Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (174 összesen)

Téma: F1 2013

  1. #26
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként én is kiküldtem volna őket.
    Én is. Töketlen egy bagázs.



  2. #27
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Én is. Töketlen egy bagázs.
    +1

    Rögtön az időmérő után FB-n láttam is terjedni egy posztot, amin volt egy fotó a mostani pályáról (alig víz, még csak meg sem állt), felirat: 2013: ez túl veszélyes. Mellett párhuzamként egy link az 1996-os Barcelonai versenyre, ami ugye Schumi első Ferraris győzelme volt. A verseny első szakaszában körönként 4 (!!) mp-et adott a Williamseknek, Hill ugye oda is verte. Felirat: ekkor tudtak versenyezni.

    Szóval ja... pedig annyira azért nem volt az régen. (vagy mégis: baziöregvagyok )

    ++

    Szujó nekem is tetszik, mondjuk Mezeitől nem nehéz jobbnak lenni.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #28
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Zoli!
    Szerintem Szujó eddig jól csinálja, volt párszor tévesztése de rögtön javította magát. Plusz elég poén, hogy nekünk semmit mondó emberekről rögtön levág egy-egy sztorit, hogy ki is ő.
    Igen, szerintem is egy tök jó dolog, hogy így ismeri ott a többséget.
    Majd idővel tuti nosztalgiázni fog és sajnálja, hogy nem lehet velük ott.
    Igaz így a családjával tölthet el 1000-szer több időt.

  4. #29
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Wéber Gabi meg is jegyezte, hogy a megoldás egyszerű. Esőguminak hívják.


  5. #30
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    fú a mclaren nagy pácban van,mikor mondta a Gabi hogy a felfüggesztéssel hogy jártak jesszusna majd malajziaban biztos rápróbálnak még:P
    a lotus nagyon beletalált valamibe?hát ez csak 1 verseny volt,és a ferrari ill a redbull is erős,de kell még pár verseny azt a többiek úgy összekapják magukat hogy lehet még izgalmasabb lesz ez az év mint a tavalyi, bár azt nehéz lesz túlszárnyalni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #31
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Tavalyi szezonhoz képest gyengébben indult a Red Bull meg a Mclaren. Meg úgy láttam Massa is kezdi vissza nyerni a formáját....a tavalyi szezon neki egy káosz volt.

    Mercinek is most jól ment, igaz a gumikopással még mindig küzdöttek.
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 03. 19. 16:01.

  7. #32
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    fú a mclaren nagy pácban van,mikor mondta a Gabi hogy a felfüggesztéssel hogy jártak jesszus
    Nem értem miért húztak 19re lapot, miért kockáztattak ekkorát egy alapjaiban új tervezésű autóval mint az MP4-28. Oké, Button egyébként számított erre, de azt mondta hogy ez a későbbiekben akkor is az előnyükre válhat mivel ebben az autóban így sokkal nagyobb a fejlesztési potenciál.

    Ez is oké, elhiszem neki, csak épp mire mennek majd vele ha addigra 100 pont hátrányban vannak?


    A Lotihoz: Melbourne elég lutris verseny szokott lenni (nyilván többek közt már csak azért is mert mindig a szezon elején van), így gyakori a meglepetés eredmény. Ezért ált.ban nem szokott mérvadó lenni a továbbiakra nézve az itteni sorrend.

    Persze ettől még beletalálhattak a tituba. Majd most Sepangban kiderül.
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    Tavalyi szezonhoz képest gyengébben indult a Red Bull meg a Mclaren. Meg úgy láttam Massa is kezdi vissza nyerni a formáját....a tavalyi szezon neki egy káosz volt.

    Mercinek is most jól ment, igaz a gumikopással még mindig küzdöttek.
    A RB és a Merci én úgy érzem u.ott van ahol tavaly, mivel a RB tavaly sem kezdett jobban, ahogy a Merci sem rosszabbul.

    Massa: azért ez már vhol gusztustalan amikor egy csapatnál már az első versenyen is TO van (a 2. boxkiállásokra célzok, hogy mily meglepő hogy utánuk Alonso Massa elé került).



  8. #33
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Massa: azért ez már vhol gusztustalan amikor egy csapatnál már az első versenyen is TO van (a 2. boxkiállásokra célzok, hogy mily meglepő hogy utánuk Alonso Massa elé került).[/QUOTE]

    Nem igazán nézel szerintem Live Time adatokat közvetítés alatt.
    Ha érdekel szerintem Fernando azért nem nyerte meg a versenyt mert az első etapban beragadt Felipe mögé és nem tudott tempót autózni. Ha ott "üresben" tud menni valszeg nem kellett volna akkora hátrányt ledolgozni a 3 kiállást követően. Egyébként nyers teljesítményt nézve akkor szerintem elég szembetűnő hogy ott 30 másodpercre növelte előnyét Felipével szemben csak más késő volt Kimi elkapásához.
    Nem kell egyből bűnbakot keresni véleményem szerint. Felipét engedték futni a versenyben, A boxtaktika rizikós volt Fernando esetében de muszáj volt meglépni és neki bejött, h nem most nem erről beszélünk..
    Szó ami szó nem kell Alonso nyakának esni ha szegény Felipét éri valami, :-)

  9. #34
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Ha érdekel szerintem Fernando azért nem nyerte meg a versenyt mert az első etapban beragadt Felipe mögé és nem tudott tempót autózni. Ha ott "üresben" tud menni...
    De Massa előtt ott volt Vettel is, tehát akkor sem tudott volna hogyha Massa nincs ott. Nem kell egyből bűnbakot keresni véleményem szerint
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Szó ami szó nem kell Alonso nyakának esni ha szegény Felipét éri valami, :-)
    Én nem is Alonsot kritizáltam hanem a Ferrarit

    Az egyébként hogy volt-e TO vagy sem, term. véleményes, én hajlok rá hogy volt, te ezek szerint meg arra hogy nem. A dolog ezen részével semmi gond, másként látjuk, érezzük, ennyi



  10. #35
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    284
    Gyerkek...Webbert torkán megint lenyomták a keserű kapszulát! Hiába beszélnek félre, meg szólna Vettelnek, hogy "silly", nem véletlen, hogy Vettel jöhetett ki előbb kerékcserére. Onnét indult minden. Webber gyorsabb volt utána is. DRS zónán kívül elhúzott 5-6 tizedekre 2 körön át... Nade ha az előzmény egyerűen ki lehetne vágni, meg a körítést, meg a háttérpolitikát, akkor egy fantasztikus csata volt.

    Ezt a Nico, ne előzd meg Hamilton mókát meg nem is tudom hova tenni. A befektetőknek nem mindegy, hogy melyik pilótájukat látják a pódiumon? Ross Brawn egyértelműen rosszul döntött. Persze értem a szándékát, de így, ebben a fanyarú formában mindenképpen rossz vége lett.
    Utoljára módosította: Traky; 2013. 03. 24. 12:29.

  11. #36
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerkek...Webbert torkán megint lenyomták a keserű kapszulát! Hiába beszélnek félre, meg szólna Vettelnek, hogy "silly", nem véletlen, hogy Vettel jöhetett ki előbb kerékcserére. Onnét indult minden. Webber gyorsabb volt utána is. DRS zónán kívül elhúzott 5-6 tizedekre 2 körön át... Nade ha az előzmény egyerűen ki lehetne vágni, meg a körítést, meg a háttérpolitikát, akkor egy fantasztikus csata volt.

    Ezt a Nico, ne előzd meg Hamilton mókát meg nem is tudom hova tenni. A befektetőknek nem mindegy, hogy melyik pilótájukat látják a pódiumon? Ross Brawn egyértelműen rosszul döntött. Persze értem a szándékát, de így, ebben a fanyarú formában mindenképpen rossz vége lett.
    Elég undorító, amit a Vettel művelt. Megbeszélik rádión, hogy az a csapatutasítás, hogy mindenki visszább vesz és bejönnek így. Erre Vettel felülbírálja, mert ő az Isten. Webber helyében én felkentem volna a célegyenes végénél ott a falra, mikor be akart bújni mellé a belső íven.

    Nem volt túl szerencsés a Mercedes döntése sem, de ott legalább mindenki tartotta magát a döntéshez. Persze Vettelnek mindent lehet.

  12. #37
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Mar az nem volt fair hogy Webber kemenyet kapott a vegere Vettel meg medet. Tehat ha verseny volt engedve akkor az igy nem ok ha meg nem volt verseny akkor meg Vettel a pocs siman. De mar a csapat is alapbol, ha nem akartak versenyt akkor miert Vettel cserelhetett elobb...

  13. #38
    Mit mondjak, Vettel megint nem lopta be magát a szívembe... hogy finom legyek és nőies...


  14. #39
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Rég volt ilyen feszültség nagydíj leintésekor mint most az biztos.

    Vettelről megint beigazolódott, hogy nem tud veszteni, bár abban is biztos vagyok hogy a csapat a szíve mélyén örül amiért így alakult a végeredmény Helmut úrral az élen.
    Számomra az egészben a hányás az, hogy tavaly is azt szajkózták a náluk nincs első és második számú pilóta,valamint Vettel viselkedése a "semmit nem tudtam csak a végén szembesültem"....ugyan már....

    Webbert a gumistratégia miatt is nehéz helyzetbe hozták majd ezt követően eljátszották a hattyú halálát.
    Egy biztos, Mark véleményem szerint leveri ezt Vettelen mint Ludas Matyi Döbrögi úron.:-), elvégre ez az ő utolsó szezonja a Red Bullnál.

    A Mercedes csapatnál valamelyest érthetőbb a döntés. Hamiltonért óriási pénzt fizettek ki egyértelmű hogy az íróasztalnál a holnapi meetingen az öltönyös uraknak ez egy magyarázat a szerződtetésre.

    A Ferrari meg kapott egy pofont mivel nem láttam a tempót, bár Fernando alatt kíváncsi lettem volna a gépre. Az első körös incidens miatt sajnos ez meghiúsult, de a rizikót vállalni kellett mert a futam elment volna így is úgyis. Egyébként az első szárny törésekor nem s értettem Vettel mit csinál a 2. kanyarban szinte állt a gép....nem mondom hogy direkt...de benne volt a pakliban egy kiütés is...amit Alonso beevett.

  15. #40
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Hát engem elszomorít, hogy az évad 2. versenyén már ez van: ne küzdj vele, kapcsoljuk be az eco mod-ot, bring the car home, stb. És bárki bármit mond nekem tetszett, hogy VET nem törődött a csapat-utasítással, ő mindenáron győzni akart. Csak gondoljatok bele, anno ez elhangozhatott volna: Ayrton, ne előzz, ismétlem ne támadd Alain-t? És Senna-t mennyire érdekelte volna ez?
    Utoljára módosította: Góg Péter; 2013. 03. 24. 17:33.

  16. #41
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hát engem elszomorít, hogy az évad 2. versenyén már ez van: ne küzdj vele, kapcsoljuk be az eco mod-ot, bring the car home, stb. És bárki bármit mond nekem tetszett, hogy VET nem törődött a csapat-utasítással, ő mindenáron győzni akart. Csak gondoljatok bele, anno ez elhangozhatott volna: Ayrton, ne előzz, ismétlem ne támadd Alain-t. És Senna-t mennyire érdekelte volna ez?
    Természetesen én is így gondolom, de ha egyoldalú a szitu akkor az nagyon kínos. Ezt csak azért mondom mert Webbert úgy köröztették az első helyen, hogy a célig érjen el és takarékoskodjon az a technikával. Ezért is érthető a felháborodása mivel váratlanul érte a manőver.
    Hangsúlyozom nem kimondottan Vettelt hibáztatom, a csapat is sáros valamilyen mértékben, hiszen mindkét pilótát hajtaniuk kellett volna.

  17. #42
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Hogy az a rézfán fütyülő rézangyala! A második versenyen ezt csinálni! Az a k..va Loti is betlizett. Meg ez az egész, a kerékcserék meg a kerékkulcsok. Meg mikor lesz má időmérő? Alonso meg mit csinált, látszik az egész faszin hogy be van feszülve.Na Rosberg is megtanulja mi a Magyarok Istene!Az a hatrcsaszájú Brawn is ne előzzé! Vettel meg mint hisztis Mirtil- Én előzök - ne előzzé! De! ne merd!- Kapjátok be én Vettel vagyok! Paraszt!
    Amúgy nekem tetszett! jó kis csata volt!

  18. #43
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Azért ez sokat elmond:
    - Webber nem boldog, mert megelőzték,
    - Vettel nem boldog, mert nem akarták, hogy küzdjön a győzelemért,
    - Hamilton nem boldog, mert tudja, hogy Rosberg megverte volna,
    - Rosberg nem boldog, mert tudja, hogy megverte volna Hamiltont,
    - Horner, Newey és Brown sem boldog.

    És mi volt az egyik legjobb akció? -> VET-WEB csata. És én inkább az ilyeneket nézném, minthogy utolsó kerékcsere után elvonatoznak a kockás zászlóig.

  19. #44
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése

    És mi volt az egyik legjobb akció? -> VET-WEB csata. És én inkább az ilyeneket nézném, minthogy utolsó kerékcsere után elvonatoznak a kockás zászlóig.
    Én is!
    De nem úgy, hogy Webbert takarékra teszik és akkor csatáztatkák Vettellel, akinél meg minden maxon van... Ez nem fair, sőt undorító. Valóban nem lehet büszke erre a győzelemre.

  20. #45
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Én is!
    De nem úgy, hogy Webbert takarékra teszik és akkor csatáztatkák Vettellel, akinél meg minden maxon van... Ez nem fair, sőt undorító. Valóban nem lehet büszke erre a győzelemre.
    Szerintem nem VET tehet arról, hogy WEB tartalékon volt. És mi van akkor, ha addig VET volt tartalékon, hogy maradjon kraft a végére, csak ezért ne küzdjön a győzelemért? Persze mindenki máshogy ítéli meg.

  21. #46
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    És mi volt az egyik legjobb akció? -> VET-WEB csata. És én inkább az ilyeneket nézném, minthogy utolsó kerékcsere után elvonatoznak a kockás zászlóig.
    Persze, ez tök jogos, szépet birkóztak, de azért megnéztem volna úgyis, hogy Webber is számít rá. :-)

  22. #47
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Bocs srácok, ezekkel mind csak azt akrtam mondani, hogy én a csapatok vezetőit hibáztatom, hogy ilyen hülye helyzetbe hozták magukat és saját versenyzőiket.

  23. #48
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs srácok, ezekkel mind csak azt akrtam mondani, hogy én a csapatok vezetőit hibáztatom, hogy ilyen hülye helyzetbe hozták magukat és saját versenyzőiket.
    Szóval azt gondolod, hogy a csapat vezetői szóltak Webbernek, hogy lazíts bátya és hozd haza a gépet, közben meg rászóltak Vettel fülére, hogy most kapd el vazze???
    ...vagy inkább Vettel tudta, hogy féken kell maradni, de szart rá?

    Melyik a valószínűbb? (Ráadásul rádión is lecseszték a manőveréért)

  24. #49
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval azt gondolod, hogy a csapat vezetői szóltak Webbernek, hogy lazíts bátya és hozd haza a gépet, közben meg rászóltak Vettel fülére, hogy most kapd el vazze???
    ...vagy inkább Vettel tudta, hogy féken kell maradni, de szart rá?

    Melyik a valószínűbb? (Ráadásul rádión is lecseszték a manőveréért)
    Egyértelmű, hogy Vettel volt hülye.

  25. #50
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval azt gondolod, hogy a csapat vezetői szóltak Webbernek, hogy lazíts bátya és hozd haza a gépet, közben meg rászóltak Vettel fülére, hogy most kapd el vazze???
    ...vagy inkább Vettel tudta, hogy féken kell maradni, de szart rá?

    Melyik a valószínűbb? (Ráadásul rádión is lecseszték a manőveréért)
    Félreértettél, ebben mindkét csapat benne van (RB és Merci, ezért írtam, hogy csapatok), hogy a dobogón mindenki lebigyesztett szájjal állt. Azért ez elég hülye helyzet volt, nem? Ha a hozzászólásaimból az tűnt volna ki, hogy most örömömben dörzsölöm a tenyerem, hogy VET nyert, akkor nagyon félreértettél Taky, aboszolút nem érdekel, hogy melyikük nyer, engem az zavar, hogy elvileg ez verseny (és a csapat mellett egyéni cím is van), és nem azt szeretném látni, hogy letekert motorral vonatoznak egymás után. Ráadásul az évad 2. futamán!
    Utoljára módosította: Góg Péter; 2013. 03. 24. 21:16.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •