Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (174 összesen)

Téma: F1 2013

  1. #1
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771

    F1 2013

    Hát akkor ide jöhetnek az infók a szezonról
    Én akkor kezdeném is azzal hogy Szujó Zoli lesz az új kommentátor,hát
    http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_...kommentatora_/
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #2
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor ide jöhetnek az infók a szezonról
    Én akkor kezdeném is azzal hogy Szujó Zoli lesz az új kommentátor,hát
    http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_...kommentatora_/
    Végre egy jó hír. Mezei se rossz de ő nem technikai sportba való.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #3
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Végre egy jó hír. Mezei se rossz de ő nem technikai sportba való.
    Ez így elég enyhe megfogalmazás, Mezei technikai sportban kurva rossz!

    Viszont Szujó meglepett.
    Na nem mert alkalmatlannak gondolom, hanem mert ő vagy 15 éve járja a bokszutcát, megismerik, még a legnagyobbak is ismerősként üdvözlik, bratyizik Ecclestone-al, stb.
    Ezt most kvázi eldobják ezt, és megy helyette egy ismeretlen figura, hát elég merész.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont Szujó meglepett.
    Na nem mert alkalmatlannak gondolom, hanem mert ő vagy 15 éve járja a bokszutcát, megismerik, még a legnagyobbak is ismerősként üdvözlik, bratyizik Ecclestone-al, stb.
    Ezt most kvázi eldobják ezt, és megy helyette egy ismeretlen figura, hát elég merész.
    Ez vagy azt jelenti, hogy már nincs lóvé utaztatni Őt a helyszínekre, de meg akarják valahogy tartani, vagy azt, hogy a helyszíneken lesz a mindig a közvetítés, amit meg nem hiszek...


    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így elég enyhe megfogalmazás, Mezei technikai sportban kurva rossz!
    Nem értem amúgy mi bajotok volt Mezeivel... fele (harmad) annyi hülyeséget nem mondott mint Palik, vagy a Gyulám

  5. #5
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Nem értem amúgy mi bajotok volt Mezeivel... fele (harmad) annyi hülyeséget nem mondott mint Palik, vagy a Gyulám
    Na jó, de azért őket munka lenne alulmúlni!
    Amúgy szerintem Czollner magában nem volt rosszabb Mezeinél.

    Mezei egyszerűen soha nem volt képben, az autókat többet keverte össze, mint Palik és Czollner együtt. Rendszeres volt:

    Mezei: Massa
    Wéber: Nem, Alonso

    Akkor az ilyenekről ne is beszéljünk:

    - És elrontja, kicsúszik!
    - Nem, defektje van.
    - Igen defekt, bal hátsó!
    - Jobb hátsó...

    Vagy mondjuk egy ilyen, ami beugrott:
    http://www.youtube.com/watch?v=psNAlyFz-c4

    Szóval rengeteg-rengeteg tévesztés, minden egyes futamon.

    Ja és a top, amit szintén sokszor bekajált a szezonban, hogy a replayt nézve felkiált: Raikkonen újra megelőzte Kovalainent!
    Wéber: nem ez az ismétlés...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #6
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és a top, amit szintén sokszor bekajált a szezonban, hogy a replayt nézve felkiált: Raikkonen újra megelőzte Kovalainent!
    Wéber: nem ez az ismétlés...
    Ez szuper volt, emlékszem. Már én éreztem magam kellemetlenül. Valóban, lehet bakizni, ki nem, de rendszeres volt a baki. Minden futamon több is, engem zavart.


  7. #7
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Hát Mezei választása, olyan volt mikor szegény megboldogult Knézy Jenő közvetítette 1 évig az F1-et. nem értett hozzá, közvetítette, de sajnos bűn rossz volt. Ebből tanulság, mindenki maradjon a kaptafánál és azt közvetítse. Mezei jó vízilabdában, remélem majd olyasmit fog nyomni a közeljövőben. Szujótól félek, mert a kommentátorság nem az ő "igazi" otthona. Többször a bejelentkezésekkor is hadar, siet, mert 1,5 perc alatt el kell mondani az eseményeket. Lehet ha így közvetít megszokásból akkor rosszabb lesz mint szegény Danikánk!

  8. #8
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Tegnap elcsíptem a Szujó-interjút a Morning Show-ban. Ott azt mondta, hogy tisztában van vele, hogy ez teljesen más munka, és igyekszik majd kellő alázattal végezni. Illetve, hogy Wéber Gabival már elkezdtek egyeztetni, felkészülni. Meglátjuk majd, milyen lesz. Én bizakodó vagyok.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #9
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Aki nem hallotta Szujó-t közvetíteni az MR1 - MR2-n nem tudja mit hagyott ki, szóval én örülök neki.

    Példa:
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #10
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Hát Mezei választása, olyan volt mikor szegény megboldogult Knézy Jenő közvetítette 1 évig az F1-et. nem értett hozzá, közvetítette, de sajnos bűn rossz volt. Ebből tanulság, mindenki maradjon a kaptafánál és azt közvetítse. Mezei jó vízilabdában, remélem majd olyasmit fog nyomni a közeljövőben. Szujótól félek, mert a kommentátorság nem az ő "igazi" otthona. Többször a bejelentkezésekkor is hadar, siet, mert 1,5 perc alatt el kell mondani az eseményeket. Lehet ha így közvetít megszokásból akkor rosszabb lesz mint szegény Danikánk!
    Ne is mond, amikor Knézy közvetített suzukában volt asszem Coulthardnak egy nagy kicsúszása amikor a merci orrát úgy verte le a palánk kinyúlása, hogy a kocsi megúszta csak az orra tört és ezt a jelenetsort mint egy halvérű a maga közönyével nyomta végig én majd majd nem lerúgtam a tv-t miatta, hogy mekkora gyík, és hogy palik már üvöltene mint egy állat.
    Amúgy nekem néha hiányzik kicsit a gyulás civakodásuk az üvöltés, mert lehet, hogy hülyeségeket beszélt meg sok volt a hiba de ha valaki akkor ő tényleg bele élte magát a versenybe meg a közvetítésbe és ez tök jól átjött szerintem.

    De kíváncsian várom az idei évet.

  11. #11
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Hogy is mondjam... az is durva lenne, ha mifelénk lenne ilyesmi:

    http://a5.hu/f1/tolvajok-fosztogatja...lenciai-palyat

    Ez meg a fejlett Nyugat. Mondjuk Spanyolország jelenlegi helyzetét nézve talán annyira nem megdöbbentő...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #12
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #13
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy is mondjam... az is durva lenne, ha mifelénk lenne ilyesmi:

    http://a5.hu/f1/tolvajok-fosztogatja...lenciai-palyat

    Ez meg a fejlett Nyugat. Mondjuk Spanyolország jelenlegi helyzetét nézve talán annyira nem megdöbbentő...
    Nem. csak arrol van szo, hogy vannak ott is magyar turistak :-) :-)
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #14
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Lassan épp itt az ideje ráhangolódni Melbourne-re ))








  15. #15
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Valaki nem tudna adni holnapi időmérőre egy livestream linket? mtv1-re gondoltam..

  16. #16
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudna adni holnapi időmérőre egy livestream linket? mtv1-re gondoltam..
    http://onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=3&kulfold=1

  17. #17
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    hát ez az első eléggé kaotikusra sikerült, de ebben bőven benne volt az időjárás keze. Bár megjegyezném, azért vitték a szezonkezdetet Ázsiába ill. Óceániába, mert ott most nincs tél mint Európa nagy részén, de most mégis ez cseszett ki velük.

    Szujó Zoli jó, bár volt 1-2 két szótévesztése, meg egy borzasztó sületlensége, de összességében jó közvetít és humorizál is Wéberrel ami a karót nyelt Mezey után felüdülés. Nekem bejött csak így tovább SZ.Z.







  18. #18
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Én nem értem a versenyigazgatót, ez autóverseny , engedjék ki őket az esőre, kijön hogy ki a tökösgyerek, ez így sz*r már elnézést nem autóverseny
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #19
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem értem a versenyigazgatót, ez autóverseny , engedjék ki őket az esőre, kijön hogy ki a tökösgyerek, ez így sz*r már elnézést nem autóverseny

    Persze, autóverseny, de nem mindegy, hogy 2 grammos autókkal térdig érő vízben, 300-zal mész, vagy zárt kasztnis gépekkel ugyanilyen körülmények mellett! Lehet a mezőny 90%-a tökös, csak könnyű koppanni, ami ultra biztonságos F1 autók ide, vagy oda...

  20. #20
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, autóverseny, de nem mindegy, hogy 2 grammos autókkal térdig érő vízben, 300-zal mész, vagy zárt kasztnis gépekkel ugyanilyen körülmények mellett! Lehet a mezőny 90%-a tökös, csak könnyű koppanni, ami ultra biztonságos F1 autók ide, vagy oda...
    Na ja ez is igaz..... de akkor el kell vinni az összes versenyt a sivatagba mert ott sosem esik
    De ugye akkor ez már nem autó verseny,pláne nem F1,vagy mégis,de akkor írják ki eső nélküli F1-re.
    Nem hiszem hogy esőben persze nem tökig érőben mert itt azért annyi nem volt ,nem lehet lassabban menni és lefutni úgy az időmérőt.
    Vagy a reed bull-nak nem fekszik az eső........

  21. #21
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja ez is igaz..... de akkor el kell vinni az összes versenyt a sivatagba mert ott sosem esik
    De ugye akkor ez már nem autó verseny,pláne nem F1,vagy mégis,de akkor írják ki eső nélküli F1-re.
    Nem hiszem hogy esőben persze nem tökig érőben mert itt azért annyi nem volt ,nem lehet lassabban menni és lefutni úgy az időmérőt.
    Vagy a reed bull-nak nem fekszik az eső........
    Biztos leesett a kiscsapatoknak az FPS-e az esőben, ezért nem rendezik meg. Biztos nem volt tesztfutam, pedig ez nem is ADD-ON pálya!

  22. #22
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos leesett a kiscsapatoknak az FPS-e az esőben, ezért nem rendezik meg. Biztos nem volt tesztfutam, pedig ez nem is ADD-ON pálya!


    Egyébként én is kiküldtem volna őket.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #23
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Köszi Zoli!
    Szerintem Szujó eddig jól csinálja, volt párszor tévesztése de rögtön javította magát. Plusz elég poén, hogy nekünk semmit mondó emberekről rögtön levág egy-egy sztorit, hogy ki is ő.

  24. #24
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos leesett a kiscsapatoknak az FPS-e az esőben, ezért nem rendezik meg. Biztos nem volt tesztfutam, pedig ez nem is ADD-ON pálya!
    Like
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #25
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja ez is igaz..... de akkor el kell vinni az összes versenyt a sivatagba mert ott sosem esik
    De ugye akkor ez már nem autó verseny,pláne nem F1,vagy mégis,de akkor írják ki eső nélküli F1-re.
    Nem hiszem hogy esőben persze nem tökig érőben mert itt azért annyi nem volt ,nem lehet lassabban menni és lefutni úgy az időmérőt.
    Vagy a reed bull-nak nem fekszik az eső........
    Dehogynem esik a sivatagban. 2008, 09-ben a katari motogp (ráadásul éjszakai) futamot is kis híján elmosta az eső
    Ammegmánmilyen, amit írtál, hogy menjenek lassabban Kötözködős kedvemben vagyok, de most szólok, hogy az egész arra megy ki, hogy melyikük ér körbe rövidebb idő alatt. Ezt nem lehet "lassabban" csinálni
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •