Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 174 (174 összesen)

Téma: F1 2013

  1. #151
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    a hétvégi taxizáshoz,no azért itt 86-ban Nelson felszedte a bandát
    Utoljára módosította: Cola; 2013. 09. 23. 17:41.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #152
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a hétvégi taxizáshoz,no azért itt 86-ban Nelson felszedte a bandát
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #153
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Na ennyi volt ez a futam is. Hülye Gro elintézte, Lajoska meg elcseszte az egyetlen esélyét, hogy miért nem huzta ki jobbra a kocsit az ideális ivre azt nem tudom...
    De amig Fettelt nem tudják megelőzni az elején és tartani a drs nyitásig addig nem érdemes vele foglalkozni.

  4. #154
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ezek a gumik szó szerint röhejesek,ez az elit kategória ugye a Forma1,és akkor arrol szolnak a versenyek hogyan óvd a gumiaidat,minek kell csinálni akkor ilyen erős motorokat gyors autot ha nem mehetsz vele gyorsan és 1-2mp lassaban kell menned csak azért hogy 10 kört tudjál menni egyhuzamban mert ha nyomod neki akkor 2-kör mulva még Pic is gyorsabb nálad,ez aztán a verseny tudom sajnálni azokat a versenyzőket akik ízig vérig nyomnák de nem tehetik meg
    nem tudok betelni vele folyamatosan röhögnöm kell ezeken a vén marhákon akik irányítják ezt az egész bohockodást
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #155
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ezek a gumik szó szerint röhejesek,ez az elit kategória ugye a Forma1,és akkor arrol szolnak a versenyek hogyan óvd a gumiaidat,minek kell csinálni akkor ilyen erős motorokat gyors autot ha nem mehetsz vele gyorsan és 1-2mp lassaban kell menned csak azért hogy 10 kört tudjál menni egyhuzamban mert ha nyomod neki akkor 2-kör mulva még Pic is gyorsabb nálad,ez aztán a verseny tudom sajnálni azokat a versenyzőket akik ízig vérig nyomnák de nem tehetik meg
    nem tudok betelni vele folyamatosan röhögnöm kell ezeken a vén marhákon akik irányítják ezt az egész bohockodást

    Ez az, inkább hagyni kellene hogy faszig csavart turbó motorral menjenek majd annyi benzinnel amennyivel nem szégyenlik, aztán oda kell tenni egy strapabíró gumit, úgy is annyival erősebbek lennének, hogy a jobb gumi sem bírná, de legalább nyomhatnák neki, aztán döntsék majd el ők, hogy ki hogyan osztja be.

  6. #156
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Sztem azért van a motor, a benzin, a gumi is lekorlátozva hogy ne legyen az hogy az erősebb, gazdagabb csapat eltudjon egy-egy irányba nagyon húzni, fejleszteni, ami által tönkre verné a mezőnyt, és a nézettséget. Minél több dolog van leszabályozva, minél több irányból, annál hasonlóbbak az autók, annál szorosabb a mezőny.
    Mondjuk megnéznék egy olyan kocsit, szériát, ahol nemszámít semmi, nincsenek korlátok, hogy milyen versenygépet tudna ma az "emberiség" készíteni, ésmondjuk hány mp alatt menne végig a hungaroringen.

  7. #157
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem azért van a motor, a benzin, a gumi is lekorlátozva hogy ne legyen az hogy az erősebb, gazdagabb csapat eltudjon egy-egy irányba nagyon húzni, fejleszteni, ami által tönkre verné a mezőnyt, és a nézettséget. Minél több dolog van leszabályozva, minél több irányból, annál hasonlóbbak az autók, annál szorosabb a mezőny.
    Mondjuk megnéznék egy olyan kocsit, szériát, ahol nemszámít semmi, nincsenek korlátok, hogy milyen versenygépet tudna ma az "emberiség" készíteni, ésmondjuk hány mp alatt menne végig a hungaroringen.
    Azért érdekes, hogy az Indycarban akár a fél futamot is teljesítik egymás seggében! És pont ez az ami már jópár éve nincs az F1-ben. (És nekünk nézőknek is pont ez a vonatozás hiányzik.) Helyette jön a hülye DRS, meg KERS.
    Szóval az Indycar a példa rá hogy meg lehet oldani úgy az aerodinamikát hogy a mögöttes forgalmat ne (nagyon) befolyásolja.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #158
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azért érdekes, hogy az Indycarban akár a fél futamot is teljesítik egymás seggében! És pont ez az ami már jópár éve nincs az F1-ben. (És nekünk nézőknek is pont ez a vonatozás hiányzik.) Helyette jön a hülye DRS, meg KERS.
    Szóval az Indycar a példa rá hogy meg lehet oldani úgy az aerodinamikát hogy a mögöttes forgalmat ne (nagyon) befolyásolja.
    Persze, hogy meg lehet, de az IndyCarban meg éppen egyenkasztni van, meg egyenmotor, meg egyenminden.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #159
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk megnéznék egy olyan kocsit, szériát, ahol nemszámít semmi, nincsenek korlátok, hogy milyen versenygépet tudna ma az "emberiség" készíteni, ésmondjuk hány mp alatt menne végig a hungaroringen.
    Group B Nem véletlen lett annak vége, ott már kezdett elszabadulni a pokol és az se ma volt már...mondjuk egy mostani technikai szinttel szabad a gazda engem is érdekelne.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #160
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ezek a gumik szó szerint röhejesek,ez az elit kategória ugye a Forma1,és akkor arrol szolnak a versenyek hogyan óvd a gumiaidat,minek kell csinálni akkor ilyen erős motorokat gyors autot ha nem mehetsz vele gyorsan és 1-2mp lassaban kell menned csak azért hogy 10 kört tudjál menni egyhuzamban mert ha nyomod neki akkor 2-kör mulva még Pic is gyorsabb nálad,ez aztán a verseny tudom sajnálni azokat a versenyzőket akik ízig vérig nyomnák de nem tehetik meg
    nem tudok betelni vele folyamatosan röhögnöm kell ezeken a vén marhákon akik irányítják ezt az egész bohockodást
    Van bennük igazság. Én egyébként ide venném a DRS-t is, mint olyan eszközt, ill. körülményt amely kiöli az f1-ből a valódi versenyzést.
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk megnéznék egy olyan kocsit, szériát, ahol nemszámít semmi, nincsenek korlátok, hogy milyen versenygépet tudna ma az "emberiség" készíteni, ésmondjuk hány mp alatt menne végig a hungaroringen.
    Elvileg pl. egy ilyet. Ezt is Nyúi tervezte meg és a Nürburgringen 1:05 alatt körbe lehetne érni vele (bár sztem nem, mert sztem nincs az a pilóta aki a valóságban kontrollálni tudná ezt a sebességet).





    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy meg lehet, de az IndyCarban meg éppen egyenkasztni van, meg egyenmotor, meg egyenminden.
    Ez igaz, csak ennek éppenséggel nem sok köze van hozzá. Nem ezért képesek szélárnyékban autózni hanem az autóépítést illetően eltérő technikai, aerodinamikai szabályok miatt.
    Utoljára módosította: convar; 2013. 10. 10. 14:25.



  11. #161
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Bazmeg ezt a Rosberget ugy kibasznám csak füstölje. Ekkora balfaszt, hogy egy ilyen poziciot nem tud levédeni. Bármelyik pilota akinek egy kis vér van a faszába beengedte volna a kocsit, hogy ne tudjon elmenni Vettel, mert innen már megfoghatatlan.
    Büdös gyökér.

  12. #162
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Bazmeg ezt a Rosberget ugy kibasznám csak füstölje. Ekkora balfaszt, hogy egy ilyen poziciot nem tud levédeni. Bármelyik pilota akinek egy kis vér van a faszába beengedte volna a kocsit, hogy ne tudjon elmenni Vettel, mert innen már megfoghatatlan.
    Büdös gyökér.
    NEM VOLT ESÉLYE ELLENE! Ez mond valamit?
    Akarhat ő bármit ha egyszer LAZÁN kifékezik...

    Én meg azt bírom mikor a csapat aggódik a versenyen Vettelért... Ha én 1mp-el gyorsabb vagyok a mezőny 2. legjobbjánál, nem aggódok semmin, még felnin is megyek olyan kört mint a mezőny. Ezek meg hülyére szokták aggódni magukat jajj nehogy baj legyen szegény Vettelkével.
    Aztán meg hogy tud örülni a futam végén lol... Mint ha oly sok köze lenne a győzelmeihez. Azzal az autóval bárki bajnok lenne!
    Igen Webber is, ha ugyanaz lenne a két autó!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #163
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    . Azzal az autóval bárki bajnok lenne!
    Igen Webber is, ha ugyanaz lenne a két autó!
    mér Webber tán nem a rb-ban ült a szezonban?nincs azon a szinten mint Vettel,majd ricárdó se lesz,mintha valamikor olvastam volna hogy azt mondta hogy nem sokkal gyorsabb a rb mint a rosso,jó mondhat bármit ő tudja.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #164
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    én komolyan fogtam a fejemet mikor a múltkor Kovát beültették a Lotusba Kimi helyére,akkor mikor olvastam a hírt az járt a fejemben hogy mit akar a Lotus ezzel a sereghajtóval,még röhögtem is magamban hogy ez ott fog menni ahova való,tapasztalt versenyző az biztos és ebben igazuk van,de hát ennyire melléfogni yayayy,mér nem kérdeztek meg engem én megmondtam volna nekik hol fog végeznide aki jövőre ülést ad neki az se normális,jó sose volt kedvencem sry sry
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #165
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Igen Webber is, ha ugyanaz lenne a két autó!
    Na erről ha lehetne kérnék még egy kis adalékot, annyira szeretnék hinni ebben énis.

    Örültem volna ha Webber lement volna vmi kiscsapathoz, és az akkori csapattársával összemérni, a redbullos teljesítményét (ésígy Vettelét).
    Azta kis pöcst nemszurkálja onnan ki senki, mellé meg nemraknak senkit. Ezé'

    Gondoljatok bele, milyen jó kis évad lett volna ha nincs vettel
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 11. 24. 20:58.

  16. #166
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    jajjbazz..nem gondoltam volna hogy itt is elérjük az "átlagfészbuk júzer" hozzászólásokat...szánalom.

    Webbernek a picsáját nyalja mindenki most hogy lelép, minden búcsú ilyen, könnyekig van hatva mindneki hogy milyen szép volt, milyen jó volt, szegény elveszítette a motivációt...hát éniselveszítettem volna...az egész pályafutása alatt nyert annyi futamot mint Vettel az idén nagyjából , ugyanabban a kocsiban ültek, és mellette Vettel 4x bajnok lett, idén fele pontot ha összekapart...ennyit a talentumról.

    imádom mikor ennyire imádja mindneki az örök lúzereket - Massa, Irvine, Rubinho, csak hogy a legismertebbeket említsem - csak azért mert unszimpi a népnek az éppen domináns pilóta/autó páros.

    De hogy ezt van aki itt is így gondolja..azbazz tényleg felbasz..

    Nibi, ugyanabban az autóban te 3 secet versz rám...olyan nehéz elhinni hogy vannak különbségek az Ő szintjükön is????
    Utoljára módosította: Sziszka; 2013. 11. 24. 21:25.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #167
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Webbernek a picsáját nyalja mindenki most hogy lelép, minden búcsú ilyen, könnyekig van hatva mindneki hogy milyen szép volt, milyen jó volt, szegény elveszítette a motivációt...hát éniselveszítettem volna...az egész pályafutása alatt nyert annyi futamot mint Vettel az idén nagyjából - ebből az elsőt a minardiban, ugyanabban a kocsiban ültek, és mellette Vettel 4x bajnok lett, idén fele pontot ha összekapart...ennyit a talentumról.
    Az a baj, hogy ha ez ilyen simán történt volna nem is lenne gondom. Sőt ha Webber egy botkezű lenne akkor is elfogadnám, de ő sem lassú, csöppet sem! Bizonyította már sokszor.

    De gondolj csak bele, hányszor fingatták Webbert az évek során... Vettel odaverte az autóját, Webberéről szedték le hozzá a cuccost, az új fejlesztéseket mindig csak Vettel kapta meg és ezek csak azok amik kiderültek! (Ő is bevallotta hogy nem érezte jól magát a csapatnál! Azt mindenki tudja hogy megromlott a viszonyuk, az se csak úgy véletlen van. ) Kismillió dolog van még amivel megnehezítették Webber dolgát, amivel visszafogták őt. És mikortól? Na ez a legérdekesebb! Hát mikor még pariban volt Vettellel, mikor még meg tudta mutatni hogy ugyanolyan gyors mint Vettel! RB-nek pedig hátvéd és csatár kell nem két csatár. Így van ezzel minden élcsapat.
    Így hát kövi évre/évekre érdekes módon sokat lassult Webber... Elfelejtett vezetni?! Vagy csak megoldották hogy ne kerüljenek többé ilyen éles szituba Vettellel?
    Fura dolgok ezek...
    És igen, motivációja se sok maradt ezek után... Ilyen szinten egy gyengébb autóval nem lehet megverni a csapattársad... Ki ne vesztene motivációt...
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi, ugyanabban az autóban te 3 secet versz rám...olyan nehéz elhinni hogy vannak különbségek az Ő szintjükön is????
    IGEN, nehéz elhinni! Mert ekkora nincs köztük abban biztos lehetsz! Még az elején miket vívtak egymással emlékszel? Akkorákat hogy még egymást is kiütötték. Mert ekkora harc volt köztük a tizedekért, a helyezésért!

    "Apró" dolgok ezek, de ezen a szinten ilyen/ennyi bőven elég. Pont annyi hogy elvegyék a kedvét Webbernek, sikerült is. Persze a végefelé ő volt az okosabb és nem vitatkozott már hanem inkább azt mondta amit mindenki hallani akar, hogy Vettel mekkora ász, hogy ő a jobb stb stb. Ez érett dolog volt tőle ezért is le a kalappal előtte.

    Én így látom.

    Vettel ugyan nem szimpi, de azt elismerem hogy gyors. Szóval nem ellene beszélek most, csak kicsit próbáltam rávilágítani a Webberel történtekre.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 11. 24. 21:47.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #168
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    ha kimaradt volna valakinek a maradandó alkotás az egyikből:PPP
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #169
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ..Szóval nem ellene beszélek most, csak kicsit próbáltam rávilágítani a Webberel történtekre.
    Szóval aszondod hogy a Red Bull megoldja hogy az egyik pilótájuk pont anynival legyen lassabb a másiknál hogy ne tudja megelőzni, de azért a csaptbajnoki címet be tudják söpörni...

    ez szerintem hülyeség.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #170
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Így hát kövi évre/évekre érdekes módon sokat lassult Webber... Elfelejtett vezetni?! Vagy csak megoldották hogy ne kerüljenek többé ilyen éles szituba Vettellel?
    Fura dolgok ezek...
    Ebben azért sztem azis benne lehet hogy Vettel még tanulóban, fejlődőben van/volt. Huszonévesen, tejfeles szájjal került be. Nyílván ragadt rá, tanul egyet s mást az elmúlt években. Webber meg akkor élte az aranykorát.

  21. #171
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nibi: Nem azért aggódtak,hogy elfogy a végére.. Azért aggódtak, hogy ha bejön a safety akkor szívja meg, mert elgyilkolta a gumiját.

    Amúgy vettel nekem sem volt szimpi,de most kicsit nőtt a szememben és sokat fejlődött. Egy-talán két éve mondta Hamilton Alonsoval összevetve, hogy mennyivel jobb a Red Bull,mert Vettel el-el szúrja az apexet,míg Alonso nem de így is jobb kört megy Vettel. Most már kevésbé szúrja el
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #172
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    514
    Nem vagyok sem red bullos, sem Vetteles, sőt. Viszont Schumacheres voltam, és szakasztott ugyanez ment az ő idejében is ellene. De tényleg. Akkor is sorra születtek az összeesküvéselméletek. Nem csak Vettel kezdi megdöntögetni az öreg rekordjait, de olyan mintha Schumi ellendrukkereit lehibernálták volna néhány évre és most újra rászabadították volna őket a világra, jelen esetben Vettelre. Azt én is totálisan hülyeségnek tartom, hogy nem ugyanazzal az autóval mennek, hogy technikailag bármilyen különbség is lenne a két autó között. Motorsportban jártas emberek nem is értem hogy mondhatnak ilyet. Mert az emberek mocskolódásait, amit facebookon is leművelnek ráfogom a tudatlanságukra. De itt tényleg fura ezeket olvasni. Maga Webber is elismerte egy interjúban, hogy a Pirellik nem fekszenek neki és, hogy Vettel tényleg ennyivel jobb nála emiatt.

  23. #173
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy ha ez ilyen simán történt volna nem is lenne gondom. Sőt ha Webber egy botkezű lenne akkor is elfogadnám, de ő sem lassú, csöppet sem! Bizonyította már sokszor...
    Vettel ugyan nem szimpi, de azt elismerem hogy gyors. Szóval nem ellene beszélek most, csak kicsit próbáltam rávilágítani a Webberel történtekre.
    Hát fogadd el, mert Ő maga mondta, hogy Vettel jobb nála, illetve hogy nagyon nem fekszenek neki ezek a Pirellik, ez is azért nagyban befolyásolja az 1 körös meg a versenytempót is.Ha jól tudom a gyors kanyarokról beszélt ami az erőssége volt a pirelli korszak előtt, most meg nem is érti Seb hogy megy annyival gyorsabban azokban a kanyarokban. Teljesen más vezetési stílus. Nyilván inkább Vettelére szabják az autót (érthető), de ez hülyeség hogy nem adnának neki direkt olyan autót amivel nem tudná legyőzni. És amikor sikerült? Vagy akkor pont adtak? Webber jó, tapasztalt pilóta, de azon túl hogy szimpatikus ember, azért sose volt egy zseni. Mármint a vezetésben. Valószínűnek tartom ha Vettel 2 évvel később érkezik az RB-hez, akkor Ő is VB lett volna, de hát milenne ha.

    És nem Vettelt védem, mert megrögzött Ferrarisként én örülnék a legjobban ha már az első kanyarban megkotlana a bika alatta. Egyébként szerintem nem volt ez rossz szezon, kisebb botrányokkal spékelve, annyi, hogy egy jópár futama csak a 2. helytől kellet nézni, aztán úgy voltak izgalmas versenyek Jövőre pedig jönnek az olasz lovak aztán helyreáll a világ rendje


  24. #174
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Jövőre pedig jönnek az olasz lovak aztán helyreáll a világ rendje
    Így legyen...

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •