Oldal: 6 / 7 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (174 összesen)

Téma: F1 2013

  1. #126
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Button-Perez csata milyen volt? Kicsit Jensonban csalódtam, már futamon is hisztizett, majd a futam után nem érti miért volt ilyen kemény Sergio????... még a csapatutasításos sértődések elmentek valahogy, de azért nehogy már rosszul érezze magát Jenson egy ilyenért...
    Motogp-ben röhögnének az ilyen emberen...
    Hát nem tudom, én csapatfőnökként biztos felpofoztam volna mindkettőt, hogy kockáztatták az autók épségét és az eredményes befejezést, versenybíróként pedig mindkettőt jól megbüntettem volna a durva leszorításért, ami abban a kijáratban csináltak egymással meg Alosno-val.

    Nézőként persze jó volt, kell a cirkusz, meg az eksön...

  2. #127
    tényleg, leszorítás. ezt mostmár büntetni kéne, de még senkit nem büntettek, pedig az elmúlt versenyeken szinte mindenhol volt, talán picivel finomabb formában. Mi lehet ennek az oka?

  3. #128
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Button-Perez csata milyen volt? Kicsit Jensonban csalódtam, már futamon is hisztizett, majd a futam után nem érti miért volt ilyen kemény Sergio????... még a csapatutasításos sértődések elmentek valahogy, de azért nehogy már rosszul érezze magát Jenson egy ilyenért...
    Motogp-ben röhögnének az ilyen emberen...
    Picit sírt mert ő a vb most már leesett neki ki is a csapattársa ez így jól van. ÉS ha utána olvasol Buttonnak sincs semmi baja hiszen versenyzők vagy mi a franc.
    Szerintem Európában, ha igaz jobb lesz a kocsijuk akkor lehet majd taktikázni. Az is lehet hogy menetelnek felfelé mint pl. most is együtt ameddig felérnek, ezt versenyközben látják úgy is amikor ez megvan akkor egymás ellen is lehet és ez így Verseny!HA meg elől lesznek akkor biztos nem fogják ölni egymás nagyon csak egy picit mer annyi kell,de akkor is ne utasításokkal ők is látnak szerintem, erre példa Kimi. Ezért nekem a két kedvencem a Lotus és a Meki tolják neki ahogy kell nem sírdogálnak, hogy gumi meg forgalom ha ennyi van benne akkor sincs baj ha elbakják azt is bevállalják.
    De az mi volt már mikor Vettel az utsó kiállása után jött vissza szerintem csak akkor hitte el hogy meglesz,mikor rámondhatták a fülére hol a két Lotus.
    Remélem legközelebb feltörlik vele a padlót, mert ez se lett volna sima enyire hiszen a rajtnál persze hogy beragadtak Kimi elé mér ne ,utána meg utazott vagy 4 kört mielőtt el tudott indulni addigra meg Vettel meglógott. Úgy megnézném mi van ha a lotus a nyakára lép.
    De hogy a merci mekkora egy, tolnak egy polet oszt hali. Tiszta égő.

  4. #129
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    tényleg, leszorítás. ezt mostmár büntetni kéne, de még senkit nem büntettek, pedig az elmúlt versenyeken szinte mindenhol volt, talán picivel finomabb formában. Mi lehet ennek az oka?
    ahh felfigyeltem rá én is:Pbár ha így adják elő egymásnak akkor gondolom mindenki bele ment ebbe,vagyis idén engedékenyebbek a bírák,ezt most olvastam hogy ezzel több lesz az akció a párharcok stb
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #130

  6. #131
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Button-Perez csata milyen volt?
    Jó! De különben ez a verseny am is sokkal jobb volt mint a kínai, mert itt nem csak a DRS zónákban volt kikerülés őőő előzés, itt valódi csaták is voltak. Nem is kevés, és nem is gyengék.

    Buttont nem az zavarta hogy Checo "kemény", hanem az hogy többx is meglökte ill. ráhúzta a kocsit:

    "...én nem szoktam az egyenesben haladva, amikor a csapattársam jön mellettem, ide-oda rángatni az autót, ráhúzni a kereket, 300 km/órás sebességnél. Ez olyasmi, amit a gokartos időkben szoktak csinálni, aztán kinőnek belőle, de Checo nyilvánvalóan még nem nőtte ki."

    "Maximálisan odavagyok a kerék-kerék elleni versenyzésért, de arra tényleg nem igazán számítasz, hogy a csapattársad melletted terem az egyenesben, és neked megy; ez egy kicsit szokatlan volt."


    Am a dologhoz hozzátartozik hogy állítólag pont Bahrein előtt kérte meg a csapat Perezt hogy legyen agresszívabb a pályán. Komolyan vette a srác



  7. #132
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Jó! De különben ez a verseny am is sokkal jobb volt mint a kínai, mert itt nem csak a DRS zónákban volt kikerülés őőő előzés, itt valódi csaták is voltak. Nem is kevés, és nem is gyengék.

    Buttont nem az zavarta hogy Checo "kemény", hanem az hogy többx is meglökte ill. ráhúzta a kocsit:

    "...én nem szoktam az egyenesben haladva, amikor a csapattársam jön mellettem, ide-oda rángatni az autót, ráhúzni a kereket, 300 km/órás sebességnél. Ez olyasmi, amit a gokartos időkben szoktak csinálni, aztán kinőnek belőle, de Checo nyilvánvalóan még nem nőtte ki."

    "Maximálisan odavagyok a kerék-kerék elleni versenyzésért, de arra tényleg nem igazán számítasz, hogy a csapattársad melletted terem az egyenesben, és neked megy; ez egy kicsit szokatlan volt."


    Am a dologhoz hozzátartozik hogy állítólag pont Bahrein előtt kérte meg a csapat Perezt hogy legyen agresszívabb a pályán. Komolyan vette a srác
    azért az a ráhúzás szerintem nem volt komoly, ilyenkor mindenki próbál erőt fitogtatni, csak itt pont összeértek
    Ami még nem tetszett Buttontól, hogy amikor Martin nyilatkozott a SkySportnak kettőjükről, akkor Button gyorsan odarohant, hogy elmondhassa a saját verzióját. Értitek.... Az előzések kielemzésekor pedig Button keménységére is célozgattak és ott már más volt a tekintetete. Kiterelte, vesztes pozícióból még beszúrt újra stb.. pedig lassabb volt. Szerintem szimplán fájt neki hogy nem kicsit megverte Perez. Button őszintébbnek tűnt eddig.
    De a lényeg hogy volt csata rendesen
    Button

  8. #133
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    azért az a ráhúzás szerintem nem volt komoly, ilyenkor mindenki próbál erőt fitogtatni, csak itt pont összeértek
    Ez sztem tipikusan az a szituáció amit ne akarjunk mi, fotelből megítélni

    Ja, utána Button is kemény volt, Perez gondolom jól felb.szta az agyát De ja, nyilván az sem esett jól neki hogy az újonc csapattárs gyorsabb.



  9. #134
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Monaco,felvezető műsor,rajt,elején szotyizás,alvás?
    Van kis kavarás a Mercivel,álítólag Barcelona után nyomtak egy háromnapos tesztet a pirellivel,és most derült ki:P
    kabaré már ez tényleg, meg amit az a vén gyökér is csinál a bukósisakjával Kiminek,nem kívánok mást neki úgy kb 2köbmétert a mellyére
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #135
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Monaco,felvezető műsor,rajt,elején szotyizás,alvás?
    Van kis kavarás a Mercivel,álítólag Barcelona után nyomtak egy háromnapos tesztet a pirellivel,és most derült ki:P
    kabaré már ez tényleg, meg amit az a vén gyökér is csinál a bukósisakjával Kiminek,nem kívánok mást neki úgy kb 2köbmétert a mellyére
    Miért mit csináltak a bukójával?

  11. #136
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Miért mit csináltak a bukójával?
    James Hunt van a bukója tetején tisztelgés céljából Bernie papa meg letakartatta mert hogy ugye jön a Rush film és azt reklámozza... De jól mondták Wéber Gáborék, hogy akkor Laudát nem fogják mutatni egész hétvégén? Talán az FP3-on levolt ragasztva, de az időmérőn újra nem. Mondták Kiminek Bernie ideges lesz és ő erre : "I don't care"


  12. #137
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  13. #138
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ekkora surmókat még nem hordott a föld a hátán.
    Ezért elmeszelni Grosjean-t...
    Komolyan mondom, bekaphatják!
    Nem hogy örülnének, hogy ezen a fos pályán ahol előzni nem lehet legalább próbálnak és nem csak próbálnak, de meg is csinálják az előzést.

  14. #139
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Zseniális!

    "A japánok a számos Forma-1-es futamnak otthont adó aszfaltcsíkot körberakták ledekkel és hangszórókkal, melyeket gondosan össze is hangoltak. Az 1980-as években rögzített telemetriai adatok segítségével pedig elérték, hogy a fény és a hang játékával megelevenedjen Senna 1989-es, pályarekordot jelentő köre.
    A Sound of Honda (vagyis „A Honda hangja”) címet viselő videón most bárki bepillanthat a különleges megemlékezésbe. Egy biztos: a végeredmény megható, a videót libabőrözés nélkül végignézni szinte lehetetlen." (Totalcar)

    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  15. #140
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ekkora surmókat még nem hordott a föld a hátán.
    Ezért elmeszelni Grosjean-t...
    Komolyan mondom, bekaphatják!
    Nem hogy örülnének, hogy ezen a fos pályán ahol előzni nem lehet legalább próbálnak és nem csak próbálnak, de meg is csinálják az előzést.
    Még Massa is azt mondja rossz döntés volt, az azért úgy már picit vicces, amúgy meg már a pozició megvolt kanyarkijáraton, inkább a baleset elkerülése (összeérés) miatt húzdott kifelé....inkább nem hozok példákat milyen röghöz kötött b*z*k ezek

    http://www.autosport.com/news/report.php/id/109070


    Ilyenek miatt nem tudom komolyan venni néha ezt az egész cirkuszt, mondjuk foci világversenyek nálam még mindig a komolytalanság csúcsai
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 07. 28. 20:00.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #141
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Igen a massa féle előzés az szerintem se volt büntetendő, viszont a sikán elött a button-os az megért 20 mp-t, jó pilóta ez a GRO, első éveiben Hamilton is ugyanilyen agresszív volt, az elmúlt 2-3 évben viszont már teljesen beérett.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  17. #142
    Lehet hogy megért 20 másodpercet, de akkor az összes hasonló is! Csak egy példa a tegnapiról: Massa->Rosberg. A mercédeszes ott 5 pozíciót bukott miután a Ferraris nekiment. Nem akarom Massát bántani(bánja ő magát eleget, lásd a nyilatkozatát: "rámhúzta.." ), de azt még csak nem is vizsgálták.
    Ez a fő probléma, és hiába a volt versenyzők "segítsége", a FIA "szakemberei" állandóan elfogultak valamerre. Egyész jó példa erre a kamion EB-n történtek. Vagy a WTCC. Vagy a többi. Még egy kicsit dolgoznak rajta és képesek lesznek a FIFA/UEFA páros mélységeit is elérni ...
    Utoljára módosította: Bandybaa; 2013. 07. 29. 09:18.

  18. #143
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Igen a massa féle előzés az szerintem se volt büntetendő, viszont a sikán elött a button-os az megért 20 mp-t, jó pilóta ez a GRO, első éveiben Hamilton is ugyanilyen agresszív volt, az elmúlt 2-3 évben viszont már teljesen beérett.
    Szerintem egyiket semkellett volna büntetni, a buttonos szerintem tök rendben volt, összeértek ezért nem tudott befordulni.
    Vagy ha kockáztat és csak azért is befordul akkor lehet megforog vagy széttöri a rázón a kocsit.

    Massa vs Rosberg sem volt büntetendő, Massa volt bent ott is tartotta a kocsi így nincs miről beszélni.

  19. #144
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy megért 20 másodpercet, de akkor az összes hasonló is! Csak egy példa a tegnapiról: Massa->Rosberg. A mercédeszes ott 5 pozíciót bukott miután a Ferraris nekiment. Nem akarom Massát bántani(bánja ő magát eleget, lásd a nyilatkozatát: "rámhúzta.." ), de azt még csak nem is vizsgálták.
    Ez a fő probléma, és hiába a volt versenyzők "segítsége", a FIA "szakemberei" állandóan elfogultak valamerre. Egyész jó példa erre a kamion EB-n történtek. Vagy a WTCC. Vagy a többi. Még egy kicsit dolgoznak rajta és képesek lesznek a FIFA/UEFA páros mélységeit is elérni ...
    Ja ezt ne is mond, basszus nem hiszel el hogy ha elkúrnak egy döntést, azt miért nem lehet megmásítani abban a 3 körben amig nem áll ki szerencsétlen??????
    Vagy miért nem lehet azt az időt visszaadni neki, úgy hogy levonják a beérkezési időből?
    Komolyan annyira szánalmasak ezek, kb mint amikor Engsler széttörte a felvezető kocsit és ugrott neki az abszolút első hely, fogadni merek, hogy a FIA nem állta a kocsija vajítási költségeit, nem beszélve az elvesztett győzelemről és a vele járó ponttól/pénztől való eleséstől...

  20. #145
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egyiket semkellett volna büntetni, a buttonos szerintem tök rendben volt, összeértek ezért nem tudott befordulni.
    Vagy ha kockáztat és csak azért is befordul akkor lehet megforog vagy széttöri a rázón a kocsit.

    Massa vs Rosberg sem volt büntetendő, Massa volt bent ott is tartotta a kocsi így nincs miről beszélni.
    Te lettél volna az első aki háborog ha abban a helyzetben előznek meg mint Button-t, terelte le GRO a pályáról csak már nem volt hova, így Button ment egyenesen, Gro meg neki oldalról, egyébként az elején Vettel terelése is elég durva volt, utána T2 ben GRO-ALO féle manőver is megért volna legalább egy figyelmeztetést.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  21. #146
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Te lettél volna az első aki háborog ha abban a helyzetben előznek meg mint Button-t, terelte le GRO a pályáról csak már nem volt hova, így Button ment egyenesen, Gro meg neki oldalról, egyébként az elején Vettel terelése is elég durva volt, utána T2 ben GRO-ALO féle manőver is megért volna legalább egy figyelmeztetést.
    Lehetett volna pár büntetést még kiosztani vagy egyet se, annyira következetesek, hogy semmennyire, mint pl. a WTCC-be....hasra ütünk azt most vkit megbüntetünk máskor szinte ugyanazért meg semmi
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  22. #147
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Te lettél volna az első aki háborog ha abban a helyzetben előznek meg mint Button-t, terelte le GRO a pályáról csak már nem volt hova, így Button ment egyenesen, Gro meg neki oldalról, egyébként az elején Vettel terelése is elég durva volt, utána T2 ben GRO-ALO féle manőver is megért volna legalább egy figyelmeztetést.

    Multkor a HTCM-ben így előztek meg csak pont fordítva kintről szorítottak és nem tudtam elfordulni mert a kocsi seggét megforga a másik autó és nem fordult, de ott keresztbe álltam után szóval az azért más volt.
    Viszont Buttonnak nem tartott volna semmiben lezárni a belső ívet, ha nem tette akkor így járt.

    Vettel terelése is kemény volt, de szimplán nem kellett volna arrébb menni, én maradtam volna ott és kész úgy is be kellett volna húzódnia.

  23. #148
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Ja, mostmár nincs elöttem hogy ki-mikor, de egypárszor bennem is felmerült hogy, "ejj barátom, ezért a HTCM ligában büntit kaptál volna".

    És úúú, gyerekek. Vettel-Alonso páros RB-be? Óúrjási lenne. Talán még fizetnék is érte egykét dolcsit. Menne a szénné alázás, visszatolatás, szétszivatás minden irányból. Ala' McLarennél Ham-Alo páros, de szerettem is. Igazi verseny

  24. #149
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, mostmár nincs elöttem hogy ki-mikor, de egypárszor bennem is felmerült hogy, "ejj barátom, ezért a HTCM ligában büntit kaptál volna".

    És úúú, gyerekek. Vettel-Alonso páros RB-be? Óúrjási lenne. Talán még fizetnék is érte egykét dolcsit. Menne a szénné alázás, visszatolatás, szétszivatás minden irányból. Ala' McLarennél Ham-Alo páros, de szerettem is. Igazi verseny
    Szabival beadjuk tán az FIA-hoz az önéletrajzunkat

    Vettel-Alonso azért nem lenne jó mert Vettelt részesítenék előnyben, Alonso csak szívna. A Mclarenes időkben egyenlőek voltak, jó is volt az, igaz azóta mind a ketten nagyot fejlődtek jó irányba. Az a baj hogy a top csapatok mindig egy vezérre fejlesztenek, lásd RB-Ferrari-Mercedes, és kell egy másodhegedűs aki elviseli hogy ő csak második viszont hozza a pontokat és stabil. Webber egy ideig tűrte tavaly betelt a pohár nála, Malayziában pedig csodálkozok hogy nem ölte meg Vettelt. Kimi is ezen elmélkedik szerintem, hogy nem biztos jó buli Vettel mellé mennie akármilyen nagy haverok.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  25. #150
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Multkor a HTCM-ben így előztek meg csak pont fordítva kintről szorítottak és nem tudtam elfordulni mert a kocsi seggét megforga a másik autó és nem fordult, de ott keresztbe álltam után szóval az azért más volt.
    Viszont Buttonnak nem tartott volna semmiben lezárni a belső ívet, ha nem tette akkor így járt.

    Vettel terelése is kemény volt, de szimplán nem kellett volna arrébb menni, én maradtam volna ott és kész úgy is be kellett volna húzódnia.
    De Button nem tudott hova menni Tomcy, ha föladta a belső ívet és maradt kívül, Gro pedig terelte le a pályáról, jóhogy nem fog lemenni a fűre, hogy Gro kényelmesebben be tudjon fordulni.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •