Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (174 összesen)

Téma: F1 2013

  1. #76
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy szerintem mi történt? A csapatok hibáztak (megint) mégpedig nem kicsit.

    Először is nem hallottuk az összes csapatrádiót.
    Most komolyan, akik azzal jönnek, hogy jaj szegény Mark, letekerte öko üzemmódba a motort, majd jött a gonosz Vettel nyélgázon és esélye sem volt, az komolyan elhiszi ezt?
    Takarékon közlekedve biztos tudta volna maga mögött tartani körökön keresztül, vagy akár azt a parádés párharcot végigcsinálni. Hogyne.

    Maga a jelenet az utóbbi évek egyik legtökösebb eseménye volt, mindkét oldalról. Csapattársak között, a győzelemért! Ez igen, ez férfi munka!
    Ha ez így lenne, akkor szerintem ünnepelt volna a díjátadón Vettel, nem!? (bár nekem nem tűnt felhőtlennek az arca)

  2. #77
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ez így lenne, akkor szerintem ünnepelt volna a díjátadón Vettel, nem!? (bár nekem nem tűnt felhőtlennek az arca)
    Minden videót és riportot megnézve még mindig Vettel mellett tudok csak érvelni...
    Az első helyen autózó pilótának miért kellene biztonságban éreznie magát, ha azt mondták neki hogy eco mod? Főleg ha a mögötte jövő mindenáron első akar lenni. Mikor elment Vettel Hamilton mellett, akkor lehetett látni hogy nem elégszik meg a második hellyel. Miért állt volna be Webber mögé? Tavaly 3 ponttal nyerte a VB, minden egyes pont nagyon sokat ér... aki megalkuszik az második lesz...
    Hány olyan cikket kellett olvasni, hogy nincs csata csapaton belül, nincs csata az első helyért. Na most volt. Nem volt feltekerve a gomb??? hmm
    Van egy cikk az indexen Hornertől, ahol tesz említést a tavalyi Brazil futamról, ahol Webbel sem úgy járt el ahogy a csapat kérte. Következménye pedig Vettel 4 ről hetedik, majd ütközik és utolsó. VB cimet bukott el majdnem. Nem emlékszem hogy sokat panaszkodott volna Webberre, hogy a ferrarik helyett inkább őt tartotta maga mögött. Akkor most ki a hisztis?

  3. #78
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Gerlo írta Hozzászólás megtekintése
    Minden videót és riportot megnézve még mindig Vettel mellett tudok csak érvelni...
    Az első helyen autózó pilótának miért kellene biztonságban éreznie magát, ha azt mondták neki hogy eco mod? Főleg ha a mögötte jövő mindenáron első akar lenni. Mikor elment Vettel Hamilton mellett, akkor lehetett látni hogy nem elégszik meg a második hellyel. Miért állt volna be Webber mögé? Tavaly 3 ponttal nyerte a VB, minden egyes pont nagyon sokat ér... aki megalkuszik az második lesz...
    Hány olyan cikket kellett olvasni, hogy nincs csata csapaton belül, nincs csata az első helyért. Na most volt. Nem volt feltekerve a gomb??? hmm
    Van egy cikk az indexen Hornertől, ahol tesz említést a tavalyi Brazil futamról, ahol Webbel sem úgy járt el ahogy a csapat kérte. Következménye pedig Vettel 4 ről hetedik, majd ütközik és utolsó. VB cimet bukott el majdnem. Nem emlékszem hogy sokat panaszkodott volna Webberre, hogy a ferrarik helyett inkább őt tartotta maga mögött. Akkor most ki a hisztis?
    Más kérdés, hogy csak úgy tudta megelőzni mikor Webberrel letekertettek mindent. A verseny előző szakaszában képtelen volt egyenlő feltételek mellett előzni és megszegte a verseny előtti eligazításon adott szavát. Eredményes, de gerinctelen az ilyen ember. Törökországban is rámászott Webberre, majd utána pislogott, mikor elcseszte. Szóval kettőn áll a vásár mindig (itt mondjuk 3-on állt). Ráadásul Vettel 2 vb címet is köszönhet már Webbernek. Gondolom 4-et már nem fog ezek után. Szóval mehet a nyílt harc végre.

  4. #79
    Ja,és még valami. Úgy gondolom, a versenynek a kockás zászlóval van vége. Nem vagyok Vettel rajongó, de csak azt tudom mondani, Vettel azt tette, amit egy autóversenyzőnek kell tennie. Egyetlen hibát követett el: Nem mondta a rádióba, hogy: "Hagyjatok magamra! Tudom mit csinálok!"

  5. #80
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Más kérdés, hogy csak úgy tudta megelőzni mikor Webberrel letekertettek mindent. A verseny előző szakaszában képtelen volt egyenlő feltételek mellett előzni és megszegte a verseny előtti eligazításon adott szavát. Eredményes, de gerinctelen az ilyen ember. Törökországban is rámászott Webberre, majd utána pislogott, mikor elcseszte. Szóval kettőn áll a vásár mindig (itt mondjuk 3-on állt). Ráadásul Vettel 2 vb címet is köszönhet már Webbernek. Gondolom 4-et már nem fog ezek után. Szóval mehet a nyílt harc végre.
    2 VB cimet? Nem sok esetre emlékszem, hogy átadta volna Webber a poziciót Vettelnek... 2010 ben végig csata volt köztük (ha jol emlékszem koreában elkövetett hibája miatt vesztette el esélyét a VB cimre), 2011 no comment, 2012 bent pont miatta bukta el majdnem.
    Törökországban nem sikerült, most sikerült. Ha az akkor hiba és miatta volt a kocc akkor, most nem hibázott. A kocc pedig igen is benne van. Ha a határokat feszegeted néha megesik. Ha a csapatutasítást nem tartotta be akkor majd a fönökével elbeszélget, biztos nem lesz kellemes.

  6. #81
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ez így lenne, akkor szerintem ünnepelt volna a díjátadón Vettel, nem!? (bár nekem nem tűnt felhőtlennek az arca)
    Nem tudom, lehet.
    Én úgy láttam, amíg be nem jött Webber, addig kedélyesen csevegett Newey-val, nem nagyon tudta, hogy gond van.
    Webber fejét elég volt meglátnom, azzal a tekintettel ölni lehetett volna, na akkor kámpicsorodott el Vettel is.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #82
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ausztrália:
    FP1: Hamilton
    FP2: Rosberg
    FP3: Rosberg
    Q1: Rosberg
    Q2: Rosberg
    Q3: Hamilton
    Verseny: Rosberg kiesett, szóval nincs győztes

    Malájzia:
    FP1: Rosberg
    FP2: Rosberg
    FP3: Hamilton
    Q1: Rosberg
    Q2: Rosberg
    Q3: Hamilton
    Verseny: hagyjuk, de igazad van Hamilton ért be előbb, kapja ő.

    Az eredmény 8 - 5 Rosberg javára.

    Természetesen lehet, hogy innentől minden létező eseményem Hamilton lesz gyorsabb, én csak azt mondtam, hogy eddig nem.
    Ha ezzel szeretnél vitatkozni, hát tessék.
    Emböör. Free practice-t ,meg a Q1-Q2-t húzd már ki a papírról! Az nem verseny. Az elöbbin alkatrészeket, beállításokat tesztelnek, utobbin meg spórolósan kell beférni.

    Web-Vet esethez: Azt nem értem hogy maga az előzés hogyan történhetett meg? A csiga utáni talán 3-as kanyarban, hogy az istenbe engedte Webber, hogy kívülről simán elmenjen mellette Vet? Pláne úgy hogy Web körömszakadtával védekezett, roló lehúzva, itt miért nem tudta kitessékelni nem értem. És mindezt annak tökrében nemértem, hogy elötte ugyanitt, a 3-asban volt egy Kimi belső kamerás felvétel, jobbra belülre beszúrt neki Hülkenberg, egymás mellett kezdték meg, a kanyar közepénél is egymás mellett, gumi a gumin, erreföl Hülki úgy kiment a rázóköig a kijáratnál, hogy Kiminek elkellett venni, és kormányt ráncigálni hogy nemenjenek össze. Ölég érdekes volt.

  8. #83
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...Web körömszakadtával védekezett, roló lehúzva, itt miért nem tudta kitessékelni nem értem...
    Ezt mintha más is írta volna (ha nem is így, de lényegében.)

    Gondolom, ha megpróbálja kitessékelni és mindketten ráfaragnak valószínűleg olyat kapna, amit nem tenne ki az ablakba. Így meg van egy kis duzzogás, de legalább a pontokat besöpörték csapatszinten és a szponzornak szerintem ez a lényeg.
    A duzzogás meg elmúlik. :-)

  9. #84
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Emböör. Free practice-t ,meg a Q1-Q2-t húzd már ki a papírról! Az nem verseny. Az elöbbin alkatrészeket, beállításokat tesztelnek, utobbin meg spórolósan kell beférni.
    Azt. Meg versenytempót, meg gyors köröket, mindkét gumival. De senkit nem érdekel ki milyen gyors, meg köze sincs mondjuk a Q2 sorrendjének a Q3-éhoz...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #85
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Web-Vet esethez: Azt nem értem hogy maga az előzés hogyan történhetett meg? A csiga utáni talán 3-as kanyarban, hogy az istenbe engedte Webber, hogy kívülről simán elmenjen mellette Vet? Pláne úgy hogy Web körömszakadtával védekezett, roló lehúzva, itt miért nem tudta kitessékelni nem értem. És mindezt annak tökrében nemértem, hogy elötte ugyanitt, a 3-asban volt egy Kimi belső kamerás felvétel, jobbra belülre beszúrt neki Hülkenberg, egymás mellett kezdték meg, a kanyar közepénél is egymás mellett, gumi a gumin, erreföl Hülki úgy kiment a rázóköig a kijáratnál, hogy Kiminek elkellett venni, és kormányt ráncigálni hogy ne menjenek össze. Ölég érdekes volt.
    Én azt nem értem, hogy miért kellett a végén két külön gumikeverékkel futtatni a versenyzőket. Az időkből a futam alatt teljesen egyértelmű volt, hogy a végére a kemény a jó választás.
    A tapadásbeli különbség megvolt, így kerülhetett Vettel hirtelen oda és lehetetlen volt minden ívet levédeni. Sepang olyan széles pálya, hogy több íven is lehet autózni, gyakorlatilag idő kérdése volt az előzés.
    Egy biztos a csapat is hibás ebben a mizériában, Webber nem hiába említette, hogy át kell gondolni a jövőt, szerintem csalódása a csapatban is megnyilvánult. Ha annyira akarták volna, Vettelt utasíthatták a pozíció visszaadására a futam hátralévő részére. A "nem hallgatott volna ránk" szöveget hagyjuk amit lenyilatkoztak. Vettel őszintesége is az alapokban van, nem értem a "dobogón tudtam meg mi történt" nyilatkozatot. Na ne..Nálam az egyenesség játszik, azt megértem.

    Egyébként számomra nem lenne felháborodás ha évek óta nálunk "nincs csapatutasítás" szlogen lenne érvényben. Na Na Na. Mindenkinél van. Csak őszintének kell lenni. kinél nyíltabban kinél burkoltabban. Nem lehet két favoritot futtatni egy csapatban ez az igazság.
    Vettel nagyon ügyes, gyors pilóta ezt a maláj nagydíjon is bebizonyította, de most szerzett pár kiutálót, ami persze egyértelmű. A legnagyobb pilóták mind megosztó személyiségek voltak a történelemben.

    Ennek ellenére nálam ez egy nem szimpatikus momentum volt, nem a versenyzés miatt, hanem mert két külön utasítás történt, két különböző stratégián....ezt így nem lehet versenynek nevezni akárhogy erőlködik a legtöbb Vettel Red Bull hívő.

  11. #86
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ahol viszont végképp nem kellett volna az a Mercedes, ennek ellenére itt meg betartották. Számomra ez a gusztustalanabb. Mégis mire fel adott Brawn ilyen utasítást az év 2. futamán Hamilton javára?
    Ezt egyébként még Ecclestone sem értette:
    http://sportgeza.hu/forma1/2013/03/2..._es_a_mercire/

    Most kivételesen jól beszélt az Öreg.


    De még csapaton belül sem volt mindenkinek ínyére a dolog, pl. Laudának és Wolffnak sem:
    http://www.formula.hu/hirek/153/383/...apatsorrendrol


    Én örülnék ha kicsit megrendszabályoznák már ezt a g**i Brawnt. Annyira utáltam már a ferraris korszakjában is azokkal a kiszabott gombjaival... úgy a kezére vágtam volna olyankor hogy cipóra kel


    Itt volt most is ez a dobogó, ahol végülis senki sem volt boldog. Kinek jó ez? Mert nekünk, a rajongóknak, valamint a versenyzőknek, meg egyáltalán a sportnak biztos nem. (Oké, egyébként tudom kiknek. Hát b....ák meg.)


    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Sosem kedveltem igazán Rosberget (mert túl szürke), de csattanós választ ad azoknak, akik azt várták, hogy majd jön Hamilton, és földbe döngöli, mint Buttont.
    Gyula, most nem azért, de biztos hogy egy sportról beszélünk? Mert ami Hamilton és Button 3 közös évét illeti, ennél azért jóval kiegyensúlyozottabb erőviszonyokat mutatott.

    Am Rosbergről én gondoltam hogy nem lesz könnyű falat Luiznak. Ezt term. a vasárnapi verseny után is tartom
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    most már Webber is megérdemelne egy VB címet én a 4. legjobb pilótának tartom
    4. ? Hát nálam a legjobb indulattal is max. a 8. Sztem a jelenlegi erősorrend kb. 1. Alonso, 2. Vettel, 3. Hamilton - Raikkönen, 5. Button, 6. Massa - Rosberg (bár ha továbbra is így emberkedik Luizzal szemben is akkor még előrébb is kerülhet ) és csak ezután Webber. Bár pl. Hülkenberg, Perez és Grozsan is nagyon jó - lehet még, ha még tovább "érnek" szal nálam még az 8. hely is nagyon inog
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Azért valahol durva öngól az, hogy a Forma-1-ben nem nyomhatod tökig a gázt, mert spórolni kell a gumival...
    Hát ja. Tavaly pl. Schumi ki is fakadt ezen. Alapjában változott meg ez a sportág az utóbbi 5-10 évben, csakhogy nem feltétlenül mindenben az előnyére...
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Bár mivel Senna már régi sztori, plusz meg is halt, az emberek hajlamosak megszépíteni a dolgait, de nem gyenge húzásai voltak ám neki sem!
    De nem ám...
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként számomra nem lenne felháborodás ha évek óta nálunk "nincs csapatutasítás" szlogen lenne érvényben. Na Na Na. Mindenkinél van.
    Nem igaz. Pl. Mansell - Piquet 1986-87, Hill - Villeneuve 1996, Montoya - Ralf 2001-2004. Volt hogy még vb-t is buktak el emiatt, mert Frank Williams engedte a címért menni mind2 versenyzőjét az utolsó pillanatig. Pl. az 1986ost, amikor végül így Prost lett a nevető 3. De még tán 2003 is idevehető.

    Vagy ott a McLaren: Prost - Lauda 1984, Senna - Prost 1988-89, Hamilton - Alonso 2007, Hamilton - Button 2010-12. Na emiatt 2007 meg a Mekinek ment el, sőt itt meg talán még 2010 az amit idevehetünk.



  12. #87
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    4. ? Hát nálam a legjobb indulattal is max. a 8. Sztem a jelenlegi erősorrend kb. 1. Alonso, 2. Vettel, 3. Hamilton - Raikkönen, 5. Button, 6. Massa - Rosberg (bár ha továbbra is így emberkedik Luizzal szemben is akkor még előrébb is kerülhet ) és csak ezután Webber. Bár pl. Hülkenberg, Perez és Grozsan is nagyon jó - lehet még, ha még tovább "érnek" szal nálam még az 8. hely is nagyon inog
    Alonso-Hamilton-Raikönen-Webber

    Vettel azért nem írom mert nem ült még szar autóban így a 3 vb cím ellenére se tartom a legjobb pilóták között
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  13. #88
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Alonso-Hamilton-Raikönen-Webber

    Vettel azért nem írom mert nem ült még szar autóban így a 3 vb cím ellenére se tartom a legjobb pilóták között
    Toro Rosso?

    Gyenge év eleji Red Bull, amikor ő is épp csak dobogókat gyűjtögetett, míg Webber pontokat, vagy azt sem?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #89
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Gyula, most nem azért, de biztos hogy egy sportról beszélünk? Mert ami Hamilton és Button 3 közös évét illeti, ennél azért jóval kiegyensúlyozottabb erőviszonyokat mutatott.

    Am Rosbergről én gondoltam hogy nem lesz könnyű falat Luiznak. Ezt term. a vasárnapi verseny után is tartom
    Hátöö, azt nem vállalom, hogy 3 évre összeszedem a párharcaikat.

    De igazad van, ha pl. a pontszámokat nézzük, Button még 3 évre nézve verte is. Versenyen kijöttek az ő erősségei is.
    Itt inkább a nyers gyorsaságra gondoltam, az egy körös tempóra.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #90
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Az Ideális Ív szerkesztősége nagyon jól összefoglalta az én gondolataimat!

    Ezért gázosabb nálam a Merci esete a RB-énál:

    Lehet, hogy a szponzoroknak hozni kell az eredményeket, de mi valahogy nem látjuk, hogy egy ekkora lúzerkedésből milyen pozitív reklámja származik majd Ross Brawnak és a Mercedesnek. Tudjuk a negatív reklám is reklám, de ha a Petronasban és a Blackberryben van egy kis jóérzés, akkor a legközelebbi megbeszélésen odabasznak az asztalra, és kerek-perec leszögezik, hogy még egy ilyen gyalázatot nem akarnak a látni a pályán. Ugyanis ez az egész rádiós telenovella Brawn minden jószándéka ellenére iszonyat lúzerség lett, a vak is látta, hogy a döntés nem a kockázatok elkerülése miatt született, hanem azért mert a Mercedesnél is kőkeményen le vannak osztva a lapok. Rengeteget fizettek Hamiltonért, neki kell hozni az eredményeket.

    Ez az egész pedig nem csak a csapat megítélésének, de a pilótáknak sem tett jót. Hamiltonnak azért nem, mert mostantól minden egyes csapatutasításkor felidéződik majd ez az eset, és hallgathatja majd, hogy bezzeg Nicó gyorsabb volt, de nem előzhetett, míg normális esetben egy hónap múlva már a kutya sem emlékezne arra, hogy ezen a versenyen „csak” a negyedik lett csapattársa mögött. És még a renoméja sem csökkent volna, hiszen mindenki tudta, hogy a féltávtól kezdve a túlélésre játszott. Ez így viszont ez neki is rémesen kínos volt, csak feszengett a dobogón, ötször jobban örült volna egy tisztességes negyedik helynek, rettenetesen kitoltak vele is.


    Nála pedig már csak Rosbergnek kényelmetlenebb a szitu, akit nyilvánosan „alázott” meg a csaját csapata, és egyben tudtára adták neki, hogy fiam te itt csak a második számú vagy, ülj le szépen. Innentől mégis milyen érzéssel üljön majd be a kocsiba legközelebb? Ha a következő futamon ismét kikap, akkor a döntést az élet igazolta, és helyes volt, ha pedig megelőzi Lewist, akkor meg az lesz, hogy visszakapta a kölcsönt. Nem lennék a helyében.


    Mindezért pedig Ross Brawnnak jár a legnagyobb faszkorbács, a második versenyen ilyet miért kell? Főleg amikor semmilyen reális esély nincs arra, hogy a pilótái kiüssék egymást a versenyből. Sorrendet állítunk fel 17 futammal a vége előtt? És ha Hamilton a következő 5 versenyt zsinórban feladja, akkor mi van, he? Mindkét pilótánkat kínos helyzetbe hozzuk, és az egyiknek elvesszük a kedvét-önbizalmát az egész évre? Mindezt 3 pont miatt?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #91
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Ez oké, gáz, de mit írt a Red Bull esetről???

  17. #92
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez oké, gáz, de mit írt a Red Bull esetről???
    Hát olvasd el, ha érdekel.

    http://idealisiv.blog.nepsport.hu/ar...tiv_-_Szepang/

    Azzal nem foglalkoztam, mert engem kevésbé zavar.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #93
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal nem foglalkoztam, mert engem kevésbé zavar.
    Hát ez mondjuk téged minősít...
    De azért rakjuk csak be:
    "Szerintem meg tessék úgy ledolgozni azt az öt másodperces hátrányt, és megelőzni a csapattársat, hogy az épp nem takarékos üzemmódon poroszkál, ráadásul teljesen gyanútlanul: az nálam nem verseny, amiről csak ő tud. Olyat meg főleg ne nyilatkozzon utána, hogy NEM VOLT SZÁNDÉKOS, mert nagyon hamar megszaladhat tőle a vérnyomásom. Nálam ez a fiú akkor lesz majd igazi bajnok, amikor végre gerincet növeszt, és egyszer az életben azt tudja mondani őszintén, hogy igen elbasztam, - az állandó másra mutogatásból, meg a mellébeszélésből kezd elegem lenni. Az, hogy a PR részlegen mit adtak a szájába, és hogy azóta mit összesajnálozik a médiának, az engem nem különösebben hat meg, ha sajnálná, akkor azzal kezdte volna a dobogón, hogy sry Mark, de világos volt, hogy ilyenről nincs szó.
    Hamilton már a pódiumon nem győzött elnézést kérni Nicótól, pedig ő nem is tehetett a kialakult helyzetről, míg Vettel ugyanerre még a sokkal alattomosabb "snake attack" megmozdulás után sem volt képes. Érezzük a különbséget?"

  19. #94
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez oké, gáz, de mit írt a Red Bull esetről???
    Itt a rb-s rész is de én verseny párti lévén aszt mondom jó volt a meccs Bár paraszt volt a dolog .

    "De ha a balekokról van szó, akkor nem csak a jó öreg Rossról lehet beszélni a futam után, Vettel és a Red Bull legalább akkora paréj volt.
    Mondjuk azért Vettel megmozdulását érdemes több aspektusból is megvizsgálni. Igen, leszarta a csapat utasításait, és az élre tört, de egy igazi, vérbeli versenyzőnél valahol ez tekinthető a természetes (ösztönös) viselkedésnek: a győzelemre törni BÁRMI áron. Nem tudom megfigyeltük-e, de általában pont az ilyen pilótáknak „esnek le” a végén a VB címek. Ha hiányozna a németből ez a mentalitás talán nem is lenne a Formula1-ben, nem hiszem, hogy a gokartos évei alatt azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy hagyta nyerni a jobb pozícióban haladó csapattársait. Szóval ez valahol úgymond a világbajnoki kvalitáshoz is hozzátartozik.

    Persze ettől még óriási bránerség volt amit csinált. Pontosan tudja, hogy ő most a Red Bull aranytojást tojó tyúkja, és ilyen manőverek miatt nem kell féltenie a seggét, még ha a csapat azt is kommunikálja most a nyilvánosságnak (meg Marknak), hogy ejnye-bejnye. De ezzel most elég csúnyán túllőtt a célon. Valamint az előzés kivitelezése is elég aljas volt, ja és mindezt azért, mert a verseny felénél nem ment önerőből.

    Szerintem meg tessék úgy ledolgozni azt az öt másodperces hátrányt, és megelőzni a csapattársat, hogy az épp nem takarékos üzemmódon poroszkál, ráadásul teljesen gyanútlanul: az nálam nem verseny, amiről csak ő tud. Olyat meg főleg ne nyilatkozzon utána, hogy NEM VOLT SZÁNDÉKOS, mert nagyon hamar megszaladhat tőle a vérnyomásom. Nálam ez a fiú akkor lesz majd igazi bajnok, amikor végre gerincet növeszt, és egyszer az életben azt tudja mondani őszintén, hogy igen elbasztam, - az állandó másra mutogatásból, meg a mellébeszélésből kezd elegem lenni. Az, hogy a PR részlegen mit adtak a szájába, és hogy azóta mit összesajnálozik a médiának, az engem nem különösebben hat meg, ha sajnálná, akkor azzal kezdte volna a dobogón, hogy sry Mark, de világos volt, hogy ilyenről nincs szó.
    Hamilton már a pódiumon nem győzött elnézést kérni Nicótól, pedig ő nem is tehetett a kialakult helyzetről, míg Vettel ugyanerre még a sokkal alattomosabb "snake attack" megmozdulás után sem volt képes. Érezzük a különbséget?"
    Utoljára módosította: Lali; 2013. 03. 26. 18:48.

  20. #95
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Na most hogy teleszívtam magam a net segítségével egy csomó előítélettel meg jó adag ellenszenvvel.
    Ez alapján a csapatutasítás modjon fel! Ross Brawn mondjon le! Vettelnek be kell térdepelnie a sarokba és szamárfület kell viselnie. Hamiltonnak valami gyógyszert kell felírni mert baj van a memóriájával egy picit. Kimit meg jeges fürdőbe kell mártani hogy felpörögjön, mert megint sikerült belekapaszkodnia a középszerűségbe Perez meg Hülkemberg mögött eltöltött némi időt. Fura volt látni máskor megeszi őket reggelire. Szegény Mark ajajajajajaj! Felültették szegényt! Az ő versenymérnöke nem látta a Vettel köreit? Dehogynem! Mér nem szólt? -Mark Bazd meg ez a kis pöcs nem tartja magát az utasításokhoz figyelj és küld meg vagy kétszer, hogy tudja hol lakik az Úr isten!-
    De nem nem ez történt nem nem Palira vették és kész. A kicsi fiú el volt verve és ezt nem bírta elviselni!Mark is too slow mi ! Nehogy mán a csapattársam legyen az első szarok én a csapat érdekeire én vagyok a vb és előzök oszt kész!Jó kis előzés volt, az intőt meg majd anyu aláírjaPont olyan ez mint amikor a példás magaviseletű angyalarcú kisfiú felgyújtsa a kazlat És mindenki néz mint Jani a moziban,hogy Sebastian nem ilyen ő ne képes ilyesmire. Pedig most beleszart a szekrénybe.
    Rosberg meg igazi csapatjátékos nem vele meg nem is Druszámmal van a baj ott tényleg a fejétől büdös a hal. Kapja be Brawn egy pöcs, bár azok a zsíros hajú germán pénzembereknek tuti mindegy hogy ki hányadik.Habár ebben a szituban is volt ott még valami ,mert pár körön keresztül ment az előzgetés de nem bírtak egymással. Ja és korrekten csinálták a drs zónában semmi hirig meg leszorítás, Brawn meg megunta félt hogy elbakják. Mondjuk Rosbergnek mér nem esett le hogy a második zónában kéne előzni? Erre is van magyarázat ,mert a célegyenes után jön a pálya azon része ahol kanyarok vannak és baj lehet a visszatámadás után. Kicsit túl van ez biztosítva. Innen nézve megérthető ha valaki rájuk szól hogy nem a nagyi vitrinje a kapu a tisztaszobában.
    Alonso meg khm azé ennyire nem ég a ház ! Második futam ! Bakker! Kicsit be van feszülve szerintem.
    Take it easy.
    Abbahagyom mert lassan mindenkinek igaza lesz fura nem ?
    Utoljára módosította: Lali; 2013. 03. 26. 20:06.

  21. #96
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez mondjuk téged minősít...
    Ugyan miként minősít?

    Pl. a Jehova tanúi sem érdekel, róluk sem olvasok.

    Továbbá ne feledjük, hogy ezek pusztán ugyanúgy szubjektÍV vélemények, mint a tiéd vagy az enyém.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #97
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan miként minősít?
    Mit nem lehet ezen érteni?

    Nem tűnt még fel neked, hogy a legtöbb hozzászólót jobban zavarja a Red Bull eset, mint a merci...

  23. #98
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Mit nem lehet ezen érteni?

    Nem tűnt még fel neked, hogy a legtöbb hozzászólót jobban zavarja a Red Bull eset, mint a merci...

  24. #99
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Mit nem lehet ezen érteni?

    Nem tűnt még fel neked, hogy a legtöbb hozzászólót jobban zavarja a Red Bull eset, mint a merci...
    Képzeld, vannak emberek akik nem állnak be a legtöbb hozzászóló mögé.

    Egyébként végignézhetnéd a saját hozzászólásaidat ebben a témában.
    Se egy saját gondolat, vagy kifejtenél valamit, csak egy mondatos fikázások, beszólások.
    Ha élvezed ezt, akkor szánlak téged, ha nem, akkor csak nem értelek.

    Mindenesetre én befejeztem az írást ide, úgyhogy további jó trollkodást!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #100
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Red Bull: Mikor ültek a kiosztó előtt a lihegőben Webber mondott egy számot asszem 4024, erre Vettel fanyar pofát vágott majdnem bőgött. Az a pletyka járja hogy ez a szám takarja azt a leírást a pilótaszerződésekben hogy az utolsó kerékcsere után biztonsági okokból nem engedik össze a 2 pilótát, megfelelő előny esetén, és persze ha kiesik valamelyik ez nem él.
    Ezt te hol hallottad? Én is próbáltam ennek utánanézni, de sehol nem lelem.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •