voltam.. Majd legközelebb...

  8. #58
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg atca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.A tegnap este,elég jóra sikeredett.Az első versenyen szinte senkivel nem volt nagy csatám,Máté kicsúszott előlem,öcsém Szabi meglépett, Fehér Zolit pedíg csak az utolsó körben tudtam egy kicsit zaklatni.A második futam már izgalmasabb volt.Az első pár körben csináltam pár hibát,végül ki is csúsztam,és még telibe is kaptam azt hiszem Fekete Tibort (bocs haver).De végül is így lett a jó,főleg hogy Niebel Zoli mögé álltam vissza és a befutóig mehetett a csata,amit kifejezetten élveztem . Köszönöm mindenkinek a lehetőséget,biztosra veszem,hogy még találkozunk.
    Jó kis meccsek voltak az első futamon. Sajna a váltóm továbbra sem tökéletes.
    Természetesen most is a verseny alatt jött rá a hoppáré. Viszonylag stabilan tudtam tartani a 2. helyet, aztán az egyik körben a leejtős-döntött balos előtt 3.-ból 1.-esbe kapcsolt ez a fránya váltó. Persze rögtön keresztbe állt ez a batár Falcon, épp hogy csak sikerült megfogni. Sajnos ezzel a manőverrel sok időt vesztettem. A Dobri tesók és Király Zoli is elléptek.
    Zolit hamar vissza akartam előzni, a kapkodásnak az lett a vége, hogy vágásra kényszerítettem, de szerencsére irányban maradt és előttem jött vissza a pályára.
    Sajnos két kanyarral később megforgott Zoli, ezért nem tudtunk tovább csatázni. Utána már csak távolról követtem Attilát és így értem be 4.-nek.

    Sajna a második futamra már nem jutott időm.

    Az új arcok csatlakozhatnának a bajnokságba, mert sokkal színesebb tőlük a mezőny.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •