Oldal: 5 / 50 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (1227 összesen)

Téma: GPL Help

  1. #101
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Üdv urak!
    Kezdem egy vallomással: a tegnapi tapasztalatok, és tanácsok után; valamint elolvasgatva a tegnapi Spa-i futamotokat, sőt a futam egy részét megnézve bizony elgondolkodtam, hogy nem vagyok még olyan szinten, hogy online versenyezzek, és csaknem úgy döntöttem, hogy elnapolom a dolgot.
    De aztán hazajöttem, és azt mondtam magamnak, márpedig gyorsabb leszel. Ezt úgy próbáltam eszközölni, hogy (nyilván a hajtúket nem 3-asban 2-es helyett) elhatároztam, minden kanyart 1-el nagyobb fokozatban teljesítek.
    Így aztán kóricáltam is erre, arra, de legnagyobb meglepetésemre az első ilyen köröm 2:06 lett. Hm, bár az igazság az, hogy már ott meglepődtem mikor 1-1 kanyart sikerült így bevenni
    Aztán a következőben kevesebb hiba volt, a konkréten 2:06.11 lett. És bizony szerintem 2-3 mp benne maradt, mert 2-3-szor jártam a füvön.
    Tehát teljesen eufórikus hangulatba kerültem, így már látom értelmét csatlakozni hozzátok.
    Ha a 2 hét alatt nem sikerül levinni mondjuk 2 percre az időt az se baj, csak azt kéne elérjem, hogy 18 stabil kör meglegyen

  2. #102
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv urak!
    Kezdem egy vallomással: a tegnapi tapasztalatok, és tanácsok után; valamint elolvasgatva a tegnapi Spa-i futamotokat, sőt a futam egy részét megnézve bizony elgondolkodtam, hogy nem vagyok még olyan szinten, hogy online versenyezzek, és csaknem úgy döntöttem, hogy elnapolom a dolgot.
    De aztán hazajöttem, és azt mondtam magamnak, márpedig gyorsabb leszel. Ezt úgy próbáltam eszközölni, hogy (nyilván a hajtúket nem 3-asban 2-es helyett) elhatároztam, minden kanyart 1-el nagyobb fokozatban teljesítek.
    Így aztán kóricáltam is erre, arra, de legnagyobb meglepetésemre az első ilyen köröm 2:06 lett. Hm, bár az igazság az, hogy már ott meglepődtem mikor 1-1 kanyart sikerült így bevenni
    Aztán a következőben kevesebb hiba volt, a konkréten 2:06.11 lett. És bizony szerintem 2-3 mp benne maradt, mert 2-3-szor jártam a füvön.
    Tehát teljesen eufórikus hangulatba kerültem, így már látom értelmét csatlakozni hozzátok.
    Ha a 2 hét alatt nem sikerül levinni mondjuk 2 percre az időt az se baj, csak azt kéne elérjem, hogy 18 stabil kör meglegyen
    Jól van az, nem feladni! Jön egy hosszú hétvége, és akár már a jövő szerdai futamon is ott lehetsz
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #103
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    És bizony szerintem 2-3 mp benne maradt, mert 2-3-szor jártam a füvön.
    Van abban még több is ne félj. Mondtam, ebben a GPL-ben ez a gyönyörű, itt gyakorolni kell, próbálkozni szenvedni, és amikor az ember nem is várja, akkor látja meg az értelmét.

    Ha a 2 hét alatt nem sikerül levinni mondjuk 2 percre az időt az se baj, csak azt kéne elérjem, hogy 18 stabil kör meglegyen
    A 18 stabil kör nekünk se mindig jön össze, főleg nekem nem mostanában

  4. #104
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Van abban még több is ne félj. Mondtam, ebben a GPL-ben ez a gyönyörű, itt gyakorolni kell, próbálkozni szenvedni, és amikor az ember nem is várja, akkor látja meg az értelmét.

    A 18 stabil kör nekünk se mindig jön össze, főleg nekem nem mostanában
    Nyilván nem, de mégse hibáztok sokat. Két dolog viszont még nagyon nem megy, ha ehhez adnátok tanácsot:
    1. rajt, sőt simán elindulás 1-esben: hát vagy tetű lassan, vagy megperdülök. Néztem a Spa-i rajtot, hát hihetetlen számomra.
    2. hideg gumik: az első 2-3 kör nekem halál, Rouen-t nézve olyankor csak valami 2:20-ak sikerülnek. Vagy mert annyira lassan tudok csak menni, vagy mert megpróbáltam gyorsan és nem jött be

  5. #105
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem, de mégse hibáztok sokat. Két dolog viszont még nagyon nem megy, ha ehhez adnátok tanácsot:
    1. rajt, sőt simán elindulás 1-esben: hát vagy tetű lassan, vagy megperdülök. Néztem a Spa-i rajtot, hát hihetetlen számomra.
    2. hideg gumik: az első 2-3 kör nekem halál, Rouen-t nézve olyankor csak valami 2:20-ak sikerülnek. Vagy mert annyira lassan tudok csak menni, vagy mert megpróbáltam gyorsan és nem jött be
    Jó rajtra nem nagyon lehet receptet adni. Rengeteg gyakorlás/tapasztalat folytán jut el odáig az ember, hogy jól tud venni egy rajtot.

    A hideg gumikkal bizony óvatosabban kell bánni. Én hosszabb féktávokat hagyok az első körben, illetve a gyors kanyarokban nem megyek 100%-on.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #106
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Na mostmár tényleg fennt van, a Grand Prix Legends menüponton belül találod meg, az oldal alján.
    Csak most jutottam el oda, hogy letöltsem, de már nincs fent.
    Fel tudnád rakni mégegyszer? Elég csak az a Fast01 amit emlegetsz.

    thx

  7. #107
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Csak most jutottam el oda, hogy letöltsem, de már nincs fent.
    Fel tudnád rakni mégegyszer? Elég csak az a Fast01 amit emlegetsz.

    thx
    Még mindig fennt van a tárhelyen, csak a fájlra mutató hivatkozást írtam el, ugyanis én azt mertem írni, hogy 67.zip, közben meg a valódi fájlnév 67.ZIP volt és így már nem működött a hivatkozás, az ilyentől herótot kapok.

  8. #108
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Regeltem a gplrank-ra is, de login után bármire kattintok visszadob a loginoldalra. Sehol semmi üzenet, ami bármit is mondana nekem...
    De azért be vagy jelentkezve, nem? A hetirajt alján találsz egy kis segítséget a rankhez.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #109
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    A tegnapi esetből kiindulva:

    1) Ne használjatok ékezetes karaktereket a nevetekben!

    A "Soós" ó-ja a következőket produkálta:
    - Gyula gépén Join után a GPL megállt a Multiplayer ablaknál
    - a VROC a Join ablakban kiírta, hogy a szerveren van
    - a szerveren nem látszott

    2) Miután átnevezitek magatokat, lépjetek be egy pályára még offline és csak azután csatlakozzatok online versenyhez.

    A "Soós"-ról "Soos"-ra történő átnevezés, illetve szerverre lépés után Gyula teljes profilja törlődött, a szerveren pedig név nélkül jelent meg (feltételezem, hogy) az alapértelmezett Demo Driver Lotusával.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #110
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Ja és Jani, mint egy személyes versenyigazgatóság: úgy néz ki tesóm is csatlakozni fog a bajnoksághoz, és hát a nevét a GPL neki is G.Soos-nak rövidíti. Zavaró ez, valamelyikünk váltson nevet?
    A szombati teszten meg még bent volt Szeglet, így 3 embertől is érkeztek a GS: PO üzik

  11. #111
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és Jani, mint egy személyes versenyigazgatóság: úgy néz ki tesóm is csatlakozni fog a bajnoksághoz, és hát a nevét a GPL neki is G.Soos-nak rövidíti. Zavaró ez, valamelyikünk váltson nevet?
    A szombati teszten meg még bent volt Szeglet, így 3 embertől is érkeztek a GS: PO üzik
    Írtam neked erről egy mailt, valószínűleg nem kaptad meg, vagy nem tudom...

    Mivel Gáborunk már van egy-kettő ezért téged kérnélek meg, hogy "Soos Gyula" névre javítsd át magadat a GPL-ben. Így a pitboard "Gyula"-ként fog emletegni és nem lesz két "Soos"-unk. A biztonság kedvéért előtte mentsd el a beállításaidat

    A GPL chat ablakában pedig meg kell majd szoknunk, hogy két GS lesz. Majd figyeljük a név mellett rajtszámot
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #112
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Írtam neked erről egy mailt, valószínűleg nem kaptad meg, vagy nem tudom...

    Mivel Gáborunk már van egy-kettő ezért téged kérnélek meg, hogy "Soos Gyula" névre javítsd át magadat a GPL-ben. Így a pitboard "Gyula"-ként fog emletegni és nem lesz két "Soos"-unk. A biztonság kedvéért előtte mentsd el a beállításaidat

    A GPL chat ablakában pedig meg kell majd szoknunk, hogy két GS lesz. Majd figyeljük a név mellett rajtszámot

    Huhh, hát nem tom mikor küldted, de valóban nem láttam még.
    Egyébként ok, ez jó megoldásnak tűnik.

  13. #113
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: Frissen elkészült pályák

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    A huplison tarthatnánk egyszer egy fun-racet. Jani egy F2 valamikor?
    Mijazaz F2? Netán valami mod kisebb kocsikkal?

  14. #114
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Frissen elkészült pályák

    Az Advanced trainer kocsi a GPL-ben az F2.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  15. #115
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Frissen elkészült pályák

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Mijazaz F2? Netán valami mod kisebb kocsikkal?
    F1 kasztni feleakkora (1500 cm3-s) motorral. Lásd még F2 Superguide.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #116
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: F2

    Ja, és az igazán perverzek a 69mod F2 autóiba ülve nyomják szombat délutánonként a VROC-F2 ligában
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #117
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: GPL Help

    Igen Jani, ez már tényleg perverzió

    Amúgy a Formula 2, ha jól tudom, a nyolcvanas évekig működött az F1 mellett, asszem ennek az utódja lett a Formula 3, majd F3000, majd GP2
    Azt hiszem Kesjár Csaba is F2-es versenyző volt, amikor a tragédia megtörtént vele...
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  18. #118
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    1 mp javulás az nem éppen apró öröm Köszi amúgy
    Hm ha már Monaco: mit csináljak, hogy be tudjak fordulni a két hajtűben? Csak tolatással férek el, ez nonszensz...

  19. #119
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Replayek

    Setup a dolog titka.

    Bár szerintem a legrosszabb settel is el lehet fordulni tolatás nélkül is.Próbáld meg lassabban bevenni a kanyart, és vedd le az első anti-roll bart amennyivel gondolod.Esetleg tölts le egy setupot.

  20. #120
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: Replayek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hm ha már Monaco: mit csináljak, hogy be tudjak fordulni a két hajtűben? Csak tolatással férek el, ez nonszensz...
    Én a Steering Ration állítottam annak idején, ezzel azt lehet állítani, hogy mekkora kormányfordulásra, mekkora kerékelfordulás legyen a válasz. Így elég gyorsan fordult, de néhány kör után kigyulladtak a gumijaim. A mostani monacoi futamon nem volt gondom vele, igaz a két próbálkozás között jócskán megváltozott a vezetési stílusom.

  21. #121
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hm ha már Monaco: mit csináljak, hogy be tudjak fordulni a két hajtűben? Csak tolatással férek el, ez nonszensz...
    A core.ini-ben a Hack részben be van kapcsolva nálam az Enable low speed ratio override (steer_ratio = 1), nem tudom ez mennyit számít.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  22. #122
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    A core.ini-ben a Hack részben be van kapcsolva nálam az Enable low speed ratio override (steer_ratio = 1), nem tudom ez mennyit számít.
    Nekem nincs bekapcsolva (azaz = 0), viszont a Steering Linearity a beállításoknál úgy 1/10-nyire el van mozdítva a Non-Linear felé
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #123
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Srácok, van egy kis bajom: sajnos a vinyómmal elvesztek a gpl install cuccaim is, és bár megvan a link a Gplea carset-re, már megszűnt az oldal ahol fent volt.
    Nekem egy olyan verzióm volt, hogy kábé 30 mega egy zipben és csak másolni kellett. Ilyet a gplea oldalon nem találok, csak autónként lehet letölteni többféle verziót is. Hogy lesz nekem így újra sok szép autóm?

    Másik: valamiért a grafikai beállításoknál nem választható ki a videókarim, csak az alap dolgok vannak ott. mi hiányzik?

    Harmadik: kilépés után bajos a dolog, mert csak egy nagy fekete képernyő van, és nem tudom eltüntetni, csak shut down-al.

    Negyedik: hiába másoltam be a profilom a players könyvtárba, nem választható a játékosnál.

    Összegezve:

    Nem gondoltam volna, hogy sokadik gpl telepítés így kifogna rajtam...

  24. #124
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, van egy kis bajom: sajnos a vinyómmal elvesztek a gpl install cuccaim is, és bár megvan a link a Gplea carset-re, már megszűnt az oldal ahol fent volt.
    Nekem egy olyan verzióm volt, hogy kábé 30 mega egy zipben és csak másolni kellett. Ilyet a gplea oldalon nem találok, csak autónként lehet letölteni többféle verziót is. Hogy lesz nekem így újra sok szép autóm?

    Másik: valamiért a grafikai beállításoknál nem választható ki a videókarim, csak az alap dolgok vannak ott. mi hiányzik?

    Harmadik: kilépés után bajos a dolog, mert csak egy nagy fekete képernyő van, és nem tudom eltüntetni, csak shut down-al.

    Negyedik: hiába másoltam be a profilom a players könyvtárba, nem választható a játékosnál.

    Összegezve:

    Nem gondoltam volna, hogy sokadik gpl telepítés így kifogna rajtam...
    1.
    Asszem marad az, hogy egyenként felpakolod

    2. és 3.
    passz

    4.
    Sajnos ismerős... A Demo Drivert törölted a könyvtárból? Esetleg másold abba a könyvtárba a profilodat, aztán a játékon belül nevezd át a playert
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #125
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

    Re: GPL Help

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    1.
    Asszem marad az, hogy egyenként felpakolod

    2. és 3.
    passz

    4.
    Sajnos ismerős... A Demo Drivert törölted a könyvtárból? Esetleg másold abba a könyvtárba a profilodat, aztán a játékon belül nevezd át a playert

    Hát a 2-est sikerült megoldanom (rossz patch-et akartam felrakni).
    4-essel megküzdök, attól nem félek.
    1-essel is. Van ez a Gplcsm progi, csak nem tom használni. Valaki?
    Viszont a 3-as baromira zavaró, és nem tudom miért van...

Oldal: 5 / 50 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •