Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (174 összesen)

Téma: F1 2013

  1. #101
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis előzés volt, az intőt meg majd anyu aláírja
    Ez jó!
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Alonso meg khm azé ennyire nem ég a ház ! Második futam ! Bakker! Kicsit be van feszülve szerintem.
    Take it easy.
    Itt a csapat hibázott, be is ismerték. Ők mondták Fernandonak hogy maradjon pályán a törött szárnnyal.


    Am Lali, a Mercivel kapcs. mintha még ellentmondásba keveredtél volna saját magaddal is Az elején azt írod hogy

    "Ez alapján a csapatutasítás modjon fel! Ross Brawn mondjon le! "

    a végén pedig ezt:

    "Innen nézve megérthető ha valaki rájuk szól hogy nem a nagyi vitrinje a kapu a tisztaszobában."


    Szal akkor mi legyen? ;D



  2. #102
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként végignézhetnéd a saját hozzászólásaidat ebben a témában.
    Se egy saját gondolat, vagy kifejtenél valamit, csak egy mondatos fikázások, beszólások.
    Íme:
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Miért ne számítottam volna? Mégis csak több éve ott van a csapatnál... Még ha HAM ugyanolyan feltételekkel (amik ugye nem létezhetnek...) gyorsabb lenne nála 3-4 tizeddel is akár körönként (ami nagyon nem így van), egy teljesen új csapatnál, új környezetben nem valószínű, hogy az ki is jön rögtön az első futamokon...
    Szóval cáfolva...


    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenesetre én befejeztem az írást ide, úgyhogy további jó trollkodást!
    A te döntésed...

  3. #103
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt te hol hallottad? Én is próbáltam ennek utánanézni, de sehol nem lelem.
    Tegnap este újra megnéztem a futamot. WEB tényleg mondott egy számot, talán nem 4024, de mondott...

  4. #104

  5. #105
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este újra megnéztem a futamot. WEB tényleg mondott egy számot, talán nem 4024, de mondott...

    43. mp és 4021-et mond (forty twenty one)
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #106
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    43. mp és 4021-et mond (forty twenty one)
    Valójában ezt mondta: "Multi 21, Seb. Multi 21!"

    Legalább is Farkas Peti szerint.
    http://www.f1hirek.hu/f1/20130326-f1...rbe-tukor.html

    Én hiszek neki...

  7. #107
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jó!

    Am Lali, a Mercivel kapcs. mintha még ellentmondásba keveredtél volna saját magaddal is Az elején azt írod hogy

    "Ez alapján a csapatutasítás modjon fel! Ross Brawn mondjon le! "

    a végén pedig ezt:

    "Innen nézve megérthető ha valaki rájuk szól hogy nem a nagyi vitrinje a kapu a tisztaszobában."


    Szal akkor mi legyen? ;D
    Az legyen hogy ez a gennyes csapat utasítás ne legyen. Egyébkén az első mondatt alapján! Ellenszenv és előítélet! Sajnos a fórumok sok helyen csak ezzel vannak tele.
    Nekem ez a hsz csekély másfél órámba került ,mert közben család is van kutya is van kazán is van.Mire befejeztem pont eleget agyaltam ahhoz ,hogy belegondoljak a csapat érdekeibe is.Le is írtam inkább abbahagyom,mert mindenkinek igaza lesz.
    Valahogy a merci párosa szimpatikus lett. Megkomolyodtak felnőttek van már tapasztalatuk is elég,erős páros és van bennük potenciál. Rosberg tökösen kiállt az igazáért de a nagyfőnök lenyomta na ez volt a hiba. Mert nekik szerintem pont nem gáz hogy ki megy előrébb bármi is a sorrend az elmúlt évek után bármi jobb.Második verseny!!!
    Igen Hamilton akit annyit oltottam és Rosberg akit lekislányoztam! Öregszem vagy mi
    Utoljára módosította: Lali; 2013. 03. 27. 20:10.

  8. #108

  9. #109
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Újabb fordulat a Veb - Web szappanopera kapcsán?

    http://www.f1hirek.hu/f1/20130328-f1...utasitast.html


    Más:

    https://twitter.com/origof1hirek/sta...23647624810497

    Nem gondoltam volna hogy csak egy G25-öse van



  10. #110
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Ugyan már vak is meg süket is szegény akkor minek versenyez?Fehér bot meg hallókészülék az kell neki nem redbull ótó. És nehogy megvédje valaki!

  11. #111

  12. #112
    Most is azt mondom a tankolást vissza hozhatnák,adott valami + a versenyeknek.
    Ja túl veszélyes ez is mint az esőben való versenyzés és a többi...
    De most maguknak versenyeznek? persze elsősorban igen ,de mi nézők ettől a túlontúl agyon szabályozott f1 től nem szórakozunk olyan nagyon ,említhetném a csapat utasítást és még sok mindet.
    Pár hete megy a DOQ csatornán az f1 története,a régi idők versenyeit pilótáit és egyebet bemutató műsor.
    Élvezet felidézni azokat a rég látott vagy épp nem látott eseményeket.
    Én most is azt mondom az volt az igazi f1,majd a 90-es évektől egyre "laposodott" persze ez sarkított kifejezés.....
    A 70-es évek közepétől nézem az f1-et de számomra már nem nyújt annyi élményt mint mikor még a pilóták és a képességeik voltak előtérbe.
    Persze akkor is voltak uncsi futamok ,és hasonló anomáliák ,de mindig történt valami....
    Vissza kanyarodva a kerékcserékre,mind szép hogy ilyen gyorsan megoldják,de ennyi erővel már azt is elérhetnék hogy a boxba beállva egy gombnyomásra a kocsi feltegye magára az új abroncsot,mint a sisak plexit ledobja és alatta ott az új felület,na akkor aztán csupa izgalom lesz nézni a nagy semmit. de tovább megyek nem is kell gombnyomás mert lekopik a felső felület és mehet az alatta levő.
    Bocs a hosszú eszme futtatásért...

  13. #113
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Most is azt mondom a tankolást vissza hozhatnák,adott valami + a versenyeknek.
    Ja túl veszélyes ez is mint az esőben való versenyzés és a többi...
    De most maguknak versenyeznek? persze elsősorban igen ,de mi nézők ettől a túlontúl agyon szabályozott f1 től nem szórakozunk olyan nagyon ,említhetném a csapat utasítást és még sok mindet.
    Pár hete megy a DOQ csatornán az f1 története,a régi idők versenyeit pilótáit és egyebet bemutató műsor.
    Élvezet felidézni azokat a rég látott vagy épp nem látott eseményeket.
    Én most is azt mondom az volt az igazi f1,majd a 90-es évektől egyre "laposodott" persze ez sarkított kifejezés.....
    A 70-es évek közepétől nézem az f1-et de számomra már nem nyújt annyi élményt mint mikor még a pilóták és a képességeik voltak előtérbe.
    Persze akkor is voltak uncsi futamok ,és hasonló anomáliák ,de mindig történt valami....
    Vissza kanyarodva a kerékcserékre,mind szép hogy ilyen gyorsan megoldják,de ennyi erővel már azt is elérhetnék hogy a boxba beállva egy gombnyomásra a kocsi feltegye magára az új abroncsot,mint a sisak plexit ledobja és alatta ott az új felület,na akkor aztán csupa izgalom lesz nézni a nagy semmit. de tovább megyek nem is kell gombnyomás mert lekopik a felső felület és mehet az alatta levő.
    Bocs a hosszú eszme futtatásért...
    Tankolás nem kell, azzal is csak taktikáznának ahelyett hogy a pályán döntenék el - ahogy régen is történt, úgy értem a betiltása előtt.

    A csapautasítás mindig is része volt a sportnak. Sőt, voltak ennél durvább dolgok is mint mostanság, pl. az 50es években olyan is előfordult hogy a kettes számú pilótának át kellett adni az autóját az egyes számúnak!!! (akkoriban még megengedték a szabályok a ilyen kocsicseréket) Persze utálni lehet őket (én is utálom), csak nem fair külön a mai f1nek felróni - hisz látjuk hogy nem egy újkeletű dologról van szó.

    Amit a képességekről írsz, azt én pont fordítva látom. Sztem épphogy régen ért többet az autó, amikor még szabad volt a fejlesztési verseny és ment is minden fronton. A pilóta manapság többet számít, köszönhetően pl. a motorfejlesztések befagyasztásának ill. az egyre szigorúbb reguláknak, már ami az autóépítést illeti - tehát ezáltal a kiegyenlítettebb technikai erőviszonyoknak.



  14. #114
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Tankolás nem kell, azzal is csak taktikáznának ahelyett hogy a pályán döntenék el - ahogy régen is történt, úgy értem a betiltása előtt.

    A csapautasítás mindig is része volt a sportnak. Sőt, voltak ennél durvább dolgok is mint mostanság, pl. az 50es években olyan is előfordult hogy a kettes számú pilótának át kellett adni az autóját az egyes számúnak!!! (akkoriban még megengedték a szabályok a ilyen kocsicseréket) Persze utálni lehet őket (én is utálom), csak nem fair külön a mai f1nek felróni - hisz látjuk hogy nem egy újkeletű dologról van szó.

    Amit a képességekről írsz, azt én pont fordítva látom. Sztem épphogy régen ért többet az autó, amikor még szabad volt a fejlesztési verseny és ment is minden fronton. A pilóta manapság többet számít, köszönhetően pl. a motorfejlesztések befagyasztásának ill. az egyre szigorúbb reguláknak, már ami az autóépítést illeti - tehát ezáltal a kiegyenlítettebb technikai erőviszonyoknak.
    Én a tankolást a látvány ,a nézők felé,miatt tenném vissza ,persze hogy taktikáznak az egész sport erre épül.
    Ha nem is minden sportágban,de itt főleg.
    Ami a a pilóta cserét illeti,régebben még tartalék kocsi is volt némely istállónál és abba ültek be ha valamelyik tönkre ment.
    Tudom hogy voltak ennél durvább dolgok is .
    Félre ne értsd nem vitázni szeretnék,de amit írsz hogy a pilóta manapság többet számít,nem igazán értek egyet csak részben.
    Tuti hogy az elmúlt 3 VB,ha fordított felállásban a ferkában ült volna vettel,alo,meg a rb-ba, vettel neve mellet talán csak 1 VB cím lett volna ,de még talán annyi sem,ennyit a pilóták képességeiről.
    Arról nem is beszélve ha "gyengébb" kocsiban ül.
    Ezzel nem azt akarom mondani hogy vettel nem jó sofőr de nagyon nem mind egy milyen technika van alatta,és csapaton belül ki a kedvenc és a 2 pilóta.
    Abban is igazad van hogy régebben a kocsikat jobban lehetett eltérőre építeni ,ezt én is alá írom és hiányolom de ,sajna ezen nem nagyon fognak változtatni,ebben az "új" korban .

    Ami a csapat utasítást illeti természetesen régen is volt sőt... ,de legalább nem hallottuk,így hogy részben tudunk dolgokat,szerintem illúzió romboló ,a nézőknek biztos.
    Nem véletlen volt hangos a média emiatt is.
    Ami meg azt illeti már rég nem a pályán dőlnek el vb címek és elsőségek a mai f1.ben meg főleg.
    A pilóták már egyre kisebb fogaskereket mozgatnak a "gépezetben",sajnos.
    Az meg hogy nem értünk egyet nem baj ,legalább ütköztetjük véleményünket,mindenki leírja mit és hogy lát érez.
    Kulturáltan megbeszéljük és mindenki gazdagabb lesz pár új infóval.

  15. #115
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése

    Arról nem is beszélve ha "gyengébb" kocsiban ül.

    Kulturáltan megbeszéljük és mindenki gazdagabb lesz pár új infóval.
    Én nem igazán vagyok Vettel rajongó - még nem tudom magamban hova tenni Őt, a három VB cím ellenére sem - , de azért emlékeztetnélek a 2008-as monzai futamra.Gyengébb autóban ült... ( első futamgyőzelme, ráadásul esett is.)

  16. #116
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ez a tankolás is túl volt misztifikálva, hogy veszélyes meg minden.
    Nézzetek meg egy nascar versenyt, folyik ott össze vissza a benya még sincs belőle para, paraszt módon odadurrantanak egy kicsit az oltóból amikor elveszi a fószer a csövet aztán visz lát.

  17. #117
    Idézet Eredetileg Berecz Albert írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem igazán vagyok Vettel rajongó - még nem tudom magamban hova tenni Őt, a három VB cím ellenére sem - , de azért emlékeztetnélek a 2008-as monzai futamra.Gyengébb autóban ült... ( első futamgyőzelme, ráadásul esett is.)
    Persze kiugrások gyengébb kocsival is voltak vannak,de attól még messze hogy vb-t is nyerjen,egy ilyen kocsival,ahogy előtte sokan már megtették,a gyengébb kocsival is vb címet,nyertek.
    De mint mondottam ezen aztán nem veszünk össze,

  18. #118
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Én a tankolást a látvány ,a nézők felé,miatt tenném vissza
    Miért, mi volt abban a látványos? Úgy értem magában a tankolásban? Az, hogy nem 3mp-ig hanem 7mp-ig tartott egy kerékcsere ill. még közben egy benzincsővel is hadonászni kellett?
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Félre ne értsd nem vitázni szeretnék,de amit írsz hogy a pilóta manapság többet számít,nem igazán értek egyet csak részben.
    Tuti hogy az elmúlt 3 VB,ha fordított felállásban a ferkában ült volna vettel,alo,meg a rb-ba, vettel neve mellet talán csak 1 VB cím lett volna ,de még talán annyi sem,ennyit a pilóták képességeiről.
    Arról nem is beszélve ha "gyengébb" kocsiban ül.
    Ezzel nem azt akarom mondani hogy vettel nem jó sofőr de nagyon nem mind egy milyen technika van alatta,és csapaton belül ki a kedvenc és a 2 pilóta.
    Én meg erre mondom azt hogy régebben meg még többet számított. Annak idején Clark volt hogy másodperceket vert egy kör alatt a többiekre, és köröket a versenyeken. De még 1992ben is is volt hogy Mansell a Williams-szel 2 mp-et adott még Sennának is!

    Manapság ilyen elképzelhetetlen, úgyhogy sztem erről ennyit
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Persze kiugrások gyengébb kocsival is voltak vannak,de attól még messze hogy vb-t is nyerjen,egy ilyen kocsival,ahogy előtte sokan már megtették,a gyengébb kocsival is vb címet,nyertek.
    Konkrét példákat kérek.



  19. #119
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    Konkrét példákat kérek.
    Schumacher Benettonos VB címei... miután átment a Ferrarihoz (cseréltek Bergerékkel). Bergerék a fejüket fogták és azt mondták vezethetetlen a Benetton...

  20. #120
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ehh uncsi volt?
    Webber elég szopiágon vanKimi jol ment Perezzel meg közösen összehozták amit nem kelett volna de még van mit alkotni a Lotuson,Hamilton amit hozzá tett az látszott Rosberghez képest mármint a csapathoz meg amugy is,Button alatt lassú a mclaren nincs itt előre lépés sehova,Riciardo tán így kell írnina jol küzdött dicsérve,kit hagytam még ki ya Alonso fenomenális?
    Vettel huncutkodott volna a végén de már késő volt a hajrá, tán 1 körrel elkéstek
    péntekre kapnak 1 szett plusz gumit,kit érdekell?
    ezek a pirelli gumik már szó nevetségesek amiket elhoznak 1-1 ilyen versenyre,mi értelme van ezeket elcipelni?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ezek a pirelli gumik már szó nevetségesek amiket elhoznak 1-1 ilyen versenyre,mi értelme van ezeket elcipelni?
    Börni bácsi így kéri...

  22. #122
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Schumacher Benettonos VB címei... miután átment a Ferrarihoz (cseréltek Bergerékkel). Bergerék a fejüket fogták és azt mondták vezethetetlen a Benetton...
    Inkább csak 1995 sztem... 1994ben min. pariban voltak a Williamsszel, ha nem is motorerőben, de azt a hatékonyabb aerodinamikájukkal ellensúlyozhatták (hiszen abban az évben a Williams még mindig nem húzta meg a cápaorrt).

    Tehát ez egy cím, de jó, ha mégis idevesszük 94et is az akkor is még csak kettő, és endy papp szerint "előtte sokan már megtették", erre reagáltam.



  23. #123
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ehh uncsi volt?
    Webber elég szopiágon vanKimi jol ment Perezzel meg közösen összehozták amit nem kelett volna de még van mit alkotni a Lotuson,Hamilton amit hozzá tett az látszott Rosberghez képest mármint a csapathoz meg amugy is,Button alatt lassú a mclaren nincs itt előre lépés sehova,Riciardo tán így kell írnina jol küzdött dicsérve,kit hagytam még ki ya Alonso fenomenális?
    Vettel huncutkodott volna a végén de már késő volt a hajrá, tán 1 körrel elkéstek
    péntekre kapnak 1 szett plusz gumit,kit érdekell?
    ezek a pirelli gumik már szó nevetségesek amiket elhoznak 1-1 ilyen versenyre,mi értelme van ezeket elcipelni?
    Ha hiszed ha nem, én néha tényleg untam magam rajta. Na a végén azért nem, de engem verseny közben vhogy már nem villanyoznak fel a DRS-es kikerülések (megint kezdem egyre jobban utálni ezt a mesterséges sz.rt), főleg úgy nem ha a pilóták nem is akarnak küzdeni egymással "minek? ha védekezek azzal úgyis csak legyilkolom a gumikat" címszóval.

    Szal nálam ezek a mesterséges izgalom fokozó intézkedések lassan a visszájára fordulnak, mert én úgy látom hogy lassan egyáltalán nincs harc a pályán mert 1. óvni kell a gumikat 2. a DRSes előzés az minden csak nem az.


    Igen, Alonso fenomenális volt, szegény Maszat megint csúnyán le lett alázva.

    Ja, Vettelnek meg lehetett volna a 3. hely, ha a végén akár csak egy körrel hamarabb jön ki a lágyért.



  24. #124
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    "Jelenleg néha vigyáznod kell a gumikra, de ha hatszor állnál meg kerékcserére, nem kellene. Lehet választani, aszerint teljesítheted a távot, amit a leggyorsabbnak tartasz."
    http://sportgeza.hu/forma1/2013/04/1...ltozott_az_f1/

    Nekem innen a fotelból semmi bajom az idei gumikkal.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #125
    Button-Perez csata milyen volt? Kicsit Jensonban csalódtam, már futamon is hisztizett, majd a futam után nem érti miért volt ilyen kemény Sergio????... még a csapatutasításos sértődések elmentek valahogy, de azért nehogy már rosszul érezze magát Jenson egy ilyenért...
    Motogp-ben röhögnének az ilyen emberen...

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •