Oldal: 6 / 50 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (1227 összesen)

Téma: GPL Help

  1. #126
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a 2-est sikerült megoldanom (rossz patch-et akartam felrakni).
    4-essel megküzdök, attól nem félek.
    1-essel is. Van ez a Gplcsm progi, csak nem tom használni. Valaki?
    Viszont a 3-as baromira zavaró, és nem tudom miért van...

    1-re rájöttem, nem nehéz
    3 is megoldódott, ha a winfos színmélységét levettem 32-ről 16 bitesre.
    4 meg nem akarta az igazságot, de azt is kicseleztem, létrehoztam egy új profilt és belemásoltam mindent, így megvannak az idők, minden.

  2. #127
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Na már csak egyetlen bajom maradt: a Ferrarim hangja nem a jól megszokott ütős, hanem csak valami "snassz".
    Pedig ugyanúgy az alison sound pack van fent. A Ferraris carset más, de nem hinném, hogy annak köze van ehhez.
    Valaki, ötlet?

  3. #128
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: GPL Help

    Sziaszok,

    a hungpl.hsw.hu-n az Egyéb versenyek alatt látható egy 67 MOD sorozat aminek a jövő heti versenyén szeretnék elindulni. De mit jelent a 67 MOD? Az eredeti játék nem a 67-es szezont dolgozza fel?

    (Hülye gyerek azt sem tudja mi az, de indulni akar.)

  4. #129
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziaszok,

    a hungpl.hsw.hu-n az Egyéb versenyek alatt látható egy 67 MOD sorozat aminek a jövő heti versenyén szeretnék elindulni. De mit jelent a 67 MOD? Az eredeti játék nem a 67-es szezont dolgozza fel?

    (Hülye gyerek azt sem tudja mi az, de indulni akar.)
    Semmi gond, örülünk a kérdéseknek A 67MOD az az alap verzió. Azért van így külön kiemelve, mert kellett valami név a nem MOD-os és nem GP-távú egyéb versenyeknek
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #130
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: GPL Help

    Örülünk hogy jössz, mit mész Monzán ?

  6. #131
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta Hozzászólás megtekintése
    Örülünk hogy jössz, mit mész Monzán ?
    Még semmit nem mentem, de jövő héttől szabadságon vagyok. Onnantól csak a virtuális motorsportnak élek.

  7. #132
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: GPL Help

    Sziasztok,

    nálam gyakran előfordul, hogy valamelyik menüben állva (vagyis mikor éppen nem vezetek) az egész képernyő villog. Lehet ezen segíteni.

  8. #133
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    nálam gyakran előfordul, hogy valamelyik menüben állva (vagyis mikor éppen nem vezetek) az egész képernyő villog. Lehet ezen segíteni.

    Nem futnak más programok a GPL mellett? Olyankor nekem is csinálta már. Pl. elfelejtettem kilépni az MSN-ből, valaki bejelentkezik és már villogok is
    Szóval én csak úgy játszok, hogy mindent bezárok előtte.

  9. #134
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: GPL Help

    Nekem a Kerio tűzfal jelzett be egyszer, akkor kezdett villogni a kép.

    Ilyenkor általában meg lehet keresni egérrel az adott progi lekapcsolóját (jobb felső sarok, x), és utána tudod folytatni a GPL session-t
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  10. #135
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: GPL Help

    Van amikor nekem is villódzik, igaz nagyon ritkán. A GPL mellett csak a Logi Wingman Profiler szoftver és a Screengrab képlopó fut. Egy kis kattintgatás a menüben, vagy autóba beülés-kiszállás szokott segíteni.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #136
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: GPL Help

    Valaki segítsen, nem tudok belépni a szerverre! A vrocban megjelennek a szerverek, de mindegyik piros, már 2x újratelepítettem leírás szerint és semmi!

  12. #137
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki segítsen, nem tudok belépni a szerverre! A vrocban megjelennek a szerverek, de mindegyik piros, már 2x újratelepítettem leírás szerint és semmi!
    gpl.exe rendben van és meg is mutattad a vroc-nak?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #138

    Re: GPL Help

    Emberek. János mintha írt volna vmit hogy vmi változik a VROCon belül. Micsoda? Mert nekem még mindig tökéletesen megy.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  14. #139
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Emberek. János mintha írt volna vmit hogy vmi változik a VROCon belül. Micsoda? Mert nekem még mindig tökéletesen megy.
    http://forum.gtr-masters.hu/showpost...&postcount=143

    A vroc.ini-ben az address hivatalosan racelist.vroc.net ez nem működött múlt héten, és valszeg még most sem. Ha minden megy nálad, akkor ott bizonyára eleve az ip-cím volt megadva.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #140
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Zwack írta Hozzászólás megtekintése
    Aha?! Kellene egy biztos vesztes . Van köztetek ilyen öreg játékos, aki már élt akkor amikor a GPL "játszódik"? Eddig csak a kedvenc pályáimon mentem. A mexó nem tartozik közéük.
    Hát lehet róla szó. Kellene pár segítség nekem (kár, hogy ilyen messze laksz), mert meg kellen oldani, hogy neten tudjak játszani veletek, meg szeretném a pályákat is grafikailag feldobni. Autókat már párat sikerült. Meg a beállításokkal is játszanom kéne. .
    Olyan gyors a mezőny eleje, hogy jópár biztos vesztes van köztünk A magyar bajnokság átlagéletkora nem olyan magas, viszont van pár versenytársam a briteknél, akik közelebb vannak a hetvenhez mint a hatvanhoz

    Pályákhoz grafikai frissítéseket itt (is) találsz: http://f1legends.ch/update/update.php -- autókhoz itt: http://f1legends.ch/update/cars/index.php

    Online versenyeket ezen a programon keresztül tudsz elérni: http://vroc.net/legacy.html (Ha GPL 2004 DEMO installod van, akkor kihagyhatod a második lépést.)

    A bajnokságunkban szervertagként indulhatsz (csak GPL aug. végéig 1500 Ft), lásd itt: http://forum.gtr-masters.hu/showpost...13&postcount=1 és itt: http://forum.gtr-masters.hu/showpost...41&postcount=9

    Néhány hasznos útmutatót (setupok, vroc, stb.) találsz a honlapunkon: http://hungpl.hsw.hu/index.php?page=utmutatok

    Megj.: A VROC race list sajnos éppen nem elérhető...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #141

    Re: GPL Help

    Köszönöm! Mostt dolgozom, de estefelé átnézem!

    Köszi!

  17. #142
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Ne haragudj Zwack, hogy rögtön letámadlak, de te szakavatott vagy a számításttechnika terén, nekem pedig régóta van egy próblémám. A GPL csak a régebbi VGA driverekkel megy rendesen (jelenleg Microsoft drivert használok egy régi Ati Radeon 8500-128Mb). Ha új drivert rakok fel, akkor megy a GPL, csak ha 640x480 fölé kapcsolok, akkor nem jeleníti meg az egész képet, csak a bal felső sarokban egy részét. A játék működik, megy a kocsi meg minden, de én csak a felhőket látom. Ez a probléma nagyon idegesít, mert van olyan ismerősöm akinek a legújabb driverrel simán megy, igaz neki más VGA kártyája van. Jelenleg a gépemen a merevlemez 3 meghajtóra, C - 20Gb, D-80Gb, E-20 Gb. Az E meghajtót azért csináltam, hogyha egy új játék megragadná a figyelmem, akkor oda felteszek még egy XP-t+új VGA drivert. Ez tuti megoldás, mert már próbáltam így működik, de jobban örülnék egy egyszerű megoldásnak.
    Ha van valami tipped a problémát illetően kérlek oszd meg velem. Nagyon szépen köszönöm.

    Köszönettel: Varga Ádám

  18. #143
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Megj.: A VROC race list sajnos éppen nem elérhető...

    És akkor este hogy lesz?

  19. #144
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor este hogy lesz?
    http://hungpl.hsw.hu/index.php?page=utmutatok#IP

    A vroc chat az működik, majd ott kapjátok az adatokat.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #145
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    http://hungpl.hsw.hu/index.php?page=utmutatok#IP

    A vroc chat az működik, majd ott kapjátok az adatokat.

    Rendben mester!

  21. #146

    Re: GPL Help

    [Larionov]"Ne haragudj Zwack, hogy rögtön letámadlak, de te szakavatott vagy a számításttechnika terén, nekem pedig régóta van egy próblémám."

    Szia! Sajna nem vagyok szakavatott számításttechnika terén, és főleg nem naprakész. Igaz, hogy elvégeztem a Kandót, számítástechikai eszközök szakon, de ennek 15 éve (ez inkább az akkori nagygépes rendszerekben volt segítség). Az akkori PC-ket is elég jól ismertem, de ez mára már nem segítség. Az is igaz, hogy 12 éven át játékprogramok fejlesztésében vettem részt, de grafikusként. A fent említett roblémákat, főleg az utóbbi években átengedtem másoknak. Sajnálom, de nem tudom a választ!

    Zwack.

  22. #147
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Zwack írta Hozzászólás megtekintése
    [Larionov]"Ne haragudj Zwack, hogy rögtön letámadlak, de te szakavatott vagy a számításttechnika terén, nekem pedig régóta van egy próblémám."

    Szia! Sajna nem vagyok szakavatott számításttechnika terén, és főleg nem naprakész. Igaz, hogy elvégeztem a Kandót, számítástechikai eszközök szakon, de ennek 15 éve (ez inkább az akkori nagygépes rendszerekben volt segítség). Az akkori PC-ket is elég jól ismertem, de ez mára már nem segítség. Az is igaz, hogy 12 éven át játékprogramok fejlesztésében vettem részt, de grafikusként. A fent említett roblémákat, főleg az utóbbi években átengedtem másoknak. Sajnálom, de nem tudom a választ!

    Zwack.
    Ok, értem. Azért köszönöm, hogy válaszoltál. Akkor marad a 2db XP-s rendszer.

  23. #148
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Zwack írta Hozzászólás megtekintése
    [Larionov]... elvégeztem a Kandót, számítástechikai eszközök szakon...
    Kandósok vagyunk mi ....gyerekek!

  24. #149

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Kandósok vagyunk mi ....gyerekek!
    De jó!!!! Csak akkor te még nem voltál tíz éves, amikor én odajártam
    De azért tényleg örülök!!!

  25. #150

    Re: GPL Help

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Tökre új vagyok a gpl világban, de mindig is érdekelt az f1 története ezért kipróbáltam a játékot. Nagyon tetszik, de vmit nem értek. Elindultam egy "intermediate long" futamon Brands Hatch -ben. Tökre kezdő vagyok, így a 11. helyről vágtam neki. Szépen körözgettem, míg azt nem látom, hogy jövök felfele mint a talajvíz előzés nélkül. Végül 3. lettem, 15mp-cel a győztes mögött,
    holott az elején úgy elmentek tőlem, majdhogynem 10 kör alatt kaptam egy kört.

    Visszanéztem a futamot és láttam hogy többen kimentek a boxba. Ez azt jelenti, hogy lehet tankolni??? Bocs a hülye kérdésért, lehet, hogy már volt erről szó, de mégis hogyan csinálják? Vagy ha nem tankolnak, mi ez a tömeges "karlendítés-boxkiállás-visszajövetel" dolog??? Segítsetek kérlek, had okosodjam! Üdv!
    Utoljára módosította: brick; 2007. 01. 21. 17:47.

Oldal: 6 / 50 ElsőElső ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •