Oldal: 39 / 50 ElsőElső ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 951 - 975 (1227 összesen)

Téma: GPL Help

  1. #951
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    mert kb 3hete frisítettem és még nem volt frissebb ez a mostani is 24. jött ki.)

  2. #952
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    mert kb 3hete frisítettem és még nem volt frissebb ez a mostani is 24. jött ki.)
    Szerencséd!
    Akkor ez az a "ventillátorszabályzóproblémás" nvidia volt?
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  3. #953
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Szerencséd!
    Akkor ez az a "ventillátorszabályzóproblémás" nvidia volt?
    Ahogy olvastam a magyarázatot érintette a7 8 9 es szériát is nekem 7600 gs es van és eddig nem volt vele bibi de kb három hete rfben kezdtek eltünni a kocsik részletei pl kormány fél műszerfal. de akkor még nem gondoltam komolyra mert csak állítani kellett az üléspozíción oszt jó lett de ez a pribi dolog megzavart nem egy új progi hogy még nem kiforrott mint egy még új beta mod. de ez a driver mindent orvosolt.
    Utoljára módosította: Lali; 2010. 03. 27. 20:05.

  4. #954
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy olvastam a magyarázatot érintette a7 8 9 es szériát is nekem 7600 gs es van és eddig nem volt vele bibi de kb három hete rfben kezdtek eltünni a kocsik részletei pl kormány fél műszerfal. de akkor még nem gondoltam komolyra mert csak állítani kellett az üléspozíción oszt jó lett de ez a pribi dolog megzavart nem egy új progi hogy még nem kiforrott mint egy még új beta mod. de ez a driver mindent orvosolt.
    Légyszíves írd ide a verziószámot az utókornak! 10.2-ig a Catalyst biztosan működik , bár vannak kellemetlen hibák.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  5. #955
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Nos az nvidia oldalán van egy felhívás egy hibás driverre amely a ventillátorszabályzási problémát okoz. kéri hogy aki használja196.75 öt és valami gáz van a grafikával az cserélje re erre: http://www.nvidia.com/object/winxp_197.13_whql.html

    vagy az egyel korábbira ez vonatkozik: GeForce 6, 7, 8, 9, 100, 200, and 300-szériájú karikra. nekem bevált.

  6. #956
    Szeglet vagy Milán ha vagytok a közel jövőben msn-en írjatok rám pls. Kis help kellene. Köszönöm!!

  7. #957
    Köszönöm a multkori segitséget Milán. Minden ok kivéve, h nem tudom levenni az irásvédettséget a GPL-röl. Még a player mappárol sem. Egyszerüen nem is tudok profilt létrehozni igy. Tanulgatnám majd ezt a Rouent de igy nem fog menni sajna.

  8. #958
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a multkori segitséget Milán. Minden ok kivéve, h nem tudom levenni az irásvédettséget a GPL-röl. Még a player mappárol sem. Egyszerüen nem is tudok profilt létrehozni igy. Tanulgatnám majd ezt a Rouent de igy nem fog menni sajna.
    Van erre egy program, mindjárt megpróbálom előkotorni. Dunsztom sincs amúgy, hogy miért van az írásvédettség.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  9. #959
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a multkori segitséget Milán. Minden ok kivéve, h nem tudom levenni az irásvédettséget a GPL-röl. Még a player mappárol sem. Egyszerüen nem is tudok profilt létrehozni igy. Tanulgatnám majd ezt a Rouent de igy nem fog menni sajna.
    Ezt ajánlotta a GPL Wiki: http://davidcrowell.com/croa/
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  10. #960
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt ajánlotta a GPL Wiki: http://davidcrowell.com/croa/
    Nem megy sajna. Akkor GPL kilöve.

  11. #961
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem megy sajna. Akkor GPL kilöve.
    Amikor belépsz a player info menübe a gpl-ben, ne nyomj a new gombra, hanem írd át a demo drivert, utána zöld zászló és kész is vagy. Kis utánajárás után, kiderült hogy amit írásvédettnek ír a win, az sem az.
    Ha ez sem megy, akkor csináltam neked egy profilt: Sandor__Tibor..zip
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  12. #962
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Ej, mindig van valami. Amikor indulok a boxutcából kifagy a kép, közben nekiütközök a korlátnak tehát fut tovább, csak én már nem látom. Ha másodszor is kimegyek már működik. Mi lehet ez? Működik mindenkinek rendesen? A teljes kórképhez tartozik hogy kicseréltem az op rendszert a gpl alatt, xp-ről win7-re.
    milyen videókártya, melyik drivere, melyik pribi, milyen rasterizer?
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  13. #963
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    milyen videókártya, melyik drivere, melyik pribi, milyen rasterizer?
    egek, ez mind lehet? A vid.kártya driverre már én is gyanakodtam, mindjárt felteszem a régit, mert most a win7 túrt magának vmit.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  14. #964
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    egek, ez mind lehet? A vid.kártya driverre már én is gyanakodtam, mindjárt felteszem a régit, mert most a win7 túrt magának vmit.
    Akkor lehet meg is van a probléma, de inkább ne a régit keresd, hanem a legújabbat.
    Arra készülj fel win7 alatt, hogy ha kilépsz egy teljes képernyős dologból (replay nézés, vagy verseny) a box menüjéhez, akkor le fogja dobni a gpl-t a tálcára és a kép olyan 640X480as felbontású lesz. Nem kell megilyedni, nyomj egy CTRL+ALT+DEL-t, utána pedig a mégse gombra, és vissza jön a normális kép. Ati videókártyáinál lehet sajnos ilyesmire is számítani.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  15. #965
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    milyen videókártya, melyik drivere, melyik pribi, milyen rasterizer?
    Nos nem a driver a bibi, a probléma megmaradt a legfrissebb driverrel is, egyébként nvidia geforce 7600 gt, d3d7 (ha ez a rasterizer), pribi meg a régi van nekem, fogalmam sincs milyen verzió, de nem ez az új fajta. Egyéb ötlet?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  16. #966
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Nos nem a driver a bibi, a probléma megmaradt a legfrissebb driverrel is, egyébként nvidia geforce 7600 gt, d3d7 (ha ez a rasterizer), pribi meg a régi van nekem, fogalmam sincs milyen verzió, de nem ez az új fajta. Egyéb ötlet?
    Új raster, és új pribi. Sajnos csak így együtt megy.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  17. #967
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.631
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Nos nem a driver a bibi, a probléma megmaradt a legfrissebb driverrel is, egyébként nvidia geforce 7600 gt, d3d7 (ha ez a rasterizer), pribi meg a régi van nekem, fogalmam sincs milyen verzió, de nem ez az új fajta. Egyéb ötlet?
    "Régebbi" kártyákhoz és ősöreg játék párosításhoz nem biztos hogy a legfrissebb driver a legjobb. Sőt...

    Annakidején volt egy fx5900-asom, rászántam egy szombatot, letöltöttem az összes megjelent driver verziót (kbolyan félévenkénti eltéréssel(akkor még muszáj volt )) A legújjab és a legjobb között volt vagy 20-30fps és két év. A legtöbb progi csonk nélkül ment.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2010. 04. 16. 20:39.

  18. #968
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    "Régebbi" kártyákhoz és ősöreg játék párosításhoz nem biztos hogy a legfrissebb driver a legjobb. Sőt...
    Win7-hez kimondottan nehéz ősrégit találni! Amúgy sem biztos, mert ha a hardver modernebb a játéknál, akkor borul az elmélet.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  19. #969
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.631
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Win7-hez kimondottan nehéz ősrégit találni!
    Ebbe van valami.

  20. #970
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Arra készülj fel win7 alatt, hogy ha kilépsz egy teljes képernyős dologból (replay nézés, vagy verseny) a box menüjéhez, akkor le fogja dobni a gpl-t a tálcára és a kép olyan 640X480as felbontású lesz. Nem kell megilyedni, nyomj egy CTRL+ALT+DEL-t, utána pedig a mégse gombra, és vissza jön a normális kép. Ati videókártyáinál lehet sajnos ilyesmire is számítani.
    Amikor írtam ezt a hsz-t akkor jöttem rá, hogy ez tulajdonképpen egy marha idegesítő dolog. Egy kis agyalás és próbálkozás után megtaláltam a megoldást is (aztán lehet, hogy a fél világ tudta, csak én szopattam magam): a futtatandó gpl.exe-n jobb klikk, majd a képen sárgával jelölt opciót kell kipipálni.
    Képkivágás.JPG
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  21. #971

    hang probléma

    Jó estét mindenkinek!

    Teljesen kezdő vagyok GPL-ben,korábban is csak a GT legendsszel játszottam pár napig(ez jobban tetszik).
    A 2004 demo-t tettem fel-egyelőre patchek nélkül.Két kérdésem lenne:A hang nagyon furcsán szól,ez a legnagyobb gond vele.Olyasmi hangot ad a kocsik motorja főleg nagyobb fordulatnál mint az ősrégi szoftverekben volt hallható.A hangártyám nem alaplapi,Realtek.Mi lehet a gond?
    A másik kérdésem:Új pályák honnan tölthetőek le-pl. a '67-es bajnokság pályái amik az alapjátékban is benne voltak (Monaco,Italy,Dél Afrika talán)Szóval a "klasszikus" pályák honnan tölthetők?És a demóra telepíthetőek ezek a pályák,csak azért kérdezem mert furcsa a demók zártak szoktak lenni.
    Utoljára módosította: Willenbrock; 2010. 04. 17. 21:20.

  22. #972
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Willenbrock írta Hozzászólás megtekintése
    Jó estét mindenkinek!

    Teljesen kezdő vagyok GPL-ben,korábban is csak a GT legendsszel játszottam pár napig(ez jobban tetszik).
    A 2004 demo-t tettem fel-egyelőre patchek nélkül.Két kérdésem lenne:A hang nagyon furcsán szól,ez a legnagyobb gond vele.Olyasmi hangot ad a kocsik motorja főleg nagyobb fordulatnál mint az ősrégi szoftverekben volt hallható.A hangártyám nem alaplapi,Realtek.Mi lehet a gond?
    A másik kérdésem:Új pályák honnan tölthetőek le-pl. a '67-es bajnokság pályái amik az alapjátékban is benne voltak (Monaco,Italy,Dél Afrika talán)Szóval a "klasszikus" pályák honnan tölthetők?És a demóra telepíthetőek ezek a pályák,csak azért kérdezem mert furcsa a demók zártak szoktak lenni.
    HEllo!

    Hang:
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    Gondolom Windows XP-d van. A hanggal azt kell csinálni, hogy a hardvergyorsítás csúszkát le kell húzni minimumra. Ezt a Vezérlőpult -> Hangok -> Speciális gombokra kattintva találod meg.
    A klasszikus pályák benne vannak a GPL+ csomagban (itt), ami lényegében egy erősen feljavított 2004 DEMO. Ha rendben fut a mostani installod, akkor csak a pályákát másold a Plus-ból a te tracks mappádba és minden rendben lesz
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #973
    Kösz a segítséget!Így már jó a játék.Az amerikai pályán Lotusszal 1.18 volt a legjobb köröm,még jobban bele kell jönnöm.

  24. #974
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Willenbrock írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz a segítséget!Így már jó a játék.Az amerikai pályán Lotusszal 1.18 volt a legjobb köröm,még jobban bele kell jönnöm.
    Meglásd, lesz az hamar 10 alatt is

    Várjuk a fejleményeket



  25. #975
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850

    Profileres beállításaim




Oldal: 39 / 50 ElsőElső ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •