Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (174 összesen)

Téma: F1 2013

  1. #51
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Én igazából azt nem értem, hogy a Mercedes bejött 3-4 helyen....miért nem mindegy nekik a csapat szempontjából, hogy ki hol ér célba, ha akkor is 3-4 helyen jöttek volna be.

    Viszont be kell vallanom valamit!
    Hamilton nem tartozik a kedvenc versenyzőim közé (kifejezetten utálom, de a mai nyilatkozatát követően (miszerint Niconak kellett volna ott állnia a dobogón) hatalmasat nőtt a szememben! Ahogy figyeltem az arcát, láttam rajta, hogy ezt most nem udvariaskodásból mondja, hanem komolyan is gondolja! HATALMAS RESPECT NEKI!

    A RBR-nél megértem mindkettő felet....az egyik versenyezni akart, a másik pedig kicsit megorrolt rá az előzése miatt. Ha ez nem egy csapaton belül történt volna, akkor hetekig ajnároznák azt a versenyzőt, aki így tud előzni. Szépen csinálta....pont annyira hagyott helyet Webbernek, mint ő Vettelnek a boxkijárati fal mellett!

  2. #52
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ya ezt a mercédeses történetet énse értettem,sőt én Nicot ráengedtem volna Webbere nem volt mesze kb 8 mp és kitudja,bár esélye kb 20% lett volna de akkor is na autóverseny lenne ez nem az hogy elkisérgetjük a másikat a kockás zászlóig,sose értettem meg ezt hogy egy verseny ha 56 körös akkor a 42. körben miért kell követni a másikat mert mögötte vagyok,ha sok az 56 kör akkor legyen 42 kör,és akkor versenyt lássunk végig.

    rohadtul utálom ezt hogy beleszolnak egy verseny kimenetelébe,egyszerüen nem volt röhelyes az egész díjátadó?
    Én azt akarom látni majd amikor Webber ilyen elszánt lesz Mint most Vettel volt,és pl mint ahogy védekezett Kimi ellen Hulk
    jó verseny volt végül is és nem vagyok Vettel szurkoló,de majd kínában is lesz verseny meg utánna is
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #53
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Félreértettél...
    Igen, kicsit félreérthető voltál!

    Véleményem szerint is versenyezzenek, ne utasítások szerint menjenek....

  4. #54
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Én is!
    De nem úgy, hogy Webbert takarékra teszik és akkor csatáztatkák Vettellel, akinél meg minden maxon van... Ez nem fair, sőt undorító. Valóban nem lehet büszke erre a győzelemre.
    szted Webbernek meddig tartott volna álítani a motoron?annyi történt valószínüleg hogy a mérnökével több esős részre számítottak és kevesebb benzinnel indultak úgy mint Hamilton,valszeg azért is tudott menni az első három etapban azon a szinten mint Vettel,meg az eltérő taktika is hátráltathatta a végén ha

    offolni a rádiót,le a szárnyakat oszt menjetek
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #55
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    offolni a rádiót,le a szárnyakat oszt menjetek

    ugyehogyugye vissza a szivarautókat a picsába, aztán kiderül melyik tud vezetni
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #56
    skysport post race beszélgetést érdemes megnézni. Webber nagy színész majd elsírja magát

  7. #57
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    szted Webbernek meddig tartott volna álítani a motoron?annyi történt valószínüleg hogy a mérnökével több esős részre számítottak és kevesebb benzinnel indultak úgy mint Hamilton,valszeg azért is tudott menni az első három etapban azon a szinten mint Vettel,meg az eltérő taktika is hátráltathatta a végén ha

    offolni a rádiót,le a szárnyakat oszt menjetek
    Ebben az esetben egyszerű rádióüzenet Webbernek és nincs vita: "Kevés a benya, ha Vet utolér ne harcolj, mert nem tudod behozni a verdát"

    Ilyen egyszerű! ...és nincs sírás-rívás!

  8. #58
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    szted Webbernek meddig tartott volna álítani a motoron?annyi történt valószínüleg hogy a mérnökével több esős részre számítottak és kevesebb benzinnel indultak úgy mint Hamilton,valszeg azért is tudott menni az első három etapban azon a szinten mint Vettel,meg az eltérő taktika is hátráltathatta a végén ha

    offolni a rádiót,le a szárnyakat oszt menjetek
    Miből gondolod kevesebb üzemanyaggal ment, mint Vettel. Egyszerűen gyorsabb volt, mint Vettel és ez Vettel sosem tudta elviselni (lásd anno, mikor Monacoban leverte Vettelt Webber, majd Vettel bele akarta ráncigálni a medencébe Webbert).
    Itt az az elv sérült, hogy valamit, mint csapat megbeszélnek a futam előtt egy adott helyzetre és egyik csapattag (Vettel) leszarja. Remélem okult belőle Webber is is felkeni az első falra Vettelt az adandó első alkalommal, ha az utjában áll. Ennyi. Nekem is jobb lesz ha igazi verseny lesz és nem egy takarékon menő autót köröz le Vettel.... Túl naív Webber az a baj vele. Tuti visszavonul év végén ha idén is majd így szarbaveszik...

  9. #59
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Hát a tegnapi verseny után is van mit elemezni


    Vettel - Webber: először is: utálom a csapatutasítást, mert a sport szellemiségével ellentétes. Másodszor: ezért aztán imádom ha vki lesz.rja azt. Vettel tegnap nagyot nőtt a szememben. Persze Webbert is megértem mert nem erre számított, *** ő akkor már letekert mindent. De Vettelt is, hiszen "ha második vagy, te vagy az első aki veszít". Kezdem érteni hogy menetelhet mostmár a 4. címe felé...

    Egyébként emlékezetes csatát vívtak, sőt, nagykönyvbe illőt, és ne feledjük hogyha Horneren múlt volna akkor ebből sem lett volna semmi.


    Hami - Rosberg: mindig is utáltam Ross Brawnt, és ezután is fogom. Lui egyébként azt mondta hogy később valszeg még visszaadja a kölcsönt. Kíváncsi leszek rá.

    Ja, és mégvmi: Hami Meki boxba beállása mekkora EPIC volt DD


    Alonso: kockáztattak, nem jött be. Van ez így.

    Massa: többet vártam tőle. Legalábbis a rajtig. Miután annyira elrontotta már nem...

    Grozsan: szépen szépített Melbörnhöz képest. Mondom én, be fog érni még ez a gyerek.

    Kimi: van ez így.

    Hülke: küzdött mint malac a jégen, kár hogy a Sauberben jelenleg ennyi van.

    McLaren: máris javuló formát mutattak. Vagy csak Button?

    Williams: áááááá.... ((


    *** Hogy mennyire nem:

    http://www.youtube.com/watch?v=xv1WsE80WNM
    http://www.youtube.com/watch?v=DJrctaOrjvk
    http://www.youtube.com/watch?v=ykG06ixh92c



  10. #60
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a tegnapi verseny után is van mit elemezni


    Vettel - Webber: először is: utálom a csapatutasítást, mert a sport szellemiségével ellentétes. Másodszor: ezért aztán imádom ha vki lesz.rja azt. Vettel tegnap nagyot nőtt a szememben. Persze Webbert is megértem mert nem erre számított, *** ő akkor már letekert mindent. De Vettelt is, hiszen "ha második vagy, te vagy az első aki veszít". Kezdem érteni hogy menetelhet mostmár a 4. címe felé...

    Egyébként emlékezetes csatát vívtak, sőt, nagykönyvbe illőt, és ne feledjük hogyha Horneren múlt volna akkor ebből sem lett volna semmi.


    Hami - Rosberg: mindig is utáltam Ross Brawnt, és ezután is fogom. Lui egyébként azt mondta hogy később valszeg még visszaadja a kölcsönt. Kíváncsi leszek rá.

    Ja, és mégvmi: Hami Meki boxba beállása mekkora EPIC volt DD


    Alonso: kockáztattak, nem jött be. Van ez így.

    Massa: többet vártam tőle. Legalábbis a rajtig. Miután annyira elrontotta már nem...

    Grozsan: szépen szépített Melbörnhöz képest. Mondom én, be fog érni még ez a gyerek.

    Kimi: van ez így.

    Hülke: küzdött mint malac a jégen, kár hogy a Sauberben jelenleg ennyi van.

    McLaren: máris javuló formát mutattak. Vagy csak Button?

    Williams: áááááá.... ((


    *** Hogy mennyire nem:

    http://www.youtube.com/watch?v=xv1WsE80WNM
    http://www.youtube.com/watch?v=DJrctaOrjvk
    http://www.youtube.com/watch?v=ykG06ixh92c
    Middle finger win

  11. #61
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Vettelről megint beigazolódott, hogy nem tud veszteni, bár abban is biztos vagyok hogy a csapat a szíve mélyén örül amiért így alakult a végeredmény Helmut úrral az élen.
    Gondoltam, hogy itt is megy az elemzés, ezért tegnap be sem néztem ide.

    Bocs, hogy pont a te hsz-eden nyomtam válasz gombot, de ekkora baromságokon csak nevetni tudok.
    Ezért bővebben nem is reagálok rá: ha valaki ilyet nyilatkozik, annak annyit is ér a véleménye.
    Inkább csak mondjatok annyit, hogy utálom Vettelt, nem kell magyarázni, mert ilyenekkel felesleges.

    Semleges nézőként mondjuk ezeken szórakozom a legjobban.

    Hogy szerintem mi történt? A csapatok hibáztak (megint) mégpedig nem kicsit.

    Először is nem hallottuk az összes csapatrádiót.
    Most komolyan, akik azzal jönnek, hogy jaj szegény Mark, letekerte öko üzemmódba a motort, majd jött a gonosz Vettel nyélgázon és esélye sem volt, az komolyan elhiszi ezt?
    Takarékon közlekedve biztos tudta volna maga mögött tartani körökön keresztül, vagy akár azt a parádés párharcot végigcsinálni. Hogyne.

    Maga a jelenet az utóbbi évek egyik legtökösebb eseménye volt, mindkét oldalról. Csapattársak között, a győzelemért! Ez igen, ez férfi munka!

    Körítéssel együtt (és teljes kommunikáció ismerete nélkül) annyiban árnyalt, hogy szerintem Hornerék nem hangsúlyozták eléggé, hogy Vettel nem előzhet. Ha Horner úgy rászól Vettelre, mint tette Brawn, akkor szerintem nem támadja meg. Jelzem a csata előtti körben egy rövid bejátszás volt Hornertől Vettelnek: "Careful!"
    Lehet vitatkozni, hogy ez azt akarta jelenteni, hogy meg ne támadd, vagy azt, hogy óvatosan támadd, ki ne essetek. Nálam az utóbbit.

    Tehát RBR-nél sem feltétlen kellett csapatutasítás, Vettel nem is így cselekedett, ezért nem is értem a műbalhét.

    Ahol viszont végképp nem kellett volna az a Mercedes, ennek ellenére itt meg betartották. Számomra ez a gusztustalanabb. Mégis mire fel adott Brawn ilyen utasítást az év 2. futamán Hamilton javára?
    Rosberg egész hétvégén gyorsabb volt nála, sőt megkockáztatom mindkét eddigi hétvégén.
    Sosem kedveltem igazán Rosberget (mert túl szürke), de csattanós választ ad azoknak, akik azt várták, hogy majd jön Hamilton, és földbe döngöli, mint Buttont. Talán annyira mégsem lassú a srác, és talán így Schumacher tavalyi eredményeit is nézhetjük másképp. Na mindegy, ez nem tartozik ide.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #62
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Sosem kedveltem igazán Rosberget (mert túl szürke), de csattanós választ ad azoknak, akik azt várták, hogy majd jön Hamilton, és földbe döngöli, mint Buttont.
    2 futam után ilyet írni... hmmm, hogy is fogalmaztál az előbb? "ha valaki ilyet nyilatkozik, annak annyit is ér a véleménye"...

  13. #63
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    2 futam után ilyet írni... hmmm, hogy is fogalmaztál az előbb? "ha valaki ilyet nyilatkozik, annak annyit is ér a véleménye"...
    Nem tudom mi a problémád vele (azon felül, hogy Hamilton drukker vagy), ezek tények.

    De tessék, összeszedem neked.

    Ausztrália:
    FP1: Hamilton
    FP2: Rosberg
    FP3: Rosberg
    Q1: Rosberg
    Q2: Rosberg
    Q3: Hamilton
    Verseny: Rosberg kiesett, szóval nincs győztes

    Malájzia:
    FP1: Rosberg
    FP2: Rosberg
    FP3: Hamilton
    Q1: Rosberg
    Q2: Rosberg
    Q3: Hamilton
    Verseny: hagyjuk, de igazad van Hamilton ért be előbb, kapja ő.

    Az eredmény 8 - 5 Rosberg javára.

    Természetesen lehet, hogy innentől minden létező eseményem Hamilton lesz gyorsabb, én csak azt mondtam, hogy eddig nem.
    Ha ezzel szeretnél vitatkozni, hát tessék.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #64
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi a problémád vele (azon felül, hogy Hamilton drukker vagy), ezek tények.

    De tessék, összeszedem neked.

    Ausztrália:
    FP1: Hamilton
    FP2: Rosberg
    FP3: Rosberg
    Q1: Rosberg
    Q2: Rosberg
    Q3: Hamilton
    Verseny: Rosberg kiesett, szóval nincs győztes

    Malájzia:
    FP1: Rosberg
    FP2: Rosberg
    FP3: Hamilton
    Q1: Rosberg
    Q2: Rosberg
    Q3: Hamilton
    Verseny: hagyjuk, de igazad van Hamilton ért be előbb, kapja ő.

    Az eredmény 8 - 5 Rosberg javára.

    Természetesen lehet, hogy innentől minden létező eseményem Hamilton lesz gyorsabb, én csak azt mondtam, hogy eddig nem.
    Ha ezzel szeretnél vitatkozni, hát tessék.
    Egy szóval nem írtam, hogy nem ezek a tények. Egy szóval nem írtam, hogy ezzel van bajom.
    Arra utaltam, hogy ezeket az eredményeket 2 futam után némileg badarság "csattanós válasz"-nak ítélni...

  15. #65
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Akkor én is leírom a véleményem. Ugye Alonso szurkoló vagyok, Massával eddig mindig megcsinálták hogy Alo mögött végezzen, de ugye a Ferrari mindig ilyen volt volt egy első és egy "második" pilóta. Idén ez szerintem lehet változni fog, bár az Albert Parkban a boxban megcsinálták a cserét, egyértelmű taktikai húzás, nem is lepődök meg rajta.

    Red Bull: Nyilvánvaló hogy a 3x VB-t nyomják, nem is kérdés ha a szezon második felében lennénk. de most már Webber is megérdemelne egy VB címet én a 4. legjobb pilótának tartom és Vettel 2 VB címet köszönhet neki 3 éve Abu Dhabiba kőkeményen beáldozták Vettel miatt, de annyira amilyen még a Schumacher érában se volt. Vettel még mindig éretlen, és nem az a visszafogott aki a BMW színeiben volt, hanem egy pofátlan kölök, mintha 15 éves lenne és szarna az egészre. Ez a Red Bull számára is kényes lehetett látni Helmut Marko arcát mennyire égett a bőr rajta pedig van pofája, Horner is eléggé meghúzta magát,ezért nem ő ment fel a dobogóra. Mikor ültek a kiosztó előtt a lihegőben Webber mondott egy számot asszem 4024, erre Vettel fanyar pofát vágott majdnem bőgött. Az a pletyka járja hogy ez a szám takarja azt a leírást a pilótaszerződésekben hogy az utolsó kerékcsere után biztonsági okokból nem engedik össze a 2 pilótát, megfelelő előny esetén, és persze ha kiesik valamelyik ez nem él. Vettel megszegte a szerződésben leírtakat ami nem mutat érettséget, Webber pedig megtette amit modtak neki. Biztos lesz utószele a dolognak, de ez talán gázabb volt a Scumacher-Barrichello A1 Ringes esetnél is.

    AMG Mercedes: Nagyon jó az autó, gyors, stabil, benzint elcseszték, Brawn meg ugye Ferrari "nevelés" ez egy várható húzás volt és nem kicsi marketing,Hamilton az utóbbi évben szimpatikus volt és most is az, nem az a köcsög mint a McLarenes évek elején, persze ez Ron Dennis távozásának is betudható. Rosberget sajnálom kicsit, de lesz ez fordítva is szerintem.

    Összegzés: Ferrari-Alonso elcseszték nagyon, Red Bull még jobban lesüllyedt a szememben, a Mercedes pedig nagyon jó szerintem egy szinten vannak a Ferrari-Red Bull párossal.

    Most lehet szidni
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #66
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szóval nem írtam, hogy nem ezek a tények. Egy szóval nem írtam, hogy ezzel van bajom.
    Arra utaltam, hogy ezeket az eredményeket 2 futam után némileg badarság "csattanós válasz"-nak ítélni...
    Hát nem tudom, engem meglepett vele.
    Még úgy is, hogy abból kiindulva, hogy Schumachert is rendre verte, valahol benne volt a pakliban.
    Lehet, hogy erős a csattanós válasz kifejezés, de most őszintén, te számítottál ilyesmire?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #67
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom, engem meglepett vele.
    Még úgy is, hogy abból kiindulva, hogy Schumachert is rendre verte, valahol benne volt a pakliban.
    Lehet, hogy erős a csattanós válasz kifejezés, de most őszintén, te számítottál ilyesmire?
    Miért ne számítottam volna? Mégis csak több éve ott van a csapatnál... Még ha HAM ugyanolyan feltételekkel (amik ugye nem létezhetnek...) gyorsabb lenne nála 3-4 tizeddel is akár körönként (ami nagyon nem így van), egy teljesen új csapatnál, új környezetben nem valószínű, hogy az ki is jön rögtön az első futamokon...

  18. #68
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    AMG Mercedes: Nagyon jó az autó, gyors, stabil, benzint elcseszték, Brawn meg ugye Ferrari "nevelés" ez egy várható húzás volt és nem kicsi marketing,Hamilton az utóbbi évben szimpatikus volt és most is az, nem az a köcsög mint a McLarenes évek elején, persze ez Ron Dennis távozásának is betudható. Rosberget sajnálom kicsit, de lesz ez fordítva is szerintem.

    Most lehet szidni
    Nem fog itt szerintem senki szidni, én is csak a kiemeltre reagálnék: ezzel azért várjunk még szerintem.
    Itt tavaly nyertek, aztán láttuk a folytatást.
    Mellesleg én úgy érzem, hogy a benzin mellett a gumival is bajban voltak megint.
    Mondjuk látva a Lotus "visszaesését" szerintem a tavalyi játék megy pepitába, azaz első 5-6 futamon simán lehet 5-6 különböző győztes, mire kiismerik ezeket a gumikat is.

    Azért valahol durva öngól az, hogy a Forma-1-ben nem nyomhatod tökig a gázt, mert spórolni kell a gumival...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #69
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Miért ne számítottam volna? Mégis csak több éve ott van a csapatnál... Még ha HAM ugyanolyan feltételekkel (amik ugye nem létezhetnek...) gyorsabb lenne nála 3-4 tizeddel is akár körönként (ami nagyon nem így van), egy teljesen új csapatnál, új környezetben nem valószínű, hogy az ki is jön rögtön az első futamokon...
    Oké, de tök új autót építettek, teljesen mások a gumik is, meg persze, hogy egy közhelyet írjak, az ellenfele csak egy Rosberg.

    Én legalábbis mindennel együtt azt vártam, hogy az elejétől gyorsabb lesz.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #70
    Általában nem mindennel értek egyet, amit Méhes ír, de jelen esetben számomra itt a lényeg és csak ennyit szeretnék a vitátokhoz fűzni:
    "Nem Vettel védőbeszédét mondom, félreértés ne essék. Ám tisztában kell lenni vele, hogy van ez a versenyzőtípus, aki képtelen megrendszabályozni magát (másokról nem is beszélve), ha a győzelem szagát érzik. Ilyen volt Senna, ilyen volt Schumacher, szerintem ilyen Hamilton is. És mint láttuk, Vettel is.

    Nico Rosberg nem ilyen, ha fogcsikorgatva is, de ott maradt a csapattárs mögött. Ez is tiszteletre méltó a maga nemében – azért kíváncsi lettem volna, ha Lewist oktatja ki Ross Brawn ugyanígy, mi történt volt. Lehet, hogy még egy csapatutasítás ellenére végrehajtott előzést láthattunk volna. És lehet, hogy ezért a magatartásért – „ösztönért”?, rebellisségért?, pofátlanságért? – világbajnok Hamilton és Vettel, Rosberg pedig nem.
    "
    forrás

  21. #71
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Általában nem mindennel értek egyet, amit Méhes ír, de jelen esetben számomra itt a lényeg és csak ennyit szeretnék a vitátokhoz fűzni:
    "Nem Vettel védőbeszédét mondom, félreértés ne essék. Ám tisztában kell lenni vele, hogy van ez a versenyzőtípus, aki képtelen megrendszabályozni magát (másokról nem is beszélve), ha a győzelem szagát érzik. Ilyen volt Senna, ilyen volt Schumacher, szerintem ilyen Hamilton is. És mint láttuk, Vettel is.

    Nico Rosberg nem ilyen, ha fogcsikorgatva is, de ott maradt a csapattárs mögött. Ez is tiszteletre méltó a maga nemében – azért kíváncsi lettem volna, ha Lewist oktatja ki Ross Brawn ugyanígy, mi történt volt. Lehet, hogy még egy csapatutasítás ellenére végrehajtott előzést láthattunk volna. És lehet, hogy ezért a magatartásért – „ösztönért”?, rebellisségért?, pofátlanságért? – világbajnok Hamilton és Vettel, Rosberg pedig nem.
    "
    forrás
    Ez abszolút igaz, a legnagyobbak mindig megosztóak és pont.

    Bár mivel Senna már régi sztori, plusz meg is halt, az emberek hajlamosak megszépíteni a dolgait, de nem gyenge húzásai voltak ám neki sem!

    És Vettel (nem véletlenül) abszolút a Schumacheri utat járja (sőt néhol még előtte, mert pl. 3 vb-cím ilyen fiatalon), van is utálója szép számmal!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #72
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem okult belőle Webber is is felkeni az első falra Vettelt az adandó első alkalommal, ha az utjában áll. Ennyi.
    hehe azmán majdnem megvolt a leintés után:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #73
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hehe azmán majdnem megvolt a leintés után:P




  24. #74
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben az esetben egyszerű rádióüzenet Webbernek és nincs vita: "Kevés a benya, ha Vet utolér ne harcolj, mert nem tudod behozni a verdát"

    Ilyen egyszerű! ...és nincs sírás-rívás!

    Mint ahogy már volt is ilyen tavaly.

  25. #75
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hehe azmán majdnem megvolt a leintés után:P
    Sajna csak utána... előzésnél kellett volna felkenni a kis szarost. Nem tudom miért nem rendszabályozza már meg Vettelt végre.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •